Gdańsk: poniedziałek, 14 października 2019
FORUM
Podstrony:

Kaczmarek do zwolnienia

strona 14/18

7 maja 2006, 10:19 / niedziela
No to mamy niezły burdel... do końca sezonu musimy grać tym czym mamy...
O nowych obsadach trenerskich i piłkarskich będziemy myśleć po sezonie.
A tak pozatym stając troche w obronie trenera to zgadzam się że to on decyduje o tym którego z pikarzy zatrudnia klub, ale trzeba pomyśleć też o tym jakie pieniążki wykłada ten że klub na nowych zawodników.Podstawowym planem w tym sezonie jest utrzymanie w drugiej lidze i o tym trzeba pamiętać przede wszystkim.Wiadomo... apetyt rośnie w miare jedzienia,ale kto pamięta mecze z trąbkami wielkimi czy jakąś tam tęczą siwiałką.Nikt wtedy nie myślał o drugiej lidze...
pozdr.
7 maja 2006, 10:41 / niedziela
Do Martinez:
Klub wykłada nie małe pieniążki, bo taki Siklic hoć nie gra bierze 5 netto i klub mu wynajmuje meszkanie na Jelitkowskim Dworze!!!No comment:(
7 maja 2006, 10:43 / niedziela
Miało być choć nie "hoć" oczywiście:)
7 maja 2006, 12:02 / niedziela
chciałbym podkreślic po tych wszystkich komentarzach jeszcze jedna ważną sprawę,że inne druzyny nie ułatwia nam zadania "utrzymania się " w II lidze - zaczynają sie mecze cudów gdzie lider drużyna pretendent do awansu Ekstraliga przegrywa na swoim boisku a zapewne takich "cudów" i "odrodzeń" w tym sezonie będzie wiecej . Nie zapominajmy o starym przysłowiu "Umiesz liczyć , licz na siebie " Panie trenerze czas podjąc męską decyzje i albo coś zmienić i w prowadzić rewolucję motywacujną w druzynie pokazać ze się ma "jaja" albo stanąć z prawdą w cztery oczy i powiedzić "DZIĘKUJE" zrobiłem co było w mojej mocy Przepraszam dalej nie dam rady pociagnąć i oddać druzynę w inne ręce.
TYLKO LECHIAA !!!!!!!!!!!!!
7 maja 2006, 12:08 / niedziela
Ad1 istnieją jeszcze pieniądze w każdym sporcie i nie wiem czy Nawałka i reszta wymienionych przez ciebie trenerów za tak marne pieniądze będzie trenować lechie .
7 maja 2006, 12:31 / niedziela
Kurwa ale kogo On tam wymienił?!! Stawowy i Nawałka jedynie sensowni. Reszta z Broniszewskim na czele to lipa na maksa! A co do pieniędzy, to nie chce mi się wierzyć, że dla 3 osób (trener + asystenci) w klubie nie znajdzie się godna kasa.
7 maja 2006, 12:43 / niedziela
no i dupa znow trzeba dac ultiamtum choc wczoraj marcina jaka winna? sam nie wiem ale nasi grajkowie po prostu dali dupy i tyle ile mozna miec sytuacji i do tego nie ma co ukrywac goscie byli jak narazie najslabsza druzyna do tej pory
7 maja 2006, 12:50 / niedziela
Umiejętności naszych grajków są takie jak było widać wczoraj na tle bardzo słabego rywala.Zmiana trenera chyba niewiele by zmienila.
7 maja 2006, 13:30 / niedziela
Saned: I teraz po co my płaciliśmy (wkoncu zmądrzeli) tyle Sikliciowi. Trzeba bylo zbierac na trenera a nie kupowac jakis amatorów. Myśle ze udalo by nam sie uciułac troche pieniedzy na trenera typu Nawałka.

