Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Czy Ultrasi mają bęben ??

strona 1/1

1

31 lipca 2005, 23:21 / niedziela
A tak wogóle to ultrasi mają bęben??Bochyba nie,a jeśli nie to dlaczego??Np. kibice Jagi przyjechali z bębnem i nawet to fajnie wyszło to kibicowanie przy dźwiękach bębna!! Musimy mieć bęben wtedy jeszcze bardziej będziemy zagrzewać naszą ukaochaną LEchie.Prosze o odpowiedź .

Pozdro :)
31 lipca 2005, 23:40 / niedziela
a co my xero boye jestesmy? ;] damy rade bez bebna.
pozdro
1 sierpnia 2005, 00:06 / poniedziałek
to mogłeś im wskoczyć do sektora i pobembnić....
1 sierpnia 2005, 00:11 / poniedziałek
Wydaje mi sie podobnie jak koledze,ktory temat zalozyl ,ze beben przydalby sie w naszych szeregach.Bylo by huczniej poprostu i glosniej, moze i zacheciloby do glosniejszego i ciaglego spiewu.Jestem za... jak nie wypali<na meczu> to nic nie szkodzi.
LGFT
1 sierpnia 2005, 01:00 / poniedziałek
Dla mnie sprawa priotyretowa jest zalozenie naglosnienia. Do Widzewa bede starac sie aby juz bylo... Chociaz wiadomo, bedize bardzo ciezko ;/
1 sierpnia 2005, 09:59 / poniedziałek
Sprawa nagłośnienia jest zdecydowanie priorytetowa. Młyn mamy już dość liczny. Ostatnio grubo ponad tysiąc, więc po dobrym zgraniu go przez odpowiednie nagłośnienie będzie naprawdę nieźle. A ewentualne gniazdo z bębnem to można zrobić później.
1 sierpnia 2005, 11:37 / poniedziałek
Bęben ???
Po co bęben a może pare granatów ??? tych co z tej jednostki wojskowej w Gdyni żołnierze wynosili , hałas bedzie większy i wizualnie będzie ładniej !!!
1 sierpnia 2005, 13:26 / poniedziałek
nie mamy bebna ale by sie nam przydal
1 sierpnia 2005, 15:15 / poniedziałek
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi... a co do nagłośnienia to macie racje przydało by się...a jeżeli chodzi o bęben to trzeba by się było jeszcze skonsultować z zarządem klubu i by się zobaczyło

Pozdro :)
1 sierpnia 2005, 16:40 / poniedziałek
jesli chodzi o naglosnienie to ten megafon troche slaby :/ wiec trzeba szukac innej opcji !!
1 sierpnia 2005, 22:50 / poniedziałek
Właśnie chciałem założyć ten sam tema ;)

A co do sprawy mam pytanie. Wraz z kumplem myśleliśmy aby taki bęben wykonać (zrobiliśmy już podobny na mecze GKS-u Wybrzeże , co prawda dawno temu ale efekt był przedni). C myślicie o tym aby znów wykonać taki bęben? i gdzie go najlepiej podrzucić bo ciężko będzie z nim jeździć :P.
1 sierpnia 2005, 22:57 / poniedziałek
najlepiej w klubie a co do robienia to jak najbardziej dobra incjatywa
1 sierpnia 2005, 23:18 / poniedziałek
Chłopie jak zrobisz taki bęben to wal z nim do roko!!!!! a [uł stadionu będzie Ci wdzięczne...
a zostaniesz cały o vlepkowany i moze cos Ci spłynie konretkengo na plecy :-)
Ps-bez złej interpretaji proszę...:))))))
10 sierpnia 2005, 10:38 / środa
i się z kumplem zagalapowałem ;) , zamiast jednego bębna będa dwa :) , na młyn (bo rozumiem że tam mamy z nimi iść?) wpadniemy oczywiście długo przed meczem. W gwoli ścisłości : jeden bęben zrobiliśmy sami , drugi zasponsorował pan Franciszek Makurat (znany niektórym kibicom działacz lechii).

