Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Jak to jest ze zgodą Wisły i Jagi?

strona 1/2

2 sierpnia 2005, 16:58 / wtorek
Witam...czytam rozne fora,oraz artykuly w internecie i miedzy wierszami cos sie przebakiwuje ze ponoc ma sie zerwac zgoda Wisly i Jagielloni w co osobiscie nie wierze...dlatego chcialbym zapytac kogos konkretnego kto sie orientuje w temacie o wypowiedzenie sie na ten temat...pytam z czystej ciekawosci a nie wiedzialem do jakiego tematu to podlaczyc...
chodzi mi glownie o to czy to prawda , a jesli tak to jakie sa powody...
chcialbym uslyszec obiektywna ocene sytuacji a nie post w stylu "Jagiellonia to pajace " itp.

po zadawalajacej odpowiedzi prosilbym o skasowanie tego tematu
pozdrawiam
2 sierpnia 2005, 17:17 / wtorek
idź z tym na forum Wisły lub Jagi. Nam nic do tego.
2 sierpnia 2005, 18:33 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 sierpnia 2005, 18:56 / wtorek
no wlasnie o takiego typu wpisy mi nie chodzilo....

najpierw wszyscy mieszaja w spor Wisle,potem nagle widze wpis pt "co nas to obchodzi " i zadnych konkretow...

myslalem ze ktos cos wie ale widocznie nikt o tym nie slyszal
2 sierpnia 2005, 21:06 / wtorek
Śmiechem - żartem to jesteście lekko żałośni. Nic tam do was nie mam ale chyba poniosła was ambicja i jak jeszcze tak po napinacie to tym gożej dla was. Tkim zachowaniem jak wasze (podjudzanie) na pewno nie rozwalicie naszej zgody z Wisłą, a wasze czyny swiadczą o was. odnośnik
2 sierpnia 2005, 21:32 / wtorek
w koncu jakis powazny wpis...

ten link mi troche wyjasnil...jak juz pisalem moje pytanie bylo z czystej ciekawosci i nie sluzylo zadnemu podjudzaniu...
2 sierpnia 2005, 21:45 / wtorek
odnośnik - tu jest wyjasnienie !!!!!!!!!!!
2 sierpnia 2005, 22:32 / wtorek
Zamknijcie ten temat!! bez sensu to nie nasza sprawa!!
2 sierpnia 2005, 22:34 / wtorek
przez jeden mecz?
smieszna sprawa troche jakos wierzyc mi sie niechce...
2 sierpnia 2005, 22:39 / wtorek
q*** wszystko przez ten telefon od was sie zaczelo ... najpierw piszecie ze tu jaga zjebala .. wisłe mieszacie .. a teraz patrze "zakonczmy temat .co to nas obchodzi "
I przez kogo ta zgoda poszla .. co ?!
JAGA & WISŁA FOREVER ...
2 sierpnia 2005, 22:41 / wtorek
Wisła pisala na swoim forum ze nie bedzie sie mieszala do tego meczu . nic .
wygrały jakieś dziwne interesy .. poprostu ..
2 sierpnia 2005, 22:51 / wtorek
No Cóz Mozemy sobie pogratulowac , Bo własnie przyczynilismy sie do rozłamu zgody miedzy Wisła a Jagą !!
2 sierpnia 2005, 23:01 / wtorek
OFICJALNE STANOWISKO WSZYSTKICH FRAKCJI KIBICÓW JAGIELLONII BIAŁYSTOK:

Podczas meczu Wisły Kraków z GKS Bełchatów osoby decyzyjne Białej Gwiazdy podjęły decyzję o zdjęciu naszej flagi i zaprzestaniu pozdrowień dla Jagi. Stało się to po telefonach Lechii Gdańsk, która przedstawiła swoją wersję wydarzeń (mecz Lechia - Jagiellonia). Osoby decyzyjne na Wiśle nie zasięgnęły wersji drugiej strony.
W takiej sytuacji przedstawiliśmy swoje stanowisko:
Do Białegostoku miały przyjechać osoby, które podjęły decyzję o zdjęciu flagi i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Wobec odmowy sytuacja stała się jasna. Zgoda Wisła- Jagiellonia przeszła do historii.

Wszyscy Kibice Wisły Kraków będący przyjaciółmi Jagiellonii nadal pozostaną w naszych sercach

odnośnik

Przestancie myslicie ze jeden mecz moze zapsuc 20 letnia zgode osoby trzymajace władze na Wisełce juz dawno mialy jakies pretensje do jagi o rozne rzeczy gdzies po drodze pokazał sie nawet zydzew a wiec nie mowcie ze to przez nas to tylko upewniło kilka osob co maja zrobic...
2 sierpnia 2005, 23:06 / wtorek
Nie jestem obeznany w temacie "decydentow" , lecz jesli sprawa miala by sie rozbic tylko o sobotni mecz na, ktorym de facto nic wielkiego ( w moim przekonaiu) sie nie wydarzylo, to jest to conajmniej glupia sprawa !!!
2 sierpnia 2005, 23:15 / wtorek
Cinol - daj spokoj, ja tam nic nie mam do ich zgody (ktorej juz nie ma).