Tomal : Widac że interesujesz sie piłka nożna.
7 maja 2006, 14:25 / niedziela
Odpowiem tylko Ad1. Nie chcę się licytować, czy znam się lepiej na piłce od Ciebie. Pisałem już o tym wcześniej, że jak Lechia ma zmieniać trenera, to chciałbym, żeby to nie był nikt przypadkowy. Niepotrzebny jest temu klubowi trener, który zwiedził 15 klubów w karierze i co roku jest w innym i za takiego uważam właśnie Broniszewskiego. Co do Żurka i Wojno to nie są w tej chwili na fali i nie ma pewności, że zbudowali by w Gdańsku ZESPÓŁ!! Co innego Stawowy, który dzwignął Cracovię z 3 ligi i świetnie radził sobie w ekstraklasie. Na takich ludzi nie szkoda pieniędzy i warto w nich inwestować a nie wyrzucać kasę na lewo i prawo i potem mamy Sikliców, "olimpijczyków" Kubików i podobnych, którzy co roku zmieniają pracodawców, bo nigdzie się nie sprawdzają.
Pozdrawiam.
7 maja 2006, 14:50 / niedziela
Stawowy nie przyjdzie do Lechii, niestety wybierze on większy prestiż w OE, nie zawsze pieniądze są najważniejsze...
7 maja 2006, 17:56 / niedziela
Co do Stawowego. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale tego trenera chcą kibice WSZYSTKICH klubów, gdzie zwalnia się szkoleniowca :) To daje do myślenia jakim on się cieszy szacunkiem wśród kibiców.
7 maja 2006, 20:13 / niedziela
Tomal : To nie trener ma być na fali, a zawodnicy. trener ma kosekwentnie ustalać skład , mobilizować zawodników i żyć przy ławce. Wojno i Żurek to świetni fachowcy. Widzisz jak Żurek zmotywował Polonię, grali świetnie, ale zawsze brakowało szczescia. Wojno doprowadzil ŁKS na 2 miejsce i został zwolniony.
7 maja 2006, 20:19 / niedziela
I tak trenerem od nowego sezonu będzie Jan Urban a asystentem pan Marcinek!!!
I bardzo dobrze. Trener na dorobku i bez układów. Jako piłkarz jako jedyny na swiecie strzelił dla Ossasuany 3 bramki w meczu z Realem w Madrycie!!!
7 maja 2006, 20:29 / niedziela
Jest np. taki Czesiu Michniewicz.Gdyby facet dostał konkretną propozycję finansową i powiedziano by mu jasno:facet masz tyle i tyle kasy na wzmocnienia,i 2 lata do zrobienia tu pierwszoligowej drużyny-myśle, że przyjąłby tą propozycję prędzej niż pierwszoligowego Groclinu.Jest Żurek, ktory z niejednego pieca jadł chleb i który doprowadził w 2002 roku biedny GKS Katowice do mistrza jesieni.Jeżeli nie stać nas na trenera z górnej półki, to nie stać nas na I ligę.Dlatego trochę dziwi mnie to gadanie:ekstraklasa 2007.Po co budowac zamki na piasku, skoro realia na dzień dzisiejszy są po prostu drugoligowe.
Albo walczymy w perspektywie kilku lat o I ligę i szukamy trenera który to zapewni, albo zadowolimy się tym co zaoferuje trener Kaczmarek.Dlatego dziwi mnie zachowawczość i wyrozumiałość zarządu w stosunku do trenera Kaczmarka.Są sensowni gracze, sponsorzy, budżet, kibice.Można spokojnie grać o wyższe cele, tylko trener nie pasuje do tej układanki.Na co my czekamy?Na baraże i spadek?Przecież wtedy wszystko się rozwali jak domek z kart.I całe 5 lat odbudowy klubu pójdzie na marne.
7 maja 2006, 21:09 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 maja 2006, 21:14 / niedziela
SZYDERCA to ty wypier*alaj z tego forum tępy idioto za takie wypowiedzi kretynie
7 maja 2006, 21:22 / niedziela
"całe 5 lat odbudowy klubu pójdzie na marne". nie przesadzaj. nawet jak spedniemy do 3 ligi (odpukać w niemalowane) to nie będzie to koniec świata. klub jest stabilny finansowo perspektywy wydają się niezłe. jeśli chodzi Ci o frekwencję to nie bede pisał za innych bo na pewno bedzie mniejsza ale ja bede chodził zawsze, do końca życia obojetnie czy bedziemy grac z radomiakiem czy z atletico madryt czy z pogonią smętowo.
Michniewicz o którym piszesz ma zasadę że w 3mieście mieszka ale nie bedzie tu pracował żeby mieć jedno spokojne miejsce w Polsce do którego może wrócić.
Prawda jest taka że ciężko bedzie do naszego klubu ściągnąć trenera ze znanym w Polsce nazwiskiem, ze względu na to że jest to 2 liga oraz na finanse.
Może rzeczywiście Żurek o którym piszesz jest dobrym rozwiązaniem sam juz nie wiem.
wydaje mi się jednak, mimo że nie jestem zwolennikiem mourinho, że nie bedzie tak ze zmieni się trener i nagle przyjdzie świetna gra i super wyniki - chociaż chcialbym się mylić.
7 maja 2006, 21:52 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2006, 11:06 / poniedziałek
Maćko-chodziło mi o to, że jakby nie oceniać trenera Kaczmarka, którgo mimo wszystko lubię i szanuję to nie jest to trener, który jest zdolny wprowadzić Lechię do ekstraklasy.I dlatego należy mu podziękowac i szukać kogoś, który jest to w stanie zapewnić.I właśnie dlatego, że klub jest stabilny trzeba pójść za ciosem, wpierw spokojnie utrzymać ligę a potem szturmować ekstraklasę.A widzę taką niepotrzebną obawę, strach przed zatrudnieniem trenera z zewnątrz.Wynikającą chyba ze sparzenia się Szukiełowiczem.Krótko mówiąc-jezeli chcemy atakować tą wymarzoną ekstraklasę-trzeba zatrudnić trenera z wyższej półki.Michniewicz i Żurek to tylko przykłady.A podałem ich przykład, bo wydają się być nie tylko dobrymi trenerami, ale też fajnymi ludźmi.A efektem pracy Marcina na dzień dzisiejszy jest pozycja barażowa.A jaką dasz gwarancję, że sponsorzy po spadku nie odwrócą się od drużyny?Ugrzęźniemy w III lidze i co dalej?To, że będziemy jeździć za Lechią bez względu na ligę w której gra to normalne,ale sorry-wolę Lechię pierwszoligową niż trzecioligową-to chyba oczywiste.A jeżeli mówimy, że Lechii nie stać na trenera z zewnątrz, to logiczne jest, że nie stać jej też na I ligę.Więc po co rozpowiadać hasła:ekstraklasa 2007.Dobry trener to po prostu inwestycja.Gdy zbuduje sensowną drużynę przyjdzie na mecz więcej ludzi, Lechijka awansuje w tabeli, łatwiej będzie o sponsorów itd....Krótko mówiąc - nowy treneiro zarobi na siebie, będzie kołem zamachowym.Mam nadzieję, że zarząd cały czas kogoś szuka i przygotuje latem jakąś extra niespodziankę.Pozdrawiam!
8 maja 2006, 14:45 / poniedziałek
Nie rozumiem hipotezy, że nie stać Lechii na dobrego trenera. Stać na gwiazdy w A- klasie (Wilk, Kubik, Siklić), którym nie dość że trzeba płacić, to jeszcze trzeba im wynajmować mieszkanie. Stać Lechię na utrzymywanie Dzienisa i Janusa. A nie stać, żeby zapłacić trenerowi z papierami ?????

