Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

A jednak kryzys w drużynie...

strona 1/1

11 września 2005, 19:28 / niedziela
w zeszłym tygodniu poruszałem ten wątek,gdyż patrząc na gre z poprzednich kolejek II ligi,a te z Ruchem i Sląskiem uwidacznia się kontrast.Nie można już mówić,że z WKSem to kamery Polsatu-sport powiązały nogi naszym piłkarzom,po prostu coś nie zazębia się w grze Lechii.To pole popisu dla M.Kaczmarka by coś zmienić,bo tak dalej być nie może!Lechia potrafi grać skutecznie!!Wierze że się uda.Do boju LECHIA GDAŃSK!!
11 września 2005, 19:41 / niedziela
Po kazdej porazce bedziesz zakladal ten temat?

Czujesz subtelna roznice miedzy "kryzys w druzynie" a "kryzys druzyny"?

Jesli nie... to jestes skonczonym balwanem !!!
11 września 2005, 19:44 / niedziela
Pilsner przyzwyczaj się. Im wyżej gramy tym więcej sezonowców, którzy po kilku porażkach odwrócą się od drużyny.
11 września 2005, 20:19 / niedziela
Ja kibicuje Lechii od 1974 roku ale trzech porząek z rzędu to nie pamiętam.Napewno były ale ...............................jestem poprostu wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Coś trzeba zmienić.Chłopaki w III lidze grali bardzo przeciętnie i wygrywali a teraz grają naprwde niezłą piłke i w dupe!!!!!!No z Ruchem wysiedli fizycznie,ze Śląskiem chyba telewizja im powiązała nogi ale obie te drużyny to nazwijmy je "firmowe" choć przeciętne i Lechia z meczów z Widzewem czy Jagiellonią rozbiłaby je w pył ale z Heko to już brak mi wytłumaczenia!!!!!!!
11 września 2005, 20:41 / niedziela
PILSNERKU PISZE CO WIDZE I CZUJE,PO TRZECIEJ PORAŻCE NIE MOŻNA INACZEJ TEGO NAZWAĆ JAK KRYZYS...CIEKAWE ILE TY MASZ LAT ŻE TAK CIĘŻKO ZROZUMIEĆ TOBIE PO KOLEJNYM PRZEGRANYM MECZU IŻ JEST NIEDOBRZE...
11 września 2005, 20:50 / niedziela
KRZYKNIJMY WYSZYSCY RAZEM LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!! Jestem tak wkurwiony że tylko to pomaga!!!Na nic są dyskusje tak czy owak.Kaczmarek won czy ma zostać.Można o tym mówić ale co to zmieni.Z heko dostaliśmy w dupe!!!Kurwa!!! A więc!!!!....................LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 września 2005, 21:44 / niedziela
MYYYYYY WIERZYYYMYYYYY TYLKO W BEEEEKKKKKAAAAEEEEES,HEJ LECHIOOOOO OOOO NASZ OOOO NASZ...
11 września 2005, 21:51 / niedziela
No i co lepiej ?????????????????????????????????????? Dobrze że są tacy kibice.Jest mi zawsze chyba bardziej przykro jak przegrywamy ze względu na kibiców!!! L E C H I G D A N S K !!!!!!!!!!!!!!!!!!Ole Super LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!
11 września 2005, 22:59 / niedziela
weźcie się opanujcie ludzie, bo jesteście jak stado małp, które uciekło z zoo. trzeba działać, a przyśpiewki nic nie pomogą
12 września 2005, 09:29 / poniedziałek
MASZ BARANIE WPŁYW NA SKŁAD,TAKTYKE,SPONSORÓW,MENTALNOŚĆ TO DZIAŁEJ.JA NIE MAM !!!!!!!!!!!!!!A MOŻE POKARZESZ MI CO MAM ROBIĆ!!!A OD MAŁP W ZOO TO SIE OD....................L. PIERW POMYSL CO NAPISZESZ A POTEM JESZCZE RAZ POMYSL!!!!
12 września 2005, 11:06 / poniedziałek
Moje zdanie jest takie że winę ponosi i pan Kaczmarek I zawodnicy. Pan Kaczmarek dlatego ze Uparł się na ustawienie 4 - 5 - 1 a nie 4 - 4 -2. A drużyna myślała żę jak zremisowała pare meczy i wygrała z Widzewem to są już gwiazdorami. A tu trzeba zapier............ a nie grać na stojaka przecież to zawodostwo już panowie. Pare pieniążków wzieli i już im starczy na 2 miesiące życia. Takrze wescie się w garść i nie beczcie jak baby w szatni tylko się brać do roboty a jak nie to jajka ogolić i do przeczkola.
12 września 2005, 11:15 / poniedziałek
Bodek a dlaczego akurat 4-4-2 a nie 3-5-2, albo 3-4-3 ?? A może powinni grać "słynnym" szczecińskim "diamentem", co w poprzednim roku miał dać Pogoni Mistrzostwo Polski ??

Kaczmarek popełnia błędy, moim zdaniem źle ustawia zespół. Często nie potrafi reagować na wydarzenia na boisku.
Ale czy zmiana ustawienia by coś zmieniła, to są tylko gdybania.

