Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Widzew Łódź /13.08.2005 g.17.00

strona 4/7

13 sierpnia 2005, 01:23 / sobota
15 godzin 45 minut lekko wiecej..
Biało-Zielono sie Mieni ....
To kibice Lechii są..,Lechii są...
Ci kibice sa niezwyciężeni ..,
13 sierpnia 2005, 01:32 / sobota
Do Tylko Gedania:
Kibice Lechii trzymający fason tracą go po tak chamskich wpisach jak twój pierwszy.
13 sierpnia 2005, 01:46 / sobota
Do Tylko Gedania:
1....zastanow sie po czyjej jestes stronie....
2.no i....???co chciales mi przekazac?wyjasnij mi to....rozumiem ze jak widzisz jakies chamskie zachowanie to sie podlaczasz bo tak robi grupa...co za tym idzie nie masz odwagi wyrazic wlasnego zdania....

skoro zyjesz wtapiajac sie ciagle w otoczenie i boisz sie powiedziec co myslisz to naprawde szkoda

na szczescie to nie moj problem i to nie ja na tym trace
13 sierpnia 2005, 02:37 / sobota
Oj dawno nie bylo takich emocji. Boje sie troszke ze nie dostane jutro bileciku na mecz. Roznie ludzie mowia ale w razie czego bede juz o 15.45 (godzina otwarcia kas) TYLKO LECHIA (juto bedzie 3-0)
13 sierpnia 2005, 02:41 / sobota
Siemanko Mam pytanie wie ktoś ile może bedzie żydzewa??prosze tylko o pewne info!!Dzieki z góry i narka
13 sierpnia 2005, 04:28 / sobota
No to 6h20min... Szkoda ze mam takie dlugie wakacje i opuszcze ten mecz :(
13 sierpnia 2005, 09:01 / sobota
Trzeba w ten sposób bo różnie może być " czy wygrywasz czy nie ..............."Napewno bedą emocje!!!Wracają piękne czasy.A jeszcze pare lat temu ........... oj tak!!!!Kto by pomyślał że teraz i tak szybko odbiliśmy się od dna!!!!!!!A my swoooooje!!!!!
13 sierpnia 2005, 09:34 / sobota
Witam wszystkich!
Mam pytanie raczej retoryczne, czy powstaniec warszawski z 1944r pytał się kulturalnie SS-mana albo tym bardziej "własowca", stojących po dwu jakże różnych stronach barykady, czy polski powstaniec prowadził z nimi konwersacje w konwenansach, otóż na pewno NIE!!!
Tak samo jest tu i teraz na tym forum, ja się całkowicie zgadzam z moimi przedmówcami z późnego wczorajszego wieczora i nocy! 95% tych wpisów ma sens i tyczy faktów i prawdy!!!
Nie nawidzimy się z różnych powodów i nie ukrywamy tego, a podłoże polityczno-sportowe ma jak najbardziej istotny aspekt w całej tej nocnej dyskusji.
W sumie kilkunastu Panów z tej i z tamtej strony...
A że czas był nocny to nie sądzę aby pisali to małolaci bez wyobraźni!
Także się niczym nie zdiwię, jak i tym że na stadionie po każdej stronie płotu będzie ciężki bój!!!
Konkluzja; skoro wypowiadamy to tu, tym bardziej na stadionie nam się to udzieli!!!
Widzew...
Co???
Ty juz wiesz co!!!

Pzdr Zolw

NEC TEMERE, NEC TIMIDE
13 sierpnia 2005, 10:03 / sobota
JedzieMY Panowieee...!!! :)

Leeechiooo...
Gdańska Lechio ukochana
Rzucisz Widzew na kolana
Swoją grą pokażesz wszystkim
Kto naprawdę jest tu Mistrzem...

I wszyscyyyyy...!!!! :)

Leeechiooo...
Gdańska Lechio ukochana
Rzucisz Widzew na kolana
Swoją grą pokażesz wszystkim
Kto naprawdę jest tu Mistrzem...

I tak w transie można z kwadrans– jak my w Wiedniu...

Ze dwadzieścia parę lat ma ten kawałek...
Jakoś nie chcą tego sobie przypomnieć na Ł3 – to może niech służy ten hicior na Traugutta :)
Jak nie znacie melodii – to jestem pod telefonem (KMWTW) ;)

Skręca mnie k... w d. j. mać, że nie mogę dziś być z Wami na meczu. Może faktycznie czasami lepiej być bezrobotnym.... :)

No nic – może na Widzew – Lechia się uda. To tylko 90 min spacerkiem ;)

Już teraz, Braty, szykujcie kaski i hełmy – widzewska specjalność – na pewno Was na trybunach nie ominie.

