Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Napastnik pilnie potrzebny!

strona 2/2

4 września 2005, 20:10 / niedziela
By sie przydał z rezerw Wisły Temple Klechi Omenou (czy jakoś tak). Chłopak ma talent i szuka klubu nie ma narazie gdzie iść. Co wy na to??????????
4 września 2005, 20:21 / niedziela
I znów się tomku pomyliłeś. Ja będę w Czermnie, pomimo iż jest to wyjazd. Ba, zaskoczę ciebie, ale mam takich wyjazdów dość sporo, nie tylko do wiosek pod Gdańskiem. Niewiele jest w Polsce stadionów, na których nie byłem.

A co do propozycji kwaq, to się chłopie w popukaj po główce. Po co w Lechii ktoś, kogo nigdzie nie chcą ?? Myslisz, że Lechia to przytułek dla kopaczy ?? Czy może chcesz, aby na tym forum znów pojawiły się tematy "Lechia przeciw rasizmowi" ??
4 września 2005, 20:46 / niedziela
Do Tomka. Obserwowałem Rolanda w sparingach i w meczu rezerw i mogę powiedzieć że jest bez formy.
Co do Bławata to niepotrzebnie został odesłany do Kartuz ale nie oceniałbym negatywnie trenera. Niektórzy twierdzą że Kaczmarek nie lubi Bławata ale jeśli sprawiał problemy to trener słusznie postąpił odsuwając go od gry.
Przykład z kadry siatkarzy przed ME trener Lozano usuwa z reprezentacji za karę 3 podstawowych graczy mimo że ma świadomość że bez nich ciężko będzie osiągnąć sukces.
4 września 2005, 21:09 / niedziela
"ps. Dzisiejszy mecz... Dzień konia bramkarza Śląska."

Bramkarz Śląska powinien był wylecieć z boiska za taktyczny faul na Biskupie, w 100% sytuacji.

Podobnie jak jeszcze paru kopaczy Śląska, którzy faulowali w krytycznych momentach, często nie oglądając za to nawet żółtej kartki.

W naszej drużynie jest genialny napastnik: Jakub Biskup. Tyle, że Biskup nie gra na pozycji napastnika, bo nasz trener woli, żeby grał tam zawodnik o klasę od Biskupa słabszy, tj. Rusinek. Moim zdaniem warto by zamienić ich miejscami, niech sobie Krzysiek pogra na skrzydle pomocy, niech robi to, w czym jest najlepszy, czyli szybkie wyprowadzanie piłki, a niech Biskup dalej zrobi z nią, co uważa. A on rzadko kiedy traci piłkę inaczej, jak po faulu.

Do pary Biskupowi można dorzucić wysokiego Kazubowskiego.

Co do naszej sytuacji w lidze... moim zdaniem nie jesteśmy słabsi od żadnej z drużyn, z jakimi do tej pory graliśmy. MY NAPRAWDĘ JESTEŚMY SILNI! Mamy tylko 7 punktów straty do lidera, matematyka nie kłamie. W tej lidze wszyscy popełniają błędy. Jedyne, co musimy zrobić, to UWIERZYĆ W SIEBIE i nie może być źle.

Panowie, jeśli taki Szczepiński potrafi sam kiwnąć kilku obrońców, a potem bez sensu walnąć 5 metrów obok bramki, to znaczy, że jest dobry, tylko brak mu wiary w siebie, w ostatniej chwili po prostu panikuje, jest zaskoczony, że udało mu się dojść tak daleko... PANIE Szczepiński, udało się panu dojść tak daleko nie przypadkiem, tylko dlatego, że ci, których pan minął to po prostu miękkie cipy. WIECEJ WIARY DO QRWY NĘDZY!!!!

Jeśli sam jeden Biskup potrafi wypracować świetną sytuację, a potem okazuje się, że nie ma komu podać, bo cała drużyna została z tyłu, to oznacza to, że trzeba naszych wreszcie oduczyć się bać ch... wie czego i ch... wie kogo... i nauczyć ich ciągu na bramę.... Trzymać z tyłu trzech - czterech obrońców, a cała reszta naprzód..!!!

