Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Brawo kibice Jagi

strona 2/2

1 sierpnia 2005, 12:30 / poniedziałek
Dzieci kiedy wam się te wakacje zakończą i do szkół pójdziecie ???Ech ci gimnazjaliści ...
1 sierpnia 2005, 12:39 / poniedziałek
Jeśli miarą miarą wartości "ekipy wyjazdowej" jest dla kibiców Jagiellonii wyrywanie ławek z sektora gości i walenie tymi brechami w beton i rzucanie w płot, to szczerze współczuję. Spodziewałem się wiele po ich przyjeździe, a wyszła żenada: 2 flagi, śpiewy raz na kwadrans (pozasypiali czy co?) wspomniane zniszczenie ławek i to wszystko.
Na ich tle nasi kibice zaprezentowali się naprawdę dobrze: nikt nie dał się sprowokować, doping przez cały mecz (choć przecież niemal od początku przegrywaliśmy), urozmaicona oprawa (ciekawy pomysł z podświetlonym napisem "Powracamy") no i pełen stadion ludzi.
Na kolejne mecze powinien być mniejszy "bufor bezpieczeństwa" bo 2 sektory są puste, a ludzie stoją na koronie lub siedzą na samym dole. Jeden pusty sektor wystarczy + armatka wodna (która okazała się bardzo skuteczna).
Pozdrawiam wszystkich biało-zielonych
P.S. Wygląda na to, że Pęczak to strzał w 10!
1 sierpnia 2005, 12:39 / poniedziałek
o pierwsze to Jaga.
Jeśli zaś chodzi o oprawe to gdybyś starannie przyjrzał się chociażby naszym zeszłorocznym wyjazdom doszedłbyś do wniosku, że robimy oprawy na atrakcyjnych - zaznaczam, że pod względem ultras - rywal zenada WIDAC JACY ZWAS WIELCY ULTRASI KTORZY TWIERDZA ZE SA NAJLEPSI W POLSCE PAJACE ZEJDZCIE NA ZIEMIE TACY Z WAS KOZACY ZE NIC NIE POKAZALISCIE NA 1 MEZU HAAHH

A NAS OPISUJECIE ZE COS TAM BYLO JAKIES RYKNIECIE LECHIA GDANSK ITD I OPISUJECIE NASZA ULTRASKE JAKO SMIESZNA NIESETY NIE MAMY NAKLADOW TAKICH JAK WY ALE PRZYNAJMIEJ COS POKAZALISMY I PROBOWALISMY

ZRESZTO KOZACZYCIE ZE DALISCIE RADY 400 NA OK 50 LUDZI NA STADIONIE MACIE CALY CZAS LZY PO MECZU U WAS Z ARKA KTORA WAS UPOKORZYLA W SMIESZNY SPOSOB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYOBRAZCIE SE JAK BY NAS BYLO WOK 400 CO BY Z WAS ZOSTALO LUDZIE GDZIE WY MACIE ROZUMY NIESTETY NIE JESTESCIE PRZECIWNIKAMI DLA NAS I SKONCZCIE TA NAPINKE TA NAPINKE NA NECIE

A TAK NA KONIEC KONIEC ROZMOW LECHISCI Z PROWINCJA Z BIALEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAJMIJCIE SIE JUZ WYJAZDEM DO PODBESKIDZIA

