Gdańsk: piątek, 19 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Kaczmarek do zwolnienia

strona 13/18

23 kwietnia 2006, 10:48 / niedziela
no jezeli M.K po meczu z Heko mowi ze jest zadowolony ze zdobycia 1pkt. to ja dziekuje za takiego trenera. Dla mnie 1:1 to 2 pkt. stracone bo z takimi zespolami liczy sie tylko komplet punktow szczegolnie u siebie. Jednak cieszy troszke gra lepsza niz z Podbeskidziem. Zobaczymy jak bedzie z Drweca.
23 kwietnia 2006, 11:49 / niedziela
Trener wypełnił ultimatum, które dla wielu wydawało sie niemożliwe, więc temat uważam za zamknięty. Do końca sezonu na stanowisku trenera będzie pan Kaczmarek. Osobiście jestem zdania, iż nie ma On kwalifikacji na prowadzenie drużyny na tym poziomie rozgrywkowym, ale trudno zarząd jest za nim i tyle. Jeśli za rok chcemy powalczyć o coś wiecej ( wierzę że się utrymamy ) to trzeba zatrudnić dobrego trenera i mądrze wzmocnić skład.
23 kwietnia 2006, 18:03 / niedziela
będziemy sie tak turlać do końca sezonu
Lechia się utrzyma , ale aby myśleć o czymś więcej niż II liga nowy trener jest niezbędny.
Wkurzają mnie tylko takie wypowiedzi Kaczmarka że remis z heko jest dobry.
U siebie trzeba wygrywac!! II liga jest bardzo wyrównana i tak naprawdę do końca będzie toczyć się walka o utrzymanie.
Ciekawe jaką taktykę przyjmie na mecz z czerwoną latarnią II ligi Drwęcą..
Ten mecz trzeba wygrać , a nie zadowalać się remisem
23 kwietnia 2006, 18:28 / niedziela
Zeto kończ waść... Szulo, którego bardzo cenię i poważam zajebał mecz, bramka dla heko została strzelona przez chłopa za którego odpowiadał w kryciu właśnie on, kilka kluczowych strat na kontrę, niecelne podania, zresztą po 5 minutach Marcin powinien dostać butlę z tlenem (a pisałeś niedawno że już od 2 tygodni jest gotowy tylko ten zły Kaczmarek go nie dostrzega), a Myszor kolejny mecz powygrywał niemal wszystko w górze, no ale ty juz wcześniej proponowałeś Kawę do pomocy a Pietrowskiego do ataku...

KPN zbliża się
23 kwietnia 2006, 21:22 / niedziela
Byłem na meczu zdarłem gardło i też uważam i Marcin Kaczmarek nie powinien cieszyć się z jednego punktu. Myślę iz w tym sezonie nie ma co się napinać na trenera ale jak myslimy o I lidze to drużyne musi poprowadzić ktoś inny.
24 kwietnia 2006, 07:09 / poniedziałek
Nie no nie dobijajcie leżącego !! Jak Marcin Kaczmarek nie docenia Szula to ..... zostawie to bez komentarza. Heko zagrało dobrze taktycznie , zawsze graja tak na wyjazdach , Ujme to tak : Na oko z taką drużyna 1 pkt nie cieszy , ale wpatrując sie bardziej ...
24 kwietnia 2006, 07:14 / poniedziałek
Zeto a Kalka to co ?!!!!! MOIM ZDANIEM TY GO TU JAKO 1 POWINIENES WYMIENIAC !!!
24 kwietnia 2006, 08:23 / poniedziałek
massaro- tak masz rację, butlę z tlenem powinien dosatć już przed wejściem na boisko, bo oddychał rekawami po rozgrzewce.