Niestety nie mamy napastników klasy Ronaldo czy Owen. W obronie nie gra John Terry z Roberto Carlosem. Wśród pomocników nie widać Viery ani Beckhama. Nie wiem, może są kontuzjowani? Może mają konflikt z Kaczmarkiem? Ale wiem, że gdyby grali, dziś bylibyśmy liderem ;-))))
12 września 2005, 15:25 / poniedziałek
Bolek, wszyscy po czesci mamy - a skoro uważasz inaczej to po co kibicujesz Lechii? i wyłącz Caps Lock
12 września 2005, 15:47 / poniedziałek
Trener Kaczmarek chce barac przyklad z najlepszej obecnie druzyny swiata-CHELSEA i jej ekscentrycznego trenera ktory preferuje system 4-5-1.Pamietam jak zaraz po awansie ktos przyrownal KACZMARKA DO MURINIO i widac trener bardzo wzial to do siebie bo tak sie zapatrzyl w swojego idola i jego system zapominajac ze LECHIA to nie CHELSEA i nie gra u nas zaden LAMPARD czy inny wirtuoz. Apeluje o zejscie na ziemie i zainteresowanie sie tym co sie dzieje na boisku a nie nasladowanie tego pajaca jakim jest MURINIO nie ujmujac nic osiagnieciom jakich dokonal.
12 września 2005, 15:54 / poniedziałek
W wakacje przed 1 kolejką gdzieś na tym forum pisaliśmy przewidywania kolejności II ligi po sezonie 2005/2006.

Ja wówczas zrobiłem takie zestawienie:

1.Widzew Łódź
2.Podbeskidzie Bielsko-Biała
3.Jagiellonia Białystok
4.Zagłębie Sosnowiec
5.Lechia Gdańsk
6.Kujawiak Włocławek
7.Łódzki KS
8.GKS Katowice
9.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
10.Świt Nowy Dwór Mazowiecki
11.Śląsk Wrocław
12.Heko Czermno
13.Górnik Polkowice
14.Ruch Chorzów
15.Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
16.Radomiak Radom
17.Polonia Bytom
18.Piast Gliwice

Niestety muszę go już zweryfikować i niestety Lechia spadnie do 3 ligi bezpośrednio albo będzie walczyć w barażach o utrzymanie.

Mój typ na tabele końcową to:

1.Jagiellonia Białystok
2.Śląsk Wrocław

3.Świt Nowy Dwór Mazowiecki

4.Zagłębie Sosnowiec
5.Górnik Polkowice
6.Podbeskidzie Bielsko-Biała
7.Widzew Łódź
8.Heko Czermno
9.Kujawiak Włocławek
10.Łódzki KS

11.Ruch Chorzów
12.Radomiak Radom
13.Lechia Gdańsk
14.Szczakowianka Jaworzno

15.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16.Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
17.Piast Gliwice
18.Polonia Bytom

Czas pokaże czy Lechia się załapie do baraży o utrzymanie czy spadnie bezpośrednio.
12 września 2005, 16:00 / poniedziałek
Bolantus a jakie lato przewidujesz na przyszły rok?Sucho czy deszczowo?
Bo nie wiem czy na urlop zostac w kraju czy na Majorke;-)
12 września 2005, 16:06 / poniedziałek
Na mily Bog, czy to nie przesada. Bolantus juz rozpisal tabele i jedyna kwestia do rozstrzygniecia jest dla niego to, czy Lechia spadnie bezposrednio, czy jednak uda sie wywalczyc baraze. Ja wszystko rozumiem - rozgoryczenie, fatalne wrazenie z ostatnich spotkan, dziwna postawa trenera. Ale - kurwa mac - skonczyla sie wlasnie 7 kolejka, do konca jeszcze 27.
27 meczow, po drodze przerwa zimowa, kiedy bedzie mozna uzupelnic sklad itd. Przeciez w tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym: Szczaxa dostaje 0-7 w dupe od Polkowic, zeby w nastepnej kolejce puknac 4-1 Kszo. Jaga leje u siebie Slask 2-0, by za chwile zremisowac tez u siebie z Piastem.
Tak naprawde spadna te kluby, gdzie wiosna przestana placic zawodnikom, pamietajmy tez o karach, ktore moze w koncu sie uprawomocnia (Piast, Ruch, Widzew).
A nasze pilkarzyki musza sie ogarnac, trener na nowo poukladac gre i bedzie lepiej.

FOREVER LECHIA
12 września 2005, 16:09 / poniedziałek
Bolantus! A masz jakiś typ na najbliższe losowanie dużego lotka? Jak powiesz mi jakie padną cyfry to się z Tobą podzielę. Niech tam! Jak wygram po Twoich wskazówkach kilka dużych baniek, to nawet zasponsoruję oprawy dla Ultrasów do końca sezonu.
12 września 2005, 16:10 / poniedziałek
bolantus kolejny znawca ;-))))

Piast ma spaść, a jak na razie przegrał tylko raz ;-))))

O Nostradamusie, zauważyłeś że do końca zostało jeszcze 27 kolejek ?? Że jesienią rozegramy jeszcze kilka meczy. Że zimą w każdej drużynie może się wiele zmienić ??

Ciekawe jakie wrózby wrzucisz na forum w listopadzie ;-))))))
12 września 2005, 17:46 / poniedziałek
bolanus: mi sie wydaje ze do 1 ligi awansuje heko i drweca a spadnie widzew jaga Slask i Lechia.....tak napewno bedzie..co sadzisz o takim zestawieniu ?? ;)
13 września 2005, 08:44 / wtorek
oj bolantus widze troszke się przetasowała tabelka :) :) co się stało, że wcześniej podałeś błędny układ? zakłucenia podczas pobierania mocy z kosmosu??? :) :) :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.449