TRZEJ KROLOWIE WIELKICH MIAST SLASK WISELKA LECHIA GDANSK
1 sierpnia 2005, 12:43 / poniedziałek
ale to jest porstu smieszne....mowicie o zgodzie z wisla...?? wy macie zgode z wisla?? czy to jest wasz opiekun...Napinaslicie sie tak..ze Jaga to ze tam to..kiedy przyszlo co do czego..chowacie glowe w piasek...skarzycie sie ??;/ chcecie aby wisla zerwala zgode znami..?? bo co..bo chlopcy nabili wam guza?? wyrwali pare lawek..chcieli ukracs flage...ach jacy oni nieodbrzy..Bo to wkoncu Wielka Lechia Gdansk tak..widac jaka ona wielka !! Propnuje...wogle zrobcie flage albo przyspiewke jakas nowa..bo ztym uwas slabo.." Nie zaczepaij nas bo powiem Wisle.." tak bedziecie teras witac...kibicow przyjezdnych..!!:] A wogle jeszcze dajcie niech flagi rozwieszaja..dzieci najlepij z przedszkola...bo wtedy bedziecie mogli pisac...ze flag bronili..ultrasi i dziadki co bylo widac na zdjeciu;] mam nadzieje..ze Wisła sporzy na to obiektywnie ukreci wam troszke rozki pokory..troche..czekaja..was jeszze ciezkie mecze..i macie ponad pol roku...aby porawic..sie..czeakmy w BIałymstoku.i pokazecie co umiecie !!
1 sierpnia 2005, 12:54 / poniedziałek
Max, dopoki beda wiejscy kibice, dopoty beda wiejskie wpisy na naszym forum.
A co do kibicow Jagi to fajnie wygladali w tych strojach, ale spodziewalem sie czegos wiekszego niz dwie flagi. No i ten koles co dostal armatka, to fajnie wygladal, a reszta, to lipa.
1 sierpnia 2005, 13:24 / poniedziałek
<lol2>,dzieci dzieci....z BialegoStoku..ha ha ha
1 sierpnia 2005, 13:28 / poniedziałek
mg GREENGOS ulzylo?
1 sierpnia 2005, 13:29 / poniedziałek
KONIEC TEMATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPUSCIE SE LECHISCI JUZ WPISY W W TYM TEMACIE
NIECH BIEDACY Z JAGI WPISUJA SIE
1 sierpnia 2005, 13:43 / poniedziałek
Różnica między nami polega na tym , ze my śmialiśmy się na stadionie , a wy na necie. :)
1 sierpnia 2005, 14:23 / poniedziałek
Tak na koniec moje obiektywne zdanie. Widziałem mecz Arki i widziałem mecz Lechii, może nie mają nic wspólnego, ale słuchając wypowiedzi kibiców z Białegostoku, troche mi się ich żal robi, no przecierz tak sie super pokazali (ławki wyrwali, policjantów bili, ochroniarza sterroryzowali, straganik z jedzeniem rozwalili) No brawo. Tylko tak naprawde z tych 350 osób dymiło 15. Pytanie teraz czemu lechia nie ruszyła, bo ma to w dupie. Własnego stadionu nie pozwolimy zamknąć. Za dużo zmarnowaliśmy czasu aby to wszystko zaprzepaścić. Jestem ciekaw czy na swoim stadionie też bedziecie ławki wyrywać, policjantów zaczepiać. Naprawde śmiać mi się chce. Lechia tak jak Arka (a znam ludzi oby klubów bo mieszkam w Sopocie :-)) wolą robić ustawki, bo wtedy widać całą siłe kibiców. Dla wszystkich kibiców Jagi, oceńcie Lechie nie po tym co robią u siebie, tylko po tym co będą robić na wyjazdach. A co do zgody waszej z Wisłą, Prawda jest taka na siłe was nikt nie będzie trzymał, Jesteście obok Motoru i klubików kibicujących Lechii tylko popierdułką. Śląsk, Wisła i Lechia ze sobą zawsze będą mieć zgode i tak zostanie i tak jak Wisłe nie interesuje Motor, tak Śląsk czy Lechii nie interesuje Jaga.
1 sierpnia 2005, 14:49 / poniedziałek
marcelitek:

Z tymi zapewnieniami o waszej trójcy swietej to sobe mozna d... podetrzec.
Popatrz na nasza zgode z Wisła i wasza.To wasza sie chwiała i chwiac bedzie bo z płaczacymi nazistami trudno wytzymac.Gówniarze od swastyki....
1 sierpnia 2005, 15:07 / poniedziałek
Aleś Przemek nam teraz dowalił ! Długo potrwa, zanim dojdziemy do siebie po tym tekście ... ;-)
1 sierpnia 2005, 15:22 / poniedziałek
podsumowujac....
przestancie mieszac w to inne zgody...chyba kazdy umie myslec i Jego sprawa z kim trzyma zgode...wiec mieszanie w to Wisly jest conajmniej niezrozumiale...
niestety czytajac Jage musze przyznac ze to naprawde wyglada jak zalenie sie Wisle,szczegolnie zekazdy opiera swe wpisy na jakis domyslach i wzajemnym bluzganiu sie...zarowno z jednej jak i drugiej strony...co to kogo obchodzi...Wisly sprawa z kim trzyma z gode i nikomu nic do tego...nie wypowiadajmy sie za nich i nie mieszajmy ich w te sprawe...
co do zamieszek przed meczem...rzeczywiscie to bylo bardzo bohaterskie,ciekawe czemu Jaga nie ponowila proby jak juz sily byly conajmniej wyrownane a jesli sa juz tacy odwazni to nawet napierac jak stadion byl pelny...to by dopiero bylo o czym mowic a nie pozniej jakies niezrozumiale wpisy i kozaczenie sie ze wybieglo 400 na 50

jesli chodzi o doping,jak juz ktos wspomnial porownajmy budzety obu klubow na oprawy i wtedy okreslmy stosunek widowiska oprawy do wlozonych kosztow i porownajmy...jak dla mnie wypadlo to calkiem niezle

nastepna sprawa,Jaga robi oprawy dla interesujacych pod wzgledem kibicowania druzyn...na jakiej podstawie okresliliscie maloatrakcyjnosc kibicowania Lechii???zreszta to jest pytanie retoryczne bo nawet odpowiedz na nie mnie nie interesuje...na to czym dysponowali nasi ultrasi wyszlo bardzo dobrze i podziekowania dla ekipy za wlozony wklad