Zobacz w tv jak padła bramka, a potem zarzucaj błędy. Chyba za bardzo zasugerowałeś się wypowiedzią Kaczmarka.
Jeśli Mysiak wygrywał pojedynki główkowe, to gratuluję wzroku ;-)
24 kwietnia 2006, 09:10 / poniedziałek
Zeto, teraz cos specjalnie dla Ciebie:
"Za Michała Szczepińskiego wszedł na boisko Marcinnn Szulik. I to nie była dobra decyzja. Szczepiński w środku pola był przydatnym zzawodnikiem, a po Szuliku widać było długą przerwę w grze i zagrał po prostu słabo.
- Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi wrócić. Stać mnie na lepszą grę, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu. Chcę, aby kibice, działacze i trenerzy byli zadowoleni z Szulika - przyznał Marcin.
Po wejściu Szulika gdańszczanie zupełnie się pogubili. W 67 minucie po zagraniu piłki z rzutu wolnego w pole karne Hubert Kościukiewicz pokonał Bąka."
za: odnośnik
za chwile pewnie dodasz ze artykul napisal znajomy Kaczmarka, albo że był na innym meczu...
24 kwietnia 2006, 09:20 / poniedziałek
jatzi- a jakie jest twoje zdanie ?? Ja nie napisałem, że Szulik grał rewelacyjnie, tylko że grał o niebo lepiej niż Szczepiński. To jest różnica. Bramka dla Heko mogła paść dużo szybciej, bo Heko miało kilka groźnych akcji nawet w I-szej połowie. Po stracie bramki Heko rzuciło się do przodu i stąd ich przewaga, a nie ze zmiany której dokonał Kaczmarek. Od straty braki, Heko grało 3 obrońcami.
Ciekawe dlaczego nikt nie zauważył, że po zejściu Pęczaka prawa strona była całkowicie bezbronna. Że sytuacja bramkowa była po bezsensownych faulu, przy polu karnym. Za to większość odkryła, że to Szulik nie pokrył swojego zawodnika.

A co napiszesz o sytuacji dwie mninuty później, kiedy Heko trafiło w słupek ??? Też Szulik, czy może Biskup z Fechnerem puścili kontrę prawym skrzydłem ??
24 kwietnia 2006, 09:24 / poniedziałek
Ja popieram zeto w 100 % szulik zagral niezle i wiele lepiej od szczepinskiego moze nie duzo ale od mysiaka juz wiele wiele lepiej .... a co do poczatku artykulu NAJLEPSZY MECZ LECHII to smiech na sali 2 polowa od 60 minuty po golu straconym przez Lechie to byla zenada i bicie glowa w mur.
24 kwietnia 2006, 09:29 / poniedziałek
na marginesie to gdyby kaczmarek mial jaja wywalil by z druzyny cetnarowicza i dziennisa a wpuszczal kawe, pietrowskiego i hirsza bo z nich bedzie pozytek a z tych 2 juz nie bedzie zadnego

POZDRAWIAM
24 kwietnia 2006, 11:20 / poniedziałek
trzeba dawac mlodym grac a co do dzienisa i cetnarowicza to prawda juz ludzi z nich nie bedzie
24 kwietnia 2006, 11:25 / poniedziałek
panowie naprawdę myślicie że Lechia w przyszłym sezonie ma szanse na awans (szanse oczywiście ma) do ekstraklasy ??? i co dalej gdzie będziemy grać w Gdyni czy w Bydgoszczy ? bo na naszym stadionie nie ma szans - tylko nie piście o Baltic Arena bo to jest wizja NIEREALNA. Jestem ciekaw co ma do powiedzienia ZETO-mój ulubiony pisarz na tym forum :-)
a Kaczmarek jaki jest taki jest ja go lubię przed sezonem powiedział "zadanie na ten sezon to utrzymać się w II lidze" - z czego się wywiążę, a że wykonał ultimatum to jest to powód do dumy !!! i nie piście że Jaga oddała mecz za darmo. Osobiście "lubię" go jeszcze bardziej serio, macie ochotę na profesjonalną piłkę Panowie polecam C+
24 kwietnia 2006, 11:38 / poniedziałek
ble_ble_ble... ;-)

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
24 kwietnia 2006, 11:47 / poniedziałek
ble_ble_ble

panowie naprawdę myślicie że Lechia w przyszłym sezonie ma szanse na awans (szanse oczywiście ma) do ekstraklasy ???