PS. Czy ochrona wpuści nas z drewnianymi tłuczkami???(do walenia w bęben??)
10 sierpnia 2005, 10:49 / środa
Przelas - brawo :) Bębna to u nas dawno nie było, a teraz będą dwa :) Podziwiam Was, że żescie się tak zaangażowali. Żeby tylko Greengosi zdołali zrobić nagłośnienie na Widzew tak by cały młyn słyszał to doping będzie głośny :)
10 sierpnia 2005, 11:19 / środa
no to teraz nie ma bata....doping musi byc taki jakiego jeszcze nie bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!....aha...i najlepiej bez jakiejs samowolki na mlynie bo wtedy robi sie zamet
10 sierpnia 2005, 15:12 / środa
Jesli beben ma byc, dobrze jakbys np dzisiaj mogl go o 17 pod roko przyniesc. Jesli nie to np. same palki, zeby zostaly one wniesione. A jesli nie mozesz to najlepiej 2h przed meczem.

Co do naglosnienia, dzieki Matadowi, daje 90% szans (hmm nawet 95:P) , ze sie uda juz na mecz z Widzewem. Troche jeszcze trzeba kupic, potem nauczyc sie to podlaczac tylko, sprawdzic czy bedzie odpowiednie i mysle ze bedzie ok.

Czuje ze ten mecz bedzie przelomowy pod sprawa dopingu...
10 sierpnia 2005, 19:06 / środa
ja pitole!
mega szok:)
będzie zajebiscie czuje to WSZYSCY DO MŁYNA ! ! ! ! !
10 sierpnia 2005, 20:39 / środa
No panowie widzę, że doping rośnie w siłę. Myślę, że nagłośnienie pozwoli bardziej zdecydowanie wzmóc doping na pozostałych sektorach. Na meczu z Jag.. nie było tak źle, ale może być dwa razy lepiej. Oby tylko aura dopisała.
12 sierpnia 2005, 15:26 / piątek
a jak wyglada sytuacja z oprawa?czy po ostatnim meczu starczy pieniedzy z puchy i wlepek?....czuje ze to bedzie bardzo dobry mecz!!!!!!
12 sierpnia 2005, 17:16 / piątek
cytuje kolesia z innego forum Lechii:

Mam nadzieje, ze bedzie jakis zroznicowany repertuar przyspiewek...licze tez na to, ze ruszy chocby w drugiej polowie drugiej ligi cos typu gniazdo, wtedy bedzie mozna kontrolowac caly mlyn a nie, ze jest nagle trzech mlynarzy, ktos trzyma cos za krotko, za dlugo albo zabiera flagi samowolnie...No i wreszcie odkurzymy stare dobre okrzyki!

koles madrze prawi
20 sierpnia 2005, 14:19 / sobota
MAJĄ NA MECZU Z WIDZEWEM BYL
20 sierpnia 2005, 14:26 / sobota
a Ty Adrian skad sie wziales?:P....jeszcze jak powiesz ze byly zrobione dwa w tym jeden sie rozwalil na meczu to nie uwierze :P

a wiesz moze jaki byl wynik meczu Lechia - Widzew? :D
20 sierpnia 2005, 14:28 / sobota
2-1 BYLO DLA NAS A CO
20 sierpnia 2005, 14:35 / sobota
tak z ciekawosci pytam :)....a nie wiesz kiedy gramy u siebie z Jaga?:D..czy moze juz gralismy:D....jestem ciekaw wszelkich informacji na temat tego meczu :>
20 sierpnia 2005, 14:36 / sobota
DAWNO BYL BYLO 1-1 MENDY KIBOLI Z JAGI OBLALI
20 sierpnia 2005, 14:38 / sobota
aha...dzieki za info....:D

czuwaj :D
20 sierpnia 2005, 15:10 / sobota
Hahahaha....adrian skad ty sie urwales ??? <hahaha> Buahahaha a wiesz kiedy bedzie mecz Lechii z Izolatorem Boguchwala ??

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.281