Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Modernizacja stadionu

strona 6/14

3 stycznia 2008, 20:33 / czwartek
Też mnie to dzisiaj zastanowiło, nie widziałem wcześniej takiej koncepcji stadionu na Traugutta, może to po prostu jakaś pomyłka autorów reportażu. A może nie.....
3 stycznia 2008, 20:34 / czwartek
Niewierze
3 stycznia 2008, 21:34 / czwartek
a ja myślałem że zwariowałem i bałem się napisać o tym ... Lekki szok. Choć raczej to jest pomyłka... no przecież będzie bursztynek :)
3 stycznia 2008, 22:46 / czwartek
Rzeczywiście - patrząc na to: odnośnik można być w małym szoku. Oby to się stało rzeczywistością :)
Pozdrawiam
3 stycznia 2008, 23:24 / czwartek
No to co że będzie bursztynek, rezerwy w 3 lidze też dużo ludzi będzie oglądać, więc warto inwestować w Traugutta:) Niedługo żeby obejrzeć trening Lechii, będzie przychodzić 10 tysięcy ludzi, wiec piętrowe trybuny i zadaszenie będzie dla nas jak znalazł:P
4 stycznia 2008, 00:07 / piątek
Hmm,jesli tak mialby wygladac stadion Lechii,to ja pierdole ten bursztynek,LOTOS ARENA,czy jak jej tam bedzie sie zwalo !!!
Toz to ingland stadion ! :-)))
Tyle,ze znajac nasze realia......
4 stycznia 2008, 00:10 / piątek
o kurwa!
4 stycznia 2008, 02:16 / piątek
raczej, szwagier ;)
4 stycznia 2008, 10:00 / piątek
uuulala ładne cacko, ciekawe na ile rzeczywiste. W każdym razie trzymamy kciuki
Swego czasu znalazłem 2 autorskie projekty stadionu Lechii
odnośnik
odnośnik
4 stycznia 2008, 10:55 / piątek
Koncepcja pokazana TVP3 to niewypał. MOSiR zrobił mały "interes". W normalnej sytuacji rozpisuje się konkursy na takie koncepcje. Tutaj MOSiR kupił gotowy projekt robiony chyba na inne potrzeby. Autor nawet nie wysilił się na dostosowanie tła do tego co mamy na Traugutta. Nasza obecna kryta jest zabytkiem i zgodnie z obowiązującym prawem wszelkie projekty i wizje powinny uwzględniać jej zachowanie.
Inna sprawa, że Miasto decydując się na taką przeróbkę "sahary", która trwa obecnie i boisko za krytą pozbawiło stadion przy Traugutta możliwości usytuowania w jego bezpośredniej bliskości odpowiednio dużego parkingu dla takiego stadionu. Dużo na ten temat mówiło się 2-3 lata temu, kiedy jeszcze można było inaczej pokierować rozwojem bazy przy Traugutta. Dzisiaj o stadionie z prawdziwego zdarzenia w tym miejscu możemy już tylko pomarzyć, tym bardziej, że Baltic Arenę będziemy spłacać jeszcze długo po Euro2012.
Cieszmy się chociaż z tego, że w końcu znalazła się kasa na oświetlenie Traugutta.
4 stycznia 2008, 11:24 / piątek
Matad z jednym się z tobą zgodzę. To co pokazała trójka, to utopia.

Po pierwsze stadion na mieć docelową pojemność 15 000 miejsc. Zgodnie z planami pzpn, taki stadion wystarczy co najwyżej na II ligę. Więc po co nam taki obiekt ??

