Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Gdzie są flagi ??

strona 1/3

14 sierpnia 2005, 00:27 / niedziela
Czy na meczach Lechii muszą wisieć takie byle jakie flagi ?? Czy nie mamy pożądnych flag, które zdobiłyby nasz płot ??

Co się dzieje z takimi flagami:
TRÓJMIASTO
WIERNI MIASTU I KLUBOWI
WARCHOŁY LECHISTANU
TRZEJ KRÓLOWIE WIELKICH MIAST
14 sierpnia 2005, 00:45 / niedziela
ze juz nie wspomne o Lechia Gdansk Fans Tczew!!! :> :)
pozdrawiam
14 sierpnia 2005, 09:30 / niedziela
No właśnie! Niedługo będą wieszane chyba flagi wielkości ręcznika.
14 sierpnia 2005, 09:39 / niedziela
Dla mnie flaga najładniejsza wczoraj to "NOWY TARG" my z Południa wy z północ y to jest piękna flaga !!!
14 sierpnia 2005, 10:30 / niedziela
właśnie ktoś mnie wyprzedził, co z flagami i oprawą na meczu, zaraz pewnie się zacznie " to kup ,przynieś, itp." chodzi mi o to żeby ktoś powiedziłą czemu nic nie było na meczu , zaznaczam że na każdym meczu wrzucam do puszki.
14 sierpnia 2005, 10:58 / niedziela
Co do oprawy , za jej brak należy podziękować ZARZĄDOWI który już od jakiegoś czasu nie wywiązuje się z postanowień i zobowiązań, chodzi tu głównie o dofinansowanie kibiców ale tak że i inne sprawy. My jako ULTRA LECHIA stawiamy sprawe jasno -> jeżeli nie dojdzie do porozumienia , inaczej jeżeli klub dalej będzie robił to co robi rezygnujemy !Na spotkaniu miał zawisnąć transparent który miał pokazać ile zarząd dla nas robi jednak z pewnych względów rezygnujemy z jego pokazania ! AVE LECHIA !
14 sierpnia 2005, 11:47 / niedziela
Damek ty palancie, znasz taki tekst? Nie pytaj co Lechia może zrobić dla ciebie tylko co ty możesz zrobić dla Lechii. Rezygnujecie? Zabieraj swoje zabawki i spadaj na swoje podwórko pod blokiem małolacie, OBEJDZIE SIĘ!
14 sierpnia 2005, 12:24 / niedziela
pytanie jest ...gdzie sa flagi,a tu piepszenie o ultras i oprawie...to nie jest zwiazane z tematem no nie...raz pieniadze na oprawe sa a raz ich nie ma i tyle a flagi raz zrobione chyba nie wyparowaly i powinny byc...bo faktycznie z oflagowaniem to u nas cieniutko...niestety
14 sierpnia 2005, 12:30 / niedziela
oleq chyba Tobie się chłopcze coś pomyliło ! Nie pisze tego w swoim imieniu tylko w imieniu całej ULTRAS LECHIA ! Nikt z nas nie chce rezygnować ale co byś zrobił gdybyś zajmował się sprzedaża wlepek taka jak się zajmują ultrasi i przyszła pewna osoba i powiedziała że możesz sprzedawać sobie wlepki ale poza stadionem bo nie zapłaciłeś pieniędzy za placowe ! Chyba coś w takim razie jest nie tak ??!! A co do flag na następnym meczu wszystko będzie jak wcześniej gdyż trzeba z flagami zrobić porządek !
14 sierpnia 2005, 12:33 / niedziela
Sytuacja z wlepkami to tylko jeden z przykładów pokazujących jak jesteśmy traktowani przez klub !
14 sierpnia 2005, 12:48 / niedziela
oleq akurat tu sie mylisz zarówno Damek jak i grupa UL robia bardzo dużo dla Lechii a skoro zarzad coś obiecuje to niech sie z tego wywiązuje
wracajac jednak do tematu mi osobiście brakuje fany Trzej Królowie Wielkich Miast
pozdrawiam
Zup NG 05 LG
14 sierpnia 2005, 13:02 / niedziela
Oleq...to moze zglos sie do Ultras...zobaczysz jak to jest latwo...pewnie Cie przyjma i sa ciekawi Twoich pomyslow...narzekac kazdy potrafi...i to jeszcze w necie
14 sierpnia 2005, 13:07 / niedziela
A co się dzieje (stało) z flagą ,,GREEN GANG''? Tą z kostuchą pośrodku.
14 sierpnia 2005, 13:20 / niedziela
Skoro już mówimy o flagach...
Fana "My tworzymy historie" jest cała pokryta jakimiś plamami. Brzydko to wygląda, a to jedna z najładniejszych flag. Nie da się tego jakoś wyczyścić?
14 sierpnia 2005, 13:28 / niedziela
Niestety flagi FC Sierakowice też nie było :-(
Pozdrawiam. A My swoje.....Lechia Gdańsk.
14 sierpnia 2005, 20:29 / niedziela
OFLAGOWANIE NA JADZE I WIDZEWIE FATALNE I W TYM MIEJSCU APEL DO GRUPY GREENGOS ZROBCIE COS Z TYM NA 3 I 4 LIDZE BYLO ZAJEBISTE OFLAGOWANIE A TERAZ?? CHUJOWKA.

