Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Modernizacja stadionu

strona 8/14

3 lutego 2008, 21:26 / niedziela
Zapraszam na stronę odnośnik , fotki z montażu oświetlenia
4 lutego 2008, 00:29 / poniedziałek
Czy autor ma może to zdjęcie: odnośnik w większej rozdzielczości? Bo tak mi się spodobało, że chętnie bym sobie nawet na tapetkę je przerobił :) Szkoda, że jeszcze jupitery nie stoją, byłoby jeszcze lepiej.
4 lutego 2008, 20:08 / poniedziałek
mam 1600x1200 jeśli jesteś zainteresowany email
4 lutego 2008, 21:23 / poniedziałek
Karol, jak już przerobisz to zapodaj tapetkę :)
5 lutego 2008, 01:08 / wtorek
gedania: wyślij na karool_gda@o2.pl
Z góry dzięki :)
5 lutego 2008, 17:01 / wtorek
gedania: ja też chcem jeśli można:):) tramczyk@op.pl
5 lutego 2008, 18:40 / wtorek
I ja :) mkov7@tlen.pl
5 lutego 2008, 22:02 / wtorek
Ja także poproszę reko.crew@wp.pl
5 lutego 2008, 23:05 / wtorek
I ja poprosze daniel_charun@o2.pl
6 lutego 2008, 10:19 / środa
W sumei tez sie pisze :D Lechia_gda@hotmail.com
6 lutego 2008, 13:51 / środa
jak wszyscy to wszyscy kamil_lg@o2.pl dzięki
6 lutego 2008, 14:52 / środa
gedania wrzuć to gdzieś na neta i daj odnośnik, a nie wszyscy będą tu się wpisywać "ja też chcę, mi też, jak wszyscy to wszyscy..."
Pozdrawiam
6 lutego 2008, 22:08 / środa
Ww zdjęcie znajduje się tutaj:

odnośnik
14 lutego 2008, 11:48 / czwartek
Naprawdę cieszy tępo prac nad oświetleniem na T29. Moim zdaniem powinni za jednym zamachem postawić jakiś fajny zegar z tablicą wyników. Czy wiadomo coś czy jest jakiś plan klubu w tym temacie ? Jakie są koszty nowoczesnej tablicy ?
15 lutego 2008, 07:53 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 lutego 2008, 09:28 / piątek
A żebyś wiedział.
Jest wielce prawdopodobne, że na Lechii powstanie zadaszony basen i to już za ok. 3 lata. Tylko nie wiadomo czy to jeszcze wtedy będzie Lechia.

Co do telebimu, miasto nie da na to kasy.
15 lutego 2008, 10:23 / piątek
Sugerujesz ze Lechia zmieni nazwe czy w ogóle przestanie istnieć?:)))
Chyba że widzisz juz siedzibe Lechii na Baltic Arenie
15 lutego 2008, 10:32 / piątek
Jeśli chodzi o tablicę świetlną - nie musi być przesież super wypas telebim itd. , ale chociaż przynajmniej coś czego nie będzie trzeba się wstydzić.

Też o tym myślałem i dziwię się że miasto nie ma tego w planach. Rozumiem, że są bardziej potrzebne rzeczy na tą chwilę itd. ale chyba przy ogólnych kosztach oświetlenia nie byłby to jakis super wydatek (jeszcze raz powtarzam, że nie musi być wypas!). Dziwi mnie jeszcze, ze nie ma tego w planach, bo z tego co pamiętam swego czasu P. Adamowicz obiecał nam to kibicom.
15 lutego 2008, 11:02 / piątek
Rudolf Kęs ty zakompleksiony małej wiary minimalisto chyba zapomniałeś, że jest 2008 r i Lechia zasługuje w końcu na dość nowoczesny stadion spełniający wymogi OE. W tym i na przyzwoity zegar z tablicą wyników. Nie chodzi tu bynajmniej o jakiś zajebiście kosztowny telebim…!! Dlatego nie pisz bez sensu o jakimś basenie dla jehowych bo się ośmieszasz …:) No chyba, ze masz 12lat wtedy wszystko jasne ...:)
Jeszcze 2 lata temu pewnie nie marzyłeś chłopcze o instalacji oświetlenia i boisku treningowym ze sztuczną nawierzchnią !! Dlatego życzę ci więcej optymizmu na przyszłość !
15 lutego 2008, 11:32 / piątek
Dwa lata temu to chyba chłopaczek był jeszcze w podstawówce ;]
15 lutego 2008, 13:24 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 lutego 2008, 13:31 / piątek
cienio
15 lutego 2008, 10:32 / piątek
Jeśli chodzi o tablicę świetlną - nie musi być przesież super wypas telebim itd. , ale chociaż przynajmniej coś czego nie będzie trzeba się wstydzić.