Ale to potem - a dziś?

A będzie trzy – zero!
Aejaejaoooooooooo!!!! :)))

Powodzenia!

GDAŃSK WARSZAWA WSPÓLNA SPRAWA – PRECZ Z KOMUNĄ!
BETTER DEAD THAN RED

Pozdrawiam Znajomków i Przyjaciół!

Pawełek
OLD FASHION MAN CLUB
Legia Warszawa

P.S.
Żółw ma rację – w czterdziestym czwartym w Warszawie nie było czasu na rozmowy.
I w tym duchu zostałem w Sto(L)icy wychowany.

;)

Naj(L)epszego!!!
13 sierpnia 2005, 10:36 / sobota
Ludzie na tym forum, sa lekko jebnieci. Naszczescie w trakcie jak i po meczu nie sa juz tak bojowi.
13 sierpnia 2005, 10:36 / sobota
do widzewiaków-piszecie że za bardzo się podniecamy.Pytacie się co Gdańsk i prawica zrobiła dla ludzi? widać teraz z kim mam do czynienia !U was chyba z pokolenia na pokolenie przechodzi czerwona ideologia ! trochę historii ! My jesteśmy z bastionu prawicy i już.Jak wam się coś nie podoba to poco się wpierdalacie na nasze forum ?! LECHIA PONAD WSZZYSTKO !!!!!
13 sierpnia 2005, 10:56 / sobota
Jeśli już chodzi o powstańca z 1944, to pierwszymi kogo by taki powstaniec rozwalił byliby właśnie faszyści np. tacy, jak z Gdańska, których na Lechii nie brak, a nie czerwoni.
Powstanie miało na celu opanowanie Warszawy i występowanie wobec nadciągających Sowietów jako gospodarze.
Nikt nie zamierzał z Rosjanami walczyć, za to zamierzano walczyć z faszystowskimi Niemcami, co dowódcy AK potwierdzali na procesie 16.

Więc nie wycierajcie sobie gęby powstańcami Warszawy, bo dużo bliżej im było do dogadania się z czerwonymi niż z faszystami, z którymi prowadzili bój na śmierć i życie. Inna sprawa, że czerwoni nie chcieli się dogadywać.

Jestem zdania, że z Lechii należy wypier..... wszystkich pojebów, czy czerwonych, czy czarnych, czy brunatnych, niebieskich itp. Na naszym stadionie liczy się TYLKO LECHIA i barwy biało - zielone.

Poza tym, dla Polski najwięcej zrobili ludzie z Solidarności z sierpnia 80, a nie prawica.

Poza tym, od kiedy to my tak kochamy Legię???????

z pozdrowiniem dla normalnych
11th
13 sierpnia 2005, 10:59 / sobota
Widzewiacy juz jada do nas :)...Jaka lipa u nas padało jeszcze pol godz. temu..
Oby pogoda ludzi nieodstraszyla i frekwencja byla jak przypuszczalem.
LgFt
13 sierpnia 2005, 10:59 / sobota
Do Zolw21
To żeś teraz kolego przywalił... Ja rozumiem, że myśl o dzisiejszym meczu spowodowała duży zastrzyk adrenaliny ale to porównanie naszej wzajmenej delikatnie mówiąc antypatii do nienawiści i chęci zemsty jaką pałali warszawiacy do najeżdźcy hitlerowskiego, który chciał zrównać Warszawę z ziemią to już GRUBA przesada. Z Twoich wczesniejszych postów wnioskuje, że dorosły i poważny facet z Ciebie, a TY tu takie 'kwiatki' piszesz. Zachowaj siły na mecz i wspomóż swoją dryżne dobrym dopingiem zeby wzniosła sie na wyzyny swoich mozliwosci i piszcie co chcecie ale patrząc piłkarsko to Widzew (choć bez zajebistego rozgrywającego Laty) jest faworytem dzisjejszego meczu!

PS. ...i z tą polityką to tez moglibyście sobie już darować. Ciągle tylko miller i komuchy... aż się rzygac chce:/ Macie jakieś kompleksy czy co? Teraz tylko czekam aż któryś wyskoczy z ''łowcami skór'' w łódzkim pogotowiu albo Bóg wie jeszcze z czym! Ludzie, Widzew to piłka i najwspanialsi kibice w Polsce!!! Więc skupcie sie na tym i wyrażajcie swoje poglądy w tym temacie!