CO DO ZUPA TO SIE CHLOPIE WES TROCHE W GARSC BO WPIERDALASZ SIE W KAZDY TEMAT ZEBY TYLKO NABIC SOBIE POSTA I POKAZAC JAKI TY KUMATY JESTES, ZIMNY PRYSZNIC DLA TEGO PANA MOZE TROCHE OTRZEZWIEJE
14 sierpnia 2005, 21:13 / niedziela
Skoro chcą od was pieniędzy za "placowe" to szkoda gadać. Zarząd jak nie daje kasy to niech choc pozwoli Wam handlować tymi vlepkami, przecież kasa z nich idzie na oprawy. No ale cóż począć? Przed meczem przy kasach mozna by spróbować, no ale sam nie wiem. Pozdrowienia i życze powodzenia w waszej działalności.
14 sierpnia 2005, 23:08 / niedziela
Zeto, ja myślę, że w takich warunkach jak teraz, kiedy przychodzi tylu ludzi, trzeba dać im oglądać mecz. Trybuny pod płotem są pozajmowane, bo na stadionie jest ciasno jak nigdy, dlatego brakuje miejsca dla flag większych flag. Coś za coś.

przyjdzie jesień, będzie mniej ludzi, to pewnie będą wszystkie flagi.

pozdrawiam
14 sierpnia 2005, 23:48 / niedziela
StarszyBaron tak naparwde troche mnie rozśmieszyłeś. Masz racje nabijanie postów to moje hobby :-) jeżeli już zabieram zdanie to wiem co pisze więc nie pisz mi czy jestem kumaty czy nie osobiscie za takiego sie nie uwazam ale może Ty wiesz lepiej jak jest? Co do tego co napisal Damek że klub nie wywiazuje sie z pewnych obietnic to wiem coś na ten temat ale nie jestem upowazniony do dalszego rozpowszechniania tej informacji więc zostawie ją dla siebie jezeli ultrasi beda chcieli to sami o tym napiszą. aha i jeszce jedno zimny prysznic jest jak najbardziej wskazany dla Ciebie StarszyBaronie
pozdrawiam i przepraszam za rozmywanie tematu
Zup NG 05 LG
p.s przepraszam ze nabiłem kolejnego posta baronie ;-)
15 sierpnia 2005, 11:28 / poniedziałek
Jak wszyscy widzimy Błażej skutecznie utrudnia nam to co robimy nie mówiąc już o pomocy... Co do flag, musimy z nimi zrobić porządek i wszystko wróci do normy, ale co do starszych flag typu Green Gang niestety na to potrzebne sa pieniądze i oddanie do renowacji, ale myśle że akurat tą flagą się zajmiemy ;) Prosimy o troche cierpliwości, myśle że w tej rundzie jeszcze pokażemy na co nas stać, oczywiście z pomocą reszty kibiców.

