Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Drwęca /17.09.05r, g.15.30

strona 2/2

17 września 2005, 17:06 / sobota
2:0 super! Naprzod Lechio! Co z Wojciechowskim?
17 września 2005, 17:09 / sobota
halooo prosze podajcie mi stronke z relacja z meczu:(
17 września 2005, 17:10 / sobota
aniu moze dzisiaj juz znajdziesz relacje z tego meczu albo jutro najpozniej pojutrze ! pozdro
17 września 2005, 17:15 / sobota
Jeśli dziś towygramy (w to nie wątpie :)) to będziemy miali 9 pkt. i i patrząc na to że ŁKS remisuje bezbramkowo (pod koniec meczu) w Białymstoku , Szczakowianka przegrywa 2:0 we włocławku , Radomiak dostaje lanie w sosnowcu 4:0 to narazie awansujemy na 11 miejsce ale 12. w tabeli KSZO ma mecz pozniej :)
17 września 2005, 17:15 / sobota
oki tylko ze nie wiem gdzie tego szukac:)ale dzieki pozdro:)
17 września 2005, 17:17 / sobota
niestety łks objął w 82 minucie prowadzenie w białymstoku :(
17 września 2005, 17:27 / sobota
KONIEC. Wygraliśmy 2:0 po nienajlepszym meczu gole:
22'Wojciechowski
66'Rusinek
17 września 2005, 17:32 / sobota
No i stara ku..a białostocka przejebała u siebie. ŁKS-owi gratulujemy
17 września 2005, 17:34 / sobota
I dobrze że baba jaga przerąbała, Śląsk, Śląsk WKS!!!
17 września 2005, 18:06 / sobota
Mecz słabiutki, ale najważniejsze trzy punkty. Czy ktoś wie już, co się stało Wojciechowi? (wyglądało to groźnie, chłop zjechał z murawy na noszach). Wojciech trzym się!!!!
17 września 2005, 18:06 / sobota
Trochę smutny mecz bez dopingu, ale jak trzeba to trzeba. Ogólnie dobrze grali. Rusinek w końcu dochodził do sytuacji, ale niestety prawie wszystkie spierdolił. Obrona z Pęczakiem i Fechnerem to zupełnie inna bajka. Super mecz zagrali obaj. Piękna bramka Wojciecha. Później niestety kontuzja. Wyglądało jakby to było coś z kolanem. Są już ajkieś wieści?
17 września 2005, 18:19 / sobota
Jak tu nie chce krakac, ale to wygladalo tak, jakby mu wiazdadla kolanowe puscily...Upadl bez faulu, odrazu bylo widac, ze to kolano jeblo...:/
17 września 2005, 18:26 / sobota
Jak to bez faulu? Wyraźnie widziałem upadł po akcji przeciwnika.
Trzeba poczekać na diagnozę nie popadajmy w panikę.
17 września 2005, 18:33 / sobota
Uważam, że to nie byl dobry pomysł, że dzisiaj było ZERO dopingu. Nie znałem zmarłego kibica, ale jestem pewein, że on chciałby właśnie, żeby ten doping był dwa razy mcniejszy dzisiaj. A tu cisza przez cały mecz - bez sensu. Trzeba było jemu właśnie zadedykować dzisiejszy doping. Co innego np. tylko 1 połowa albo jakaś część meczu, ale nie cały mecz. Na prawdę nie rozumiem - czy brak zupełny dopingu to na pwno najlepszy sposób aby uczcić śmierć kibica? - Nie sądzę. Poza tym piłkarze zasłużyli na solidne podziękowanie i dobry doping, nie mówiąc o wsparciu w trudnej dla drużyny chwili (po 3 porażkach) - całe szczęście że mimo to wygrali.
17 września 2005, 18:43 / sobota
Według mnie także wydaje mi się że doping powinien być, jedynie cisza przez 15 minut... Wiadomo co z Wojciechem??
17 września 2005, 18:47 / sobota
Tez mi sie wydaje ze brak dopingu to nie byl pomysl trafiony. Szacunek zmarłemu - jak najbardziej, minuta ciszy - oczywiscie. Ale brak dopingu? A jakby czesciej kibice umierali to wogole nie byłoby dopingu? Przepraszam za przykład dosyc "nie na miejscu" ale zgadzam się z przedmówcą - ON chciałby żeby doping był jeszcze głośniejszy! POZDRAWIAM
17 września 2005, 18:47 / sobota
Zgadzam się!!!!!!!Stadion,mecz,kibic to jest jedno no i doping.Cich to można być na koronce lub różańcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 września 2005, 18:48 / sobota
super wygrana cieszy :)

LECHIA GDANSK

dzieki kibicom za przybycie na stadion !!! teraz widac jak Lechia gra slabo to lepiej siedziec w domu i pisac ze jest super bo wygralismy a na mecz niechce sie ruszyc dupska !!!!!!!!!