Mi obecna sytuacja z trenerem trochę przypomina "Folwark Zwierzęcy". Była rewolucja, było zwycięstwo, nastał jedyny, najlepszy i nietykalny trener.
8 maja 2006, 16:20 / poniedziałek
Moje nie zmienione zdanie jest takie,ze nadszedl czas by kaczmarek zmienil klub i to teraz puki jeszcze nie jest za puzno.Widzi ze napastnicy nie daja rady to czemu chociaz na jeden mecz na probe nie wstawi blawata z drugiego skladu!?co mu kurwa zalezy,a mysle ze bardziej blawat pomoze lechii w utrzymaniu niz marny wisniewski co stzrelac nie umie.Dobrze ze siedze w londynie i nie widze jak kaczmarek rozgrywa kolejne partie w szachy a nie w pilke.Pilka nozna dla kibicow
8 maja 2006, 18:08 / poniedziałek
Panowie! Nie ma co teraz robić rewolucji!Spokojnie trzeba przetrzymać tą rundę.Teraz jedynie może nas uratować spokój.Po zakończeniu sezonu przyjdzie czas na rewolucję.Wtedy można "posprzątać" w klubie.Myślę że zmiana trenera w tym momencie nic nie zmieni,zawodnicy i tak będą ci sami więc albo zaczną strzelać albo będą baraże...
pozdr.
8 maja 2006, 18:36 / poniedziałek
sixdog Bławat kontuzjowany ale niezależnie od tego prędzej bym się Hirsza w składzie spodziewał.
8 maja 2006, 20:32 / poniedziałek
dokładnie dominias nie sposób się z Tobą nie zgodzić.
tak samo jak z Zeto. jeśli uniknie się wydatków typu Siklić, Kubik, Cetnarowicz spokojnie można zatrudnić trenera który bedzie zarabiał z 20tys na miesiąc. a z takim wydatkiem trzeba się liczyć (co najmniej) jeśli chce się zatrudnić Żurka, Motykę itd. pozdrowienia
10 maja 2006, 16:47 / środa
2-0 po 2 minutach. Ciekawe co na to nasz trener?
10 maja 2006, 17:50 / środa
co przegrany mecz macie coś do Kaczmarka bo to bo tamto !
10 maja 2006, 17:58 / środa
1:5 tego chyba juz nie trzeba komentowac ..... :-/

