Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Podbeskidzie

strona 2/3

3 sierpnia 2005, 12:56 / środa
Hehhe, ale w autokarze nie pomieści się nas tylu, co będzie chciało jechać... :) Więc nadal uważam, że trzeba myśleć o jakimś zoorganizowanej grupie jadącej pociągiem... :)
3 sierpnia 2005, 22:29 / środa
W sobotę jadę do Krakowa, gdzie pobawię parę dni. Oczywiście w niedzielę stawię się na meczu w B-B. Chciałbym wjechać do sektora gości (czyli naszego rzecz jasna), ale czy jest szansa, że mi się to uda? Nie chciałbym siedzieć wśród gospodarzy, szczególnie że biorę ze sobą szalik Lechijki.
4 sierpnia 2005, 10:25 / czwartek
Witam jestem Wiślakiem i mam takie pytanie na wasz meczyk organizuje busa i mam pytanie czy jak tam przyjade to na pewno będe miał bilety ?? I dałby mi ktoś telefon od was żebym mogł się skontaktować jak już dojade do Bielska. Z Krakowa wybiera sie ze 150 osob z tego co słyszałem. pozdro ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK !!!
4 sierpnia 2005, 11:14 / czwartek
Kontaktujcie sie na priv i rozmawiajcie w miare ze znaną sobie osobą...
nie można ślepo ufac każdym "ksywom" !
Data i godzina wyjazdu powinna byc juz dla wielu znana!(ZAKAZ PISANIA NA NECIE! ! ! )

Ps-Pod kasami w BB będzie mozna kupic spokojnie bilety a przecierz jeszcze w Gdańsku jest przedsprzedaż!
4 sierpnia 2005, 11:26 / czwartek
Bylbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi napisał o której jedziemy bo jeszcze tego nie wiem i nie bardzo tez wiem jak sie dowiedzieć.moj numer gg 5256954.
4 sierpnia 2005, 11:34 / czwartek
Witam bardzo bym prosił o podanie informacji zwiazanych z wyjazdem moj nr gg:1658562 z gory dziekuje. Do zobaczenia na meczu!!
4 sierpnia 2005, 12:24 / czwartek
Newska...lub ktos inny jesli mozecie podac godzine wyjazdu...do Bielska Białej to bede bardzo wdzieczny...jestem z Tczewa i nie za bardzo wiem kiedy wszyscy jada...zostawiam mój numer gg(4230857) za informacje bede bardzo wdzieczny
4 sierpnia 2005, 13:59 / czwartek
jak jestes z Tczewa to dlaczego nie masz kontaktu do odpowiednich ludzi w Tczewie?
4 sierpnia 2005, 14:04 / czwartek
Bo jest tczewskim śledziem? ;)
4 sierpnia 2005, 14:10 / czwartek
-micLG- : nie - nie jest "śledziem". Odpowiednie info już otrzymał.
4 sierpnia 2005, 14:12 / czwartek
Jesli Japan znasz to ok:) ...
Lechia Gdansk Fanatic Tczew
4 sierpnia 2005, 14:54 / czwartek
Owca !!! Skontaktuj się proszę ze mną na GG (jak najszybciej) - 3010370
4 sierpnia 2005, 16:41 / czwartek
Witam,kozystajac z neta kolezki prosze o info w sprawie meczu.Bylem dzis na Lechii o 12 i zostalo sprzedanych dwanascie biletow.Acha,trwa demontarz lawek na sektorze gosci. Czacha gg 4292375 lub mail weed_master@wp.pl
4 sierpnia 2005, 17:45 / czwartek
JAPAN jakbyś mógł odezwij się do mnie na mail szkot@lechia.com.pl
4 sierpnia 2005, 19:22 / czwartek
na koniec tego tematu cos na rozluznienie

oto jak sie skonczyla przygoda Wisly i Jagi wedlug oceny jednego z forumowiczow kibice net:

NA ZERWANIE ZGODY PONOĆ (JAK PODAJE FAKT I SUPER EXPRESS) MIAŁA WPŁYW KAMPANIA WYBORCZA
PONOC KIBICE JAGIELLONI WYWIESILI TRANSPARENT W GDAŃSKU "ONLY CIMOSZEWICZ"
NA CO KIBICE LECHII ODPOWIEDZIELI "DONALD TUSK POWER"
ROZZŁOŚCIŁO TO FANÓW CIMOSZEWICZA KTÓRZY NIEMAL NATYCHMIAST WYWIESILI TRANSPARENT "PRAWDZIWY DONALD TO KACZOR DONALD" ZA CO W ODPWIEDZI USŁYSZELI "JESLI KACZOR TO KACZYŃSKI
FANI Z JAGIELLONI NIE POPUŚCILI "KACZYŃSKICH JEST DWÓCH - WIDZEW I RUCH"
NASTĘPUJE KONSTERNACJA - LECHIA DZWONI DO KRAINY ROKITY I INFORMUJE ŻE JAGIELLONIA POPIERA SLD I CIĄGNIE JĄ W STRONE ŁODZI CZYLI WIDZEWA
WISŁA SIE WŚCIEKA - NIE MOŻE BYĆ I ZARZĄDZA ZDJĘCIE FLAG JAGIELLONI

TAK OTO WYGLĄDA HISTORIA OSTATICH ZAJŚĆ
4 sierpnia 2005, 19:25 / czwartek
sorki ,nie ten temat ,niech mod to skasuje jak moze
4 sierpnia 2005, 22:28 / czwartek
znam Japana..i kilka osób jeżdzacyh na Lechie...tylko nie wiem jakie maja tu nicki i gdy ostatnio rozmawiałem z jednym z nich..mówił ze nie jedzie na ten wyjazd..wiec nie podejrzewałem ze moga cos wiedziec...Japan Ty sie wybierasz do Bielska?i czemu Cie nigdy nie widac na dworze???????
4 sierpnia 2005, 22:29 / czwartek
12 biletów = wjazd z bramą :-)))
wjazd z bramą = zakaz wyjazdowy (pewno Sosnowiec)
Ponowie kupmy te bilety za dyche bo w 2 lidze sie nie cackają :)
Pozdro!
4 sierpnia 2005, 22:36 / czwartek
jak mój tata dzis bilety kupował...koło 14...to bylo sprzedanych 17...cosik słabo
4 sierpnia 2005, 22:38 / czwartek
Siemanko!MAm prosbe zeby ktos z kumatych osob odezwal sie na gg 7692564 w sprawie waszego wyjazdu do Bielska!Z tego co wiem to troche osob wybiera sie z Krakowa ale tez duza grupa jedzie z Wadowic!
5 sierpnia 2005, 01:08 / piątek
Kupilem dzisiaj bilecik okolo 16 i bylem 22 na liscie :) Cos mialo tych biletow poszlo :(
5 sierpnia 2005, 12:00 / piątek
Czy mogł by mi ktos powiedziec o ktorej jest wyjazd na mecz do Bielska Białej moje GG 4911992.
Ave Lechia !!!
5 sierpnia 2005, 14:23 / piątek
Mam pytanko. Wy bedziecie jechac przez krk bo chce sie dosiasc ekipka z wisly.JAk wy wogole jedziecie?????
5 sierpnia 2005, 16:35 / piątek
wie ktos ile ludzi jakim pociagiem bedzie jechalo?bo ciagle słysze rózne głosy...moim zdaniem lepiej byc szybciej w bielsku...zeby nie spóźnic sie na mecz..bo głupie by to było...patrzac na fakt ze jedziemy przez "cała polske" prosze o kontakt na gg 4230857...
P.S. Japan napisz do mnie na gg jak bedziesz i to przeczytasz
5 sierpnia 2005, 18:20 / piątek
Sorry smiac mi sie chce z wpisow. Najlepiej podajcie do publicznej wiadomości którym pociagiem bedziecie jechac, o której wyjazd, o której postoje i na jakiej stacji, ile osób jedzie, ile bedzie flag, w którym wagonie itp.... Licho nie spi......