Najbardziej denerwuje mnie mieszanie Nas do rozłamu tej zgody - to nie my zawinilismy...
2 sierpnia 2005, 23:26 / wtorek
nie wiem kto zawinil...ale jesli poszlo o ten jeden mecz to to troche glupio niszczyc tak 20 lat zgody...w koncu przyjazn sie jednak dlugo buduje i nie mozna jej od tak zerwac...
2 sierpnia 2005, 23:32 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 sierpnia 2005, 23:35 / wtorek
hmm mam nadzieje ze to ejst chwilo nieporozumienie i za jakies półroku znowu sie zejda

Zgoda Buduje Wojna Rójnuje !!

sory za Błedy ort
2 sierpnia 2005, 23:45 / wtorek
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze przegladajac forum Jagielloni, nie sposob nie zauwazyc ze oni naprawde kochaja Wisle !!! Podejrzewam ze conajmniej 50% bialostoczczan traktuje Wisle, powazniej niz swoj klub !!! Mimo wszystko uwazam ze zerwanie Wisly z Jaga nie jest dobrym posunieciem !!!
2 sierpnia 2005, 23:48 / wtorek
po pierwsze aell wyluzuj ,bo Wisla jeszcze konkretnie nie podala oficjalnego powodu

po drugie...po co mialoby nam zalezec na zerwaniu tej zgody....to nie nasza sprawa a do tego jak czytam forum kibice.net to stosunki kibicow Lechii i Wisly tez moga ulec ochlodzeniu
2 sierpnia 2005, 23:55 / wtorek
witam:) jestem z nowej soli (arka nowa sól 3 liga)kibicuje wisle,wksowi oraz lechi chcialem sie was zapytac czy macie jakies zwary z górnikiem wałbrzych bo podczas dzisiejszego meczu u nas w nowej soli (puchar polski) cały czas spiewali na wasz klub piosenki z obelgami jakich nie bede tu cytował:) pozdrowienia ks Dozamet
3 sierpnia 2005, 00:00 / środa
uważam że mieszanie Lechii do scysji na lini Wisła-Jaga jest nie w porządku.
poza tym wielu z Was pisze że oni się tak kochają a tymczasem podczas meczu nie słyszałem ani jednego pozdrowienia dla wisły od jagi(jeśli się tutaj pomyliłem to olejcie tę wypowiedź;))
aell gratuluje elokwencji i napinki
3 sierpnia 2005, 00:13 / środa
nie bylo zadnych pozdrowien bo mieli wewnetrzne ustalenia ze nie mieszaja w ten mecz Wisly...
3 sierpnia 2005, 00:13 / środa
aell + za akcje :D , niesamowity ten atak :D <lol2> haaa
3 sierpnia 2005, 00:16 / środa
aell niezla z ciebie facetka zapamietaj jedno ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK
3 sierpnia 2005, 00:25 / środa
no to teraz będziemy kosą nr 1 dla Jagielloni...
3 sierpnia 2005, 00:27 / środa
Mnie sie zdaje, ze i nasze stosunki z Wisla ulegna ochlodzeniu, jako, ze jestesmy postrzegani jako powod zerwania zgody Jaga-Wisla ...
3 sierpnia 2005, 00:27 / środa
Zasadniczo to temat Wisła - Jaga nie mi komentować, ale co tam. Jeżeli Jagiellonia w Gdańsku nie dała upustu swojej miłości do Wisły, to nie dziwi fakt że w Krakowie zachowano się tak a nie inaczej, w sumie tak samo jak Jaga w Gdańsku. Teraz Jagiellonia zrywa z Wisłą i to jest przez niektórych nazywane zachowanie z honorem? Nie wiem może czegoś nie kminie, wszak to nie moja sprawa, ale na moje to Jaga zachowała się teraz bez sensu i niech sobie pucuje do Widzewa (żarcik).