Inna rzecz, że projekt rozwiązuje miejsca parkingowe. Parking ma byc 3 poziomowy, na terenie dzisiejszego jako i "starych kibli". Trybuna kryta, nie jest objęta ochroną konserwatora, i można ją spokojnie zburzyć. Problem w tym, że kiedy tak naprawdę wezmą się za przebudowę T29, ta trybuna będzie już zabytkowa.
4 stycznia 2008, 13:03 / piątek
robia z nas durni tymi wirtualnymi pokazami , przeciesz to jakas utopia , moje wnuki nie doczekaja takiego T 29
4 stycznia 2008, 13:06 / piątek
durniow oczywiscie
4 stycznia 2008, 13:27 / piątek
LG45, przyznam, że co do krytej nie mam 100% pewności. Ja zetknąłem się z tymi problemami bezpośrednio tworząc założenia do tej koncepcji odnośnik Założyliśmy wówczas, że krytą będzie można zburzyć, dopiero później ktoś z branży poinformował nas, że obiekty zbudowane przed 1945 roku podlegają ochronie konserwatorskiej. Przyznam, że nigdy tej informacji nie sprawdzałem u źródeł.
Co do parkingu, to nawet trzy poziomy w okolicach jako, to zbyt mało jak na nowy 20-tysięcznik (taką pojemność uznaję za optymalną dla stadionu Lechii) nie mówiąc już o problemach z ekologami, jaki pojawiły by się przy koniecznej do tego wycince drzew. To są jednak sprawy dyskusyjne.
Mimo wszystko uważam, że poważniejsza przebudowa Traugutta jest jeszcze do zrobienia i wierzę, że o możliwościach drzemiących w tym miejscu przekonamy się dzięki otwartemu konkursowi.
8 stycznia 2008, 22:09 / wtorek
wiekszosc spotkan zostanie rozegranych o 18...podobno na podstawie ankiety i zdania samych kibicow.
czy to prawda???czy takie byly faktyczne wyniki???
mialem nadzieje ze mecze beda o 20 i da sie poczuc ta wyjatkowa atmosfere ogladania przy sztucznym oswietleniu...a tak to moze na poczatku rundy bedzie ok bo przeciez w maju to bedzie juz chyba jasno...myle sie?
8 stycznia 2008, 22:29 / wtorek
No jeżeli faktycznie kierowali sie tą ankietą to gratualcje - prawie 50% głosów (w tym i mój) na sobote godz.20:00... prawie się zgadza ;-)

A MY SWOJE...
9 stycznia 2008, 12:08 / środa
z ta godzina to faktycznie sciema , dobrze jednak ze nie o 13- 14
9 stycznia 2008, 22:46 / środa
dzisiejsze "tlumaczenia" Turnowieckiego co do rozgrywania spotkan o 18 a nie o 20 sa SMIESZNE!!!MIEJ CHLOPIE TROCHE ODWAGI I POWIEDZ JAKIE SA PRAWDZIWE PRZYCZYNY!
cala extraklasa i wszystkie klubu w 2 lidze ktore maja oswietlenie jakos nie widza PROBLEMU!!!nie mydla oczu treningiem dzien przed!!!
tylko kurw.. u nas nie moze byc normalnie.
paranoja...albo sie cos umie organizowac(sluzby itp)albo niedorosles prezesie do swojego stanowiska....!!!
9 stycznia 2008, 22:55 / środa
David opanuj się chłopie. Zobacz ile osób głosowało w ankiecie, i pomyśl, czy jest to liczba reprezentatywna. Pomyśl też, że na Lechię jeżdżą też ludzie z Tczewa, Pelplina, Malborka, Starogardu, Chojnic, Bytowa, Kościerzyny, Kartuz, Sierakowic i innych miejscowości. Nie uważasz, że po 22-giej ciężko byłoby im złapać dyliżans do domu? Rozumku, otwórz się :-)
9 stycznia 2008, 23:05 / środa
Powiem tak.mi to jest obojętnie która godzina i w jaki dzień miały by być rozgrywane mecze Lechii.Ale oprócz tych kibiców z miast , które wymienił kontratak, to należy też pamiętać o tych co przychodzą na Lechię i mają po 10, 12 lat.To są dzieciaki ale oni dorosną i zostaną z Lechia juz na zawsze.Mówię tu o tych co przychodzą sami bez rodziców.Czasami warto pomyśleć o innych.Tylko BKS Lechia!!!
9 stycznia 2008, 23:32 / środa
Na całym świecie gra się o tej porze i wszędzie kibice skądś dojeżdzają i odjeżdzają,więc trochę na siłę te argumenty. Na zachodzie stadiony są skomunikowane koleją,itd,a komunikacja zsynchronizowana z zakońzceniem meczu,więc może tu poszukajmy problemu. Ja jestem za godziną 20.
9 stycznia 2008, 23:33 / środa
poczotkowo bylem lekko wkurwiony co do godz. 17 , ale przyznam szczerze ze po wpisach kontrataka i chrisa duzo w tym racji i faktycznie ta godzina nie jest zla , wszyscy przyjezdni i te dorastajace dzieciaki to wazne powody , dla ktorych 17 jest ok... bo nie jestesmy sami :))
9 stycznia 2008, 23:39 / środa
Kasa, kasa i jeszcze raz kasa!!!
Kombinują jak oszczędzić parę złotych na kosztach energii.
9 stycznia 2008, 23:39 / środa
suchy zgoda , ale nam jeszcze troche brakuje do wielkiego swiata i niestety ale do Sierakowic ,Bytowa , Pelplina , Sztumu metro jeszcze nie kursuje i szybko nie bedzie , nie kazdy ma samochod , a na T29 chce byc
9 stycznia 2008, 23:45 / środa
No ok,ale można znależć jakiś złoty środek,dogadać sie z PKS-em czy inną firmą ,niech w sobotę co 2 tygodnie po meczu jeżdża po 22 busy poza trójmiasto w tamte strony.Wydaje mi się,ze w Waw-ie,Kraku,Poznaniu też ludzie jeżdzą z róznych stron,tez spoza miast. Jesli jednak godzina 20 byłaby zbyt pozna dla zbyt wielu to jestem za 18. Pozdro.
10 stycznia 2008, 00:03 / czwartek
kontratak to Ty sie opanuj chlopie i czytaj ze zrozumieniem to co pisze albo "otworz swoj rozumek".mowie o ARGUMENTACH...