dumni po zwycięstwie wierni po porażce !! tylko LECHIA TYLKO BKS !!!
10 maja 2006, 18:02 / środa
po remisie ze Śląskiem i zwycięstwie z Jagą trener chyba uwierzył w swój talent.
A potem strata 6 punktów - 3 remisy z drużynami z dna tabeli - i jeszcze wypowiedzi że remis nie jest zły..
a teraz kolejna katastrofa wyjazdowa..
nie rozumiem przecież w transferach wyglądało to nieżle...
Kaczmarek po prostu nie nadaje się na poziom II ligi - ma za małe doświadczenie.
Niestety teraz już za pózno na zmiany..
Następny sezon oby w II lidze koniecznie z nowym trenerem
10 maja 2006, 18:19 / środa
Kaczmarek powinien odejsc wlasnie teraz, powinien przyjsc nowy trener który do konca sezonu pozna na tyle nowych zawodników by wiedziec kogo zostawic, kogo sprzedac i kogo dokupic. Jezeli przyjedzie po sezonie bedzie za malo czasu by poprawnie skompletowac druzyne.

~~~~
~~~~ -> Chusteczka dla Kaczmarka. Dziękujemy za wszystko - za awans i starania niestety czas juz odejść.
10 maja 2006, 18:24 / środa
Nic dodać nic ująć . 5-1 ...
10 maja 2006, 18:27 / środa
wyjebac idiote Ni huja Lechia nie spadnie A My Swoje LECHIA GDAŃSK
10 maja 2006, 18:31 / środa
przez cala wiosne Lechia gra piach, jedyne mecze okrzykniete za sukces (Slask i Jaga) to mecze których "nikt" nie widział

