Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Po co to wszystko?

strona 1/1

1

17 sierpnia 2005, 09:40 / środa
WYCHOWALEM SIE NA TRAUGUTTA. jAKO DZIECIAK WIDZIALEM WSPANIALE MECZE TAK JAK WIEKSZOSC STARSZYCH KIBICOW. TERAZ CHCIALBYMZEBY MOJE DZIECKO BYLO SWIADKIEM PONOWNYCH NARODZINDOBREJ PILKI NOZNEJ W GDANSKU..NIE BEDZIE. CZEMU?? ODPOWIEDZ JEST PROZAICZNA: BOJE SIE ZABRAC DZIECKO NA STADION!! WIELKIE GRATULACJE DLA KLUBU ZA AWANS I KIBICOM ZA SUPER DOPING NA MECZU Z WIDZEWEM...TYLKO PO CO TE FASZYSTOWSKIE HASLA PRZEKLETYCH BYDLAKOW? KTO ICH WPUSCIL NA STADION? ONI NIE DOROSLI NAWET DO KIBICOWANIA OKREGOWCE! JEZELI BEDZIEMY POZWALAC NA TAKIE ZACHOWANIA TO NIESTETY ONI ZNISZCZA NASZ WSPANIALY KLUB, BEDA KARY PIENIEZNE I ZAKAZY, GRY BEZ WIDOWNI ITP. PYTAM JAKI MAJA W TYM CEL??? MY PRAWDZIWI KIBICE POWINNISMY ZYWO REAGOWAC NA TAKIE ZACHOWANIA JUZ NA STADIONIE!! oPAMIETAJCIE SIE LUDZIE I NIE NISZCZCIE TEGO CO DZIELNA LECHIA OSIAGNELA.
17 sierpnia 2005, 09:46 / środa
Nic dodac nic ujac! Chociaz chciałbym zwrocic Ci uwage iz stadiony pilkarskie nigdy nie beda super kultularne ...niestesty to nie areny siatkarskie! Ale pozostaje wierzyc ze sie zmieni...na lepsze! Mysle ze jak przyjedzie Drweca czy Heko to mozesz smiało zabrac dziecko na stadion!
Ze sportowym pozdr
17 sierpnia 2005, 10:52 / środa
Bardzo pocieszejące jest, że tyle osób wkurwiło się tymi debilnymi przyśpiewkami. Gorzej, że nie ma pomysłu co kontretnie zrobić. Sam bije się w pierś, bo po prostu hitlerowskie hasła ingoruję. Raz widziałem fajną akcję jak wyproszono z trubun gościa, który krzyczyał na naszych Grać pedały! Ale jak tu wyprosić cały młyn (akurat byłem zaraz przy nich)... Ja wierzę, że niektórzy dorosną i zobaczą, że sami z siebie robią pajaców, bo nikogo nie wzruszają takie teksty. To są głupie wybryki (też kiedyś skopałem śmietnik). Ale na szczęście to jest margines tego wszystkiego co dzieje się na stadionie. I jeszcze jedna sprawa - zobacznie na starych fotkach za lat 80-tych ile kibiców byłow w pomarńczowych flekach... Krzyknąć jakie głupie hasła tylko po to by wkurzyć przyjezdnych to jedno, ale być skinheadem (reprezentować hitlerowską ideologię sobą) do drugie i znacznie gorsze.
17 sierpnia 2005, 10:52 / środa
mimo iż piszesz że jesteś starym kibicem po tym co piszesz wychodzi na to że po pierwsze dawno musiało Cię na meczu niebyć ... hasła te u nas na stadionie nie są skandowane od wczoraj ... po drugie Ci "bydlacy" jak ich nazawałes jakoś byli (przynajmniej większość) z Lechią w tych ciężkich chwila (niższe ligi) zawsze ... Ty gdybyś też był niebyłoby to dla Ciebie zdziwieniem. Poza tym już na maxa niemoge czytać haseł w stylu "my prawdziwi kibice powinniśmy zrobic z tym pożądek" chłopie a co jest wyznacznikiem prawdziwego kibica ? Pokazał się taki raz czy dwa na stadionie i już mu nowe poądki w głowie ... nawet niechce mi się kończyc ...
17 sierpnia 2005, 10:55 / środa
to robcie cos a nie gadajcie ...jak zwykle sie na gadaniu skonczy..ja bylem przez jakis czas w mlynie ale jak byly piosenki o hessie czy hitlerze to je ignorowalem i nie spiewalem wiec nie mowcie o calym mlynie ...
17 sierpnia 2005, 11:14 / środa
odnośnik