*L*E*C*H*I*A* *G*D*A*Ń*S*K*
5 sierpnia 2005, 18:55 / piątek
JEDZIEMY POCIĄGIEM Z GDAŃSKA W NIEDZIELE GDZ. 5,26 PRZEZ KATOWICE . NA MIEJCU JESTEŚMY 16,18 .
5 sierpnia 2005, 19:43 / piątek
PAMIĘTAJCIE O PASIAKACH !!!!!!!!!!
5 sierpnia 2005, 21:53 / piątek
Na ten pociag nie zdazymy bo jestesmy w Katowicach juz po jego odjezdzie do BB
5 sierpnia 2005, 22:08 / piątek
ZDĄŻYMY WSZYSTKO JEST SPRAWDZONE BYŁEM DZISIAJ W INFORMACJI PKP
5 sierpnia 2005, 23:26 / piątek
Totti orientujesz się może ile kosztuje bilet do Bielska tym pociągiem co mówisz
Ulgowy i normalny, z góry dzięki

pozdrawiam
6 sierpnia 2005, 00:26 / sobota
Nie radze jechac na wlasna reke tym pociagiem, bo mzoe sie okazac na dworcu ze bedzie was np 5... Popytac kolegow z ktorymi jezdziliscie na wyjazdy, napewno beda wiedziec kiedy dokladnie ruszamy.

pzdr i do zobaczenia
6 sierpnia 2005, 00:44 / sobota
czy będzie gdzieś relacja LIVE ??
6 sierpnia 2005, 01:11 / sobota
Wynik na bieżąco z pewnością będzie przekazywać Radio Gdańsk w programie sportowym w niedzielę od godz. 17 ponadto też na telegazecie TVP str.821 i w internecie odnośnik
6 sierpnia 2005, 08:27 / sobota
Bilet weekendowy 55zł. Tym pociągiem jadą wszyscy !
6 sierpnia 2005, 12:29 / sobota
totti jakby tym pociagiem jechali wszyscy, nie pisalbym o tym. Popytaj moze bardziej kumatych kolegow niz tych co chca jechac na wlasna reke..
6 sierpnia 2005, 12:35 / sobota
PRZEPRASZAM BARDZO PANIE KUMATY
6 sierpnia 2005, 13:15 / sobota
Totti nie udawaj glupszego niz jestes, kazdy kto choc troche jest w klimacie wie o ktorej wyruszamy, jak nie wie - od czego sa koledzy? wiec nie siej zametu na necie
6 sierpnia 2005, 15:11 / sobota
jak byłam wczoraj w klubie po bilet, to dowiedziałam się pewnych informacji o wyjezdzie. nie wiem czy wszyscy jadą tym pociągiem i jak to bedzie wygladac bo kazdy mówi coś innego. niech ktos sie ze mna skontaktuje jesli ma o tym pojęcie #2788608 :D
6 sierpnia 2005, 22:17 / sobota
totti, mozesz sie odezwac na GG? 1011458

