Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
FORUM
Podstrony:

Dbajmy o kulturalny doping

strona 3/3

18 sierpnia 2005, 23:09 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 sierpnia 2005, 23:12 / czwartek
skinami dalej rządzi Olgierd? szwagier pyta...
18 sierpnia 2005, 23:48 / czwartek
Werder jak nikogo nie interesuje to po ch**a sie tu wpisujesz? he? ;)
18 sierpnia 2005, 23:51 / czwartek
po to abys sie zainteresowal Ruchem a nie powracal do tego co bylo!
Dobranoc!
18 sierpnia 2005, 23:53 / czwartek
Ja jeszcze nie ide spać. A dla Ciebie link odnośnik troche długi tekst, ale przeczytaj choc tylko początek.
19 sierpnia 2005, 08:57 / piątek
do PINOCHET: czyli wychodzi na to ze faszysci(prawdziwi,Ci orginalni bo piewrsi sa SOCJALISTAM I LEWAKAMI!!!)
a poza tym to nazywac to sie moze jak chce i nic nie zmieni faktu ze nie ma na to miejsca na Lechii!!! Rozumiesz?? Czy w Twojej ciasnej czaszcze nie moze sie to zmiescic?
Na stadionie liczy sie doping dla druzyny w ktorej nie graja narodowi socjalisci czy faszysci. O komunistach nie pisze bo nikt nie wznosi takich hasel na stadionie.
Ciesze sie ogromnie ze jestes w mniejszosci i mam nadzieje ze KIBICE wyeliminuja te kretynskie przyspiewki o r.h. czy inne takie oraz ze celtyki znikna z plotow(!!!)
Za to tez moga byc kary...i beda;)))
pozdrawiam

"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA!!!"
19 sierpnia 2005, 09:59 / piątek
Nieoficjalnie wiem, ze mamy dostac okolo 3-5 tysiecy kary za celtyki i hasla faszystowskie na ostatnim meczu, z zapisem, ze kara zostanei anulowana i pieniądze zwrocone w przypadku wyeliminowania tych przyspiewek w kolejnych meczach.....
19 sierpnia 2005, 13:24 / piątek
Buli, a gdzie ja napisałem ze to popieram i ze jestem zwolennikiem tego? Jest wręcz przeciwnie.
19 sierpnia 2005, 14:17 / piątek
do Pinochet..no to baaaardzo dobrze;)))
nie masz ciasnej czaski w takim razie...hehehehe...

"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA"
19 sierpnia 2005, 14:41 / piątek
Moje pomysly na dobry doping:
-jazda jazda jazda, biala gwiazda
Niech najpierw mlynarz krzyknie jazda jazda jazda ....
i stojacy w mlynie odpowiadaja Biala Gwiazda....
3 razy normalnie...
Pozniej Niech umowi sie z reszta z mlyna ,zeby odpowiadali po 3 sekundach...
i wowczas bedzie peiknie ,moze caly stadion sie przylaczy do tego.
W przeciwnym wypadku rykniemy caly stadion odpowiada i wtedy poskutkuje.
Poczatek meczu: wiadomo musi byc najlepszy, jak pilkarze wchodza,powinno byc:
" my wierzymyy tylko w Bksss..." ... i jest tak,ale tylko mlyn spiewa..
Proponuje juz na poczaztku zanim wyjda pilkarze, ryknac z 5 razy
"caly stadion spiewa z nami "albo"wszyscy wstaja i spiewaja" ...moze pomoze:d i caly stadion zaspiewa
" O ..naszz..."...
Nastepna piosnka" Choc nas gnebia policjanci..... marrszzz marszz marszz..."
Przepiekna piosenka a niewielu ja znalo w mlynie...dosc cicho spiewana...
Mlynarz powinien miec ustalone ,co i jak w miare powino isc po kolei,i widziec ,co zrobic ,gdy nie idzie zabardzo.. u nas jakos slabo to wyglada z dopingiem..
MAM nadzieje ,ze sie zmieni .
FCLG<Dyrschau>
19 sierpnia 2005, 16:27 / piątek
Cytat:
"Moje pomysly na dobry doping:
-jazda jazda jazda, biala gwiazda
Niech najpierw mlynarz krzyknie jazda jazda jazda ....
i stojacy w mlynie odpowiadaja Biala Gwiazda....
3 razy normalnie..."