Jest jedna rzecz dla której warto żyć... WIDZEW!!!!!!!!!!
13 sierpnia 2005, 11:18 / sobota
Do Pawelek.

Chłopaku ile ty masz lat co? Kamieniami to wy pajace z warszawki zawsze rzucacie! Takie z was kozaki a po legła - WIDZEW 25 pażdziernika 2002 kiedy wylecieliśmy na pełnej kurwie na murawe siejąc pogrom odgrażaliście sie, że w Łodzi nam za to odpłacicie i co?? Nie potrafiliscie sie tak zorganizowac i zrobić nam takiej jazdy jaką MY wam urządziliśmy. DHW wzięło sprawy w swoje ręce i tuz przed pierwszym gwizdkiem wyleciało na murawe w waszym kierunku licząc, że podejmiecie wyzwanie i tez wyskoczycie i co?? Wybiegłe garstka, która się postawiła a reszta "kozaków' i "duma stolicy" ograniczyła sie do frajerskiego rzucania kamorami ot co!!!! Tyle w tym temacie.

KAMIENIARZE CHUJ wam W TWARZE

WIDZEW ŁÓDŹ WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY!!!!
13 sierpnia 2005, 11:40 / sobota
No to pięknie. Zbliża się super mecz, jesteśmy na forum Lechii, a łodzianin z warszawiakiem dyskutują kto kogo trafił kamieniem 3 lata temu...

A piłka nożna to kiełbasa?!
13 sierpnia 2005, 11:44 / sobota
Tylko_WIDZEW - wtedy w październiku – wjechaliście nam na murawę – akcja dla Was, czego nikt nie kwestionował. Natomiast potem z Łodzi wielu naszych, w tym np. znany z „Kibice.net” wyjazdowiec Legiopata73 – wrócił z dziurą w głowie wielkości pięciozłotówki po Waszej kamionce (możesz sprawdzić). Drugi ze Znajomków – tylko na własną prośbę wyszedł z łódzkiego szpitala z rozjebanym łbem. Wszystkie obrażenia odnieśli w czasie meczu. Sugerujesz, że sami się ukamieniowali?

Jak chcesz o tym podyskutować, lub np. o sensowności podejmowania „akcji” na stadionie – to zapraszam na priv na Kibice.net. Tu nie ma co tego kontynuować.

Acha, mam 35 lat, chłopaku... :)

koski - ze swojej srony już kończe :)
13 sierpnia 2005, 12:27 / sobota
Postanowił podjać próbe pogodzenia kilku zwaśnionych stron :P elchico25 i Żółw21 ! "Nec temere, nec timide" Moze byc interpretowane na kilka sposobów i wasze interpretacje i tłumaczenie nie odbiewgały znaczenieniem od dosłownego przekazu - ani zuchwale, ani bojażliwie.

A drugi spór to cięzko go nazwać bo dla mnie jest śmieszny! Czasem się zastanawiam czy to ja jestem już w wieku dość leciwym i przypadkiem trafiłem na forum "Domowe przedszkole" ! A przecież jest odwrotnie! Jaki Żydzew Jaka Lewica ?? Co Wy tu pier*** ?
Najnormalniej w świecie Dzis odbędzie sie długo oczekiwany przez nas mecz o punkty na szczeblu centralnym z bardzo uznaną firmą! Fakt ze pozostała już tylko nazwa z dawnego Widzewa ale bedzie to na pewno to na co czekalismy juz tyle lat ! W chwili obecnej spogladam z okna na morze i nastraja mnie optymistycznie ze jednak dzis nie bedzie padac! Czyli wszystko cacy! I nie zyczył bym sobie (i zywie nadzieje ze jednak zankomitej wiekszosci biało-zielonych fanów) zeby jacys kretyni (z całym szacunkiem do jakis historycznych przekonań) chcieli nam to swieto zepsuć jakimiś awanturami na stadionie !!!

Zanim coś zrobicie pomyslcie dwa razy! A potem naprawde pomyslcie raz jeszcze!