Z gory dziekuje.
7 sierpnia 2005, 15:35 / niedziela
Właśnie powoli wychodze na mecz,zaraz po meczu przedstawie wam krótką relacje z tego spotkanie,dla wszystkich którzy musieli zostac w domu,oczywiście obiektywną.
Idzie Idzie Podbeskidzie.
7 sierpnia 2005, 15:45 / niedziela
Lechia 2-1 wygra :p
7 sierpnia 2005, 17:02 / niedziela
3-0 dla naszych bedzie ;] A my swoje LECHIA GDAŃSK
7 sierpnia 2005, 18:44 / niedziela
kurwa 70 minut 0-0 Lechio do boju
7 sierpnia 2005, 19:42 / niedziela
No więc wyglądało to tak.
Niestety przez cały mecz Lechia miała przewage,grali dużo lepiej ,ambitniej od Podbeskidzia,Lechia miała conajmniej 4 sytuacje,ale po interwencjach naszego bramkarza nie stracilismy bramki.
Bramka dla Podbeskidzia wpadła w myśl zasady nie wykorzystane sytuacje się mszczą,czyli pierwsza grozna sytuacja dla Podbeskidzia i bramka.
W waszym zespole na szczegulne słowa pochwały należą się Wojciechowskiemu,grał za 2 przez niego przechodziły wszystkie piłki,a on doskonale je rozgrywał.
Zawodnik Lechi w 80 min został ukarany 2 żółtą kartką i musiał zejść z boiska,ale Lechia dalej grała do przodu,czego konsekwencją,był ewidentny faul na waszym piłkarzu w polu karnym w 90 min.
Karnego pewnie wykonał naj lepszy na boisku Wojciechowski.
Uwarzam,że macie bardzo dobrą ,ambitną drużyne,która na pewno nie będzie miała problemu z utrzymaniem się w 2 lidze,a może powalczy o coś więcej.
Kibiców z weszej strony około 300 ,doping słaby jak na tą liczbę,dopiero pod koniec meczu coś więcej.
ps.przepraszam za błędy i pozdrawiam z Bielska
7 sierpnia 2005, 19:50 / niedziela
Dzieki Byra0 za obiektywizm, to niestety coraz rzadsza cecha !!!
Pozdrawiam !!!
7 sierpnia 2005, 20:00 / niedziela
Cały mecz przewaga naszej Lechii,
Całkiem dużo sytuacji, niestety wszystkie nieskuteczne,
Najgrożniejsza to strzał Szczepińskiego, obroniony przez bramkarza gospodarzy,
Strata bramki w wyniku błędu naszych stoperów oraz bramkarza,
Janus celowo przepuszcza długie, prosostopadłe podanie ze środka,
Bączek wychodzi, Brede nie przyblokował napastnika i ten ubiega bramkarza i podcinką zdobywa gola,
Jeśli chodzi o Sebę to możliwe naciągnięcie a może nawet naderwanie "dwójki",
To tak na gorąco po rozmowie z naszym piłkarzem,
Brawo za grę i doprowadzenie do remisu grając w dziesiątkę
LECHIA GDAŃSK!!!
8 sierpnia 2005, 01:09 / poniedziałek
z forum Podbeskidzia:
"Wracając z Woodstocku miałęm okazkę jechać pociągiem z Katowic wraz z kibolami Lechii. Powiem wam że u nich 90% wyjazdowiczów to typowa chuliganka, same karki po 120kg, nie żartuje.
Gdzieś pod Pszczyną pociąg się zatrzymał i widząc jakiś drechów w barze zaczęli skandować LECHIA GDAŃSK!! Miejscowe drechy chyba nie wiedziały "kto zacz" i zaczęły pyskować. Jak Lechia nie wyparzyła z pociągu... Bar przestał istnieć a kolesie spinkalali, chcąc ratować dupę"
:))))))))))
8 sierpnia 2005, 08:11 / poniedziałek
wyjazdowicze pociagowi juz w domach,zwlasza Ci co mieli blizej;)
mecz bardzo dobry, nas ok 300 osob...aaa wszystko juz jest napisane w tym temacie wiec przejde do konkretow;)
Pozdro dla wszystkich co byli, a szczegolnie dla Ch. ktory pociagnal taki maraton, ze teraz bedzie odsypial 2 dni.
LGFT
8 sierpnia 2005, 09:29 / poniedziałek
wlasnie wlazlem do domu.... nooo chyba juz wszystko zostalo napisane.
przez najblizsze 2 dni bede trolił ;-))

Z pozdrowieniami dla Bialo-Zielonego Tczewa :
Tyyyylkoo CHWM, Tyyyylkoo LG ;-))))
8 sierpnia 2005, 12:13 / poniedziałek
Haha :D ..Dobre :)
Chudy game out na pare dni ....
LipA,ZE... dzieki zaEsy...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.210