Ciekaw jestem tej sytuacji z delegatem, jak nam pykną karę to znowu po dupie. W pełni zgadzam się ze słowami Werdera wspomnianymi w artykule, dla przypomnienia > odnośnik Panowie to jest II liga. Czas sezonów podwórkowych już minął. Natomiast jeśli chodzi o gówniarstwo (czyt. małolatów) z młyna (i nie tylko) to stwierdzam, iż nie znają oni nawet połowy piosenek o naszej Lechijce, zapraszam > odnośnik
17 sierpnia 2005, 11:23 / środa
Nie wiem czy jestem prawdziwym kibicem, natomiast wiem po co przychodzę na stadion. Dla Lechii dla podniesienia dobrej adrenaliny dla emocji sportowych. Proszę was nie mieszajcie sportu i Lechii z faszyzmem. A wasze opinie dotyczące wujka R.... głoście np. na ulicy Długiej. Niestety boicie się bo na Lechii jesteście anonimowi a na mieście wasze śpiewy trwały by krótko. My kibice którym na sercu leży tylko Lechia i sport możemy podczas śpiewu Naszym wzorem jest.........gwizdać tak długo i tak mocno aby przekonać niektórych po co przyszli na mecz. Ja obiecuję że od przyszłego meczu będę tak robił.
A co do dzieci które boicie się wziąć na stadion- to wy jesteście rodzicami i musicie sami pokazać swoją postawą co jest dobre a co złe i nie uchronicie dzieci w dzisiejszym świecie przed takimi zachowaniami.
17 sierpnia 2005, 12:16 / środa
zgadzam sie DAB, zapomnieliście po co jesteście na stadionie matoły?
17 sierpnia 2005, 12:46 / środa
Do ps Lechia Gdańsk

Masz trochę racji ale nie możesz bronić nie których cymbałów.
Po co Lechia ma płacić frajerom z pzpenu pieniądze(kary) !
Teraz każdy delegat z j. wa-wy będzie wyciągał po trzy mikrofony,żeby tylko skasować Lechijkę.
wiem że odrazu nie da się zrobić porządku ale nie robić nic to grzech !
Pozdrawiam wszystkich BIAŁO-ZIELONYCH.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
17 sierpnia 2005, 12:57 / środa
Chłopie, wyłącz caps locka jak piszesz bo się źle czyta, a druga sprawa to ty nie jesteś żaden prawdziwy kibic Lechii, tylko zwyczajny sezonowiec, a dzieciaka możesz zaprowadzić na koszykówkę kobiet, tam jest grzeczniej.
Pieprzę hessa, adolfa i resztę tych bzdur jak byś chciał wiedzieć.
17 sierpnia 2005, 13:25 / środa
nie tyle że bronie frajerów tylko pisze jak jest ... nie od wczoraj wiadomo że Lechia jako klub jest potrzegany właśnie w ten sposób ... wiadomo że to u nas był/jest jeden z najbardziej rozwiniętych ruchów skinheadowskich i jemu podobnych w Polsce ... oczywiście niezmienia to też faktu że połowa jak nie 3/4 małolatów niewiedzą co śpiewają poza tym jak czytam wpisy takich osób jak dab że on będzie gwizdał i w ten sposób będzie wyrażał swoją dezaprobate to śmiać mi sie chce ... takie okrzyki były są i będą ponieważ jest to "modne" , "popularne" i od zawsze "na czasie"

ps. w sumie to jakby niepatrzeć to na którym jak na którym meczu ale na tym to byłem na 1000% pewny że takie przyśpiewki będą miały miejsce to chyba logiczne

pzdr
17 sierpnia 2005, 13:30 / środa
chcialbym zauwazyc ze podobny watek juz istnieje....

cytuje:"takie okrzyki były są i będą ponieważ jest to "modne" , "popularne" i od zawsze "na czasie" "
modne,popularne , na czasie.....teraz mnie zagioles.....od kiedy faszyzm jest modny , popularny i na czasie??????????