Szanse ma każda drużyna. O ile pzpnik nie urozmaici rozgrywek i nie poodejmuje coponiektórym kilku punktów, to wszyscy zaczynają od zera ;-))
A tak poważnie, to w tym składzie osobowym nie mamy szans najmniejszych.

i co dalej gdzie będziemy grać w Gdyni czy w Bydgoszczy ? bo na naszym stadionie nie ma szans - tylko nie piście o Baltic Arena bo to jest wizja NIEREALNA. Jestem ciekaw co ma do powiedzienia ZETO-mój ulubiony pisarz na tym forum :-)

Dziękuję za uznanie:-). Będziemy grać w Gdańsku i nie dlatego że będzie stadion spełniający wymogi extraklasy, ale dlatego, że będzie II liga.
O tym, że nie ma planów aby Lechia grała o I ligę, było wiadomo, po decyzji miasta o finansowaniu prac moedernizacyjnych na stadionie przy Traugutta. Kiedy Polpielarz upomniał się o wiecej, większość tego forum opluła go błotem, że działa przeciwko Lechii. Dziś wygląda na to że miał rację. Mało tego, murawa po "niewidzialnym remoncie" wygląda jak kartoflisko.

Kaczmarek jaki jest taki jest ja go lubię przed sezonem powiedział "zadanie na ten sezon to utrzymać się w II lidze"

Zadanie było "utrzymać zespół w lidze i stworzyć drużynę na miarę walki o awans w przyszłym sezonie". Pierwsza część będzie wykonana, druga.......
Drużyna po dwóch latach nie ma swojego stylu. Po dwóch latach trener zrozumiał że gra jednym napastnikiem nic nie daje. Do tego szybko wzrastajaca średnia wieku. Stosunkowo sporo sprowadzanego "piłkarskiego złomu".
To czy się lubi, czy nie lubi nie ma żadnego znaczenia. W pracy liczą się efekty, a tych brak.

Osobiście "lubię" go jeszcze bardziej serio, macie ochotę na profesjonalną piłkę Panowie polecam C+

Skoro lubisz go "bardziej serio" umów się z nim na profesjonalną piłkę w C+, albo w Polsacie Sport. Może się czegoś nauczy.

Pozdrawiam
24 kwietnia 2006, 12:12 / poniedziałek
ZETO skoro: "...O tym, że nie ma planów aby Lechia grała o I ligę, było wiadomo, po decyzji miasta o finansowaniu prac moedernizacyjnych na stadionie przy Traugutta..." to po ta cała dyskusja - Panowie szkoda Waszego zdrowia i nerwów :-)

Jasne że każda drużyna ma szanse na awans jak i na spadek. Załóżmy jednak że Lechia awansuję do I ligi {pod wodzą Boba :-)} w przyszłym sezonie i co dalej ?????? Zeto liczę na Ciebie....
24 kwietnia 2006, 12:21 / poniedziałek
Zeto

1. rozumiem że nie chcesz mieć stadionu nowoczesnego, ale przynajmniej nie walcz z inwestycjami

2. jak można zrozumieć "niewidzoczny remont murawy" - czyżby miała być wykonana murawa? Nic o tym nie słyszałem. Słyszałem natomiast o remoncie latem tego roku. Trudno zobaczyć więc coś co ma nastąpić za parę miesięcy

3. styl gry - wg jeżeli Lechia gra teraz i w przeszłości podobnie to styl posiada w jest o stały :)))))). Tzn polega on na wykopywaniu piłki do przodu :)))) licząc na szybkośc napastnika lub rajdy przy liniach bocznych boiska. Jeżeli mnie pamięc nie myli to wybitnym reprezentantem był Nowicki (superbłyskawica) albo wyprzedi obrońców albo i nie. Natomiast nie przypominam sobie aby atak pozycyjny był silną straoną Lechii.
24 kwietnia 2006, 14:10 / poniedziałek
kongo- no niby remont ma być, tylko czy aby napewno ??
Czy jest ogłoszony jakiś przetarg na te prace ?? Został nam praktycznie miesiąc rozgrywek, potem będą dwa miesiące żeby coś zrobić i znów liga.
Jeśli jest ogłoszony przetarg, albo co ważniejsze jest już wykonawca, to z góry przepraszam. Ale jak na razie nie ma o tym żadnej informacji.

