Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Nasze zgody

strona 1/1

5 sierpnia 2005, 21:57 / piątek
Mam pytanko oprócz Śląska i Wisły jakie kluby jeszcze z nami trzymają??
Bo z tego co wiem to jeszcze Unia Tczew i chyba Pomezania Malbork...kto jeszcze??

Pozdro :)
5 sierpnia 2005, 22:17 / piątek
Legia Warszawa bardzo Lechię lubi,nie wiem tylko dlaczego...moze bo nazwy prawie takie same ???Lechia/Legia???
5 sierpnia 2005, 22:24 / piątek
Wiele by tu wymieniac Czarni Slupsk.Gryf Slupsk,Chojniczanka Chojnice,Wierzyca Starogard Gd., Bytovia Bytow do tego fc Z Sierakowic,Pelplina,Kartuz,pruszcza,sztumu,Kwidzyn ia,a ostatnio byla fota flagi fc z nowego targu
5 sierpnia 2005, 22:44 / piątek
Patton - świetne....
5 sierpnia 2005, 23:19 / piątek
I znowu ta Legia....Czy Wy nigdy nie przestaniecie?!?
5 sierpnia 2005, 23:30 / piątek
Davor z Legią Warszawa trzymamy
5 sierpnia 2005, 23:35 / piątek
Widze Davor że od niedawna chodzisz na Lechie bo nie znasz naszych przyjaciół ale nic do ciebie nie mam kązdy z nas kiedyś zaczynał chodzić na Lechie a tak na poważnie to do naszych przyjaciół (ja nie dziele przyjaciół na zgode czy FC) należą Śląsk, Wisła, Czarni, Gryf, Pomezania oraz Chojniczanka i Bytovia ci ostatni bodajże od 3 lat wpadają do nas na Traugutta
5 sierpnia 2005, 23:42 / piątek
Nie zapominajmy o Wierzycy'ach - Pelplin i Starogard,ska na Lechię jeżdżą od kilkunastu lat>Nie zawsze mają ze sobą flagę ,co nie znaczy,że ich nie ma.
6 sierpnia 2005, 00:26 / sobota
ktoś u góry wspomniał o FC Lechii w Kwidzynie... tam to musi być wesoło :)

odnośnik - odnośnik

a w Biało-Zielonej rodzince jest jeszcze Brda Przechlewo zdaję mi się...
6 sierpnia 2005, 09:34 / sobota
A ja jestem z Kwidzyna (choć od 9 lat mieszkam w Gdańsku) i odkąd wiem ze piłka jest okrągła to jestem z Lechią:D A z FC w tym mieście to nie należy specjalnie przesadzać bo to że jakiś dwoch zpaleńców zrobiło sobie flage LEGII to specjalnie nic nie znaczy!
Ze sportowym pozdr
6 sierpnia 2005, 09:43 / sobota
Z tym fc z Kwidzyna to nie przesadzajcie.Może paru pojedyńczych ludzi jeździ na Lechię,a oficjalnie to Rodło jest bliżej Bałtyku niż Lechii.
6 sierpnia 2005, 12:32 / sobota
Z Kwidzyniem jest tak, jak z każdą małą mieściną. Oficcjalnie zawsze tam były dwa fan-cluby: Lechii i Legii ( o drukarce nigdy tam nie słyszałem). Była też grupka która swojego czasu jeździła na żydzew.

A Rodło było zbieraniną miejscowych żuli i tyle.

Wracając do tematu, to Lechia mile widziana była zawsze w Namysłowie, Ząbkowicach, Oławie, Przemyślu (Czuwaj) I Leżajsku. Jak jest tam teraz niewiem.
6 sierpnia 2005, 13:08 / sobota
No dzięki !! Co do StarszegoBarona to w pewnym sensie masz racje bo na pierwszym moim meczu Lechii byłem jak grali w Pucharze Polski z Cartusią Kartuzy a w 3 lidze byłem na zaledwie 4 albo 5 meczach więc masz racje... ale tak jak mówiłeś nigdy nie jest za późno :).A z tą Legią to jest pewne że my trzymamy??Bo ja mam kumpla Śledzia i on mówi że oni to tak jak my mają kose z legią??!!

Pozdro :)

LECHIA GDAŃSK FOREVER !!!!!!!!
6 sierpnia 2005, 13:31 / sobota
Mam jeszcze prośbe jak znacie jeszcze jakiś naszych przyjaciół to podajcie pełne nazwy klubów dobra??!!
6 sierpnia 2005, 13:36 / sobota
A jak to jest z Cartuzją Karuzy,tu z bałtykiem się trzymją,na PP z Lechią sppierdalają.A na jadze biało zielona flaga Kartuzy nie kumam.Może ktos mi to mógłby wutłumaczyć??
6 sierpnia 2005, 14:24 / sobota
Za bardzo dawnych lat była jeszcze jedna zgoda z Zagłębiem Wałbrzych. Też znam kilka osób z tamtych stron, które tę zgodę uważają do dziś.