a pomysl zgwizdaniem mysle ze jest dobry,chociaz padl juz wczesniej...ja osobiscie milcze przy takich okrzykach
17 sierpnia 2005, 13:30 / środa
Sprawa jest trudna , bo tworzą się podziały między nami- kibicami tej samej wspaniałej drużyny - Lechii. Do Lechia_Gdansk : Doceniam to że kibice którzy krzyczą teraz hitlerowskie i antysemickie hasła byli z Lechią w trudnych dla niej momentach , należy to docenić . Z tym że teraz jesteśmy w drugiej lidze i poziom kibicowania powinienen iść w parze z poziomem sportowym. Nie jeździmy już do wiosek typu Dzieżgoń , a nasz sposób kibicowania idzie w całą Polskę .Najgorsze jest to że teraz np : jak Widzew zbeczał z naszych tekstów o żydach hasłami "pajace" , wcale im sie nie dziwie ,bo tak to wyglądało... I mimo że jak widać na forum , zdecydowana większośc kibiców jest przeciwko takim hasłom , to opinia idzie o kibicach jako o ogóle .Nie możemy między sobą robić podziałów , musimy pamiętać , ża każdy z nas kocha ten klub i wrzucanie sobie wzajemnie jest bez sensu. Zastanówcie się , czy te hasła hitlerowskie dają cokolwiek dobrego naszemu klubowi czy kibicom ?? Daje coś ?? Bo jeśli tak to tylko kary od PZPNu i złą opinią w Polsce , oraz odbiera wielu potencjalnych kibiców. Każdy ma prawo do własnych poglądów , niech miejscem do ich wyrażania nie będzie stadion Lechii , bo szkodzi to wizerunkowi klubu. po prostu...
POZDARAWIAM
17 sierpnia 2005, 13:34 / środa
macie wszyscy rację tylko po co piszecie nowy wątek,skoro taki już istnieje.Łącznie z linkami.Za nim chcecie coś napisać czytajcie uważnie forum
17 sierpnia 2005, 13:49 / środa
gosc: jeżeli skończyłeś podstawówke to powinieneś wiedzieć do czego służą takie znaki " " ale najprawdopodobniej Tobie jest to obce więc niedziwie się temu co piszesz, za jakiś czas jak dorośniesz to moze porozmawiamy

bodix: racja co do naszych hasłem wcale nie twierdze iż są one takie super i wogole. np "żydzi. co? wy żydzi" było dla mnie szczytem beznadzieji ale zrozum że takie hasła były zawsze ... nie będzie tak że nagle pyk i niema ani jednego hasła w stylu "naszym wzorem .." albo "quantanamera ..." wygląda to w ten sposób że osoby które mają takie poglądy i mają zamiar je szerzyć niezmienią tego dlatego że Lechia jestw II lidze
co do tego co daje a czego niedaje to pewnie nic niedaje oprocz satysfakcji niektórych większej lub mniejszej ale tak jak juz mówił moim zdaniem to było jest i będzie bo przyśpiewka dotycząca tego z jakiego jesteśmy miasta nieistanieje od wczoraj i niepowstała dwa sezony temu

pzdr
17 sierpnia 2005, 13:56 / środa
do Lechia_Gdansk

oki...juz doroslem...czy teraz mozemy porozmiawac?

wbrew Twoim pogladam wiem do czego sluza takie znaki...i jak bys nie zauwazyl sam ich uzylem...ale idac Twoim sposobem pisania...pewnie ich nie zauwazyles....jak kupisz sobie okulary to porozmawiamy....

a haslo "Zydzi...." wyjasnilem (i to nie raz )w innym watku...zapraszam do lektury
17 sierpnia 2005, 14:01 / środa
no ja jakoś niewidze żebyś rozumiał o czym ja pisze więc jak dla mnie nie znasz tych znaków. chodziło mi o to że są one modne tylko wśród niektórych ... nie widzisz tego że połowa małolatów robi to żeby się pokazać ? to w takim razie chyba Ty jesteś ślepy. co do tłumaczenia hasł "żydzi ..." oświeć mnie bo jak dało sie to już zauważyć w tym wątku widać że jesteś najmądrzejszy i wszystko wiesz najlepiej ... czekam aż mnie uświadomisz

pzdr
17 sierpnia 2005, 14:11 / środa
nie jestem slepy...wiem ze robia to zeby sie pokazac...albo po prostu nie wiedza co spiewaja...badz tez po prostu wczuwaja sie w doping i nie patrza co spiewaja

po prostu Cie zle zrozumialem,kazdemu sie zdarza...w takim razie zwracam honor

haslo "Zydzi!co?Wy Zydzi " jest logiczne .....mowi ze samo bycie Zydem (czy kogo innego bys tam wstawil) jest juz wystarczajaca obelga i sluzy tylko spotegowaniu tego wrazenia...(wkleilem to wyjasnienie tylko na prosbe...zeby pozniej nikt nie posadzil mnie o to ze zamieszczam to w kazdym watku)
17 sierpnia 2005, 14:13 / środa
Bodix: piszesz :"Doceniam to że kibice którzy krzyczą teraz hitlerowskie i antysemickie hasła byli z Lechią w trudnych dla niej momentach , należy to docenić" - Nie tylko oni byli, ja też biegałem na IV i V lige i jakoś nie zauważyłem zeby większość, wsród kilkuset osób, które wówczas zwykł zasiadać na trybunach stanowili skinheadzi.
17 sierpnia 2005, 14:16 / środa
no i widzisz ... jakoś mozna się dogadac ... co cieszy jakby niebyło

