Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nagłośnienie

strona 1/1

1 sierpnia 2005, 12:27 / poniedziałek
Cześc witam was chciałbym ruszyc wątek nagłósnienia na stadionie. Jesli chodzilo o nagłosnienie kibiców Lechii na meczu Lechia - Jagielonia było super, ale jeśli chodzi o nagłośnienie przez głośniki to było beznadziejne. Siedziałem na srodku amfiteatru i nic nie słyszałem. Jakies pomruki słyszałem komentatora jak składy czytał ale z głośników na wirażu. Nawet nie wiem czy na prostej były jakies głosniki bo nie było ani widać ani słychać. Jak na II lige to mogli sie postarać. Pozdrawiam wszystkich lechistów i przyjaciół
1 sierpnia 2005, 20:36 / poniedziałek
Niestety Bodek74 ma rację. Siedziałem w prastarym młynie, tj. pierwszy sektor na prostej od strony Smoluchowskiego i również nic nie słyszałem, a precyzyjniej to samo co słyszał Bodek. Po meczu dowiedziałem się, że głośniki były nakierowane na wiraże, a przecież najwięcej miejsc jest na prostych. Rzeczywiście w II lidze powinno to lepiej wyglądać, mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Pozdrawiam.

tg
1 sierpnia 2005, 21:15 / poniedziałek
Raz to kwestia naglosnienia, na prosatej bylo do d..., a druga kwestia to spiker, ktory powinien ciagnac doping...W ogole spikera powinno sie wymienic moim zdaniem
1 sierpnia 2005, 21:20 / poniedziałek
Widzę Tangens i Peper nie tylko ja muszę iść do laryngologa ale wy również. Myślałem że to tylko ja nie słyszałem. Pozdrawiam
1 sierpnia 2005, 23:38 / poniedziałek
Ciagnąć dopingu nie może, bo zabraniają tego przepisy. Nie ma co powoływac sie na pana Hadaja z Legii, bo on notorycznie łamie prawo. Myślę, że aż tak źle nie jest. Marcin ma bogatą wiedzę i dokumentację osobistą, posługuje się poprawną polszczyzną, jasno wyraża mysli no i ma uprawnienia. A jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Pozdrawiam.

tg
2 sierpnia 2005, 09:44 / wtorek
Problem z nagłośnieniem jest znany od lat, myślę że mimo wszystko jest to spory wydatek i w najblizszym czasie zapewne nic się nie zmieni, może jak miasto przekaże kolejną transzę kasy na stadion to coś się zmieni. Mnie martwi inna zmiana, a minowicie sektor gości niby wszystko ładnie wzmocnione płoty, siatka przy wejścy, ale można było rozebrać stare płoty wenątrz sektora i przesunąc go w prawo tak żeby był mały bufor od krytej i żeby możne otworzyć cały sektor po lewej. Praktycznie w ten sposób klatka byłaby tej samej wielkości, bufory byłyby mniejsze, a my zyskalibyśmy jeden sektor. Moze przy pospiechu poprostu nie pomyslano o tym, albo zrobiono to z premedytacja tylko po co?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021