Swoją drogą myślę ze to wszystko po kilku tygodniach ucichnie i będzie po staremu, 20 letnich układów nie zrywa się ot tak o.
3 sierpnia 2005, 00:30 / środa
newska ma racje, wyjazd do BIałego na wiosne będzie ciężki, ale zwycięzki!!!! teraz musimy pokazać Wiśle kim tak naprawde jesteśmy

wielu ludzi tak naprawde nie zna prawdziwych powodów zerwania zgody i będzie o to posądzała Lechię

TRZEJ KRÓLOWIE WIELKICH MIAST ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!
3 sierpnia 2005, 00:31 / środa
Łukasik masz torche racji...
dziwne żeby jeden mecz zerwał 20 letnią zgode no chyba ze cos na lini Białystok-Kraków było nie od dzis ! ! !
W sumie nam nic do tego! to sprawa Jagi i Wisły to oni moga to odklepac albo zaklepac...
Pozdro!

ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK!
3 sierpnia 2005, 00:31 / środa
do gość
dzięki za info
3 sierpnia 2005, 00:34 / środa
no to niezle ale mamy "MY" Lechisci siłe przebicia:). oj ciekawie i gorąco robi sie w swiatku kibicowskim. :) pozdrowienia dla Lechistów.
3 sierpnia 2005, 00:38 / środa
ciekawie to będzie juz w sobote Jagiellonia-Śląsk...

Ps-ale jaką nienawiścią bym dażył Jage to i tak dla mnie jest to dziwna sprawa i współczuję im!
ŚWL
3 sierpnia 2005, 00:43 / środa
do newska
niepotrzebnie chyba im współczujesz...ja myślę że szukają winnego po tym co sami zrobili
3 sierpnia 2005, 00:45 / środa
Proponuje rozbic jako nastepna zgode pogoi s z Legia :) (zarcik)

moim zdaniem Avanti u nas było tylko swego rodzaju zaplnikiem ale coz to nie nam tu sadzic.... ciekawe czy Wisła sie wypowie w tykm temacie...
3 sierpnia 2005, 00:49 / środa
możliwe...
a wręcz pewne! teraz to My będziemy obwiniany o zerwanie tej zgody! ! ! a tak naprawde to BZDURA ! bo nie sądze żeby Lechia kłądła naciski a Wisła była za słabo poinformowna...
zresztą nie jestem aż tak wgłebiony w sprawe i wsumie nie powinienem sie wypowiadac!
a wspołczuje im bo przez chwile zastanowiłem sie jak blisko jest od przyjaciela do wroga...(aż normalnie lekki szok mnie przeszedł)
Ps-wyobrażasz sobie zerwanie ze Śląskiem bądz Wisełką?! (dla mnie nie do pomyślenia) a tak włąsnie czują sie w Biały i Krk!

ŚLĄSK - WISEŁKA - LECHIA GDAŃSK !! !! !! !! !! !!

bez odbioru.
3 sierpnia 2005, 08:13 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 sierpnia 2005, 08:16 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 sierpnia 2005, 10:06 / środa
Jestem kibicem Jagi i Wisły, kocham obydwa te kluby tak jak wszyscy kibice Jagi, dla mnie cała reszta sie nie liczy. Ale patrząc co sie ostatnio dzieje to prawde mówiąc nie bardzo łapie o czo chodzi? Czy to tylko biega a ten sobotni mecz w Gdańsku, czy o coś jeszcze? Jakoś nie moge sobie wyobrazić tego że ta długoletnia przyjaźn zostanie ot tak sobie zerwana. Nie rozumiem tez postawy Lechii i mieszania jej w sprawy Jagi i Wisły. To są zupełnie inne kluby i nasze stanowisko (JAgi) co do nich jest krancowo odmienne. Nasze układy z Lechią to inna sprawa, tak jak układy z Wisłą. Nie mieszajmy tego razem w jednym garnku.
A czy wywieszenie lub też nie wywieszenie flagi i nie pozdrawiamnie na meczu Jagi jest już aż takim wielkim przestępstwem że należy wszystko zerwać??!! Wkurza mnie to, bo ten link do strony Jagi gdzie podobno jest oficjalne stanowiski naszego klubu (zerwanie zgody z Wisłą) to chyba jakieś nieporozumienie.
Rozmawiałem z kim tylko mogłem na ten temat i czy to popierają i nikt nie mógł w to uwierzyć. Dlaczego jakic pacan który to wypisuje nie zapyta o stanowisko innych, a chyba tylko pisze takie bzdury bo ma urazoną ambicje i poczucie małej wartosci i jak go Wisła na meczu nie pozdrowi to już nery mu poszczają.
Bez wzgledu na wszystko i tak w Białymstoku wszyscy kochają Wisłe i tak już zostanie.