A robić półśrodkami można, ale wtedy gra wygląda tak jak murawa.
30 kwietnia 2006, 17:24 / niedziela
Porażka!!!! Trenerze....murawa była nierówna czy kibice przeszkadzali, a może nie wyciągnął ktoś wniosków z poprzedniego spotkania no bo przecież nie padla dziś żadna bramka która ustawiłaby mecz. Człowieku skręć w drodze powrotnej na Sztum i tam zbieraj szlif trenerski.!!!
pozdro.
30 kwietnia 2006, 17:39 / niedziela
piekarz teraz to sie nazywa ze Lechia nie przegrała kolejnego meczu wyjazdowego:-) aha i jeszcze ze wywalczylismy remis na boisku rywala wiec....chyba jest dobrze bo nie przegrywamy i wywalczamy remisy.Szkoda ze nie zwyciestwa.
30 kwietnia 2006, 19:38 / niedziela
Tylko pojawi się gorszy wynik, a już wrzuty na trenera.
Ja na meczu nie byłem, nie wiem jak grali, więc jeszcze się wstrzymam z ocenami
Z relacji wynika, że mieliśmy miażdzącą przewagę, mimo to wynik ten nie jest sukcesem.
Nie uważam, żeby Marcin był dobrym trenerem, a o błędach jakie popełnim w tym sezonie można by książkę napisać
ale zachowajmy odrobiny obiektywizmu, celem zespołu jest utrzymanie bez baraży
przy terminarzu jaki mamy nie ma możliwości, abyśmy spadli.
Kaczmarek do zwolnienia tylko wtedy gdy będziemy mieć jego zastępcę
Na rynku trenerski poza Stawowym nie ma nic ciekawego.
Proszę o spokój, bo tegoroczna gra Lechii jest taka jak można było zakładać
Nie ma tragedii i nie ma rewelacji, do których się poniekąd przyzwyczailiśmy.
30 kwietnia 2006, 21:19 / niedziela
Wydaje się, że od początku rundy Lechia ma problemy z grą pod presją kibiców. Mecze u siebie w tej rundzie to dwa wymęczone zwycięstwa i przegrany remis z Heko. Mecze wyjazdowe z udziałem kibiców Lechii to wysokie porażki z Widzewem Ruchem i kolejny przegrany remis z Drwęcą.
Zwycięstwo z Jagiellonią i remis ze Śląskiem bez naszego udziału i dwa korzystne wyniki. Kolejne wyjazdy do silnego Piasta i ŁKS też bez naszego udziału więc może jest szansa że coś przywiozą z wyjazdu.
30 kwietnia 2006, 21:53 / niedziela
LG Zaspa racja tak wlaśnie to wygląda xD
1 maja 2006, 08:08 / poniedziałek
Mecze u siebie w tej rundzie to dwa wymęczone zwycięstwa i przegrany remis z Heko. Mecze wyjazdowe z udziałem kibiców Lechii to wysokie porażki z Widzewem Ruchem i kolejny przegrany remis z Drwęcą.

LGZaspa - bez kibiców lepiej ? ? ? ? rozumiem, wszystko moze Ci się wydawac ale . . . pfffffffffff
dziwaczne wytłumaczenie

cenne pkty wyjazdowe z Jagą, jak najbardziej (bilans ostatnich 15 meczy Jagielloin2 zwycięstwa, 7 remisów, 5 porażek na kolana nie powala, do tego wróble ćwierkają iżpiłkarzyki grali przeciwko Nawałce który po przegranym meczu z Lechia został zwolniony)
cenne pkt ze Ślaskiem - ostatnie wyniki wrocławian wskazuję iz . . także sa w odwrocie