Też o tym myślałem i dziwię się że miasto nie ma tego w planach. Rozumiem, że są bardziej potrzebne rzeczy na tą chwilę itd. ale chyba przy ogólnych kosztach oświetlenia nie byłby to jakis super wydatek (jeszcze raz powtarzam, że nie musi być wypas!). Dziwi mnie jeszcze, ze nie ma tego w planach, bo z tego co pamiętam swego czasu P. Adamowicz obiecał nam to kibicom.

Nie tylko to obiecał Paweł A. Zamiast tablicy i super płyty w niedługim czasie powstanie na T29 hotel. I pewnie to Matad miał na myśli, sugerując że basen w miejscu murawy niekoniecznie jest "wizją wariata".

Zaraz pewnie zostanę zbesztany przez zwolenników Pawła A, ale wisi mi to koło chuja.
15 lutego 2008, 13:32 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 lutego 2008, 13:50 / czwartek
jak tam prace kiedy ktoś żuci nowe fotki pozdrawiam
21 lutego 2008, 15:23 / czwartek
tutaj ktos robil ostatnio odnośnik
21 lutego 2008, 21:04 / czwartek
Dzięki Kamil foty troszkę nie aktualne z 11 lutego dziś mamy 21 pozdrawiam z Przemyśla
22 lutego 2008, 14:14 / piątek
Byłem na stadionie. Co prawda fotek nie robiłem, ale tym co widziałem mogę się podzielić. Latarnie stoją - te do oświetlania sektorów i drogi na stadion. Ekipa powoli zasypuje i układa, to co było rozkopane. Jest bardzo duże zamieszanie pod stacją transformatorową - podejrzewam, że chłopy już powoli wszystko tam spinają i dopinają. Dziura w tym miejscu jest naprawdę spora ;) - więc chyba mają dużo do wpięcia ;)

Od robotników dowiedziałem się, więc info nie jest pewne na 100%, że w przyszłym tygodniu mają stawiać maszty. Na moje oko, to byłby jeden z ostatnich etapów robót i oczywiście najbardziej efektowny ;)

