Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Ewenement

strona 1/1

1

21 sierpnia 2005, 18:17 / niedziela
21 sierpnia 2005, 18:44 / niedziela
Jaki ewenement ??!! U nas 2 latka temu przerabialismy podobny scenariusz! Poza tym moim zdaniem GKS-a lepiej by zrobiła starując tak jak Lechia - z A -klasy. Mieliby więcej czasu na przygotowanie do walki na szczeblu centralnym. No ale jak im się spiszy... - ich sprawa.
21 sierpnia 2005, 18:47 / niedziela
Przeczytak dokładnie ---> Frekwencja spotykana rzadko nawet w ekstraklasie ... u nas było troszke inaczej i nasza drużyna miała długi czas na zdobycie zaufania kibiców przez bardzo dobre wyniki nawet na niskim szczeblu co przyciągało uwagę ... Oni totalne dno, a to co ? 5 tysiaczków :D Nie żebym ja do nich palał uczuciem ale wrażenie robi.
21 sierpnia 2005, 19:02 / niedziela
idz załoz ten temat na forum GieKSy a nie tu nam forum zasmiecasz... niech chodzi nawet 15000 tys...
21 sierpnia 2005, 19:03 / niedziela
I po co sie napinasz dzieciaku ? Jeśli nie potrafisz prowadzić dyskusji na wysokim poziomie to się nie odzywaj ok ?
21 sierpnia 2005, 19:05 / niedziela
Dla twojej wiadomosci nie jestem dzieciakiem. i kto tu sie napina!!

Internetowym napinaczom Mowimy NIE!!
21 sierpnia 2005, 19:09 / niedziela
śmierdzi mi tu śledziem ... skończ już, szkoda, że nie potrafisz się cieszyćz tego, że ekipa, która stara się wyjsc na prostą ma takie poparcie kibiców i ma szanse ponownie wrócić na salony. Wolę K-ce niż Czermno, a Ty chyba troche zabłądziłeś redłowo w drugą stronę.
21 sierpnia 2005, 19:13 / niedziela
Sledziem nie jestem!! i nie obrazaj!! koncze to nie prowadzi do nieczego...

Pozdro Dla normalnych!!
21 sierpnia 2005, 19:18 / niedziela
Dzięki za pozdrowienia! Narazie! Przepraszam, że Cie uraziłem.
21 sierpnia 2005, 21:28 / niedziela
Jakoś nie pałam miłoscią do GKS wiadomo z jakiego powodu(chodzi o walkowery)

przychylam sie do wniosku weż SteffenLG załóż ten temat na forum GKS

Ps.proszę nie pisz odzieciach w moim przypadku ,bo nie mam nastroju do śmiechu
21 sierpnia 2005, 21:43 / niedziela
SteffenLG zamiast LG wpisz sobie GKS.

Jaki to ewenement ??
Że zamiast od B-klasy zaczęli od IV ligi ?? Bo liczba kibiców nie robi wielkiego wrażania. Gdyby chciało się tobie troszkę poszperać po necie, wiedziałbyś, że dwa lata temu Lechia, jeszcze prędzej Zagłębie i Piast, a w poprzednim sezonie Raków też miały niemniejszą widownię na swoich meczach.

Z gieksą na tym forum furory nie zrobisz. Nie są zbyt lubiani w Gdańsku. Typowy relikt komunizmu (rok powstania 1964), rządzony "żelazną ręką" czerwonego magnata. Cała historia to "wałki" z usawianiem sędziów. prezesuniu rządził i w pzpn i w gieksie, więc i 10 lat po rząd w pucharach. A teraz wrócili gdzie ich miejsce.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.266