Pozdrawiam Damek i Zup
15 sierpnia 2005, 11:42 / poniedziałek
1. Flagi. Flagi są już uszyte, tylko leżą gdzieś u kogoś na chacie, i nie chce się ich "młodzieży" nosić. Argument z dużą ilością ludzi na koronie jest słaby, bo "ręczniki" zasłaniąją równie skutecznie, jak duże flagi.

2. Do Damka i Zupa. Widać że jesteście młodzi. P********** się do Błażeja, Oleq i innych starszych kiboli. W latach 80, 90 nie było firm szyjących flagi i szaliki, a mimo to, na Traugutta zawsze było Biało- Zielono. Nikt nie marudził, że Zarząd to czy tamto. Każdy robił swoje i się działo.
15 sierpnia 2005, 11:57 / poniedziałek
Zeto ale to nie zmienia faktu że Zarząd powinien sie wywiązać z tego co obiecał, i jeszce jedno nigdzie w tym temacie nie padło z mojej strony nic obraźliwego zarówno na oleq jak i Błazeja więc nie pisz że sie do któregoś z w/w prz******
pozdrawiam
Zup NG 05 LG
przepraszam za rozmywanie tematu
15 sierpnia 2005, 12:40 / poniedziałek
Pytanie do Kate: w jaki sposob Blazej "utrudnia"? Piszesz, ze wszyscy widza, wiec rozwin te mysl.
15 sierpnia 2005, 13:36 / poniedziałek
Zup, widać że jesteś młody, gniewny i niezabardzo uważny. Napisałem "P******** się do Bażeja, Oleq i innych starszy kibiców". Fakt do Błażeja się nie czepiasz (jak już to do całego Zarządu), ale do Oleq i Starszego Barona już tak. Napinaj się tak chłopie, bo praktycznie przyszliście na gotowe. W Sobowidzu, Miłoradzu, Marezie czy innym Korzeniewie byli kibice tylko "starej gwardii". To dzięki nam Lechia zaczęła od A-klasy i przede wszystkim dzięki nam jesteśmy teraz w II lidze. Pomyśl, co by było z Lechią, gdyby w porę Czarny z Kaziem nie zaczęli działać ?? Przegralibyśmy V ligę z takimi potęgami jak Powiśle Dzierżgoń i Polanka Rokocin. To dzięki nim przede wszystkim i nam do Lechii przyszli wtedy Szuto, Borek, Wasik i Gąsiorek. My dokładaliśmy do Lechii (co zresztą do dziś robimy). Wy jak widzę chcecie z tego zrobić biznes.

Zapytaj razem z Damkiem jak się robiło doping na Traugutta. Zapytaj się skąd były pieniądze i czy wogóle były. Żeby drzeć ryja cały mecz, nie trzeba mieć kasy. Flag jest od z********** (szkoda tylko, że nie wiszą) i to też niekoniecznie z kasy zbieranej do puchy. Troszkę pokory i do roboty.

Doceniam to, co robicie. Ale pamiętajcie, że robicie to dla Lechii, a nie dla Zarządu czy kibiców gości.

I już na koniec. Dopóki nie zobaczę kilku flag na Traugutta, napewno nie dam ani zeta do puchy, czy na konto.
15 sierpnia 2005, 14:01 / poniedziałek
Mialem sie nie wpisywac od samego poczatku w tym temacie, bo mowie ze rozmowa i tak przejdzie w klutnie... i przeszla.