Lechia zmieniła herb ? Mamy jakąś nową piosenkę z gwiazdą białą ? Jaki jest dalszy ciąg tej pieśni ? Wie ktoś ?
Lechia_Tczew - mamy tyle swoich starych, sprawdzonych i PIĘKNYCH pieśni, że nie potrzeba nam innych.
Insza inszość to pozdrowienia dla przyjaciół. Ja jednak tego nie traktuję jako doping dla naszych grajków.
19 sierpnia 2005, 21:34 / piątek
.... .... ....
Wybrzeże Objazda ;-)
19 sierpnia 2005, 22:20 / piątek
Jazda jazda jazda
Verde-rowa Mazda !
19 sierpnia 2005, 22:32 / piątek
Emeryt- Piosenka Wisly Krakow, a wiec zgody naszej.
Szkoda ,ze nie znasz najlepszej piosnki
Wiselki,o ktorej wspominałem.
Ostatnio mlynarz probowal to wraz z mlynem zaspiewac.Czytaj.-dałem propozycje jak ewentualnie mogloby to wyjsc...
Tez jestem za tym ,aby jak najwiecej spiewano o nas,o Lechii, gdyz to nasz mecz,nasz klub.Trzeba pamietac jednak ,ze w mlynie jest mnostwo dzieciakow ,ktorzy nie znaja starych hitów z Traugutta.
Pozdroo dla Piknik Fana Emeryta:D, a moze sie myle :D moze emeryt ,a
spiewa na " cały r.." :)
FCLG Dirschau
20 sierpnia 2005, 11:31 / sobota
to jak z ta piosenka ktora wkleilem wczesniej?przejdzie?(to glownie pytanie do organizatorow mlyna)...bylo by naprawde klimatycznie....dla przypomnienia wklejam jeszcze raz

Moje serce bije dla Niej,
Tej Jedynej, mej Kochanej,
Co się w Biel i Zieleń stroi,
Cała Polska Jej się boi.
Imię Jej jest w Polsce znane,
Barwy wszędzie szanowane,
Sława Jej wszystkich przerasta,
Lechia Gdańsk, Duma Trójmiasta.
22 sierpnia 2005, 09:14 / poniedziałek
Lechia_Tczew - przeczytałeś moje wypociny, ale czy zrozumiałeś do końca ? Chyba "niezbyt bardzo", jak mawiała pewna pani.

Jeżeli młodsi nie znają starych hiciorów, to trzeba ich nauczyć, a nie katować przez 90 minut piosenkami typu "my kibice z Gdańska...", czy "jazda, jazda, jazda...". Na początku mojej przygody z Lechijką też nie znałem pieśni, ale wszystko przyszło z czasem. Na szczęście miałem dobrych nauczycieli :-). Teraz trochę takich brakuje, co przyznaję ze smutkiem.

PS. verde-rowa mazda :-))))))))))))).
24 sierpnia 2005, 00:11 / środa
ogladalem dzisiaj na tvn-ie program o kibicach rasistach i antysemitach...

nie uwierzycie ale wsrod zmontowanego materialu bylo zdjecie flagi z podobizna Rudolfa H....zgadnijcie na czyim stadionie wisiala ta flaga?

wiem ze nie byla ona z tego sezonu ale powoli Lechia staje sie slawna....

tak wiec dla przypomnienia apeluje jutro o wiecej dopingu dla Lechii i mniej anty :)

pozdrawiam
24 sierpnia 2005, 01:11 / środa
Gosc: o jejku, co teraz będzie?
Doping dla Lechii jutro 100 procent. A politycznie poprawnym moje głębokie hahahahahaha.

FOREVER LECHIA
24 sierpnia 2005, 12:52 / środa
sikora: a co ma byc???

bedzie doping :) i nie zacieszaj:P
24 sierpnia 2005, 13:26 / środa
I jak zwykle wszystko się dzieje w internecie a nie na stadionie... ale do tego chyba już jesteśmy przyzywczajeni? Po vlepkach, po Rudolfie, teraz po okrzykach zawsze jest burza na forum, z dużej chmury mały deszcz bo na stadionie nikt tego nie powie. Nikt jestesmy politycznym klubem, ale nie zgadzam sie z hasłem ani w prawo ani w lewo, Lechia zawsze była, jest i będzie prawa. Co do samego dopingu, szkoda że są za to kary, tyle na ten temat z mojej strony. A co do Korony Kielce, klub się tam pozbywa skutecznie prawdziwych kibiców, przychodza tylko masy które znikną wraz z sukcesami klubu...naprawde byście tego chcieli? Wystarczy spojrzeć kto chodzi na stadion dziś, a kto chodził pare lat temu jak Lechia zaczynała od nowa i chyba wszystko jest jasne.