co do hasła to racja może i jest ono logiczne ale jest denne i to strasznie a w dodatku zostało zaśpiewane zaraz po tym jak widzew zaśpiewał "Lechia..."
17 sierpnia 2005, 14:21 / środa
teraz mam nadzieje ze dogada sie jeszcze reszta kibicow i na ruchu bedzie naprawde godny doping....jakby nie patrzec mecz bedzie transmitowany przez polstat sport i bedzie pokazywany w calej Polsce....mamy okazje sie zaprezentowac szerszemu gronu....dlatego nie zawalmy tego i pokazmy ze Lechia ma jednych z najlepszych kibicow w Polsce...

ps.proponuje polaczyc dwa watki dotyczace dopingu na stadionie
17 sierpnia 2005, 14:25 / środa
Lechia_gdańsk idź sobie skandować twoje "popularne", "modne" i "na czasie" hasła przed urzędem miasta, a nie na stadionie, pajacu jeden, bo wstyd przynosisz i hańbę, nikogo twoje poglądy nie obchodzą nie rozumiesz?? Tak naprawde powinnismy krzyczec: Pier..... Hitlera, a Hess to J... H...! Proszę nie cenzurować tej wypowiedzi, bo nie użyłem brzydkich słów bezpośrednio. Czemu mieszacie Lechię do tych waszych "niecnych" politycznych i czy innych zabaw?? G mnie obchodzi czy Lechia to bastion prawicy lewicy skośnicy czy innej cholery, przychodze na stadion by kibicować drużynie która jest mi bliska, a ci którzy chodzą na nią od 20-30 lat nie są wcale kimś uprzywilejowanym, oczywiście chwali im się poświęcenie, ale idziemy do przodu, dla każdego Lechia jest czymś wyjątkowym i jest to sprawa osobista! Może jak jesteś taki madry to zaczniemy przylepiać kibicom plakietki z rangami pod względem ilości obecności na meczach? Weź człowieku zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz bo szkoda naprawdę czytać takie bzdury.
17 sierpnia 2005, 14:28 / środa
hehe...widze ,nie tylko ja Cie zle zrozumialem :)....
17 sierpnia 2005, 14:35 / środa
no i jak to zawsze zwykle bywa znajdzie się ktoś kto wbije się w pół rozmowy i ciska na lewo i prawo ... nie co internet ma to do siebie że jest anonimowy i tu możesz bluzgać dowoli i na wszystkich. Powiedz mi gdzie napisałem że są to moje poglądy i je popieram ? powiedz mi równiez gdzie napisałem że Ci którzy na Lechie chodzą od x czasu są lepsi ? jeżeli masz zamiar dalej pisać tak jak piszesz to lepiej wyłącz komputer albo powiedz mamie niech Ci odłączy internet tyle z mojej strony co do Twojej osoby

ps. nienapisze tego że jak jesteś taki mądry to powiedz to osobą na stadionie ale jeżeli jest "was" przeciwników tak wiele to czemu jeszcze nic nie zrobiliście w tej sprawie?
17 sierpnia 2005, 14:40 / środa
Tak, koleś, powiedz osobom na stadionie i zostań zlinczowanym przed tłum rządnych krwi barbarzyńców! Weź mi tu nie praw takich dyrdymałów bo aż szkoda to czytać.. dobra trochę mnie poniosło, ale fakt jest taki, że nie można usprawiedliwiać takiego zachowania, tu się liczy tylko i wyłącznie twartdy sprzeciw. Już gdzieniegdzie są głosy, że większa część kibiców jest zażenowana zachowaniem podczas meczu z widzewem - i o to chodzi! jak nie można inaczej to trzeba tak! Nie tak - to srak, byle skutecznie. Przepraszam jeśli rzeczywiście błędnie jestem do ciebie nastawiony, ale moja wypowiedz jest kierowana to wszystkich nazistowskich cieci!
17 sierpnia 2005, 14:43 / środa
Do Lechia_Gdansk : Zgadzam się , te przyśpiewki były zawsze , ale chodzi głównie o to ze w meczu z Widzewem stanowiły one 80 % całego dopingu , dlatego robiło to takie straszne wrażenie . Powinnismy sie skupic przede wszystkim na kibicowaniu klubowi , zresztą myślę że Tobie też na tym zależy:) Gdyby zainteresowani :) chociaż zmniejszyli ilosć haseł typu właśnie "quantanamera ..." to obraz całego dopingu i tak pozostałby dobry. Ale trzeba też dodać , że z wiadomych względów , wiadomo było że w meczu z widzewem tych przyśpiewek będzie więcej , ale bez przesady...
Skoro nie można ich usunąć , to może chociaż ograniczyć??