AMS !!! LG!!!!
17 września 2005, 19:25 / sobota
Po tych trzech porażkach trzy punkty przyszły jak zbawienie.

Ave Lechia Danzig
Ultimato Greeno Huliganos
17 września 2005, 19:55 / sobota
co z wojciechem ?
17 września 2005, 20:01 / sobota
mecz w miare dobry ! ale nasi kopacze powinni pociągnąc tą wies co najmniej z 5:0 !!! dobrze ejst ! tak trzymac ! szkoda WOJCIECHA !!! nie wyglądało to zbyt dobrze !!! pozdro ! rownież uważam że mecz bez dopingu nie był dobrym posunięciem !!! ten kibic napewno by chcial najmocniejszy doping jaki tylko bysmy mogli zaprezentować !!!!
17 września 2005, 20:01 / sobota
Wojciecha nikt nie atakował, minął lobem przeciwnika i padł.
Brakiem dopingu jestem zdziwiony. Dla kibica Lechia jest w sercu, pomagamy Lechijce w osiągnięciu zwycięstwa dopingiem. Ograniczyć można i trzeba fajerwerki, pieśni ale LECHIA GDAŃSK już wg mnie nie.
17 września 2005, 20:44 / sobota
Tak,Byłem dziś w tzw. młynie.Dzieci ,zagubione dzieci nie tylko pod wzglądem wieku ale i .................. Szkoda słow.Liczą się 3 pkt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a teraz głośno " A MY SWOJE>>>LECHIA GDANSK"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 września 2005, 20:56 / sobota
podobno z Wojciechem nie jest tak źle, doktorek niczego poważnego nie stwierdził, więc wracaj Sławku szybko na boisko!
17 września 2005, 21:14 / sobota
Wracaj!!!!!!!!!Bo jesteś najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 września 2005, 23:13 / sobota
Mecz w wykonaniu Lechii slaby, ale widac od razu powrot do zespolu bocznych obroncow.Drweca jak dla mnie kandydat do spadku.
Szkoda, ze kibice zamiast pomagac pilkarzom jak im nie idzie bluzgaja ich, ciekawe zachowanie. Dziwna byla rowniez radosc po ogloszeniu przez spikera wyniku meczu Jaga - LKS, bo chyba powinno nam zalezec na tym byc jak najwyzej w tabeli a ten wynik w tym nam raczej nie pomaga...
17 września 2005, 23:25 / sobota
pomysł z całkowitym brakiem dopingu chybiony,wg.mnie mecz fragmentami b.dobry w wykonaniu Lechi ogólnie mecz smutnawy wielu wolało zostać w chacie zamiast wspomóc zespól po 3 porażkach
18 września 2005, 06:40 / niedziela
"tomek" LECHIJKA musi patrzec na siebie a nie na innych , kto przegrywa czy kto tam remisuje musi grac swoje !!! a reakcja byla taka baba jaga dostala w d..... ! a dzisiaj ŚLĄSK obejmie fotel lidera !!! nie ważne jak ważne że LECHIA ,a + 3 punkty do konta !!! pozdro
18 września 2005, 08:56 / niedziela
Marcin przed chwilą w GMS na tvp3 mówił, że ze Sławkiem nie jest źle. :)
18 września 2005, 10:40 / niedziela
Dla nas korzystne są remisy innych drużyn, a nie mecze wygrane. Remis to 2 pkt do podziału, zwycięstwo 3 pkt. Niech Lechia wygrywa, a inni remisują.
18 września 2005, 12:06 / niedziela
Mecz niezły w naszym wykonaniu,obrona z Pęczakiem i Fechnerem dużo dużo lepsza,niestety bardzo słaby mecz Janusa,kilka razy stworzył zagrożenie pod nasza bramką.Cieszą 3 punkty i marsz w góre tabeli.Zastanawia mnie czy po tym meczu Kaczmarek przekona się do 4-4-2...
18 września 2005, 12:10 / niedziela
Prawda jest taka że do dyspozycji trenera na dobrą sprawę jest tylko trzech napastników plus ewentualnie Kalkowski lub Dzienis. Gra się tym co się ma

