Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

P Y T A N I A

strona 1/1

12 sierpnia 2005, 19:07 / piątek
hej!
jestem tu nowy i chcialbym sie dowiedziec kilku rzeczy. Jaka pojemnisc ma stadion? 10 000? a moze wiecej? ile kosztuja bilety na mecze? czy jest bezpiecznie na meczach czy sa jekies rozroby i burdy? chcialbym zabrac na mecz swaja dziewczyne i rodzine, ale nie wiem czy jest bezpiecznie. z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam :)
12 sierpnia 2005, 19:15 / piątek
trudno powiedziec ile ma stadion, ale nie martw sie zmiescisz sie. Bilety 10 zl na amfiteatr, 20 zł na kryta, kobiety i dzieci do 10 lat na amfiteatr wchodza za okazaniem biuletynu meczowego, które kosztuje 3 zlote. nie ma zadnych rozrób i burd. Spoko bierz dziewczyne i rodzine do zobaczenia jutro
12 sierpnia 2005, 19:40 / piątek
Stadion oficjalnie ma pojemnośc na 15 tys. ludzi, choć na mecz z Juventusem zmieściło się ok 40 tys. ;)

Jeśli powaznie myslisz o zabraniu dziewczyny i rodziny na mecz to proponuję trybunę krytą - daje psychicznie większe poczucie bezpieczeństwa (i mniej tam jakoś bluzgów :P )
Znając życie na nastepny mecz śmiało pójdziesz z rodziną na tańszy amfiteatr (np na prostą).
Bilety w cenach jak podał kolega wyżej z tym że za okazaniem biuletynu można już wejśc tylko na amfiteatr. (Sezon temu kobiety i dzieci za okazaniem biuletynu wchodziły także na krytą)

Czyli:
Kryta to wydatek 20 zł za osobe. Reszta stadionu (amfiteatr) 10 zł.
Za okazaniem biuletynu dzieci i kobiety wchodza na amfiteatr.
Oryginalna koszulka Lechii ok. 150zł.
Kibicowska koszulka Lechii 55zl.
Szaliczek ok 20zł
Napój 5 zeta.
Kiełbacha niepamiętam :)

Ps
Ostatnie burdy miały miejsce w latach 90tych. Sporo się od tamtego czasu zmieniło. Nastawienie chuliganów do burd u siebie także. Nikt przecież niechce nasrać we własne gniazdo.
Śmiało przychodźcie i namawiajcie znajomych.
Pozdrawiam i do zobaczenia w Sobotę.
12 sierpnia 2005, 22:03 / piątek
pojemność stadionu: 20.000 + 2.000 trybuna kryta (za mosir.gda.pl)
12 sierpnia 2005, 22:52 / piątek
Witam

Dołacze sie do tego watku co by nowego nie zakladac z pytaniem, mianowicie wybieram sie jutro na lechijke na kryta tylko nie bardzo wiem jak po klatkowo sektorowych remontach na nia sie dostac, bylem na niej raptem raz w 4 lidze i to tylko dlatego ze padalo i wszyscy poszli :), czy tak jak kiedys wchodzi sie na nia przez normalny sektor? Tylko ze jak wtedy wchodzilem to przez sektor gdzie teraz jest klatka, wiec nie wiem, jest osobna brama na kryta?

pozdrawiam i sory za glupie :P pytanie
karlossg
12 sierpnia 2005, 23:45 / piątek
Komunikat organizacyjny na mecz Lechia – Widzew Łódź (13.08.2005, 17.00):

- kasy biletowe oraz stadion otwarte zostaną dla kibiców o godzinie 15.45,

- na obiekt kibice Lechii wchodzić będą jedynie bramą od strony cerkwi, a na trybunę krytą od strony zegara,

- wejście od ul. Smoluchowskiego udostępnione będzie jedynie dla sympatyków Widzewa,

- w przerwie meczu nie będzie możliwości opuszczania obiektu,

- w obrębie obiektu wprowadzona zostanie zakaz sprzedaży alkoholu.
13 sierpnia 2005, 09:48 / sobota
czy dzisiaj (sobota) mozna nabyc bilet w Roko zanim zostana otwarte kasy ??
13 sierpnia 2005, 10:49 / sobota
z tego co wiem to przedsprzedaż zakończyła się wczoraj więc bi;et kupisz dziś od 15:45 w kasie.
DO BOJU BIAŁO ZIELONI !!!!!!!!!!!!!
13 sierpnia 2005, 12:38 / sobota
Nie wie ktoś, czy na stadion można wnieść parasol? Pytanie wbrew pozorom nie jest idiotyczne, raczej będzie deszcz, a nie wiem, jak to jest z imprezami masowymi, a poza tym: co zrobię, gdy zatrzymają mnie ochroniarze...:-(
13 sierpnia 2005, 13:20 / sobota
Jak to co zrobisz? Wyrzucisz parasol!
Widzisz inne rozwiązanie?:) Przecież nie wrócisz z takiego powodu do domu:)))

Parasol na 99% można wnieść.
Pozdrawiam
13 sierpnia 2005, 13:23 / sobota
Czy wygramy dzisiejszy mecz ??
13 sierpnia 2005, 14:11 / sobota
żadnych parasoli to tylko sciaga deszcz mozna ubrac kurtke lub plaszczyk
13 sierpnia 2005, 14:20 / sobota
same problemy .... idziemy bez gadania .. jak ktos kiedys napisal tutaj kto nie idzie na mecz trzyma z Policja
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.409