Pozdrawiam
24 sierpnia 2005, 14:06 / środa
A od kiedy R.H. i A. H. to prawica ???
24 sierpnia 2005, 14:21 / środa
tiaaaaa hehe
Narodowy SOCJALIZM - skrajną prawicą hue hue

TYLKO UPR !
24 sierpnia 2005, 15:06 / środa
Pinochet - jeżeli w PZPR miały miejsce "prawicowe odchylenia", to NSDAP można uznać za prawicę skrajną :-). Podobno Stalin też nie miał nic wspólnego z lewicą. To była straszna prawicowa świnia. W Chinach, pomimo że ci co trzymają władzę w swoich brudnych, złodziejskich łapach nazywają się tak jakoś Komunistyczna Partia Chin, de facto są prawicowcami. Idąc tym tokiem myślenia dochodzimy do wniosku, że na całym świecie jedynym lewicowcem jest mój "ulubieniec" Ikonowicz.
24 sierpnia 2005, 15:19 / środa
No Chiny gospodarczo odrzuciły dawno socializm, teraz jest tam kapitalizm. A że nie ma jebanej demokracji? to bardzo dobrze-dla Chin. Ale reszta to czerwoni, z tych co wymieniłes. Tylko że jedni międzynarodowi socialiści drudzy narodowi. jednak ja wole tych narodowych heh
24 sierpnia 2005, 15:38 / środa
Polityka to straszny syf i nie warto pakowac w to gowno LECHII, a ze ma takie a nie inne tradycje...??Uszanujmy to i tyle ale moim zdaniem troche sie to wszystko zdewaluowalo i nie warte jest zachodu.
i haslo ani w lewo ani w prawo ma sens bo wyraza to iz nie powinnismy byc jak "reszta kraju", poniewaz jestesmy kibicami LECHII i to jest powod do dumy a nie mieszac w to wszytko zydow i r.h. i takich tam:-)
Jestem dumny z mojego miasta,z LECHII ale to nie znaczy ze mi odpowiada "politykowanie"na stadionie.
Do zobaczenia juz niedlugo.
Pozdrawiam i tych prawych i tych lewych ale zawsze BIALO-ZIELONYCH:-)

"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA!!
24 sierpnia 2005, 15:41 / środa
Precz z adolfem i rudolfem. Tylko ONR.
A co do kołomira czy jak wolicie celty to może wyjaśniecie mi jeden z drugim co jest w tym takiego że PZPN się do nas przyp.... A NSDAP nie jest żadną prawicą bo to socjalizm z nacjonalistycznym odchyleniem. Lechia była jest i będzie prawicowa ale jak ktoś całe życie jest anarchistą i lewakiem to i tak tego nie zrozumie. Całkowicie zgadzam się z Pinochetem.
Sława zwycięstwu.
25 sierpnia 2005, 12:44 / czwartek
onr=pzpr!!!

wczoraj doping byl super.Ziemia drzala i bez debilnych przyspiewek i kretynskich szmat na plocie.
Gratulacje dla kibicow!
Szkoda ze przegralismy ale to nie wazne;mamy wspaniala druzyne ktora ma charakter i wole walki,co z tego ze zabraklo sil,jutro bedziemy silniejsi,lepsi...
Jeszcze raz brawo wszystkim obecnym na stadionie za doping!
pozdrawiam

"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA!"
25 sierpnia 2005, 20:48 / czwartek
"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA!"
to co? centrum ? głupolu
25 sierpnia 2005, 22:14 / czwartek
Pinochet napisał (o czerwonej zarazie spod znaku sierpa i młota oraz swastyki):
" . . . to czerwoni, z tych co wymieniłes. Tylko że jedni międzynarodowi socialiści drudzy narodowi. jednak ja wole tych narodowych heh . . . "

. . . heh,
a niby dlaczego ?
socjalizm jest złem z samej swej definicji
jest mi dokładnie, równo obojętnie z jakiego powodu ktoś chce czynić zło

co do dopingu
frekwencja wzrosła skokowo
nie ma ch.ja na Mariolkę
"sezony" muszą mieć czas coby się ogarnąć w temacie
bez tego "czasu" się nie da

Kate - śpiewasz o Adolfie Hitlerze i Rudolfie Hessie ? ? ? ?
wolny kraj

tak Lechia zawsze była zoriantowana politycznie
i zawsze była kojarzona w tym względzie
pozytywnie
walka z komuną i takie tam
ostatnio jednak jej ogląd "nieco" się odmienia,
niestety
i niestety NIE TYLKO w tym względzie
rozjazd
coraz częściej jeżdżąc po kraju zauwazam iż jesteśmy różnicowani na Lechię starą i "nową"
różnice sama z łatwością sobie wyłuszczysz,
jak i ocenę postronnych

