Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Derby Tczew

strona 1/1

2 sierpnia 2005, 18:52 / wtorek
Zapraszam wszystkich chętnych nie jadących na mecz wyjazdowy LECHII do Tczewa na derbr!!! Pozdro
2 sierpnia 2005, 23:48 / wtorek
słyszałem ze kaszubia ma przyjechac...to prawda?
3 sierpnia 2005, 11:01 / środa
Tak mają przyjechać z kaszubii i będą wszyscy tczewscy śledzie!!!
3 sierpnia 2005, 13:34 / środa
Ale moze jakies inne info?Kiedy jest mecz o ktorej godzinie i na jakim stadionie? Pozdrawiam.Ave Lechia
3 sierpnia 2005, 13:43 / środa
Chyba w piątek o 17 :)
3 sierpnia 2005, 14:01 / środa
Mecz Jest 06.08.2005 (sobota) godz.17.00
na stadionie Unii ,dobrze znany Lechistom
cena bileciku : 5 zł. ;))))

Ja tam jade zobaczyć derby Tczewa ;)))))
3 sierpnia 2005, 14:03 / środa
06.08.2005 sobota godz 17.00 stadion Unii ul. Elżbiety 21a wstęp 5 zł pozdrawiam
6 sierpnia 2005, 20:32 / sobota
no i po derbach... znowu Unia traci flage... po interwencji ochroniarzy , znowu ją wywieszaja . mozecie byc dumni ze swojego fc :)
6 sierpnia 2005, 21:50 / sobota
Tak się składa że byłem na tym meczu !!!
Hahaha "Tczewiacy" co ty za głupoty piszesz , kto stracił flage ???? wszystkie flagi Unii wisiały od początku do końca meczu , za to waszej Wiślackiej szmaty wogóle nie było widać .A co powiesz jeszcze na temat gdy spikier ogłosił że arka przegrywa z Łęczną cały stadion bił brawo !!!!

Ps:Tak to już jest że każdy na forum może pisać co che (ale prawda jest zawsze tylko jedna)
6 sierpnia 2005, 22:24 / sobota
popytaj dobrze kolegow
6 sierpnia 2005, 22:26 / sobota
ej słyszałem że jesteś śledziem więc co robisz na tym forum porządnych ludzi!!!
6 sierpnia 2005, 22:36 / sobota
Witam ,Unia Tczew mozesz opisac mecz?Wynik ile osob było,był ktos z Lechii?Jakis dymek?Ja niestety niemoglem jechac z braku czasu.Pozdrawiam i do zobaczenia w Bielsku,3 pkt.nasze! Ave Lechia+Slask+Wisla
7 sierpnia 2005, 09:04 / niedziela
Podobno na meczu 300 widzów co należy nazwać katasrofą jak na tak duże miasto.Wg relacji jakiegoś wiślaka na kibice.net Unia straciła flagę,którą przyniosła im z powrotem ochrona i niby ją ponownie zawiesili.Może skomentuje te rewelacje ktoś,kto był na tym meczu?
7 sierpnia 2005, 09:31 / niedziela
Ja byłem na tym meczu , a jak było ? opisałem w poście wyżej .
A gdyby nawet skroili flage to prosze o DOWODY !!! np: fotke
Prawda jest taka że żadna flaga Unii nie zmieniła właściciela !!!
7 sierpnia 2005, 12:49 / niedziela
relacja z meczu...
Dzisiaj odbyły sie 4-ligowe derby Tczewa.
Unia-Wisła Tczew
na stadion Unii (fc Lechii) wybralo sie około 70-80 kibiców Wisły (fc Arki)
czesc wchodzi do sektora gosci a reszta stoi pod stadionem.
byłoby nas wiecej , ale czesc wiary pojechała na Arka-Górnik.Ł
po wejsciu na sektor gości dwóch chłopaków podbiega pod trybune gospodarzy i kroi flage Unii ( jednak po interwencji ochroniarzy flaga wraca do rąk kibiców Unii i oczywiscie zawisa spowrotem na plocie , co juz niejednokrotnie sie zdarzało).
ten mecz pokazal ,ze Unia nigdy nie miała i pewnie miec nie bedzie normalnych kibiców.
mecz konczy sie wynikiem 1:1
dzieki dla Kaszubii za wsparcie.