powolywali sie na sondaz w ktorym to wyraznie zwyciezyla opcja sobota 20 a w neewsie z dnia 08.01 napisano...

"Dni i godziny meczów Biało-Zielonych działacze gdańskiego klubu ustalili biorąc pod uwagę wyniki sondażu zamieszczonego w połowie grudnia 2007 w serwisie lechia.gda.pl oraz na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród kibiców"
to po co byl ten sondaz?
czyli co..niescislosc,naginanie faktow,przeinaczanie...
gdyby od poczatku napisali ze zalezy im na dobru kibicow i przytoczyli np Twoje argumenty dotyczace fanow dojezdzajacych-co jest zrozumiale i sie z Toba zgodze to nie byloby dyskusji,a tak...farmazony o treningu dla druzyny przyjezdnej,nieprzygotowaniu sluzb itp...

- Zgodnie z regulaminem rozgrywek PZPN, jeśli chcielibyśmy rozgrywać spotkania o 20, to każdy z naszych przeciwników musiałby wcześniej wyrazić na to zgodę - tłumaczy Maciej Turnowiecki, prezes Lechii.

czy my wyrazamy zgode na rozegranie meczu o 19.29 na stadione baltyku?czy trenujemy dzien predzej na ich murawie???
łaske nam robia???sa podane daty i godziny rozpoczecia spotkan i tyle,maja dojechac na dana godzine i rozegrac spotkanie i nie interesuje mnie to czy beda spac w hotelu czy przyjada dzien przed meczem z kanapkami w torbie.