Nie wmawiać piłkarzom, że jak się prowadzi jedną bramką, to trzeba się cofnąć i zacząć obronę Częstochowy.

Nie wmawiać, że gramy o utrzymanie, bo wtedy drużyna dąży do zdobycia co najwyżej remisu, a nie zwycięstwa.

Nie wystawiać na okrągło jednego napastnika, bo wtedy drużyna zaczyna się bronić jeszcze kiedy nie wiadomo, czy w ogóle jest po co i przed kim się bronić...

Obroną można co najwyżej zremisować, ale nie wygrać - wygrywa się ATAKIEM.

pozdrowienia dla wszystkich, mimo wszystko myślę, że rozegraliśmy dziś świetny mecz.
4 września 2005, 21:13 / niedziela
AMEN :-)
5 września 2005, 09:12 / poniedziałek
Wszystko ok!!!!tylko to ostatnie zdanie że rozegraliśmy dobry mecz????????!!!!!!!!To była żenada!!!!!!!!!!Szkoda mi tych wspaniałych kibiców bo to oni tworzą ten wspaniały klimat.Większość zawodników po dzisiejszum meczu jest do wymiany!!!I JESZCZE NAJWAŻNIEJSZE!!!!!KTO ROBI MECZ W SAMO POŁÓDNIE I TAKI UPAŁ!!!!!!
5 września 2005, 09:58 / poniedziałek
przestancie pierdolic coponiektorzy na Rolanda...kurwa chłopak jest młody jeszcze nie ograny w wyzszych ligach...nie grął nigdy przed taka wielka publicznoscia...jeszcze pokaze co potrafi...trzeba mu dac troszke czasu zeby sie ograł w 2 lidze...
5 września 2005, 09:59 / poniedziałek
Dajcie szansę Rolandowi, zasługuje na nią.
5 września 2005, 10:04 / poniedziałek
2 liga to nie czas na Ogrywanie sie!Lechia Musi sie utrzymac a nie OGrywac Graczy..........niech sie ogrywa w CArtusii
5 września 2005, 10:27 / poniedziałek
Witam. Wiem że napastnik potrzebny.Ale myslę że obrona skrzydeł (głównie lewe )także stoi słabo.Widać brak Pęczka (ale to prawa strona).Tak więc co z lewym obrońcą?
5 września 2005, 11:11 / poniedziałek
Bolek mecz był o 13 ze względu na transmisję w Polsacie. To oni o tym zadecydowali podobnie jak mecz Śląsk-Zagłebie tydzień temu. Swoją drogą to może wpływ na fatalną postawę Lechii w tym meczu miała wpływ właśnie obecność ogólnopolskiej telewizji. Na Jagielloni zresztą było podobnie tyle że po stracie gola zagrali o wiele lepiej.
5 września 2005, 11:18 / poniedziałek
A Bławat w Cartusii nawet ani minuty nie zagrał (2:5). Może będą go czasami wstawiać do gry na kilkanaście ostatnich minut. Taki z tego pożytek ogrywania się w III lidze. Zresztą mocarstwowe plany Cartusii skończą się na tym że wrócą tam skąd przyszli i gdzie ich miejsce - do IV ligi
5 września 2005, 13:18 / poniedziałek
ar661 kojarzysz Sebastiana Fechnera?
5 września 2005, 14:20 / poniedziałek
Do Andrju. A już jest zdolny do gry ?
5 września 2005, 14:38 / poniedziałek
GWIDON-Blawat nie gral w Cartusi bo zdaje sie ze leczy jeszce jakis uraz a co do ROLANDA to mysle ze ta strzelona bramka pomimio niewykorzystanych sytuacji moze byc tylko zwiastunem kolejnego lepszego wystepu tego zawodnika,cieszy fakt ze chlop umie sie ustawic i dochodzi do wspomnianych sytuacji strzeleckich i przy szybkim Rusinku mozna wierzyc ze Roland okaze sie tym EGZEKUTOREM i bedzie jeszcze zniego pozytek,pozyjem zobaczymy....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.211