Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Skąd tyle euforii?

strona 1/1

1

1 sierpnia 2005, 21:09 / poniedziałek
wszystko niby super , klimat powrócił ... ale realnie patrząc znowu nie mamy napastników , kaczmarek ustawia drużynę zbyt asekuracyjnie , ale najważniejsze to gdzie są SPONSORZY ? , czyżbyśmy nie mieli w WOLNYM MIEŚCIE żadnej dużej firmy która wezmie pod skrzydła nasza drużynę ??? wstyd ... squrwiele , tylko szybkie siano ich interesuje , a klimat w Gdańsku dla piłki jest najlepszy w Polsce !
1 sierpnia 2005, 22:14 / poniedziałek
A spytaj sie ich, sponsorów gdzie są. Co do napastników to wg mnie Rusinek i Wisniewski powinni sobie dac rade w II lidze, No i zobaczymy jak będzie się spisywał Gronkowski. Co do Kaczmarka to nie ucz ojca dzieci robić...
1 sierpnia 2005, 22:22 / poniedziałek
Z calym szacunkiem PINOCHET ale skad taka pewnosc do Wisniewskiego chlop prawie wcale w lechi jeszcze nie gral i tak naprawde nie mial zbyt wiele okazji do pokazania sie bo ciagle jakies kontuzje,a to ze dobrze gral w III lidze wcale nie znaczy ze i tak bedzie teraz zwazyszy jeszcze ze ciagle kontuzje przeszkadzaja jednak zawodnikowi dojsc do pelni formy ,takze na Wisniewskiego zbytnio bym teraz nie liczyl moze w polowie sezonu wkoncu dojdzie do formy ale kto bedzie strzelal teraz ? ja licze ze Blawat wkoncu dostanie szanse i ja wykorzysta.Co do skladu to tez uwazam ze jest bardzo asekuracyjny ale zaufajmy trenerowi ,nie mamy innego wyjscia.TYLKO LECHIA
1 sierpnia 2005, 22:35 / poniedziałek
Co do Wisniewskiego to masz racje ale intuicja mi mówi że będzie z niego pozytek. A ostatnio intuicja mnie nie zawodzi bo wygrałem w sts ;)
2 sierpnia 2005, 09:05 / wtorek
o woodzu, jesli nie widzisz sponsorów w Lechii, to kup sobie okulary. Lechia ma 3 milionowy budżet, 8 w drugiej lidze. W porównaniu z ubiegłym sezonem, budżet wzrósł trzykrotnie. Najprawdopodobniej pod koniec roku budżet zostanie jeszcze podniesiony.
Jak myślisz skąd jest ta kasiorka ?? Błażej ją kseruje w klubie ?? ;-)

Druga sprawa to napastnik. Ustawienie Lechii wcale nie jest zbyt asekuracyjne. W meczu z Jagą mieliśmy wystarczająco dużo ssytuacji, aby upokorzyć tych baranów ze wschodu. Niestety brakuje nam napastnika z prawdziwego zdarzenia. Z uporem maniaka będę powwtarzał, że Rusinek to lewoskrzydłowy- szybki z niezłą kiwką, ale z zupełnym brakiem instynktu strzeleckiego. Reszta napastników w kadrze też nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia. Wiśniewski ciągłe kontuzje, Bławat zbyt rozrywkowy, a Gronowski i Kazubowski nadają się najwyżej na IV ligę.
2 sierpnia 2005, 10:07 / wtorek
Zeto - co do tego podwyższenia budżetu w zimę. Tu chyba chodzi o firmę Lotos. Tak przynajmniej wynika z tego co mówił w przerwie relacji z Lechia - Jaga Adamowicz w TVP 3. Kaczmarek w skarbie kibica z DB mówił, że trzeba uzbierać jesienią jak najwięcej punktów, bo w zimę zostaną skonkretyzowane cele o co walczymy w tym sezonie. A wiadomo jak będziemy walczyć o wysokie cele to i sponsorzy przyjdą.
2 sierpnia 2005, 11:06 / wtorek
Według mnie najlepszym napastnikiem był Pęczak.
2 sierpnia 2005, 11:13 / wtorek
Tak jak w opisie po meczowym,Lechia grała dosc bojazliwie.Stwarzała sytuacje,ale to wszystko za wolno bylo wykonywane.Poza tym nie probowali
za wiele grac srodkiem,natomiast wrecz przeciwnie ,wszystko prawie skrzydelkami. JESTEM POD WRAZENIEM GRY PECZAKA.
Mysle,ze nas byli troche zdruzgotani emocjami ,to byl 1 mecz dopiero.
Gdyby nie ta bramka z wolnego< poprzez niedoswiadczenie naszych> to 1:0 dla nas .Z czasem sie to zmieni, zaczna nabierac pewnosci i wiary w swoje umiejetnosci.
LGFT
2 sierpnia 2005, 12:01 / wtorek
bylem na meczu i widzlaem.....no za przperoszeniem co ten chlopak gral gronowki nic ! jak to jest mozlwie on zostal powolany do 18 meczowej chlopak nie zaliczyl obozu i tylko kilka treningow ..!Kazubowski i Wisnia kontuzjia ....Ale jeszcze jest chlopak co gra dobrze JAKUB BLAWAT zadko nas zawodzil jak pamietamy ! ichlopak byl na obozie wiec ! prosze niech mi ktos napisze na to odpowiedz ....bo gronowkiego dziadek gral w lechi czyli wnuczek tez musi !! kaczmarek tak sie nie robi
2 sierpnia 2005, 18:14 / wtorek
Marynos wyluzuj sie. W decydujacej sytuacji Gronowski wylozyl pilke Rusinkowi , potem faul, karny i 1:1.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010