Ps.niech obie strony przestana sie napinac bo wiadomo ze nikt nic zlego nie powie na swoj klub i kazdy bedzie go bronil nawet jesli nie ma racji...wiec nie nalezy sie dziwic ze kazdy mowi ze Jego klub jest lepszy...przeciez nie powie ze jest beznadziejny

dobra,skonczylem
pozdrawiam
1 sierpnia 2005, 15:28 / poniedziałek
Do Lechistow nic nie mam i uwazam za chamskie zachowanie naszych kibicow , jednakze to co wy w tej chwili gadacie o nas przechodzi pojecie - ludzie dajcie spokoj : chociazby okreslenie Białegostoku jako prowincji czy miasta na Bialorusi jest po prostu idiotyczne i zle swiadczy o autorach tych wypowiedzi
Jesli zas chodzi o wasze ultras to naprawde nie ma co sie napinac - mimo ze moglo sie podobac to do najlepszych ono nie nalezalo - musicie sie jeszcze duzo nauczyc od kibicow bardziej ogranych w 2 lidze druzyn - sami zreszta zobaczycie o co mi chodzi jak przyjedziecie do Bialegostoku albo Lodzi lub czermna (:P)
Nawet jesli sie nie lubimy to po co tak na siebie psioczyc i mieszac do sprawy Wiselke? Co kogo moze obchodzic co oni mysla na ten temat? zgoda nasza i Wisly i zgoda wasza z Wisla to dwie zupelnie rozne sprawy i nie nalezy ich laczyc
ps. wasz mlyn naprawde mi sie nie podobal - popraxcujcie nad nim
ps.2 napis ''powracamy'' to fajny pomysl i ladnie wykonany i tu gratki dla was :)
ps.3 do zobaczenia w Bialymstoku
1 sierpnia 2005, 15:30 / poniedziałek
jestem kibicem Jagielloni i osobiście nic do was nie mam, ale to, że po skandalicznym zachowaniu naszych kibicow poskarżyliście się Wiśle to mnie wk#### zachowlaiście się jak gówniarze nie mam zamiaru się z wami wyzywac tak jak jest na innych postach, ale kibic Lechi, który pisze, że jestesmy tumanami i taki tam, a w poście popełnia kilka błędów np. nie ma napisał łacznie człowieku, czy Ty miałeś j. polski w szkole, czy uciekałeś z lekcji? A tak poza tym, czy nie moglibyśmy mieć zgody nic do was nie mam zalezy mi na kibicowaniu Jagi choć mam 14 lat staram się nie opuszczać żadnego meczu mam nawet koszulkę z podpisami :) rozmyślcie tą propozycje wiem, że nie mogę występować w imieniu wszystkich kibicow, ale odezwijcie się do naszych jesteśmy naprawdę fajni, o czym mogliście się przekonać :) a tak dlugiej przyjażni jak JAGA&WISŁA nie przerwie nic
1 sierpnia 2005, 15:58 / poniedziałek
Gimnazjum !! Gimnazjum!! no comment :)
1 sierpnia 2005, 16:42 / poniedziałek
morwa nie rozumiem o co ci chodzi z tym powtarzaniem ''gimnazjum'' :P
z powodu tego ze ktos jest mlodszy obrazasz go i nie uznajesz jego wypowiedzi ?
wielu ludzi po ''gimnazjum'' dysponuje nizszym ilorazem inteligencji niz gimnazjalisci :) tak wiec z laski swojej zamiast wypisywac bzdety napisz cos konkretnego
1 sierpnia 2005, 17:23 / poniedziałek
Jesli ktos pisze ze poskarzylismy sie Wisle.. To albo jest z gimnazjum, albo niewie jak bylo i pisze na necie.

Moim zdaniem temat zgody Wisly z Jaga nie powinien wogle sie pojawiac na forach Lechii... takie moje zdanie
1 sierpnia 2005, 18:03 / poniedziałek
Dobra, ja tu już nic nie będę pisać konkretnego bo znowu niektórzy z gdańska będą musieli użyć klawiatury.
Jedynie wpisuję się aby tylko ładnie poprosić małolatów z Białegostoku o nie komentowanie niczego co jest związane z Jagiellonią i Lechią.
To fajnie że lubicie chodzić na mecze i posiadać koszulkę z autografami. WOW !
Ale niektóre sprawy zostawcie kibicom którzy już "troszkę" więcej przeżyli i wiedzą o co są kłótnie.

A no właśnie. Białystok jest prowincją liczącą 300 tysięcy mieszkańców, a Gdańsk to już wielka metropolia która liczy o 170 tysięcy więcej mieszkańców. O jejku!
bez odbioru
1 sierpnia 2005, 18:28 / poniedziałek
cytuje: "Moim zdaniem temat zgody Wisly z Jaga nie powinien wogle sie pojawiac na forach Lechii... takie moje zdanie "

zgadzam sie z tym
1 sierpnia 2005, 18:48 / poniedziałek
JA POWIEM TYLKO JEDNO !!

.....:::::KONIEC TEMATU:::::.....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.295