Poprostu ludzie nie bedacy w ultras, badz nie trzymajacy sie z nimi bardzo blisko nie beda wiedzieli o co tak naprawde chodzi. Szanuje, ze sa starsi kibice, ze narzekaja, jednak od srodka nie wyglada to wszystko tak kolorowo. Co nie zmienia faktu, ze nie chcemy aby cokolwiek zwiazanego z wewnetrznym dzialaniem grupy i jej problemami wychodzilo na zewnatrz. Damek moze nie potrzebnie cokolwiek pisal, bo jak pisalem, nie bedac w ultras poprostu niektorych rzeczy sie nie wie, a na forum za bardzo o nich pisac nie mozna.

Moge jedynie napisac, ze oflagowanie na meczach nie zalezy tylko od nas... bo gdy np. zaczynamy wieszac jedna od strony krytej (pokolei) to zaraz w polowie ktos zacznie wieszac swoja i wychodzi chujnia bo wtedy w przerwie miedzy naszymi a ta jedna trzeba wieszac male i nie wyglada to najlepiej.

Wszystkich flag tez nie mamy, niektorzy ludzie maja je w domach, niestety nie do wszystkich mamy dojscia...

pozdrawiam

ULTRAS LECHIA
15 sierpnia 2005, 14:05 / poniedziałek
Ponawiam pytanie, tym razem takze do Raczka. O co chodzi, kto i w czym wam przeszkadza. Teksty w stylu "kto nie jest blisko ultras i tak nie zrozumie" tylko smiesza. Zapewniam Cie, ze zrozumiemy, mimo, ze nie jestesmy "blisko ultras":)
15 sierpnia 2005, 14:09 / poniedziałek
Widzisz Raczek, ja sam (w wiekszości) zrobiłem/sfinansowałem 5 flag Lechii. Conajmniej 3 nadają się do wieszania od zaraz (chociażby TRÓJMIASTO). Z tego co wiem, są pod kuratelą Greengos, więc nie bądź zdziwiony, że bierze mnie k***** widząc te ręczniki. Skoro to wy teraz odpowiadacie za oprawę, to i oflagowanie powinno być tylko w waszym zakresie. "ręczniki" mogą sobie wisieć na bocznych płotach, albo gdziekolwiek indziej.
15 sierpnia 2005, 14:13 / poniedziałek
Kurde co to za fochy?
Blazej winny,zarzad...brak wspolpracy?
Co to korwa jest?
Nie zawracajcie dupy swoimi problemami Blazejowi,nosz korwa mac, zapachnialo im extraklasa.

W piatej lidze bralem udzial w przekazaniu getrow dla zespolu.....po tygodniu poprosili jeszcze o trzy pary, dla rezerwowych.
Z tymi checiami, to dla mej osoby mozecie sie juz zawijac, jesli nie przejawiacie ochoty do samoinicjatywy.
Potega ultras to nigdy nie bylismy,i chyba nigdy nie bedziemy.
Inna sprawa ze malo kto ze starych przywiazuje do tego wage (stare przyzwyczajenia... inne prorytetowe sprawy byly:) )

Reasumujac:
Jesli was to przerasta, to dajcie na luz i przestancie zwalac wine na innych.
Przez ostatnich 30 lat nikt nie dostal pomocy od klubu.
Widac czasy sie zmienily,wymagania wzrastaja....
Moze czas wymienic zarzad, ze wzgledu na ultrasow?
15 sierpnia 2005, 14:20 / poniedziałek
hmmm czytajac niektore wypowiedzi zdziwilo mnie jedno. Czy obecnie na plocie kazdy moze przyjsc z ulicy i poweisic co tylko chce? Jesli to jednak grupa Greengos zajmuje sie oflagowaniem stadionu wydawaloby sie wskazane respektowac ich wymagania o nie wieszaniu innych niz tych ktore znajduja sie pod ich kuratela. Ja osobiscie mam pelne zaufanie do Greengos i kazde ich dzialanie moze tylko pomoc naszemu klubowi. Moze zasada twardej reki pomoglaby zalatwic sprawe sporow z jednostkowymi flagami ?? Mam nadzieje ze od nastepnego meczu beda juz wisiec nasze duze piekne plotna na calej rozciaglosci plotu.

