Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
FORUM
Podstrony:

Muza przed meczami

strona 1/1

1

13 września 2005, 19:30 / wtorek
Może ktoś mi podać pełne tytuły kawałków które lecą przed meczami Lechii...chodzi mi tutaj o te techniawki i ten kawałek Ascetoholix (chyba Ascetoholix).Byłbym wdzięczny!!

Kamionkla Lechia Gdańsk
13 września 2005, 19:42 / wtorek
hej suczki'
13 września 2005, 20:51 / wtorek
A ja bym miał prosbę.Jak ktos posiada piosenkę Never walk alone przerobiną Naszą Lechiją albo wie skąd ją można zassać to będę bardzo wdzięczny za informacje.Jak ktoś ma i by mi mógł podesłać na meila wacus12@wp.pl dzięki wielkie.Pozdrawiam
13 września 2005, 21:56 / wtorek
Chodzi Ci chyba o kawałek: Doni - "Uciekaj"

Pozdrawiam...
13 września 2005, 22:09 / wtorek
nom i jeszcze jedna taka dobra pioseneczka leci..jakis polski hip hop....ale nei wiem co to jest...
13 września 2005, 22:49 / wtorek
proponuje Dodę i Znak Pokoju:D
13 września 2005, 23:31 / wtorek
"...Albo wlacz hej suczki, wez szpadel i glocka, za swoj gust strzel se w leb ja pomoge cie zakopac..."

;)
14 września 2005, 00:07 / środa
Napewno chodzi ci o piosenke ,,Ken i Barbi'' -Aro ??
14 września 2005, 07:21 / środa
Też szukałem tej przeróbki You'll never walk alone na lechijną.
Bardzo bym prosił o informacje z kąd można ową ściągnąć.
14 września 2005, 19:48 / środa
Czy wie ktoś jakie piosenki znajdują sie na płycie wydanej z okazji 60-lecia Lechii?
14 września 2005, 20:21 / środa
Ja wiem.
Kawałki po kolei:
1. Przyjdziemy do was Biało-Zieloni
2. Już stadion pełny
3. Juz za parę dni
4. Dzisiaj we Wrzeszczu
5. Do boju Lechia Gdańsk
6. Nie będziesz sam - (You'll never...)
7. Znów od morza
8. Pokolenia Lechii Gdańsk

Dodam jeszcze, że sama płyta nosi tytuł taki sam jak ostatni kawałek. Jak dla mnie jest to prawdziwy hicior z poetyckim tekstem napisanym przez człowieka, który sam zebrał wszytko do kupy i wydał. Za to należy mu sie wielki szacunek, tym większy, że płyta nie jest wydana dla zysku tylko dla chwały kibiców Lechii.

Oryginał ma nadruk na krążku i osmiostronicową książeczke z tekstami i zdjęciami. Szczerze polecam.
14 września 2005, 20:50 / środa
"płyta nie jest wydana dla zysku tylko dla chwały kibiców Lechii"

I chociażby z tego powodu ją w najbliższym czasie zakupię

I że zacytuję: Wspieraj scenę albo wypie...
14 września 2005, 21:25 / środa
A ja dodam że tekst na płycie wmurowanej na bramie stadionu Lechii jest tekstem z tejże piosenki "Pokolenia Lechii Gdańsk"

Zajebisty tekst , zajebista płyta i cenne historyczne fotki z kibolami Lechii z przed lat.
polecam
14 września 2005, 21:42 / środa
Ile ta płyta kosztuje? Kupić można ją normalnie na stoisku z pamiątkami Lechii?
15 września 2005, 08:51 / czwartek
Paulusie, kolego mój :-), czy plitka jest do kupienia ? A może należy użyć jakichś specjalnych dojść do kanałów dystrybucyjnych ?
Szacun i pozdro.
Dla kumatych pozdro też.
15 września 2005, 10:14 / czwartek
Plitka jest u Krzysia w tunelu :-)
18 zeta kosztuje.
15 września 2005, 15:06 / czwartek
A ja mam pytanko czy macie info KTO (jaki zespół/zespoły) nagrywał tę płytkę...
dzieki
pozdrawiam

"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA"
15 września 2005, 15:17 / czwartek
Tak: Kibice Lechii.
Śpiew, teksty i wybór melodii - wszystko to kibice Lechii.
Melodie zapożyczone najczęsciej z ludowych polskich i irlandzkich.
Żadne zespoły - tylko studio było wynajęte, przez jednego kibica o którym pisał Matad.

Wielkie dzieki i ukłony Czarny!
15 września 2005, 15:51 / czwartek
dzieki serdeczne za odpowiedz.
szacuneczek!
pozdrawiam

"ani w lewo,ani w prawo-tylko LECHIA"
25 października 2009, 02:08 / niedziela
Cały czas od 3 lat lecą te same melodie (w tej samej kolejności itd.) ale chyba zapomniano o dodaniu do repertuaru:

Zespół: Danzig
Piosenka: Mother
Chyba ktoś głęboko sie zapomniał że ta melodia nie leci przed lub w przerwie.

Zespół: U2
Piosenka: New Years Day
Napisana na cześć wydarzeń stanu wojennego, zadedykowana Lechowi Wałęsie i Solidarności.

Obydwie piosenki związane z Gdańskiem.

Oczekuję by kotos powiedzialny za oprwę muzyczną nie wkręcał ciagle tej samej płyty z FIFY a pomyślał troche i właczył cos dla ludzi....
25 października 2009, 10:53 / niedziela
No jak by ci to powiedzieć... Mother nie ma nic wspólnego z Gdańskiem. Wokalista nazywa się Glen Danzig. A po za tym, to zajebista piosenka i chętnie bym jej posłuchał na meczu. Pzdr.
25 października 2009, 11:27 / niedziela
Dokładnie Nos-powoli to się robi do wyżygania
25 października 2009, 13:15 / niedziela
po co Nam piosenki o bolku??
25 października 2009, 13:29 / niedziela
Z całym szacunkiem dla Was wszystkich ale jak Wy to nazywacie "piosenki" to śpiewa Doda i tym podobne wynalazki ale jak już mówimy o dobrych nutach to nazywajmy rzeczy po imieniu czyli "dobra kawalina "z Biało-Zielonymi pozdrowieniami i dozobaczyska na T29 :)
25 października 2009, 13:34 / niedziela
Nos - wspomniany kawałek U2 -leciał po meczu ze Śląskiem- pierwszy kawałek po meczu (30.08.2009 -powiązanie daty z tym kawałkiem chyba rozumiesz). Pewnie się zdziwisz ale od kilku miesięcy lecą zupełnie nowe kawałki - jeśli tego nie zauważyłeś, to znaczy, ze po prostu nie słuchasz jaka muzyka leci. Ot, tyle w temacie...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.192