Pozdrawiam
3 sierpnia 2005, 11:05 / środa
Chciałem jeszcze dodać jedną rzecz od siebie.
NIe interesuje mnie to czy ktoś z Lechii dzwonił do Wisły czy tez nie.
Ale nie rozumiem dlaczego kilkoro ludzi z Wisły zaaregowało w ten sposób (zdejmując flage) i tak szybko??
Nie wierze ze była to deczyzja wiekszości itd. że wszyscy to popierają.
Przecierz oba kluby-Lechia i Jaga- mają zgode z Wisłą, a jeżeli już dochodzi do pewnych spięć miedzy nimi, to jest to przecież nasza wewnętrzna sprawa, i to czy mamy zgode czy kose to zalezy od nas i nikt nie powinien w to ingerować.
NIch mi to ktoś wytłumaczy czy mam racje a moze sie myle.

Pozdrawiam moich braci w Krakowie
3 sierpnia 2005, 11:45 / środa
Były sobie świnki trzy. Lechia, Wisła i baby-Jagi.
Wszystkie się kochały i/lub wzajemnie tolerowały,
a przede wszystkim szanowały. Ale nastał zły czas i Jaga
poszła w las...
A tak na prawde to tak jabyś miał wspólnych znajomych, a jeden
drugiemu robi na chacie lipe. No przecież tak to nie może być...
Zresztą ja to tak widzę i jeżeli coś nie tak napisałem to z góry
p.......... ! Kumaci skumają choć żabami nie są... ;)

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
3 sierpnia 2005, 11:56 / środa
Poziom wypowiedzi poniżej parteru... brak słów
3 sierpnia 2005, 12:17 / środa
Również cię pozdrawiam...

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
3 sierpnia 2005, 12:26 / środa
Speed masz na mylis piwnice ??

Ale z tego co ja słyszałem , to juz wczesniej byy spieca na Lini Wisła- Jaga ,a mecz w Gdańsku to był tylko pretekstem żeby zerwac < taka plotke słyszałem>
3 sierpnia 2005, 13:33 / środa
dużo ludzi wypowiada się na ten temat tutaj
odnośnik
3 sierpnia 2005, 13:52 / środa
A ja do Pana SPEEDA:
koleżko napisałeś:

...Rozmawiałem z kim tylko mogłem na ten temat i czy to popierają i nikt nie mógł w to uwierzyć. Dlaczego jakic pacan który to wypisuje nie zapyta o stanowisko innych, a chyba tylko pisze takie bzdury bo ma urazoną ambicje i poczucie małej wartosci i jak go Wisła na meczu nie pozdrowi to już nery mu poszczają...

To ja Ci odpowiem jako nie zainteresowany bezpośrednio w temacie Waszej zgody z Wisełką!
Ano mianowicie koleżko widać i to gołym okiem, że gó.no wiesz i gó.no widziałeś!!!
Po pierwsze, jest w każdym szanujacym sie klubie taka grupa ludzi, która mieni się nazwą "nabojka" lub jakoś tam inaczej... I to oni przez długie lata zanim staną na świeczniku tj dojdą do nie pisanej prawem władzy w swoim klubie, nastawiają karku, leją po mordach tzw kosy i innych pacanów, lub sami też często po tych mordach obrywają (bez urazy) "PDK"... itd, jeżdżą za klubem w najgorszy teren i po cichu wspierają Ultras!!!
Jednym słowem robią ciężką, żmudną robotę i mrówczą... i to ONI właśnie są od tego aby w danym momencie sporze, lub w krytycznej sytuacji podjąć TAKĄ A NIE INNĄ DECYZJĘ!!!
A skoro Ty i ci Twoi przyjaciele nic nie kumają, Ty nie rozkminiłeś tematu zerwania wiekuistego "układu" tzn CH.J wiesz i po co się wtrącasz i prubujesz nażucić że 90% pozostałych myśli inaczej.
Otóż te pozostałe 90% ma prawo myśleć inaczej i postępować zgodnie z sumieniem lub sercem, ale musi się podporządkować tej właśnie decyzji!!!
Pozdro Dla Kumatych (ci co mają wiedzieć, to i tak wiedzą).
Pzdr Zółw z LechiiStanu
3 sierpnia 2005, 14:06 / środa
drogi żłówiu...

Skoro jesteś lechistą to wal sie na ry i nie wtykaj mordy w nieswoje sprawy, a skoro piszesz że to nie twoja broszka to morda w kubeł. Co ma lechia do zgody albo niezgody Jagi z Wisłą?? Chyba niewiele...
Nie wiesz nic o sytuacji w Jadze i tak już zostanie, wiec daruj sobie i nie zgrywaj wszechwiedzacego guru.

Pozdrawiam
3 sierpnia 2005, 14:09 / środa
SPEED a ty wiesz?? nie sadze... jak bys wiedział bys sie tu nie wypowiadał...

100% poparcia dla Zołwia z LEchiStanu :)
3 sierpnia 2005, 14:13 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 sierpnia 2005, 14:51 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.465