niestety rzeczywistość jest taka, to Twoje słowa: " . . . Mecze u siebie w tej rundzie to dwa wymęczone zwycięstwa i przegrany remis z Heko. Mecze wyjazdowe z udziałem kibiców Lechii to wysokie porażki z Widzewem Ruchem i kolejny przegrany remis z Drwęcą. . . "

co do wczorajszego meczu

mecz wyrównany, drwęca prezentuje się dobrze na tle naszych, prowadzi otwartą grę, czesto groźnie atakuje, murawa grząska, deszczyk, pod koniec meczu (kondycja) zwłaszcza przy jak już napisałem otwartej grze obu drużyn stwarzają się szanse na kontry, aż się prosi by Królowii Wisnie dołozyć żwawych Biskupa i Rusinka

tymczasem Rusinek wchodzi na ost 10 min - imho sporo za późno
a Króla zastępuje wieża Cetnarowicz - doprawdy dziwaczna decyzja Kaczmarka, irracjonalna, co nią chciał uzyskac przy warunkach o jakich wspomniałem wcześniej ? ?
jaki był efekt gry naszej "wieży" kazdy widział
mało zwrotny, powolny, wręcz ślamazarny wpuszczony na końcówkę meczu gdzie przeciwnik bynajmniej nie muruje własnej bramki, gra piłke otwartą,
gdzie po kazdej akcji z każdej ze stron jest szansa na szybkie skontrowanie przeciwnika
irytowała jego flegma na tle walczących o kazda piłke zawodników Drwęcy, moze i bedzie kiedy przydatny jak przeciwnik stanie kupa w swoim polu karnym
ale wypuszczenie go wczoraj we wczorajszych "musiało" warunkach się skończyć tak jak się skończyło
doprawdy - decyzja dziwoląg naszego prawie trenera
1 maja 2006, 08:11 / poniedziałek
:D
rzecz jasna bilans ostatnich 14 meczy jadźki 2-7-5
1 maja 2006, 17:21 / poniedziałek
verde nie napisałem że Lechia powinna grać bez dopingu swoich kibiców tyle, że tak to właśnie dziwnie wygląda jakby nie mogli sobie poradzić z grą pod presją. Nie dostrzegasz ironii. W Gliwicach i Łodzi każdy wynik jest przecież możliwy niezależnie od tego czy tam bylibyśmy wpuszczeni czy też nie. Oczywiście, że wolalbym że Lechia miała tam w nas wsparcie.
1 maja 2006, 19:34 / poniedziałek
Zgadzam sie z LG Zaspa ,a z tobą verde sie nie zgadzam . Z jakiego powodu ??
Z takiego że Kaczmarek zrobił dobre zmiany bo to jak grał "Królik" i jakie miał "Setki" to jest godne powtarzania , ale z tej złej strony . Po za tym "Królik" był zajechany ze w H** więc sie nie dziwie dlaczego zagrał Cetnar . Jestem pewien że nasi napadziory nie są w formie .
1 maja 2006, 19:58 / poniedziałek
DRAMATU CIĄG DALSZY,
na który z przymrużeniem oka spoglądają włodarze Naszego Klubu. Sprawa jest oczywista i jasna, w Klubie panuje kolesiostwo, biedny trener otoczony aureolą nietykalności przez swoich zwierzchników (kumotrów), chłopina spłacający kredyt, więc kumpla nie można zostawić w potrzebie, a dobro Naszego Klubu to sprawa drugorzędna. Wymyślanie tematów zastępczych pt, kibice, murawa, nie mówiąc o pogodzie jest tylko niedolną próbą zatuszowania swojej ułomności trenerskiej i niedorozwoju psychicznego tego mlodego czlowieka - charakteropaty.