Zoltar brak słow na ciebie farmazoniarzu
pół stadionu widziało akcje z flagą ,ale ty oczywiscie nie
popytaj ludzi ,ktorzy stali na przeciw głownej trybuny to bedziesz wiedział.
a to,ze ty nie widziales to nie znaczy ,ze tak nie było.
7 sierpnia 2005, 13:11 / niedziela
"Tczewiacy" masz racje. Akcja wygladała nastepujaco: z sektora Wisly wybieglo 2 małolatow ,po czym zerwali flage Unii.wbiegajac do swojego sektora zatrzymał ich ochroniarz i ja zabrał. Wg. mnie wstyd dla Unii ,ze dali sobie zabrac flage przez 2 dzieciakow.Nikt jej nie pilnowal, a podczas ,gdy Unia ja odzyskala to znowze powiesiła.
Hmm.. wstyd troche.. Jesli chodzi o "mlynek" Wisly to jakies 50 osób moze tam było ,z czego 40 małolatów<po 15 lat>.Czasami cos pospiewali, ogolem zachowali so kibicowsko o wiele lepiej od Unii Tczew. To tyle w temacie.
LECHIA GDANSK FANATIC TCZEW
16 lipca 2009, 22:16 / czwartek
Gryf 2009 Tczew

odnośnik

się porobiło...
17 lipca 2009, 09:58 / piątek
Ha ! No właśnie ! Byłem wczoraj w Tczewie razem z synem . Oczywiście nasza uwaga skoncentrowała się na grafitti itp. z kibicowskiej strony. Przyjechaliśmy od strony Stanisławia i docelowo jechaliśmy na ul. Wiślaną. Napisy typu: odwAGa , prawda , honor itd. ( które nie mają z śledziami nic wspólnego ) wywołały negatywne odczucia. I te Suchostrzygi , o zgrozo ! Młody zdrapał parę wlepek :))) Szkoda ,że nie mieliśmy już czasu odwiedzic dzielni zdominowanej przez braci ( samopoczucie na pewno uległo by poprawie) , ale udało nam się w Mc`Donaldzie zauważyc gościa z biało -zieloną opaską na ręce i to wystarczy!!! Pozdro dla Biało -Zielonej strony Tczewa. A my swojeeeeee ( wiemy:) !!!!
17 lipca 2009, 19:10 / piątek
Dodałbym JP :) Co drugi z psiarni a konfidentów też nie brakuje ...
19 lipca 2009, 02:07 / niedziela
JOHN 3-16 jeżeli wpadłbyś na dzielnię "zdominowaną" przez braci, to NA PEWNO nie poprawiłoby Ci to humoru - same szumowiny, żule podający się za kibiców. Wiesz cały Tczew się za nich wstydzi. Na szczęście za dużo tam ich nie ma. Co do Suchostrzyg - to mieszkam 26 lat i jeszcze ani razu od czasu jak się interesuję piłką nożną czyli jakieś 9 lat nie widziałem żadnego betona. TAG
19 lipca 2009, 03:27 / niedziela
Nie możesz wychodzić z domu?
Jakiś poważny uraz?
Czy się poprostu nie rozglądaSZ?
19 lipca 2009, 11:55 / niedziela
szumowiny żule czytaj patologia czyli rybie głowy z Tczewa:)
20 lipca 2009, 14:51 / poniedziałek
AG TCZEW chyba nie dochodzi do Ciebie wiadomośc , ze na dzielnicach zdominowanych przez was [czyt.] Suchostrzygi , Czyżykowo [stadion Wisły] są tez lechiści . Albo masz 15 lat i chuja wiesz , albo twoje życie kibicowskie na internecie sie zaczyna jak i kończy . Oczywiste jest , ze w miejscu gdzie jest 90 % TPAG , a tylko 10 % Biało-Zielonych , nie bedą w pojedynke bujac się w barwach . Ale uwierz mi , ze lechisci są :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.448