co tu duzo gadac
jaki jest koń kazdy widzi
wyjebac w pizdu, to może nie da rady nas nie spuścić
10 maja 2006, 18:39 / środa
młodemu kaczmarowi na tyle dobrze smakowały sukcesy z III - ej ligi że widać chętnie by tam wrócił !!! TYLKO NIE Z LECHIA !!!
10 maja 2006, 18:50 / środa
Limit czasu gry juniorów w tej rundzie został już wyczerpany przez Hirsza, który zagrał w sumie aż 11 minut. Uszalewski, który odszedł do Cracovi, a nie był najlepszym juniorem gra już w 1 lidze pełne mecze. Kiedy nasi wychowankowie mają nauczyć się grać w seniorską piłkę jak nikt nie daje im szansy?
W takim meczu jak z Piastem, gdy przegrywaliśmy już 4:1 mógł wpuścić jakiegoś młodego gracza ale jak to możliwe skoro nie było żadnego nawet na ławce.
Gdyby w ostatnich meczach grali chociaż jacyś juniorzy... to wybaczyłbym mu inne błędy...

Niestety Kaczmarek musi odejść.
10 maja 2006, 18:57 / środa
Zacznijmy od tego czy jakiś młody był ... Poprostu trzeba pana Marcina K. wypie.... Koniec z kolesiowaniem . Myślałem, że coś się zmieniło ... Niestety myliłem się , myliłem się i to baardzo . Może jakiś transparent na następny mecz ?
10 maja 2006, 19:08 / środa
Niestety rozwiązanie ostateczne ,niechodzić na mecze dopóki go nie wyjebią ,można chodzić dla Lechii ale nie dla jej piłkarzy ani tym bardziej trenera
10 maja 2006, 19:08 / środa
Proponuję w sobotę wziąść ze sobą białe chusteczaki i pomachać Panu K na pożegnanie.
10 maja 2006, 19:10 / środa
najlepsze wyniki na wiosnę zespół uzyskał grając pod presją ultimatum. Chciałbym się mylic, ale czy nie jest to towarzystwo wzajemnej adoracji?

Proponuję następne ultimatum- 3 mecze 9 punktów.
10 maja 2006, 19:17 / środa
Lepiej będzie jak dadzą 3 mecze i 10 pkt :D
10 maja 2006, 20:03 / środa
Moj pierwszy wpis w temacie
Dosc, Kaczmarek won !!!
10 maja 2006, 20:10 / środa
Za wynik meczu Lechii z Piastem są winni tylko i wyłacznie piłkarze bo to oni są głównymi aktorami na boisku,i tu kieruje apel do Was. PANOWIE !!!! Takich kibiców jakich macie pozazdrościł by i zazdrosci nie jeden klub,a to co wyprawiacie w ostatnich meczach to jest zamach w samych kibiców.W takim stylu w jakim gracie na mecze będzie przychodził tylko młyn i to nie wiem czy cały,bo na taką cepeliade nie ma sensu więc jak tu mówić o zmianach trenerskich jak nie będzie na to pieniędzy nie mówiąc o wzmocnieniach kadrowych w składzie.Jestem jednak optymistą bo jestem Waszym kibicem ale nie wiem czy na długo.Pozdrawiam wszystkich kibiców Lechii i myśle ze z Polonią będzie widoczna poprawa chociaz ze słabymi druzynami Wam nie idzie.TO SIE MUSI ZMIENIĆ!!!!!!
10 maja 2006, 20:27 / środa
Brawo Lechia I LIGA NASZA!!!!!
10 maja 2006, 20:35 / środa
Vito- to i tak o pół roku za późno.

Po takim blamarzu, Kaczmarek nie powinien zostać wpuszczonu do autokaru, a co dopiero na jutrzejszy trening.