dr Szminda
2 maja 2006, 14:59 / wtorek
Możecie już śniało zamknąć ten temat. Marcinek jak na swój wiek zrobił i osiagnął z Lechia bardzo dużo i chwała mu za to!!! Teraz czas zeby się trochę podszkolił i taką będzie miał też okazje od następnego sezonu. Ze żródeł b. dobrze poinformowanych mam info że będzie asystentem Jana Urbana!!! Był bardzo dobrym piłkarzem i nawet walnął grając w Ossasunie Pampeluna 3 bramki Realowi w Madrycie!!!
Od 5 lat szkoli juniorów Osasuny i zdobył z nimi mistrzostwo Hiszpanii!
Martwi mnie tylko to , że dopiero robi kurs na trenera pozwalający mu prowadzenie drużyn z ekstraklasy!!!
Myzlę, że będzie bardzo dobrym trenerem w Lechuszce i na pewno lepszym niż jakiś Stawowy czy cóś! A na trenera typu Smuda Lechii nie stać !!!
2 maja 2006, 15:27 / wtorek
1. kwietnia dopiero w 2007 roku przecież.
3 maja 2006, 08:00 / środa
Po wiem tak mnie najbardziej bolą ruchy transferowe Lechii odkąd Marcin Kaczmarek jest trenerem chyba niedużo tych transferów było dobrych a jeszcze mniej okazało się zajebistym. I nie wiem na czym to polega że nie umie wybrać zawodników którzy się przydadząw dalszym tworzeniu drużyny gotowej podjąć w następnym sezonie walki o awans na nie są potrzebne jakieś lolki co niby kopią piłke prosto i to jest większość ich umjejętności jeżeli mamy zamiar walczyćo 1 lige nawet w nastepnym sezonie musimy juz teraz pracowac a nie nagle sie budzic pod koniec lata i krzyczeć że teraz walczymy bo nawet jeżeli masz zawodników którzy gryźli by ziemię żeby wygrać a pozatym nic nie zrobią bo nie potrafią to lepiej kupić krowe przynajmniej pogryzie trawe a wyniki będą takie same !! Do tego poruszany temat wychowanków i Juniorów
Dlaczego oni nie dostają szans ?? mamy przynajmniej 4 utalentowanych Juniorów z których mogą być profesjonalni kopacze pan Marcin nie daje im wogule szansy a moze to wlasnie oni młodzi podnieśli by troche ten klub teraz bo nawet jesli jest technika niema siły to nic nie zrobisz !!!!!

Biało Zielone pozdrowienia
3 maja 2006, 11:11 / środa
Saned spokojnie ;) Lechijka ich odprawi 3:0 i zobaczymy jakim głosem będą śpiewać :)
3 maja 2006, 11:14 / środa
sorry nie ten temat ;)
6 maja 2006, 19:58 / sobota
i co dalej???
6 maja 2006, 20:07 / sobota
Kaczmarek musi odejść!!
6 maja 2006, 20:29 / sobota
Ja już chyba nie chcę słyszeć o zdobyciu kolejnego ważnego punktu z ust naszego trenera. Jak nie na Radiomiaku grającym przez 46 minut w 10, to na kim mamy zdobywać punkty? Panie Marcinie! Kończ Waść, wstydu oszczędź!
6 maja 2006, 20:34 / sobota
Wziąść przykład z ŁKS'u i podziękować mu za prace.
Oto moi kandydaci:

Jan Żurek
Adam Nawałka
Wiesław Wojno
Mieczysław Broniszewski
Wojciech Stawowy
6 maja 2006, 21:46 / sobota
Dramat trwa dalej, nieudzczny trenerze co dzisiaj panu przeszkadzało.Było już: złe boisko, źli kibice, zły sędzia, a dzisiaj co???? może piłka była kwadratowa, czy może znowu sedzia pomieszał panu szyki dając czerwona kartkę przeciwnikowi; bo miał pan inna koncepcje gry.Odpowiedz sobie sam na pytanie: Czy to plagi Egipskie przeszkadzaja w odniesieniu sukcesu zwycięstwa?Czy to ja sam trener jestem nieudacznikiem i partaczem???? Z pozdrowieniami tylko LECHIA GDAŃSK bez KACZMARKA.
6 maja 2006, 22:03 / sobota
Podpisuje się pod słowami marian444, na to nie można już dłużej patrzeć!Widzieliście trenera Radomiaka jak żył przy linii bocznej, opier...swoich zawodników,a nasz "wspaniały" trener roku schował się na ławce i nic nie potrafił zareagować,bo nie ma umiejętności ani autorytetu wśród piłkarzy!W moim sercu tylko LECHIA!
6 maja 2006, 22:11 / sobota
Moim zdaniem nie mozna mowic ze LECHIA nie wygrywa bo Kaczmarek jest trenerem nie zapominajmy o tym ze LECHIA jest w II lidze tez dzieki Kaczmarkowi to poczesci jego zasluga ze LECHIA tak szybko znalazla sie na zapleczu I ligi .
A co do tego co nasza LECHIA teraz pokazuje to moim zdaniem zalezy po czesci od pilkarzy jasli nie potrafia wykorzystac paru 100% sytulacji to nie wina Kaczmarka tylko brak skutecznosci albo brak umiejetnosci naszych pilkarzy.

