Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Niech ktoś nagra retransmisję meczu z Jagą

strona 1/1

31 lipca 2005, 12:16 / niedziela
Niech ktos nagra retransmisje meczu z jagą najlepiej na dvd z regionalnej trojki i wtedy bym kupił od niego ten mecz proszę o info po zakonczeniu spotkania
dzieki pozdrawiam

ZESŁAŁ NAS BÓG NA ZIEMIĘ BYŚMY SIALI TERROR I ZNISZCZENIE

PS. będę potrzebował min 2 szt DVD z tego meczu dla ZIOMKÓW co są na emigracji
31 lipca 2005, 14:05 / niedziela
nagrywam na VHS. może uda sie to później wrzucić na CD i ziomom na emigracji. należy im się!

ps. Łazarek zabija! ;) "Wojciechowski mogłby pracować w rzeźni i nogą świniaczki zabijać"
31 lipca 2005, 14:18 / niedziela
A ja lubie Lazarka: "no jak to tak mozna kartkowac? przeciez nikt tu nie udowodni czy Fechner symulowal, byl na pelnym biegu" ;-)
Fajne tez bylo: tuz przed golem dla Jagi: "Jagiellonia ma bardzo dobrych wykonawcow rzutow wolnych".
31 lipca 2005, 14:34 / niedziela
jak da rade to wrzuccie na jakas strone bo tez jestem na emigracji :(
31 lipca 2005, 14:35 / niedziela
Teksty Łazarka są zajeb...
"pokarał siatką ale korzyść jak z kozła mleko"
albo z innego meczu "zabawił się w ogrodnika i przesadził"
31 lipca 2005, 14:38 / niedziela
teraz musi uważać jak słon w sklepie z porcelaną ,, albo na koniec "no wrzuć tą piłke w pole karne "
31 lipca 2005, 14:40 / niedziela
to nie był błąd tylko wielbłąd
31 lipca 2005, 14:48 / niedziela
o prezesach: "kupił sobie globus i myśli że rządzi światem" hehe
No Łazarek jest niezły.
31 lipca 2005, 16:40 / niedziela
"pokarał siatką ale korzyść jak z kozła mleko" Z tego lałem najbardziej:D
Albo cos takiego" Tak sobie kopnal pilke w pole karne,aby tylko wrzucic,by zablysnac"
31 lipca 2005, 17:41 / niedziela
I jeszcze kilka złotych myśli trenera Łazarka:
"nazwiska są najlepsze na nagrobki"
"głupota jest prywatna ale skutki są społeczne"
"gra Lechii to już nie jest taniec bez muzyki"
"trenować jest łatwo jak się nie umie"
"z pieniędzmi jak z duchami wszyscy o nich mówią a nikt ich nie widział"
"ciągle powtarzam że w piłkę basiory grają"
31 lipca 2005, 17:41 / niedziela
mnie rozwalil ten tekst z Swiniaczkami i Wojciechem
1 sierpnia 2005, 10:24 / poniedziałek
I czy ktoś nagrał może ten meczyk na DVD prosiłbym o info
na

kwiatek12@poczta.onet.pl

Dzięki !!!!!
1 sierpnia 2005, 10:45 / poniedziałek
No na VHS Jacpa ma, pytanie czy zrzuci to na CD/DVD?
4 sierpnia 2005, 23:41 / czwartek
zrzuci... zrzuci... trzymam oko i ucho na pulsie ;)
tylko to potrwa trochę... w przyszłym tygodniu (wtorek/środa) powinno już być DVD. Jak będę miał to w łapach - dam info.
jak jest ktoś chętny oczywiście - ale mecz z kilku względów historyczny więc warto.
5 sierpnia 2005, 00:20 / piątek
ja juz sie pisze na wstepna liste
5 sierpnia 2005, 10:15 / piątek
Ja tez chetnie nabede plytke z tym nagraniem. Czekam na szczegoly.
5 sierpnia 2005, 10:35 / piątek
Ja również reflektuję na tą płytkę DVD. Mecz miałem "LIVE" na Tragutta a w niedziele w tyrce tyrałem... :( a beke z Łazarka to bym chętnie skręcił!
5 sierpnia 2005, 23:50 / piątek
no ja tez sie pisze na te plytki....w Londonie jakies wsiowe zespoly graja mam glod prawdziwego widowiska...a niedlug Widzew ...karwa gdyby nie Lechia latwiej byloby tu wytrzymac
6 sierpnia 2005, 13:08 / sobota
posiadam ten mecz na komputerze-jakosc w miare porzadna jednak nie mam nagrywarki dvd tylko cd wiec moge nagrac go(uprzednio dzielac bo ten plik ma z 900 Mb,ale nie ma problemu by potem go znowu scalic w jedna calosc) na dwie plytki.Wrzucilem go takze na dc na hub biall-netu(-dc.biall.net.pl)Oczywiscie komentarz Łazarka jest jak najbardziej slyszalny:D pozdro dla kibicow Lechii

jezeli ktos chcialby ten mecz to z checia udostepnie
6 sierpnia 2005, 13:50 / sobota
Kodzio-ja jestem chetny!!! Tylko z hubami jestem zakrecony i nie wiem o co z tym chodzi!!!! Jakby co to daj mi znac na maila (baunsiarz@poczta.fm)!!!pozdro
TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!
6 sierpnia 2005, 13:55 / sobota
Kodzio a mógłbyś wyciąć trybuny i porobić krótkie filmiki ?
6 sierpnia 2005, 17:28 / sobota
kibic JB:moglbym tylko ze nie lapie sie w tym commanderze i niestety nie potrafie dzielic tego pliku na jeszcze mniejsze czesci.....
6 sierpnia 2005, 20:16 / sobota
Kodzio jaki jest adres tego huba?? taki:"dc.biall.net.pl" ?? cos mi nie laczy :/
7 sierpnia 2005, 00:30 / niedziela
mozliwe ze za daleko chelmu mieszkasz...to jest hub sieciowy biall netu i adres jest w porzadku wiec sprawdz jeszcze raz.ja komputer zostawie dzisiaj na noc zeby ktos moglby sciagnac w razie czego
7 sierpnia 2005, 15:33 / niedziela
Kodzio jest dobry ziom na pewno wam pomoże, kodzio zobacz kto ma nagrywakre dvd tutaj , sciagna z dc zgraja i bedzie git :)

Pzdr.
7 sierpnia 2005, 16:43 / niedziela
dla chetnych 62.111.142.11 to jest zewnetrzny adres huba gdzie znajduje sie ten Mecz bede zaraz na nim [rzez 24 wiec mozecie sciagac
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020