Pozdr.
23 lutego 2008, 18:34 / sobota
odnośnik kolejne fotki z Lechii, mam nadzieję że już kolejne będą z masztami
24 lutego 2008, 09:01 / niedziela
dzięki
24 lutego 2008, 10:32 / niedziela
To bedzie piekny widok -pierwszy mecz Lechijki przy sztuczny swietle i oczywiscie kazdy nastepny. Nie moge sie doczekac!!!
29 lutego 2008, 18:59 / piątek
dzisiaj na t29 złożyli już jeden z czterech jupiterów .Nie wiem czy go postawili dzisiaj czy jutro go dopiero postawia,ale fajnie zobaczyć 40 metrowy maszt i wyobrazić sobie ze niedługo będzie ich o 3 więcej które będą nam dzielnie świecić:):P
29 lutego 2008, 20:53 / piątek
kilik45, wielkimi krokami nadchodzki piekny dzien dla naszej Lechijki ,. to bedzie piekne widowisko; stadion Lechiin w swietle jupiterow...
1 marca 2008, 01:21 / sobota
1 marca 2008, 12:14 / sobota
ta 2 fotka cos pięknego :P widać juz jak lampy się swieca
1 marca 2008, 14:42 / sobota
No....to prace idą szybciutko:). Po ustawieniu wszystkich masztów można chyba nieśmiało spytać "KIEDY PRÓBA OŚWIETLENIA?":). Powiem szczerze, że bym się wybrał ....zresztą nie tylko ja.
1 marca 2008, 15:01 / sobota
a kiedy odpalenie swiatel?
1 marca 2008, 15:14 / sobota
jeszcze maszty nie stoją...:) za wcześnie na dokładne terminy...ale 15 marca mecz, a w przeddzień raczej pierwszych prób nie będzie:).
1 marca 2008, 16:45 / sobota
W poniedziałek od rana rozpoczynają stawianie masztów.
1 marca 2008, 16:52 / sobota
środa-czwartek którys z tych dni ma byc test oświetlenia
1 marca 2008, 22:50 / sobota
Test testem tylko żeby prze dzisiejszą noc masztów nie wymiotło.Mam nadzieję że ktoś je odpowiednio zabezpieczył przed nawałnicą bo widząc po zdjęciach że są oparte na betonowych klockach i stojaku to trochę lipa...
2 marca 2008, 12:19 / niedziela
jakaś generalna próba musi być oświetlenia przed meczami, jak narazie to dobrze sie prezentuja filary, tylko czekać az je postawia...
2 marca 2008, 13:18 / niedziela
jeśli pogoda dopisze w środę juz wszystko zostanie zrobione pozostaną same kosmetyczne sprawy zasypywanie dziur sprzątanie etc..
2 marca 2008, 19:16 / niedziela
"...Wiadomo już, kiedy będzie dokonana próba świateł dla kibiców i przedstawicieli mediów?

- Jak tylko maszty zostaną postawione, to zostaną również zaświecone i rozpocznie się nacelowywanie projektorów. Dokładna data nie została jeszcze ustalona, ale będzie to prawdopodobnie 4-5 marca, tuż przed oddaniem całej inwestycji. Termin ten będzie na pewno powszechnie znany mediom i kibicom. Wiadomo, że podczas takiej próby niekoniecznie od razu zapalą się wszystkie oprawy na masztach, bo będzie to zapewne pierwsze ich odpalenie..."

fragment z tygodnika "lechia.gda.pl", czasami warto poczytać...
2 marca 2008, 20:07 / niedziela
prace trwają nawet w niedzielę odnośnik

na razie maszty są w fazie montażu, wiele nie zostało ale każdemu masztowi brakuje jeszcze do fazy ustawiania
3 marca 2008, 08:55 / poniedziałek
dzisiaj przed 8 wielki dźwig próbował "wbic" sie na stadion od strony smoluchowskiego korkując całą ulicę.. nie sądzę żeby mu udało sie tamtędy dostać na obiekt ... oby nie wyszło że z braku bramy wjazdowej maszty nie staną ;).. pozdrawiam
3 marca 2008, 14:05 / poniedziałek
odnośnik jeden już stoi :)
zdjecie ze strony lechia.net , jest tam kilka innych zdjęć
3 marca 2008, 14:10 / poniedziałek
Powinni je na bialo zielno zrobic przed postawieniem :)
3 marca 2008, 18:30 / poniedziałek
właśnie wróciłem ze stadionu. Wszystkie maszty już są złożone w całość. Przed 16 zaczęto prace nad ustawianiem 2 masztu (koło sektora gości) ale wystąpiły jakieś drobne komplikacje i akcja się trochę zaczęła przedłużać. Robotnicy twierdzą, że jeszcze dzisiaj postawią go. 1 maszt stawiali 1,5 h. Jutro pewnie (o ile nie będzie zbyt dużego wiatru) zakończą prace nad ustawianiem wszystkich masztów. To będzie widok!!

pozdrawiam
3 marca 2008, 21:46 / poniedziałek
odnośnik dzisiejsze zdjęcia ze stadionu
4 marca 2008, 15:47 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 ..... 6 7 8 9 10 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.453