"Taktyka jest bardzo ważna i gdybyśmy takim systemem, jakim wcześniej graliśmy, nie przegrali dwóch czy trzech meczów, to pewnie nikt by nie mówił o systemach. Chciałbym jasno powiedzieć - nie twierdzę, że nie wrócę do tego, co było wcześniej, bo pewne decyzje są zależne od tego, kogo ma się do dyspozycji i jakim się dysponuje składem personalnym. Pod tym kątem dobieram taktykę", oznajmił Kaczmarek.
18 września 2005, 18:32 / niedziela
Mam niespodziankę :)

Nagrałem relację z meczu z TVP 3. Wszystko podzieliłem na konkretne pliki, a do pobrania jest stąd:

odnośnik

Zaznaczam, że jakość nie jest najwyższa (TVP 3 z kablówki słabo odbiera, a i pod względem kompresowania nie jestem mistrzem), ale i tak myślę, że jest nieźle jak na pierwszą rzecz zgrywaną z TV. Ćwiczyłem różne warianty kompresji, ale nie udało się do końca połączyć dobrej jakości z niewielkim rozmiarem.
18 września 2005, 20:43 / niedziela
no i niestety sląsk tylko zremisował :(
18 września 2005, 21:33 / niedziela
Elegancka stronka Karol
Dobra robota
18 września 2005, 22:05 / niedziela
cyt.
NIX, 17 września 2005, 18:33, "Uważam, że to nie byl dobry pomysł, że dzisiaj było ZERO dopingu..."

Stadion Lechijki był wczoraj nie do poznania. Brak dopingu nie pasuje po prostu do Lechii. Musze przyznac, ze nie wiedzialem o "tej" akcji i poczatkowo myslalem, ze cisza z trybun/młyna podyktowana jest protestem przeciw miernej postawie piłkarzy w poprzednich spotkaniach.

Tez nie znałem osobiscie zmarłego kibica, wiec oczywiscie nie moge postawic sie w sytuacji tych, dla ktorych On był przyjacielem czy kumplem. ale jak nadmienil przedmowca, pewnie On jako kibic chiałby, żeby Lechie wspomóc dopingiem ze wszystkich sił, aby pomóc jej w zwycięstwie. Wiadomo, ze widownia na Traugutta to jedna z najlepszych w Polsce i tym Lechia sie sławi nie od dziś. Wczorajsza cisza przez cały mecz to szok.

Zaloze sie, ze ta cisza w zaden sposob nie pomogla i nie zmobilizowala pilkarzy na boisku, ktorzy jak wiadomo ostanie 3 mecze nie wpominali jak nalepiej. Dzieki im jednak za to ze przelamali zla passe i w koncu wygrali.

pozdr
18 września 2005, 23:46 / niedziela
Z tym uciszaniem kibiców to jednak przegięcie było.
Przypomnę sytuację z meczu z Turkiem kiedy też miało nie być dopingu ze względu na stan zdrowia papieża a jednak trochę osób się wydzierało i nikt nikogo nie uciszał.
19 września 2005, 20:06 / poniedziałek
A mecz z Turkiem nie był czasem w sobote? a papież nie umarł wieczorem? Podczas meczu z Turkiem żył jeszcze.. więc żałoby nie było!!
19 września 2005, 20:16 / poniedziałek
nie przesadzajcie z wczorajszym meczem uszonowalismy smierc kibica i nic sie nie stalo jest to 1 mecz ktory tak wygladal nastepne beda normalnie wygladaly
19 września 2005, 21:36 / poniedziałek
Zgadzam się, że więcej bramek powinno paść dla Lechijki. Mecz nie porywał, gra naszych pilkarzy czasami denerwowala, ale okazji do strzelenia bramek nie brakowało.
Nie było dopingu (zorganizowanego)?
Dziwnie troche, przyznaję
Ale widze tylko pozytywne strony ww. sytuacji:
- oddanie szacunku zmarłemu kibicowi (niestety nie znam szczegółow)
- zauważenie braku dopingu powinno pozytywnie procentować w następnych meczach. Wszyscy KOCHAMY Lechię i w czasie meczu dajemy temu wyraz głosnym i żywiołowym dopingiem. Każdemu brakuje takiej atmosfery, jaka miala miejsce w poprzednch meczach.
Frekwencja, doping - to szybko wróci. I my bedziemy głównymi aktorami tego przedstawienia
A więc, na Lechię!!!
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024