Ze sportowym pozdr
13 sierpnia 2005, 12:33 / sobota
Do widzewiaków i legionistów.O czym wy kurwa piszecie ! to wy nakręcacie tą atmosferę ! jestem starszym kibicem [ 37l] i dla nas było tylko to sformuowanie- ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK ! Reszta to pały i tyle.
13 sierpnia 2005, 12:36 / sobota
mecz meczem ROLIK pamietamy bedzie sie dzialo

SLASK WISELKA LECHIA GDANSK
takiej sily nie ma nikt
13 sierpnia 2005, 12:40 / sobota
ja do Legii czuje sympatie chociaz nie wiem czemu az takim starym kibicem nie jestem .... ALe wiadomo Liczy sie tylko SLask Wisełka LEchia Gdansk ale nie pisz ze reszta to pały bo tacy CZarni czy Gryf Słupsk czy inne nasze zgody i FC to nie sa paly
13 sierpnia 2005, 12:57 / sobota
cos czuje ze na meczu nie bedzie nas duzo bo wczesniej kazdemu na forum peknie zylka na czole i zamiast na stadion pojada do szpitala :P
13 sierpnia 2005, 13:01 / sobota
Do maxa-nie chodziło mi o to-nie lubię szemranych zgód !typu legia pozdrawia lechię ! teraz kumasz o co mi konkretnie chodzilo ?
13 sierpnia 2005, 13:07 / sobota
kumam kumam :D widzimy sie na meczu pozdro :D juz tylko 4 godziny :D
13 sierpnia 2005, 13:10 / sobota
kiedyś lechia trzymała z widzewem byłem nawet w łodzi na meczu widzew-lechia nawet wymieniłem się z widzewiakiem na szaliki ale to już historia tak na prawdę z górnej półki to Ś,W,LECHIA Gdańsk
13 sierpnia 2005, 13:15 / sobota
Taa, pozostały 3 godziny i 55 minut. Miejmy tylko nadzieję że nikogo taka pogoda nie odstraszy. Ciekaw jestem ile będzie ludzi dzisiaj na stadionie.

Zapowiada się interesująco.

Można powiedzieć że na taki mecz czekałem 19 lat :P

Pozdro
Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk.
13 sierpnia 2005, 13:17 / sobota
do gościa-spoko chłopie! po trupach a dotrzemy na stadion-nie obchodzi jakiś tam widzew będę śpiewał tylko o Lechii !na widzew szkoda gardła !
13 sierpnia 2005, 13:19 / sobota
Przestańcie tu pieprzyć trzy po trzy, o renomowanym rywalu. Widzew który zdobywał Mistrzostwa Polski, który sławił Polskę w europejskich pucharach już nie istnieje, jak wiadomo z powodu długów.
Ta druzyna, która obecnie gra w II lidze, to Stowarzyszenie, które po poprzednim widzewie przejęło tylko nazwę i miejsce w lidze. Tak więc rok założenia datuje się na 2004 rok, i jest to zdecydowanie najmłodszy klub centralnych rozgrywkach.

Dlaczego tak młody klub gra od razu od II ligi ?? Tylko dzięki cwaniactwu i układom niejakiego Bońka Zbyszka. Taki stan rzeczy, najlepiej pokazuje, jakie jest prawo w pzpn-ie. Nowa Lechia od A-klasy, nowa gieksa od IV ligi, a żydzewek podobnie jak pogoń od II ;-)))))

I na sam koniec. Kto wam pomioty davida powiedział, że jesteście najlepsi ?? skąd czerpiecie te informacje ?? czyżby "zibi" w jednym z wywiadów tak powiedział ?? Przecież wy jesteście zwykłe przerzuty !!!! do tego nie z, a spod Łodzi !!!!!!
Najlepszych kibiców zobaczycie dziś. Później zobaczycie kibiców Śląska, a na Wisełkę jeszcze troszkę poczekacie.

WYKOPMY BURAKI ZE STADIONÓW !!!!!!!

ps. Kurak nie wypowiadaj się w temacie, o którym nie masz pojęcia. Ja nie raz miałem możliwość spotkania żydzewiaków. I wiem, że takich łajz chodzących jak oni, na próżno szukać w innych miastach. Takie samo zdanie o nich mają ci, którzy w latach 90-siątych jeździli za Lechijką po kraju. Sorry, ale nie wyleczysz nas z tej nienawiści.
13 sierpnia 2005, 13:19 / sobota
Szkoda Troche Ze Ta Pogoda Taka Lipna...Moglo By Byc Tak Jak Teraz TYlko ZEby Nie Padalo....I Mam Nadzieje Ze Bedzie Minimum 10 000 A My Swoje !!
13 sierpnia 2005, 13:20 / sobota
Niecale 4 godziny do meczu. W radiu Gdansk podali ze nie ma juz biletow (na 99% sciema) ale na szczescie ja kupilem swoj w przedsprzedazy emocje rosna pogoda nie dopisuje ale i tak napewno beda tlumy. Jedno co moge powiedziec