Nie zapominajmy o tym ze jaak co roku mielismy awans to wszyscy kochali Kaczmarka i mowili ze on jest najlepszym trenerem a jak sie troche zle dzieje to wszyscy za to obarczaja Kaczmarka .
Pomyslmy czy to napewno zalezy od trenera czy od kadry jak ma do dyspozycji trener
6 maja 2006, 22:59 / sobota
STOP!!! Gra naszych piłkarzy w ostatnich meczach mimo, że ambitna jest kompletnie nieskuteczna!!! Myślę, że mimo to zwolnienie pana Kaczmarka nie jest w obecnej sytuacji dobrym rozwiązaniem. Mimo, że nie jestem jego zwolenikiem to uważam, ze powinien zostać rozliczony po sezonie. Zmiana trenera w tym momencie wprowadziłaby chyba jeszcze większy bałagan w poczynaniach biało-zielonych. Tylko marzy mi się żeby gra naszego zespołu była jakoś taktycznie poukładana- bo to co widać w ostatnich meczach to niestety - żenada !!!! Może warto postawić ultimatum- hehe byłaby może jakaś motywacja dla naszego szkoleniowca. Tak się zastanawiam czemu w pierwszym składzie nie grają takie zimowe nabytki jak Skilc, czy Kubik? Ciekawe, jak młodzi zawodnicy mają doskonalić swoje umiejętności, kiedy nie mają szansy choćby 1 minuty pograć w 2 lidze? Za słabi? To czemu np. Hirsz pojechał na testy do Glesgow- był za słaby? Przykre, ale prawdziwe :( Panie Kaczmarek do roboty póki nie jest za późno !!!
6 maja 2006, 23:11 / sobota
Kaczmarek nie ma przełożenia na to co dzieje sie na Lechii. Piłkarze są jego kolesiami i dopóki będą się wspierać będą ciągneli kase z klubu za samą obecność. Możemy się jeszcze utrzymać, poszukajmy trenera (prawdziwego trenera) i powalczmy o II ligę.