- Nie można wykluczyć, że rywal zakwestionowałby taką godzinę spotkania i wtedy trzeba by przenosić je na inny termin, co dla kibiców i przeróżnych służb, chociażby medycznych, zaangażowanych w widowisko piłkarskie byłoby istotnym elementem zamieszania - kontynuuje "Turnoś".

taaa....ciekawe.to nagle z jakiegos tam widzimisie kazdy klub moze ZAKWESTIONOWAC godzine spotkania???bo co? bo zona prezesa czeka z kolacja?bo mam okres?bo chce ogladac w tv powtorke tanca z gwiazdami???
jakby tak naprawde bylo to cala EXTRAKLASA do ktorej tak bardzo dazymy stanelaby na glowie!
dotarlo?
10 stycznia 2008, 00:07 / czwartek
ok. wszystko mozna dograc tylko inne cisnienie jest w OE , a inne w II lidze , nie wszyscy czuja bluesa :))... jak wejdziemy do OE w co bardzo mocno wierze , to rozgrywanie meczy o 21 nie bedzie problemem i tak C+ dyktuje warunki jak na ta chwile
10 stycznia 2008, 00:23 / czwartek
no ok.
ale to niech mowia prawde.
-ze nie ma kasy na oswietlenie-oszczednosc
-ze to dla nich nowosc i chca sie w to wdrozyc,poczuc klimat
-ze nie ma zorganizowanego systemu komunikacji powrotnej
-ze kibice dojezdzajaz dalszych miejscowosci(choc watpie zeby akurat o tym mysleli)

a nie chrzanili formulki o regulaminach/warunkach/zgodach ekip przyjezdnych...itp
10 stycznia 2008, 01:15 / czwartek
David, zacznijmy od tego, że brakuje tobie szacunku dla Prezesa Lechii. Piszesz o nim z ironią i pogardą. Sam przytaczasz cytat-"sondę na Lechia.Gda.Pl oraz ankietę wśród kibiców"- masz wyniki tej ankiety? Wiesz że tam też wygrała opcja 20-stej? Poza tym, wiesz jakie "niespodzianki" są przygotowywane dla naszych fanklubów? Żaden Zarząd w Polsce, nie współpracuje z kibicami, tak jak Nasz.
10 stycznia 2008, 20:18 / czwartek
witam cała BIAŁO-ZIELANĄ BRAĆ, czy ktos ostatnio zrobił jakies fotki na T29 z tego co wiem w tym tygodniu miały sie rozpocząć prace przy sztucznym oswietleniu ,nie moge tego sam sprawdzic gdyż jestem daleko od mojego kochanego GDANSKA i LECHIJKI.!!!!
prosze o jakies informacje lub foty>
11 stycznia 2008, 00:06 / piątek
w nastepnym tygodniu! Nie w tym :-)
11 stycznia 2008, 08:04 / piątek
Godzina 18 jest optymalna.Jak myślicie o której ma pociag do swojego miasta
kibic Lechii z Grudziadza?Przy rozpoczęciu meczu o 20 pociag ma dopiero o 5 rano!
A takich miejscowości w miare zwiększającej sie mody na Lechie bedzie jeszcze wiecej
11 stycznia 2008, 16:37 / piątek
15 stycznia 2008, 12:19 / wtorek
Rozpoczęła się budowa sztucznego oświetlenia!
15 stycznia 2008
We wtorek na stadionie przy ul. Traugutta ruszyły w końcu długo wyczekiwane prace budowlane nad instalacją na obiekcie sztucznego oświetlenia.
Dziś plac budowy został oficjalnie oddany w ręcę firmy Elektropaks, która jest głównym przedsiębiorstwem odpowiedzialnym za powodzenie budowy. Mała uroczystość odbyła się z udziałem m.in. prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, szefa budowy Andrzeja Ławeckiego, dyrektora MOSiR-u Leszka Paszkowskiego oraz prezesa Lechii Macieja Turnowieckiego.

Na stadionie zaczęły się już pierwsze odwierty, dokładnie w okolicy sektora gości, mniej więcej tam, gdzie kończą się schody prowadzące bezpośrednio na sektor. Na obiekt przyjechało też kilka ciężarówek z rozmaitymi elementami metalowymi.