A my swoooojeeeeeeee !!!!!!
LECHIA GDANSK
13 sierpnia 2005, 13:22 / sobota
niech nie denerwuja mnie nawet ze nie ma biletow ....
13 sierpnia 2005, 13:24 / sobota
nie może nie byc biletow, ode mnie idzie jeszcze 8 osob, i nie maja biletow, ja tam se wczoraj kupilem to byly jeszcze w Roko...

LECHIA biało-zielony kwiat, LECHIA...
13 sierpnia 2005, 13:27 / sobota
Co Wy Gadacie..Narazie Byly Bilety Sprzedawane W Przedsprzedazy..A Kasa "1" Otwarta Jest Dopiero Od 15.45 Wiec Musza Byc Bilety !! Ps.Nie Siejcie Paniki ! DLa Wszystkich Wystarczy ./..Wierzcie Radiu DAleko ZAjdziecie..Pozdro
13 sierpnia 2005, 13:36 / sobota
pierdolenie ze nie ma biletow identycznie bylo z jaga tez gadali ze nie ma biletow tak jak mowili przedmowcy kasy beda otwarte i dla kazdego starczy martwi mnie tylko ta pogoda ale paraolka w dlon i na Lechie wszyscy!! albo zostanie trybyna:) jeszcze pare godzin jeszcze troche ...........
13 sierpnia 2005, 13:45 / sobota
Newsa o braku biletów w radiu nie słyszałem ale na pewno to sciema!!! Niech sie nikt nie obawia ze biletów zabraknie! Tyle ze pogoda sie pierdoli...ale badzmy dobrej mysli!
I z całym szcunkiem ale mnie ogolnie pierdolą waśnie i spory i hasła w stylu "bedzie sie działo" nie pomagaja bo jak juz przeczytałem wyzej u niektorych kibiców-ojcow stadion Lechijki najbezpieczeniejszym miejscem miejscem nie jest i przez takie zachowania odstrasza sie częsć potencjalnych kibiców... i ktos powie ze to 7latkowie to mała strata! Ale My nie zyjemy wiecznie.
To mysle nie tylko moja opinia! No ale niektórych sie "wyleczyć " nie da ! Młody jestem i moze nie kumaty i ktos powie ze pierdole wyidealizowane farmazony ale mi sie poprostu marzy pełen ,bawiacy sie stadion ! A streotypy się szybko ucieraja i cięzko je pożniej obalić!

PS Zeto mam nadzieje ze potrafisz zrozumiec takze inny tok myslenia. A ponad to wg tego co piszesz o Widzewie to nasz klub ma 5 lat! A przeciez kazdy wie ze tak nie jest! Wiec nie ujmuj Widzewowi jego zasług! Fakt faktem ze teraz kreci jak moze by swoich wierzycieli odprawic z kwitkiem ..ale kazdy orze jak moze!