Do Twardy: Troche mnie nie zrozumiales , bo to zdanie było akurat moją odpowiedzią do kogoś innego z forum. Chodzi mi tylko o to że przyśpiewki nawet w najniższych klasach rozgrywkowych były obecne , więc ich przedstawiciele byli wtedy z Lechią , jednak nie napisałem nigdzie że "tylko" oni, bo była to tak jak i teraz mniejszość.I zeby nie było niejasności , jestem wielkim przeciwnikiem haseł faszystowskich na meczach , co już napisałem wyżej:)

POZDRAWIAM :)
17 sierpnia 2005, 14:50 / środa
widzisz Alure niezrozumiałes mnie niemówie że masz podejść i to powiedzieć przeczytaj jeszcze raz co napisałem poza tym pisze Ci po raz kolejny co Ci daje wyzywanie na necie ? spełniasz się czy jak bo niewiem dla mnie jest to śmieszne i tyle

bodex właśnie o to mi chodziło to było wiadomo że na emczu z widzewem będzie miała miejsce taka sytuacja co niezmienia faktu że zdecydowanie za dużo tego było

pzdr
17 sierpnia 2005, 14:56 / środa
Ok, przepraszam, Drogi Przyjacielu, powiedz mi, czym dla Ciebie jest zachowanie cześci kibiców podczas ostatniego meczu? Z drugiej strony net jest jedną z łatwiejszych metod wyrażenia swojej opini, ale ja się z nią nie kryje. Jakbys mnie spotkal na ulicy to to samo bym Ci powiedział. Nie chcę kłótni, ale niektórzy ludzie swoim zachowaniem doprowadzają mnie do szewskiej pasji czy jak to tak sie mowi. Wydaje mi się ze jestes wporzo i mam nadzieję że nie bedziemy sie kłócic ale dojdziemy razem do porozumienia - wszyscy kibice. Pozdrawiam!

PS. masz rację źle przeczytałem, ale to w pośpiechu
17 sierpnia 2005, 15:00 / środa
a mi się podobało cała łódz jude jude jude
17 sierpnia 2005, 15:06 / środa
oczom niewierze od kiedy czytam forum (a nierobie tego od wczoraj) jeszcze niewidziałem aby można było sie odgadac w tak drażliwym temacie z różnymi osobami ... moje zdanie na ten temat jest takie niektóre przyśpiewki pasują niektóre nie w zależności od rywala na początku jak "wchodziła" przyśpiewka o Rudolfie to byłem delikatnie mówiąc zniesmaczony ... po jakiś czasie mnie bawiła a teraz wisi mi ona po całości ... fakt faktem było ich na meczu zbyt dużo i nie które trącały podstawówka ale jak już mówiłem moim zdaniem nic tego niezmieni reasumując nie jestem jakiś zagożałym nazistą faszystą nacjonalistą czy kimś tam jeszcze ale tez niemam podejścia do "nich" takiego że odrazu wont z stedionu z takimi niedorozwojami i wogole

pzdr
17 sierpnia 2005, 15:52 / środa
No to teraz się na robiło! Jeden Lechista wyzywa drugiego Lechistę !
Ludzie ! Nie ważne co jest teraz modne a co nie! Ważne jest żeby nie szkodzić Lechii ! Niestety takimi hasłami możemy zaszkodzić.To że chodzę 30 lat na Lechię,to nie ma najmniejszego znaczenia ! Po prostu mam swoje spostrzeżenia.Też kiedyś nie byłem aniołkiem i jak ktoś zaznaczył z jakiego miasta pochodzimy miało bardzo wielkie znaczenie ! Tylko że dawniej pzpn nie czatował tak na kasę(kary!) jak dziś!
Proszę Was-nie wyzywajcie się na forum.Wszyscy chcemy dobrze dla Lechii bo

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
18 sierpnia 2005, 15:03 / czwartek
Ja tylko chce zauważyć , że problem faszyzmu na stadionie Lechii przejawia sie cały czas w necie . Przynajmniej 90% głosów jest za wyeliminowaniem faqszystów z naszego stadionu . I co ? I nic ! Gadaniem sobie w necie o tym nigdy się tego nie zmieni...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244