Gdańsk: poniedziałek, 1 czerwca 2020
FORUM
Podstrony:

Sieciowi "napinacze"

strona 1/1

1

1 sierpnia 2005, 11:40 / poniedziałek
Pochodzilem sobie po roznych forach klubow w Polsce i widze, ze wszedzie sa "napinacze". Oto wnioski jakie mi sie nasuwaja na przykladzie naszego forum:

1. szkoda, ze nie ma opcji ignore, bardzo by sie przydala
2. nalezy raz na zawsze zignorowac /kasowac, jesli lamia regulamin/ posty nic nie wnoszace do dyskusji, t.z.w. bicie piany, bluzgi, i.t.p.
3. tylko tego typu dzialania pokaza, ze forum Lechii jest inne niz reszta, ze reprezentuje ono wysoki poziom, nastapi to jesli zamkna sie wszyscy "napinacze" z Gdanska, ktorzy odpowiadaja w takim samym tonie innym jednoczesnie zarzucajac im to samo, to jest brak logiki i konsekwencji, ja dalem sie kilka razy tu sprowokowac, czego zaluje, ale od dzisiaj mam "wlaczonego ignore" na posty, ktore opisalem powyzej.
Mam nadzieje, ze wszystkim nam zalezy, by forum zostalo wzorem do nasladowania przez innych.
1 sierpnia 2005, 11:44 / poniedziałek
Z jednej str. masz racje, a z drugiej czasami mozna sie posmiac naprawde.
Jednak z tym"ignored",by sie przydało.
1 sierpnia 2005, 12:45 / poniedziałek
Ignore Matti :)
1 sierpnia 2005, 16:47 / poniedziałek
Trzymaj się Matti - widac, ze masz łeb na karku. Trzeba kiedyś browarek wypić
1 sierpnia 2005, 23:42 / poniedziałek
Browarek z Mattim? Dobry pomysł, sam bym się na to pisał. Szkoda, że nie wiem jak wyglądasz. A moze wiem?

tg
1 sierpnia 2005, 23:53 / poniedziałek
wszystko ok.Ale ja bym uwazal na Mattiego,albo nas podpuszcza albo szpieg z krainy deszczowcow czyli "arki-szparki".Ja tez jestem za full "ignored" dla Matti
2 sierpnia 2005, 01:32 / wtorek
Tangens: z Bratem z NP zawsze sie napije! kiedys mieszkalem na Wyzwolenia 17 w poblizu slawnego Estadio MRKS, a Ty Waldek zdaje sie gdzies w starszej czesci? Wolf mozesz juz skonczyc sie napinac ;) Szpieg Matti ujawni sie 16.08..... Carrrrramba. Na dwa tygodnie znikam...
2 sierpnia 2005, 01:56 / wtorek
hehe dwa tygodnie bez Mattola :) udanych wakacji kolo. mam nadzieje ze wrocisz jeszcze mądrzejszy i nie bedziesz podlizywac sie wrogom Lechijki . pozdro
2 sierpnia 2005, 09:36 / wtorek
Nedwed GD i inni,ale przyznacie jedno Mattiemu, że bardzo szybko zrobił karierę na naszym forum prawda? W tej chwili jest jedną z najbardziej rozpoznawanych na niej marek;) Jeszcze miesiąc dwa i będzie bardziej znany niż sam Chudy88;) Pozdrawiam i miłego wywczasu!!
2 sierpnia 2005, 10:54 / wtorek
Zgadza się mieszkałem w starej części. Zresztą wteduy ul. Wyzwolenia też była stara. Przy Estadio MRKS mieściła się emalia, IV LO mieściło się w budynku późniejszego Liceum Morskiego, a tu gdzie stoi obecne IV LO mieścił się stadion Portowca, późniejszego MRKS. U zbiegu Marynarki Polskiej był Dom Kultury z prawdziwego zdarzenia z kinem, salą teatralną, biblioteką, dwiema czytelniami, kawiarnią, licznymi pracowniami a nie obsr*** bank. Do Nowego Portu jeździły tramwaje linii 3 i 5, nieco później 15, jeszcze później 7, 10, 14, 11, 4, ponownie 5 i 14, ale po zupełnie innych trasach. W nocy 30 i 90, a później 50 (do Jelitkowa) i 90 (na Stogi). Knajpy: Syrena (róg Góreckiego i Na Zaspę, zapomniałem co teraz się tam mieści), Fala (obecnie pizzeria przy Woplności), Wiking (obecnie sklep Zatoka), Atlantic (Oliwska, tuż za kościołem, w tej chwili chyba niewykorzystany). Na piwo chodziło się nad ferrę (Starowiślna) lub do Fali, nieco później otwarto rożen i Szkwał (obydwa przy Władysława IV). Po pracy z Wiślanego szło się najpierw na ferrę, potem "Polacy się rozchodzili" na rożnie i czekając na tramwaj szli jeszcze do Szkwału (obecnie zdaje się pub Joy). Aha, było jeszcze bistro na szczycie Wikinga, naprzeciwko poczty.

Na pohybel bankowi PKO SA, za zniszczenie Morskiego Domu Kultury w Nowym Porcie i specyficznej kawiarni Olimp z widokiem na panoramę miasta we Wrzeszczu.

tg
2 sierpnia 2005, 11:55 / wtorek
Mattiego pomysl takze popieram jak najbardziej.Szczerze mowiac to dzieki forum wrocilem po latach i na bierzaco znow jezdze na Lechie,czesto przegladam wpisy na forum ale zadko sie udzielam na jakiekolwiek tematy bo widze ze to nie ma sensu.Kazdy wie wszystko lepiej,ludzie sie wyzywaja bez sensu i atmosfera jest naprawde bardzo nie mila.Na dodatek nadal tesknie za byla strona lechia.gda.pl bo bylo duzo duzo lepsza i wyrazniejsza moim zdaniem.Pomimo tego i tak podziwiam prace i dobre checi redakcji.Pozdro z emigracji!

CIORUS-(Green-Brigade-Hamburg)
3 sierpnia 2005, 00:02 / środa
Matti apro pos napinaczy polecam wypowiedź niejakiego aella na temat sotsuków na lini wisła-jaga;)
3 sierpnia 2005, 13:23 / środa
"sotsuków" ? to jakaś japońska potrawa czy wieś na ukrainie?
3 sierpnia 2005, 15:32 / środa
sotsunki=stosunki:))))))
sorry za (wiel)błąd:))))))
3 sierpnia 2005, 15:41 / środa
Ach stosunków... no bo równie dobrze mogło być np. sto-sutków :D
16 sierpnia 2005, 09:16 / wtorek
Dzieki za lekcje historii Waldek, w sumie prawie wszystko pamietam, ale ze stadion byl w miejscu obecnego IV LO to nie wiedzialem... no i ta kawiarnia z widokiem na Wrzeszcz musiala robic wrazenie ehh... Aha Szkwal znowu jest Szkwalem, a w miejscu Syrenki jest jakas jadlodajnia
Pozdrawiam
16 sierpnia 2005, 09:58 / wtorek
A świstak siedzi i zawija w te sreberka...? :P
16 sierpnia 2005, 14:03 / wtorek
A świstak siedzi bo sreberka były kradzione !!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.268