Lechia to Sprite a Kaczmarek to pragnienie :)
6 maja 2006, 23:22 / sobota
Nie jest żle, lubimy wyjazdy , będa bliższe . No i mamy jeszcze Lechię 2
w A-Klasie :) Tam bywają niezłe czasami wyniki .Właśnie zaczynam promować rezerwy Lechii - tu grają w wiekszości młodzi Biało-Zieloni następcy . Sorry trochę przemawia przeze mnie rozczarowanie a może zbyt rozbudzony apetyt na super Lechię .Filmiki z A-klasy znajdziecie tu odnośnik
6 maja 2006, 23:41 / sobota
leszwek lv ty chyba z choinki sie urwales lechii jest koniecznie potrzebny nowy trener to co kaczmarek sobą reprezentuje to jest poprostu rzenada to co dzis widziałem na traugutta to była poprostu całkowita poraszka.Ta druzyna zaprezentowała sie poprostu na poziomie a-klasowym aby niemuc wykozystac całuch 45 min. grając z przewagą jednego zawodnika nie mozna grac w 2 lidze. Z całym szacunkiem jaki mam dla LECHII to co dzisiaj obejzałem przyprawiło mnie prawie o zawał
!!!!!!!!!!!! taka LECHIA niema zadnych sznas w 2 lidze potrzebna nam jest albo Z A J E B I S T A motywacja albo trenar z wyobraznią powarznie rzec biorac to co dzis widziałem jak dla mnie niema zadnych zadnych zadnych zadnych szns przetrwania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grac kurwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
6 maja 2006, 23:45 / sobota
rombis masz całkowita racje zagadzam sie z tobą w 100%
6 maja 2006, 23:50 / sobota
do ".L G. w sumie to czytam od dołu i odpisuje kolejno masz równesz po czesci racje ale jakby nie patrzec to trener jest odpowiedzielny za gra swojego zesołu czyz niemam racji???
7 maja 2006, 01:05 / niedziela
zdis84 - widze że na serio wziąłeś treśc mojego posta .Luknij tu odnośnik
Zmiana szofera kiedy autobus jest felerny na niewiele się zda.
Lechijkę jaka by nie była i tak będziemy LOVE i będzie dla nas THE BEST a problemy wokół niej to "Never ending story" i tak już pozostanie do końca świata + 1 dzień. Pozdro -Leszek
7 maja 2006, 02:46 / niedziela
"Pomyslmy czy to napewno zalezy od trenera czy od kadry jak ma do dyspozycji trener"

.LG zapominasz o jednym. Kto wybral wiekszosc tej kadry i kto mial decydujacy wplyw na tranasfery?

Brak perspektywicznego myslenia + inne czynniki = tak to sie konczy.
A z LeszkiemLV sie zgadzam w 100%. My kibice przezyjemy i Kaczmarka i Siklica i innych. Szkoda by jednak bylo znow wyladowac w 3 lidze, ale nawet jesli (odpukac) to i tak Lechia bedzie calym naszym zyciem.
7 maja 2006, 09:25 / niedziela
.LG.

Jakoś nie rozumiem twojego toku myślenia. "A co do tego co nasza LECHIA teraz pokazuje to moim zdaniem zalezy po czesci od pilkarzy jasli nie potrafia wykorzystac paru 100% sytulacji to nie wina Kaczmarka tylko brak skutecznosci albo brak umiejetnosci naszych pilkarzy."

Trener ma taką kadrę, jaką chciał. Sprowadził do Lechii ZŁOM, któremu teraz klub płaci kontrakty. Taki Siklić i Kubik wszystko mają w dupie, udają że grają w A- klasie, a kasa na koncie musi się zgadzać. Janus wielkie wzmocnienie, nie gra nawet w A- klasie, co nie zwalnia klubu z obowiązku comiesięcznych wypłat.
Prosty rachunek ekonomiczny mówi, że po usunięciu Kaczmarka, oraz jego świty (Janus, Siklić, Dzienis, Szczepiński, Wilk, Cetnarowicz, Kubik, Mysiak) w kasie klubu znajdą się pieniądze na prawdziwego trenera.
Panowie z Zarządu, jeśli odpowiada wam poziom prezentowany przez Lechię, to może powodem zwolnienia Kaczmarka niech będzie kasa.

Do Mik- a.
Ubawiłem się, czytając wczorajszy komentarz w biuletynie. Proponuję zobaczyć mecze w Radomiu, Łodzi, Włocławku, lub wrócić pamięcią do do spotkań z Ruchem, Śląskiem lub KSZO na Traugutta.
Co z tego, że Szczepiński odbiera piłkę, skoro zaraz ją źle poda ??
Co z tego, że Szczepiński wygra główkę, skoro piłka i tak trafia pod nogi przeciwnika ??
Proponuję również zaptać Manuszewskiego, dlaczego wczoraj w 72 minucie pchał Szczepińskiego w kierunku pola karnego Radomiaka. Niestety jego "prośby" na nic się zdały, więc musiał sam (bo trener nie widział takiej potrzeby) przejść do pomocy.
I tu jest kolejne pytanie. Kiedy Lechia miała więcej sytuacji strzeleckich ?? Kiedy w pomocy grał Szczepiński, czy ManU ??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011