Fajnie zobaczyc ten artykuł:):D
15 stycznia 2008, 12:27 / wtorek
Jak ktos ma blisko to może zrobi jakies fotki?
15 stycznia 2008, 15:45 / wtorek
Mam nadzieje ,że nie wykopią jakiejś bomby znowu bo była by załamka
16 stycznia 2008, 00:09 / środa
Jeeezu...nareszcie ruszyli,juz myslalem ze to nigdy nie nastapi.Dzieki Ci Panie!
16 stycznia 2008, 09:50 / środa
filmik z wczoraj: odnośnik
16 stycznia 2008, 11:18 / środa
spokojnie napewno na 1 mecz beda jupiery dzilały
18 stycznia 2008, 07:34 / piątek
Wczoraj byłem około 14:30 na T29 i wielki chuuuuuuj nic sie nie dzieje, nawet żadnego wykopu nie ma, sprzętu i materiałów również - chyba w marcu będzie można zaśpiewać zarządowi- gdzie są jupitery - wszystkie cztery?
18 stycznia 2008, 10:40 / piątek
Poruczniku, jupitery to MOSiR i Paszkowski. Zarząd Lechii, może podobnie jak my, tylko przyglądać się inwestycji :-)
18 stycznia 2008, 12:30 / piątek
Dzisiaj było słychać odgłosy budowy, ale ... pod drugiej stronie Smoluchowskiego. Czyżby Kierownik Budowy pomylił obiekty, na których ma stawiać oświetlenie?
18 stycznia 2008, 13:30 / piątek
Nie bądźmy tacy złosliwi, robole kuli asfalt pod kable na wysokości klatki dla gości. A, że było ich tylko dwóch i niezbyt im to szło to już druga sprawa:P
18 stycznia 2008, 15:49 / piątek
Cooo ?! Kuli na wysokosci klatki dla gosci ?!
Tylko zeby nie wykopali tego ladunku wybuchowego,ktorego nie udalo mi sie odpalic na derbach !!!

Chyba byl za wilgotny,czy cos..............
19 stycznia 2008, 15:07 / sobota
Z innej beczki, czy boczna sztuczna płyta jest podgrzewana? Ostatnio usłyszałem opinię, że boisko zamarzło:/ Niestety nie widziałem tego osobiście. Czy to prawda? mam nadzieję, że nie...
19 stycznia 2008, 16:16 / sobota
Nie jest
19 stycznia 2008, 16:53 / sobota
To porażka:/ Jeszcze komentarz Speichlera ostatnio... Oby Sahara była wzorowa.
20 stycznia 2008, 21:36 / niedziela
sprawdzić tępo prac fotki i zdjęcie kierownika budowy na wszelki wypadek jak by na czas nie świeciło pozdrawiam
24 stycznia 2008, 16:41 / czwartek
Oby bylo wiecej takich info jak dzisiaj (za DB):

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosi dzisiaj przetarg na wykonanie podgrzewanej murawy na stadionie przy ul. Traugutta.

- Pełna dokumentacja została już przygotowana. Liczymy, że do końca lutego wykonawca zostanie wyłoniony. Prace mają zacząć się 26 maja, a murawa powinna być gotowa do 25 lipca - wyjaśnił nam Leszek Paszkowski, dyrektor MOSiR.
Nabory
Nabory do drużyn młodzieżowych: rocznik 1992 (trener Radosław Gac) - tel. 512 413-494, rocznik 1993 (trener Jarosław Pajor) - tel. 512 413-493, rocznik 1994 (trener Radosław Gac) - tel. 512 413-494, rocznik 1995 (trener Roman Kaczorek) - tel. 512 413-495, rocznik 1996 (trener Robert Jędrzejczak) - tel. 512 413-489, rocznik 1997 (trener Sebastian Czajka) - tel. 502 078-709, rocznik 1998 (trener Roman Kaczorek) - tel. 512 413-495, rocznik 1999 (trener Dominik Czajka) - tel. 600 514-350, rocznik 2000 (trener Tadeusz Małolepszy) - tel. 601 651-571, grupa naborowa (trener Tomasz Mazur) - tel. 506 116-365, młodziczki (trener Paweł Żuk) - tel. 510 191-832.
24 stycznia 2008, 17:05 / czwartek
hurra! nabory!
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.434