Ze sportowym pozdr
13 sierpnia 2005, 13:58 / sobota
No To Super...Pogoda Sie Zrobila ..Wszyscy Zapewne Widza Jaka..To Napewno Nie Pomoze Kibicom W Przyjsciu Na Stadion..Bedzie Napewno Mniej o Ile Ta Pogoda Sie Utrzyma..Niechce Nic Mowic Ale Watpie W Rekord Frekwencji...Zawsze Powodem Jest Pogoda..Pozdrowienia Dla Prawdziwych Kibicow Co Stawia Sie Dzisiaj w Mlynie !
13 sierpnia 2005, 14:03 / sobota
trudno .. ale i tak bedzie wiele osob i ci co maja byc to beda
13 sierpnia 2005, 14:04 / sobota
Dajcie spokój z tą pogodą. Komplet i tak będzie. Przecież wielu już kupiło bilet i nie zrezygnuje z przyjścia na mecz tylko dlatego że deszczyk popada.
13 sierpnia 2005, 14:06 / sobota
3 godziny do meczu :> zapowiada sie super. no niestety pogoda sie zepsuła... ale mam nadizeję, że to nie odstraszy ludzi.
13 sierpnia 2005, 14:09 / sobota
Uwielbiam takie pierdolenie nawiedzonych, oszołomów Gdańskich
Kazdy orze jak może,jak to napisał poprzednik.
Swego czasu Lechia zrobiła fuzje z Olimpią,h.j z tego wyszło, tak jak póżniej z Polonią Gdańsk,to zaczeliście od A-klasy.
Ciekawe ilu z obecnych wściekłych,plujących na Widzew kolesi biegało wtedy na Lechie-Olimpię.
Jest tu też paru żyjących historią i polityką.
Jeżeli Widzew to żydowsko-komunistyczne ścierwo, to czym są wasi najlżsi bracia,Wisła i Śląsk?
Idąc waszym tokiem rozumowania,to są tak samo komunistyczne twory,milicyjno-wojskowe.
Dla takich bohaterów,walczących z komuną,jak wy, milicja pałująca i rozganiająca protesty robotników lub wojsko strzelające do robotników,powinni budzić obrzydzenie.
A Millera mam tak samo w dupie jak Wałęse.
13 sierpnia 2005, 14:33 / sobota
No i chuj, nie bedzie kompletu. Ci z cukru zostaną w domach. Pierdolony deszcz.
13 sierpnia 2005, 14:37 / sobota
Panowie pogoda jest super!Typowo piłkarska,prawdziwego kibica na pewno nie odstrasza jakies chmurki czy deszczyk:-)a panowie z Łodzi udzielajacy sie
na forum to nie na meczu dzisiaj czy laptopy ze soba wzięliście?;-)
13 sierpnia 2005, 14:45 / sobota
Tak, nasi dzialacze robili fuzje, ale potem my, jako kibice, wykazalismy sie odwaga i pomoglismy naszemu klubowi rozpoczac wszystko od nowa.
A ty zamiast pieprzyc bzdury idz szukac relacji live z dzisiejszego meczu.
13 sierpnia 2005, 14:49 / sobota
No nie wiem jak Wy, ale ja już ide na mecz :D
Do zobaczenia na stadionie.
Pozdro
13 sierpnia 2005, 14:52 / sobota
Nie taki h*j z tego wyszedł jak piszesz. Jak widzisz my uczciwie, bez długów, bez układów mamy drużynę, z ktorej możemy być dumni. Możemy być dumni, bo to my tworząc Biznes Partner Club (ukłony dla Czarnego i Kazia) zaczeliśmy wprowadzać zmiany w klubie. Dziś Lechia jest jednym z lepiej zarządzanych klubów w Polsce.

A wy ?? Każda gazeta, każda strona w internecie, radio czy Tv gadają o was, jakimi to kombinacjami jesteście w II lidze !!!!
Jesteście z tego dumni ??
Bo ja bym w takiej sytuacji schował się pod łóżkiem i nie wychodził ze wstydu.
13 sierpnia 2005, 15:05 / sobota
nie no ja tez juz wychodze jade az z sopotu :-)
13 sierpnia 2005, 15:16 / sobota
We Wrzeszczu ciągle pada...
Zaraz wychodzę, kurwa żeby było dużo ludzi :-)
Do zobaczenia!
13 sierpnia 2005, 15:41 / sobota
Jeszcze wieksi - jeszcze silniejsi - Widzew Łódź
Pamiętam czasy gdy Limahl bywał pod zegarem (jeden taki biało-zielony) a Lechia byla przyjacielem....
Ale to dawne czasy!
Widze,że dzieciaki co się kiedyś w Gdańsku pętały pod stadionem sądziś "hools" i piszą "żydzew" - no niestety głupich sięnie sieje, bo sami rosną!
I nie piszcie mi o arce, bo ich nielubię (pamiętam im zgodę z łks'em sprzed lat).
Wynik jest rzeczą otwartą, niech wygra lepszy!
A do kibiców biało-zielonych:
Pokażcie że należeliście zawszedo szczebla centralnego (oprawa doping itp) i zamknijcie geby tym co mówią żejesteście tylko chołotą tłukącą leszczy po wioskach...
Pozdro dla (li tylko) kibiców!
13 sierpnia 2005, 16:23 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 sierpnia 2005, 16:29 / sobota
A I JESZTE COS JAK TE WASZE FORMUM CZYTAM TO WY NIEMACIE CIEKAWSZYCH TEMATOW JAKA BEDZIE NA MECZU POGODA???HEHEHE MOZE DESZCZ SPADNIE ALBO SNIEG BUHEHEH
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.492