Szanowny Zarządzie ile jeszcze mamy czekać, abyście otworzyli oczy ??? Ile jeszcze meczy, ultimatum i Bóg wie co jeszcze dla tego pseudo trenera ??
10 maja 2006, 21:07 / środa
DROGI PANIE MARCINIE.
MY WSZYSCY ZAWAŁOWCY I STASI KIBICE LECHII,ZWRACAMY SIE Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ DO O ODEJŚCIE PANA Z FUNKCJI TRENERA NASZEJ UKOCHANEJ LECHII.
PROŚBĘ SWOJĄ MOTYWUJEMY TYM ŻE NASZE ZDROWIE JEST SŁABE I NIE MOŻE ONO JUŻ TEGO WYTRZYMAĆ.CHYBA NIE CHCE MIEĆ PAN PRU ISTNIEŃ LUDZKICH NA SUMIENIU!!!
mIEJ PAN WZGLAD NA STARSZĄ, ZCHOROWANĄ CZĘŚĆ GDAŃSKA.MIEJ PAN LITOŚĆ ODEJDŻ PAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
10 maja 2006, 21:11 / środa
EMERYCI-PIKNIKI.
10 maja 2006, 21:15 / środa
Była już konferencja po meczu z Piastem ??
co powiedział murinio?
10 maja 2006, 21:47 / środa
Kaczmarek, Kaczmarkiem, a piłkarze to co? Upierdolić pensje za żenadę na boisku, a jak się nie podoba to won!!! W drużynie jest trzech piłkarzy, do których nie można mieć pretensji. A gdzie KURWA reszta. Nie ździwie się jak przylgnie do nich określenie "piłkarzyki - pajacyki", a jeszcze nie tak dawno dziwiliśmy się fanom jagi. Ale Kurwa dosyć. Powtarzam nie podoba się to wypierdalać, to nie teatrzyk kukiełkowy, to LECHIA !!!!!

A co do Kaczmarka: brak komentarza, jest największa krytyką.
10 maja 2006, 22:20 / środa
2 min 2:0 Fatalny początek meczu dla Lechii.
11 min Solnica trafia w popzreczke !!
24 min Lechia broni się całym zespołem ,czaka na swoje kontry.
28 min Lechia nie poradnie atakuje.
33 min Fatalny mecz obrońców Lechii !!! Cały czas Piast atakuje lada chwila może być 4:1
34 min Mecz wygląda tak jak by Piast był 1-ligowym zespołem a Lechia 3-ligowym.
50 min Gracze Lechii fatalnie dziś podają...??!!
54 min Lechia cały czas broni się na własnej połowie.
58 min Lechia w tej połowie może na chwile wyszła na połowe rywali.
80 min Cały czas Piast przy piłce..
81 min Bedzie 6:1 ???
90 min Koniec 5:1, Piast gromi Lechię.

A trener powie tak:
Bujajcie się frajerzy, tylko ja się znam na piłce nożnej, a poza tym mam układ z dyrektorem, on mi nie da umrzeć z głodu, w końcu samochód muszę spłacić, a od czerwca przychodzi mój tatuś , to wam dopiero pokażemy, będę asystentem swojego taty, nie będę musiał wydawać na telefony w czasie meczu, jakby ktoś nie wiedział kto to mój tata, to on sprzedał Sebastiana Milę z Lechii i pieniążki wziął pod stołem, a jak był piłkarzem Lechii to mecz z arka sprzedał, a potem przeszedł z Lechii do tej drużyny - jego ukochanej, ale jak działał w Stomilu Olsztyn to dopiero lody kręcił. Takze kibice Lechii pocałujcie mnie w dupkę.

darioosheck - zadowolony jesteś z wyniku?!
10 maja 2006, 22:25 / środa
To nie jest teatrzyk tylko kabaret, bo inaczej tego nazwać nie można, co wyrabiają nasi grajkowie pod przewodnictwem małego Kaczmarka. To sa wystepy kabaretu, którego nawierniejszymi widzami jest pan dyrektor i zarząd klubu; którzy toleruja to wszystko co reżyseruje nieomylny Kaczmarek. Posiadam pare biletów na KABARETON, oddam w ręce zarządu za darmo.
Aha... zapomniałem o najważniejszym: KACZMAREK WYPIERDALAJ My nie chcemy dłużej kabaretu na Lechii.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.301