A co do Kartuz. To że kibice są w takich miejscowościach jak Kartuzy, Kościeżyna, czy Sierakowice, nie znaczy że mamy zgodę z Cartusią, Kaszubią czy GKS Sierakowice. Kibice po prostu stanowią nasz fan-club i tyle.

A co do Legii, to oficjalnie mamy z nimi kosę. To, że wielu z nas ma swoje prywatne znajomości nic nie znaczy. To, że Legia też ma kosę z drukarką prokom tym bardziej nic nie znaczy. Nie każdy klub z Którym my mamy kosę, musi mieć zgodę z drukarką. Najlepszym porzykładem jest Jaga.
6 sierpnia 2005, 15:46 / sobota
LEGIA LUBI LECHIE PEWNIE TYLKO DLATEGO ZE MAMY TYCH SAMYCH WROGÓW I TYLE OFICJALNI HULIGANI LECHIA GDAŃSK
6 sierpnia 2005, 17:45 / sobota
patton bardzo lubi młodych chłopców z blond włoskami, w tenisówkach i z workami na buty. Nie wiem tylko dlaczego.

PS. Osobiście bardzo lubię Legię.
6 sierpnia 2005, 19:00 / sobota
W Nowym Targu Gdansk jest na GRUBE TAK pamiętam z meczów hokejowych ze Stocznią ,a jest to kawałek drogi :-)
6 sierpnia 2005, 19:00 / sobota
Wspomniałbym jeszcze o fc z Łęgowa, który ostatnio flagi nie wiesza, ale na meczach obecny jest od zawsze i ... zawsze. :-)

Pozdro dla Zeto!
6 sierpnia 2005, 23:27 / sobota
Pisałem ten post wcześniej ale jakoś go wykasowało.
Nigdy tego co robiliśmy, kibice z Sierakowic nie traktowali jako "ZGODĘ" więc Twoje insynuacje ZETO są nie na miejscu. Traktujemy sie jako zwykły Fan Club jakich wielu. GKS Sierakowice jest zbyt małym klubem, aby dla kogoś być zgodą na poziomie II czy III ligi. Po prostu kochamy LECHIĘ i jeteśmy na każdym meczu (wyjazdy również) i gorącym dopingiem pomagamy Jej w odniesieniu zwycięstwa. Mamy swoją flagę i całym sercem jesteśmy z LECHIĄ. Nie trzeba być z durzego miasta lub być kibicem znaczącego klubu aby coś zrobić dla LECHII. Liczy się oddanie i wierność klubowym barwom.
Pozdrawiam. A My swoje ........ Lechia Gdańsk!!
6 sierpnia 2005, 23:43 / sobota
Popieram Rastin,i zycze wytrwalosci w jezdzeniu po Polsce,kto moze niedlugo po swiecie:)i kibicowaniu Gdanskiej Lechii.Pozdrawiam caly fan club w Sierakowicach,oraz inne nasze fan cluby.Ave Lechia
7 sierpnia 2005, 00:22 / niedziela
Sorki Rastin, ale chyba nie rozumiesz tego co ja piszę. Przecież wyraźnie napisałem, że jesteście fan-clubem Lechii, a z drużyną z Sierakowic nie macie zbyt wiele wspólnego. Tak samo jest z Kartuzami, gdzie Lechia ma swoich wiernych kibiców, choć Cartusia ma zgodę z Bałtykiem. Tak też jest w Kościerzynie, gdzie Kaszubia jest fan-clubem drukarki, a jadnak wielu kibiców z tego miasta jeździ na Lechię.

Żeby być kibicem Lechii, nie trzeba być Gdańszczaninem. Wystarczy kochać Biało- Zielone barwy. Sam znam wiele osób w Polsce, które jak tylko mogą jeżdżą na Lechię. Znam osobiście kibiców z Torunia, Elbląga, Częstochowy czy Mławy. Pomimo iż mają drużyny w swoich miastach, wybrali Lechijkę.
21 października 2023, 18:51 / sobota
Czy ktoś ogląda?Mam karnet lecz nie było mi dane jechać.
21 października 2023, 19:29 / sobota
No właśnie chciałem szukać wątku i mnie uprzedziłeś.
Super mecz Śląska i Legia na kolanach. A przecież niedawno byli w podobnej sytuacji co my.
Utrzymali się w końcówce sezonu dzięki naszej beznadziejnej grze. Ogarnęli się organizacyjnie, Magiera przeczyścił szatnię i odbudował Exposito.
Jak czasami - być może pozornie - niewiele trzeba żeby odmienić wszystko o 180 stopni w krótkim czasie.
Gratki Śląsku!
21 października 2023, 19:41 / sobota
d.g.potwierdzileś że żyje. Pozdrawiam
21 października 2023, 21:16 / sobota
Piękny wieczór Cwelka na kolanach
21 października 2023, 22:05 / sobota
Pięknie
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.512