Pozdrawiam ludzi dzialajacych w Greengos
15 sierpnia 2005, 14:20 / poniedziałek
Zeto chwała Tobie za to że sfinansowałes w jakims stopniu produkcje flag mnie jednak w tym temacie najbardziej zdenerwowało zachowanie Starszego Barona który niepotrzebnie wyjechał z jakimiś głupotami pod moim adresem pisze głupoty które są bez pokrycia że niby sie wpierdzielam w każdy temat itd ale oki ja o sprawie zapominam wrazie co podaje moje gg 1239916 nie chce dalej rozmywac tematu
pozdrawiam
Zup NG 05 LG
15 sierpnia 2005, 14:40 / poniedziałek
Zrozumcie że nie jest to kwestia nierozumienia tylko niektórych spraw nie wolno wywlekać na forum i nikt nie chce tego w tym momencie robić, w najblizszym czasie wszystko powinno wrócić do normy, jak ktoś mimo to się czuje nieusatysfakcjonowany niech pisze na priv na Lechie.net lub GG. A co do starej gwardi, wiemy ile Wam zawdzięczamy, nie trzeba tego chyba nikomu przypominać, ale nie mówcie że młodzi nic nie robią bo grupa się stara.

Pozdrawiam
15 sierpnia 2005, 15:03 / poniedziałek
Droga Kate. Sama "wywleklas" co nieco, piszac o Blazeju, ktory "utrudnia". Najlatwiej pierdnac (pardon) zdawkowo, zwalic cos na kogos, wprowadzic troche tajemniczosci "kmwtw", tylko po co? Rowniez licze, ze wszystko wroci do normy i zrozumiecie, ze klub ma wieksze problemy niz grupa ultras i ze najwieksza satysfakcja jest z tego, co sami zrobicie (podobno kibicowanie jest wasza pasja), nie czekajac z obrazonymi minkami na czyjes ruchy.

pozdrawiam mile panie:) i panow

FOREVER LECHIA GDANSK
15 sierpnia 2005, 15:09 / poniedziałek
Kate i Zeto - Prosze o kontakt na priv: eljot3@tlen.pl
15 sierpnia 2005, 15:44 / poniedziałek
Eljot już poszło ;-)
15 sierpnia 2005, 15:46 / poniedziałek
No własnie kilku flag brakowało:
Trzej królowie...
Wierni miastu...
Warchoły...
Chuligani Wolnego.... (tak mi sie wydaje)
Tczew Fans L.G. (co najbardziej mnie zabolało...)
Tyle zajebistych flag a nie było z nich porzytku. Wielka szkoda. Mam nadzieje ze sie "odnajdą" i zawisną na kolejnych meczach.

>>>Tczew Fans Lechia Gdańs<<<
15 sierpnia 2005, 16:04 / poniedziałek
MR.B odezwij sie na maila lechia-tczew@wp.pl
15 sierpnia 2005, 16:04 / poniedziałek
Kurwa! wyjebało mi list pisany kilkanaście minut!
Zeto - pozdrawiam serdecznie, wierze, że kiedyś zgadamy się. Zajebiście, że wymieniłeś KAZIKA i CZARNEGO!
Przywracasz mi wiare w LUDZI.
pozdro all
eljot
15 sierpnia 2005, 16:33 / poniedziałek
Trzeba o nich wspominać, ponieważ to oni zapisali najważniejsze strony w historii Lechii. Zaczeli działać, kiedy na Lechię przychodziło po 100 -150 osób i wszyscy na stadionie dobrze się znali. Praktycznie każdą stówkę "wydzierali" od kogo się dało, byle tylko była w klubie jakaś kasa. To dzięki nim, do pracy w Lechii wrócił Jastrzębowski (który potem niestety nadszarpnął zaufania). Nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby nie oni.

Ja pewnie bym jeździł na "ważne" mecze do Starego Targu czy Gniewu. Pewnie byłoby nas tam ze 100, może troszkę wiecej.