L&Ś
26 sierpnia 2005, 08:30 / piątek
do Pinochet:
widzisz? sam potwierdzasz jaki jestes ograniczony-kompleksy?-musisz koniecznie gdzies przynalezec nie potrafisz byc soba??
"ani w lewo,ani w prawo..."to taki wybieg i pulapka na takich jak Ty glupolu:)
W tym wszystkim co pisze chodzi mi o to aby na stadionie nie utozsamiac sie z zadna opcja TYLKO Z LECHIA!

"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA"
3 września 2005, 00:36 / sobota
w sumie to jest wpis propozycja dla grupy ultras :)

co Wy na to zeby na meczu ze Slaskiem spiewac "Slask!!co???zdrówko " :)

hehe...tak mi przyszlo do glowy :)
3 września 2005, 11:01 / sobota
Siedzę często w młynie i czasami jak są przyśpiewki o Rudolfie H. (itp.) poprostu tego nie spiewam. I tak powinien każdy to robić i będzie ok. Kdyby ktoś znał chistorię tak jak chociażby jak ja napewno by tego nie śpiewał. Szanuję skinów ale mam gdzieś te przyśpiewki.

Pozdrawiam!
3 września 2005, 13:35 / sobota
3 września 2005, 15:01 / sobota
3 września 2005, 22:10 / sobota
hools attack-WMG- to my chuligani Wolnego Miasta , a naszym wzorem jest Rudolf Hess
4 września 2005, 23:23 / niedziela
Kwaq, a nauczysz mnie też chistorii?
4 września 2005, 23:56 / niedziela
Ja mam to gdzies, jesli takie haselka spiewaja ludzie, ktorzy potrafia mi z pamieci opowiedziec zyciorys r.h. i a.h. Wtedy niech sobie maja te przekonania, bo powinni miec swiadomosc, jak beda postrzegani przez wiekszosc ludzi. Ale jesli przylazi gownazeria, ktora o rudolfie czy adolfie wie tyle, ze zyli te 60 lat temu i nic poza tym, a mimo tego nazywaja sie faszystami, nazistami czy narodowymi socjalistami.. to cos tu mi nie gra! Wiem, wiem, to modne, ale zanim sie wpierdolicie (do mlodych) w jakies ideologie, to przynajmniej wypadaloby, zebyscie cos wiedzieli o powyzszych postaciach itd. Bo tutaj czesto krzycza mlode osoby, ktore uslyszaly cos od starszych znajomych o rudolfie czy kims innym i zaraz sa wielkimi prawicowcami z miasta hitlera hehe. Ich wybor, tylko niech decyzja o posiadaniu takich, a nie innych pogladow bedzie czyms ugruntowana - wiedza!! Wiedza, a za nia swiadomosc. Jesli mimo zdobycia wiedzy na temat tej ideologii dalej cie do niej ciagnie, to juz nie moja brocha, bo masz swiadomosc jakich ludzi slawisz i jak postrzegac cie moga inni ludzie. Wiec ja ogolnie mam gdzies czy ktos wielbi rudolfa czy innych takich, jezeli jego uwielbienie ma jakies podstawy - wtedy to juz sa poglady - a wyznaje zasade, ze poglady kazdego czlowieka to jego prywatna sprawa. Ale moda sie zmienia, za 20 lat moze nie byc sladu bo dzisiajszych przyspiewkach, a beda inne ideologie w modzie. Wiec zamiast niektorzy bic piane - uczcie swoje dzieci od malego, zeby sie nie pchali w 'rudolfa' ;), skoro tego nie pochwalacie - tak mozecie zrobic cos konkretnego dla waszej sprawy.
5 września 2005, 07:50 / poniedziałek
"hools attack-WMG- to my chuligani Wolnego Miasta , a naszym wzorem jest Rudolf Hess" - dobre, rozwaliłeś mnie tym tekstem ...

z tym twoim hools attack jedź do Nowego Orleanu - sprawdzisz swoje chuligańskie umiejętności w walce przeciwko bandom uzbrojonych po zęby murzynów którzy rządzą miastem po powodzi :)

A .... interesuje mnie dlaczego Hess ma być twoim wzorem jako hoolsa ?? Z tego co czytałem to Rudolf raczej nie chodził na ustawki i nie zrywał flag z płotów :-)))))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010