Gdańsk: środa, 18 września 2019
FORUM
Podstrony:

Awans już w środę...? (Polska - Walia)

strona 1/1

1

6 września 2005, 23:02 / wtorek
jutro jeden z ważniejszych meczy naszej kadry.Fajnie by było pokonać Walie i mieć na wyciągnięcie ręki awans do MŚ.Jak uważacie,czy po ciężkim meczu z Austrią,nasza drużyna narodowa będzie w stanie pokonać zawsze groźną Walie ?
6 września 2005, 23:02 / wtorek
Osobiście typuje remis 1:1
7 września 2005, 00:46 / środa
Dla mnie 2-0 dla Nas!!!pozdro
Tylko Lechia Gdansk
7 września 2005, 01:54 / środa
Niestety. Po horrorze w Chorzowie i ponoć zajebistej formie Walijczyków w meczu a Angolami typuję remis lub naszą porażkę. A robię to tylko dlatego publicznie, że zawsze (zazwyczaj) w typowaniach wyników naszej Repry się mylę;)
I teraz też chcę się pomylić!
7 września 2005, 08:03 / środa
A ja stawiam 4-0. Pojadą z Walią jak z baranami.
7 września 2005, 08:23 / środa
Dzień Dobry wszystkim!
Mecz może być b. twardy i zacięty, dlatego ja obstawiam końcowy wynik 2:2!
Pzdr Zolw
7 września 2005, 08:37 / środa
I jeszcze coś z historii, ot i co jak mówią "historia kołem się toczy" i oby było to i tym razem:

El. MŚ: Niech powtórzy się scenariusz z 1973 r.

Mistrzostwa świata 1974 odbywały się w RFN (dzisiejsze Niemcy), przedostatni mecz eliminacyjny Polska grała u siebie z Walią i wygrała, a ostatni - z Anglią na wyjeździe (Wembley!) i zremisowała. To wystarczyło do awansu.
Bramkę na remis strzelił dla Naszych strzelił Jan Domarski (jeśli się pomyliłem proszę mnie poprawić)!!!
Pzdr Zolw z LechiiStanu
7 września 2005, 09:26 / środa
Na pewno wygramy, szkoda tylko, że najpradopodbniej niezagra Żurawski.
7 września 2005, 10:27 / środa
Walia wcale tak dobrze nie grała z Anglikami, to raczej Ci drudzy mieli cienki mecz, ja obstawiam spokojne 3-0 a Żurawski pewnie wyzdrowieje
7 września 2005, 10:36 / środa
Witam.
A ja mam po prostu nadzieję że nie zejdę na zawał dziś wieczorem,ostatnio było bardzo blisko;-)...typuję 2-1-Walia zacznie mocno i bedzie dlugo prowadzic jednak od 60 minuty MOC BĘDZIE Z NAMI:-))
pozdrawiam

"ani w lewo, ani w prawo-tylko LECHIA"...
7 września 2005, 21:45 / środa
hej POLSKA GOL 1 -0 DLA POLSKI ZURAWSKI Z KARNEGO!!!!AWANS CORAZ BLIZEJ
7 września 2005, 22:35 / środa
Anglia dostaje w łeb,Szwecja remisuje...jeszcze parę minut i.............................LaLaLa!!!
7 września 2005, 22:44 / środa
szwecja grala slabo ale wygrala !ibrahimovic! ;((((

P.s ROzgromimy Anglieeee!
7 września 2005, 23:17 / środa
Pewnie awans wywalczymy nie wychodząc na boisko.
Już 8 października, na cztery dni przed meczem z Anglią, są dwa mecze, które mogą dać nam awans.

Pierwszy CZechy- Holandia, w którym Pepiczkom będzie ciężko wywalczyć zwycięstwo,

a drugi to Anglia- Austria. Angole z taką formą mogą zgubić kolejne punkty, a wtedy wygrywamy grupę, niezależnie od wyniku na Old Trafford !!!!!
7 września 2005, 23:29 / środa
AWANS BLISKO,CORAZ BLIŻEJ!!!POCZEKAJMY JESZCZE!!!
7 września 2005, 23:33 / środa
pierdolone zolto-niebieskie kutasy (dla sprostowania po raz pierwszy nie chodzi mi o rywala zza miedzy tylko o sasiada zza morza - jebana szwecje). Bylismy z 2 minuty od awansu. A juz chcialem po pijaku wsiadac w furaka i stworzyc jedno samochodowe korso jezdzac po fuldzie na klaksonie i podwojnym gazie. No nic przyjdzie mi z tym czekac do osmego.