Ale czy wtedy byli by Greengosi ??
15 sierpnia 2005, 17:55 / poniedziałek
tylko krytykujecie i pytacie co z ta flaga a co z ta a niczego niedajecie od siebie psiki dajcie na oprawe zgredy a nie tylko chcecie ogladac flagi i sie cie3szyc ze lechijka sie dobze pokazala a zydzicie siana na oprawe najchetniej to bym was nawyzywal
15 sierpnia 2005, 18:21 / poniedziałek
jak ja mam dawac na taka oprawe jak z WIDZEWEM to wole isc i dać LUDZIOM Z dworca !!!1 pozdro !!!1
15 sierpnia 2005, 18:33 / poniedziałek
Widzisz heniu, a ja ciebie nawyzywam od prostaków i tępaków. Wyraźnie napisałem, że nie dam ani zeta, dopóki nie zobaczę kilku flag, na które wykładałem kasę.
Po co dawać "sianko" skoro flaga teraz leży u kogoś na chacie, a na Lechii wiszą ręczniki ??

W latach 80 i 90 nikt nie chodził z puchą, a doping był o niebo lepszy niż teraz. Więc nie wrzucaj głodnych kawałków, bo szkoda oczu, na czytanie bredni które wypisujesz.
15 sierpnia 2005, 18:40 / poniedziałek
raz nie bylo flag i wielkie halo...no ale jak to zwykle bywa ludzie sa bardziej sklonni do zauwazania rzeczy zlych a zapominania o rzeczach dobrych....ile razy sie zdarzylo ze na meczu nie bylo oprawy???chodze na Lechie od meczu z Janikowem i poki co zawsze byla...nie bylo dopiero na meczu z Widzewem....troche zaufania do ludzi...poki co chyba nie nadszarpneli Wam go az tak
15 sierpnia 2005, 18:53 / poniedziałek
Flag nie ma juz od jakiegoś czasu, wiec problem jest. Szczególnie teraz, kiedy mecze Lechii można oglądać w TV. Te ręczniki na płotach są po prostu ohydne, a dobre flagi gniją u kogoś w szafie.

Kolejny mecz z Ruchem najprawdopodobniej będzie w Polsat Sport,a wiadomo jak cię widzą tak cię piszą.
15 sierpnia 2005, 20:39 / poniedziałek
Wybierając między dopingiem a oprawami wybieram zdecydowanie doping. No i troche dziwne że akurat na mecz z Widzewem zabrakło kasy. W III lidze prawie zawsze był. No ale nie mnie to dociekać. Ale do puszki juz nie wrzuce.
15 sierpnia 2005, 22:19 / poniedziałek
jesli chodzi o flagi ta nie ma wszystkich dziwna mentalnosc u na s panuje wola miec je niektorzy w domu itd ale napewno bedzie ten temat dociagniety i juz od najblizszego meczu postaramy sie zrobic porzadek i beda wisialy nasze piekne duze plotna nie raz poprostu probojemy wymieniac flagi na meczach bo mamy ich tyle ze ploytu nieraz nie starcza

jesli chodzi o doping wyszlo jak wyszlo ale nie dziwcie sie tez do konca widzew to widzew specyficzny rywal i kibice napewno nie bedzie teraz meczy aby jechac na przyjezdnych w taki sposob!!!!

jesli chodzi o oprawe niestet nie osiagnelismy takich finansow aby cos godnego zaprezentowac a powtarzac caly czas to samo to tez bez sensu wiec meczz widzewem niestety odbyl sie bez oprawy ale napewno tak nie bedzie oprawy beda choc kazdy wie ze LECHIA nigdy nie byla i nikt nie przykladal do tego wiekszej uwagi klubem z tradycjami ultras ale my chcemy od czasu do czasu tez cos pokazac a wypisywanie ze mamy male nieporozumienie z zarzadem to jest to w jakies czesi prawda ale niestety narazie nie mozemy teo tu opisywac miejmy nadzieje ze sprawa sie wyprostuje bo niestey ktos nas wodzi narazie tyko za jezyk

bez cisnien panowie
15 sierpnia 2005, 22:33 / poniedziałek
W tej chwili jesteśmy po zebraniu, są spore plany dużo ustaliliśmy i gwarantuje że będą efekty, ale bez pomocy niektórych osób nie jesteśmy w stanie odzyskać flag które są trzymane w domach więc jeśli ktoś coś posiada niech da znać. Jeśli jak nas widza tak nas piszą to po Ruchu powinno być bardzo dobrze ;) A co do dopingu, jest spory postęp, małe niezgranie łuku z prostą ale myśle że to kwestia czasu :)
16 sierpnia 2005, 00:58 / wtorek
Zdażyło mi sie być na meczu Ligi angielskiej,nie zobaczyłem tam żadnych rac itp. ale to co usłuszałem jest we mnie do dziś,non-stop śpiew, stadion nie milkł-COŚ PIEKNEGO...
16 sierpnia 2005, 02:04 / wtorek
Nosz kurwa

Raz nie bylo oprawy, a tu juz strzelanie z dupy. Zrobilismy moim zdaniem dobry poczatek, bylismy troche na - ale teraz wyszlismy na prosta i na meczu z Ruchem juz oprawa bedzie.

Niektorzy pisac ze przestana wrzucac do puchy... szkoda, nie bedzie 1 meczu bez oprawy tylko 2, bo wiecej nam zajmie zbieranie pieniedzy.

Co do flag, to nasza niby wina ze ktos je ma w domach i nie chce powiedziec-oddac? Pewnie zaraz wejda wrzuty ze powinnismy pilnowac, ale nie bedac na wyjazdach wrzucalo sie je do samochodow a nie wiozlo pociagiem (przyklad: Torun, przez ktory zgineli Wierni miastu i klubowi, reszte flag mamy[chociaz mialem nie pisac ze czegokolwiek nie ma]).

Co do przypierdalania sie do zarzadu, jesli liczylismy na ich pomoc na mecz z Widzewem jak to bylo dotychczas to do chuja pana dobrze by bylo sie z tego wywiazac, badz dac te 300-400zl (napisze o 1zl z biletu... klub powinien byc winien kibicom ok 8tys zl na mecz)

Ale do nikogo sie nie przypierdalam, nie bylo oprawy, my powiedzielismy trudno, zrobimy cos fajnego na Ruch, to niektorzy kibice sie przyjebali, wiec odpowiadamy dlaczego nie bylo, a nie sie skarzymy.

przepraszam za to ze mi cisnienie skoczylo, ale poprostu nie moge juz wytrzymac czytajac niektore wpisy (nie mowiac o tym co jedna z tych osob napisala do 1 z naszych ultrasow.. ze jestesmy chuja warci i nic nie robimy, stary chcialbym abys mial takie checi jak my, bo uwierz mi na slowo ze nie jest to wszystko takie latwe jak myslisz)

pozdrawiam

LECHIA PONAD PODZIAŁAMI
16 sierpnia 2005, 02:11 / wtorek
Nie chodzi o to żeby oprawa była na kazdym meczu, ale na Widzewie, chyba meczu z najatrakcyjnieszym? rywalem ( oprócz Śląska) wg mnie powinna być. Nie było trudno sie mówi.
16 sierpnia 2005, 11:01 / wtorek
Co do flag, na plot nasze najlepsze i najwieksze flagi (gdzie sa te starsze : ,,Green Animals,, Ultras Lechia - precz z komuna,, albo ,,Duma Wolnego Miasta,,?). Te mniejsze reczniki i chusteczki wywiesic na barierce wzdluz krytej - zajebiscie by wygladalo, tylko czy to mozliwe i czy kustosze sztuki wyrazili by zgode na dziurkowanie zabytku ? Powbijac cwiekow na calej dlugosci i jedziemy z wieszaniem, z metr piecdziesiat wysokosci ma ten plotek...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.471