Niech zaluje ten co nie jedzie/leci/plynie do Menczesteru....:) Bilety na samolot z Rebiechowa 12.10. jeszcze sa - dzisiaj sprawdzalem (wizz air). Do zobaczenia na Old Trafford w imie Polski i Lechii !
8 września 2005, 00:24 / czwartek
KURWA Chlopaki co wy tam piszecie Polska juz awansowala!!!!! Szwecja ma mecz z Chorwacja czyli jestb to juz awans ,wiec nie piscie bzdur tylko dobrze policzcie i sie radujcie !!!! Polska i Czechy awansuja jako 2 druzyny.
Polska !!!! I oczywiscie Lechia Gdansk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 września 2005, 00:31 / czwartek
Moim zdaniem Czesi wygrają z Holandią. Natomiast nie wykluczone że Austria sprawi nam miłą niespodziankę. Zdecydowanie największe szanse na korzystny rezultat dla nas powinien być w meczu Chorwacja-Szwecja. Jeśli Szwedzi wygrają co przy ich solidności i formie Chorwatów nie powinno być trudne to zapewnią awans i sobie i nam.
8 września 2005, 00:38 / czwartek
Werder chyba trochę się pospieszyłeś jeśli w meczu Chorwacja-Szwecja padnie remis a w ostatniej kolejce i Chorwacja i Szwecja wygrają to Chorwacja zajmie drugie miejsce i teoretycznie może być przed nami. To samo w przypadku zwycięstwa Chorwacji wtedy teoretycznie jeszcze druga w tabeli Szwecja może nas wyprzedzić. Wszystko rozważania teoretyczne ale rzeczywiście awans na 99,9%
8 września 2005, 00:41 / czwartek
LG Zaspa jak sam juz piszesz jest to jak 6 w lotka WIEC JEST NASZ AWANS a szwecja chorwacje pokona wiec spokoj i browarek dzis na Polske!!!!
8 września 2005, 08:44 / czwartek
Jak na razie wyniki przechodzą śmiałe oczekiwania. Śmiałe, bo do najśmielszych brakuje jeszcze dokopania Anglii. A może by tak im załatwić baraże??? :):):):):)

P.S. Czy ktoś wie, dlaczego sprawozdawcy mówili wczoraj, że mecz Irlandia Północna - Anglia nie ma dla nas żadnego znaczenia? Bo mi się wydaje, że miał największe. Jeśli zajmiemy I miejsce w grupie to gdziś będziemy mieć Szwedów, Chorwatów i Czechów.

Zawsze przeciwko Arce i reprezentacji Anglii.

tg
8 września 2005, 08:49 / czwartek
Za to ostatnie zdanie Tangens, masz u mnie browarka. Znajde Cie :)
8 września 2005, 09:17 / czwartek
O, racja Tangens! Piękne zdanie. I jakie prawdziwe :-)))
8 września 2005, 10:07 / czwartek
Widzisz Tangens, nasze redaktorki są tak zakompleksione, że nawet nie przyjmują do wiadomości, że Anglia jest do ogrania. Praktycznie przez cały mecz pieprzyli o barażach, nie zauważając tego, że To POLSKA jest liderem grupy i ma 5 pkt przewagi nad Angolami.
Klniemy na Szwedów, że w ostatniej minucie strzelili gola Węgrom, a nie zauważamy, że Walijczycy pechowo przegrali w Cardiff. Anglia od jakiegoś czasu jest tylko średniakiem. Najlepiej udowadniają to ich porażki z Danią 1-4 i teraz z cieniutką Irlandią.

Jeśli 8 października jakimś cudem uda im się pokonać Austrię, to już cztery dni później dostaną baty od POLAKÓW. A w barażach trafią na jakiś Turków czy innych Greków i w Niemczech ich nie będzie.
8 września 2005, 10:44 / czwartek
Załatiwć Angolom baraże to by było coś. Jeśli uda im się wygrać z Austrią to mecz z Polską będą musieli wygrać jeśli chcą uniknąć baraży. Wtedy może być ciężki mecz dla nas (powtórka z 1973) ale ja liczę na to że wszystko się wyjaśni przed meczem w Manchesterze.
8 września 2005, 11:08 / czwartek
Warianty po których Polska awansuje do MŚ 2006 (wystarczy spełnić jeden warunek):

8 października

1. remis lub porażka Anglii z Austrią
2. remis lub porażka Czechów z Holandią
3. porażka Chorwacji ze Szwecją

12 października

1. remis lub porażka Anglii z Polską
2. remis lub porażka Czechów z Finlandią
3. remis lub porażka Holandii z Macedonią
4. porażka Chorwacji z Węgrami
5. remis Chorwacji z Węgrami (tylko przy wcześniejszym remisie Chorwacji ze Szwecją)
6. remis lub porażka Szwecji z Islandią

Pozdrawiam

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.227