Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Radomiak - Lechia /28.09.05 g.16.00

strona 2/2

28 września 2005, 18:06 / środa
Ja pierd... , no Ku.wa mać !!! Jak to możliwe...

Lechio, czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię !
28 września 2005, 18:06 / środa
J*bac sedziego i cala rodzine jego
28 września 2005, 18:07 / środa
no w pizdu 93 minuta i przegraliśmy
28 września 2005, 18:10 / środa
Gdybysmy zagrali 4-4-2...
28 września 2005, 18:27 / środa
to jak wkoncu to sie skoczylo bo stopka 77 pisal ze polowa ekipy co pojechala na mecz nieweszla na mecz jak to sie skonczylo wszyscy odnas obejzei mecz???????
28 września 2005, 18:28 / środa
olo dzieki ze mnie lubisz :) hehehe
lapsie

ja itak przy swoim pozostane

bedzie lepiej LECHIA GDANSK

GDYNIA

hehe
28 września 2005, 18:37 / środa
Jaki to jest pech cały czas sprawdzam wynik 1-1 to okej na wyjezdzie i oczywiscie 93 minuta muszą przegrac czemu Lechia ma takiego pecha ?? Ja sie załamie
28 września 2005, 18:43 / środa
kurwa!!!!!!!!!
28 września 2005, 18:44 / środa
no coz trudno sie mowi trzeba wyciagnac wnioski aby w nastepnym meczu grac lepiej

Lechia Gdansk

pozdrowka dla ola :D hehehe
Niepokoję się tym że Wojciech został zmieniony już w 51 minucie bo to by znaczyło że odnowiła mu się kontuzja. Oby nie.
bartcr nie załamuj sie chlopie,taki los kibica,na szczescie roznice punktowe nie są wielkie,do 6 w tabeli ŁKS tracimy tylko 4 pkt.Wygramy nastepny mecz i pozycja w tabeli moze diametralnie sie zmienic.
28 września 2005, 18:58 / środa
ekipa ktorej nie wpuszczono od razu weszla dopiero na druga polowe chyba wszyscy obejzeli chociaz druga polowke
28 września 2005, 19:01 / środa
aj.... lechijko lechijko!! z prawie najslabyszym zespolem w lidze przegrana :(
28 września 2005, 19:04 / środa
d.g. przestań bujać w obłokoach. Tabela o której mówisz jest FAŁSZYWA. Tylko chyba serwis lechia.gda.pl z maniackim uporem odlicza punkty Widzewowi, Piastowi i Ruchowi. Tylko po co? Po to żeby Lechia ładniej w tabeli się prezentowała?! Wiesz co zostanie z tych kar? Powiem Ci: wielki chuj z nich zostanie!
28 września 2005, 19:20 / środa
No Panie trenerze! Kiedy Pan w końcu zobaczy, że trzeba wrócić do 4-4-2. Jak tak dalej pójdzie to zobaczycie jak Wojciech odchodzi w przerwie zimowej. Bo nie będzie mu się chciało grać o utrzymanie a i nikogo wartościowego nie ściągną bo kto da kase dla tych co walczą o utrzymanie! Mam nadzieję, że tym meczem Lechia osiągneła dno od którego teraz będzie się powoli odbijać!
28 września 2005, 20:08 / środa
czy 4-5-1 czy 4-4-2 przeciez jak to Kaczmarek powiedzial graja ludzie, a nie ustawienie!! wierze, ze bedzie dobrze...
28 września 2005, 20:09 / środa
Moim zdaniem jesli ktos nie jechal na mecz, nie powinien wystawiac takich opini:
"nie widziales,nie pisz nie wkurwiaj .."
..od razu ,ze trenera zwolnić ..,poprostu trzeba mu wbic do głowy ,ze ustawieniem 4-5-1- nic nie zrobi .. , musi byc 4-4-2- i basta ..
Nie bylem na meczu, nie wiem jak toczyła sie gra ,wiec nie chce nikogo obwiniac.
28 września 2005, 20:34 / środa
Jestem kibicem RADOMIAKA i skoro nie byliście na meczu to nie bluzgajcie na nasz klub. To kibice RADOMIAKA zaczęli krzyczeć przed końcem pierwszej połowy , żeby wpuścić waszych kibiców . Zapytajcie się tych co byli w Radomiu.
To wasi kibice bili nam brawa za wstawienie się za tymi co stali za płotem.
A wy odrazu bluzgacie na RADOMIAKA.
Pozdrowienia z Radomia . Życze wam żebyście nie spadli z ligi bo kibice takich klubów jak Radomiak, Lechia , Śląsk zasługują na drugą ligę a myślę , że nawet na coś więcej. To dzięki stadionom w Radomiu , Gdańsku i Wrocławiu jest tak wysoka frekwencja na meczach drugiej ligi.
28 września 2005, 20:59 / środa
Brye oczywiscie ze nie jestem tak naiwny zeby wierzyc ze pzpn nalozy jakiekolwiek kary.Ale mimo to,nie jest za tak tragicznie(jeszcze).Oto prawdziwa tabela:

. drużyna m z r p bramki pkt.
1. Jagiellonia Białystok 9 6 2 1 16:8 20
2. Śląsk Wrocław 9 6 2 1 13:8 20
3. Widzew Łódź 9 5 2 2 15:9 17
4. Ruch Chorzów 9 5 1 3 13:9 16
5. Świt Nowy Dwór Maz. 9 4 3 2 14:10 15
6. Zagłębie Sosnowiec 9 4 3 2 12:9 15
7. Piast Gliwice 9 3 5 1 9:7 14
8. ŁKS Łódź 9 3 4 2 12:8 13
9. Kujawiak Włocławek 9 3 4 2 10:7 13
10. KSZO Ostrowiec Św. 9 3 4 2 13:12 13
11. Heko Czermno 9 2 6 1 7:5 12
12. Górnik Polkowice 9 3 1 5 13:13 10
13. Lechia Gdańsk 9 2 3 4 11:13 9
14. Radomiak Radom 9 2 3 4 12:16 9
15. Szczakowianka Jaworzno 9 2 2 5 11:24 8
16. Polonia Bytom 9 1 2 6 10:18 5
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 0 4 5 11:18 4
18. Drwęca Nowe Miasto Lub. 9 1 1 7 9:17 4

Przy zwyciestwie i korzystnych wynikach mozemy sie przesunąc o kilka oczek do gory.To oczywiscie teoria ale chyba nie watpisz Brye,ze Lechia sie utrzyma:-)
Widze ze cisnienie Ci podskoczyło ale nie ma sie co dziwic- za dobrze to nie jest.
Na razie łapiemy sie na baraż.Ale bedzie lepiej.
28 września 2005, 23:04 / środa
No rzeczywiście ciśnienie mi podskoczyło. Chyba po mału staje się jasne, że jak zimą nie da sie załatwić parę złotych na transfery to będzie ciężko. Jeszcze bardziej niż porażka boli chyba kontuzja Wojciecha. Obawiam sie, że jak się odnawiają mu stare urazy to może być nie wesoło. Bez Wojciecha i dobrych napastników to mamy naprawdę lipę. Wierzę oczywiście wciąż w utrzymanie ale bez wzmocnień może być oto baaaaardzo trudno. Może za dużo tych "może" ale na razie to mimo wszystko dopiero jedna czwarta sezonu za nami. I na razie chyba tylko jedna rzecz wydaje się być już pewna ? w walkę o awans to my się raczej nie włączymy.
Pozdro
28 września 2005, 23:05 / środa
Kurwa!!!!! To takie proste!!!grałem w piłke.od 88 min gra się na czas jak nie idzie.!!!No dobra na wyjazdach inne ustawienie u siebie inne ale wybijać piłki to każdy umie.Zobaczymy na Piaście ale jeżeli dupa(bez 3 pkt) to Kaczmarek sam musi powiedzić _DZIEKUJE_Bo inaczek to nie trener a .............no huj zobaczymy.Do spokojnej 10 poz,mamy już 4 pkt. czyli minimum 2 mecze.-to już duzo!!!!!
29 września 2005, 00:35 / czwartek
Nasi dzielni wyjazdowicze przesiedzieli ponad trzy godziny na posadzce jednego z najpiękniejszych dworców w Polsce - Warszawa Wschodnia w otoczeniu kordonu zomowców. To, jak się traktuje kibiców w Polsce nie trzeba chyba pisać, ale może nasi obrońcy zanim znów się zagapią w 93 minucie wezmą pod uwagę fakt, że są ludzie, których stać na to aby dla Tego Klubu, dla Tych Barw robić to, co robią.
Mnie tradycyjnie ujajili w robocie chociaż do Radomia mam tylko 100 km, kurwa! Trzymajcie się chłopaki! Lechia to Wy!
29 września 2005, 00:55 / czwartek
Dodam jeszcze, że z relacji Zioma, ktory był na meczu, wynika, że kibice Radomiaka pokazali klasę. Gdy części naszych nie chcieli wpuścić na stadion trybuny ryknęły: "wpuścić Lechię". Odpowiedziały im brawa ze strony gdańszczan. Wtedy, jak donosi Ziom, paru gostków z Radomia już się totalnie zagalopowało i zaczęli krzyczeć: Lechia Gdańsk!!!:))
Widać ludzie, którzy reprezentują określone barwy mają klasę;)
29 września 2005, 07:11 / czwartek
to jednak są jeszcze normalni kibice w polsce ! lecz wiemy doskonale ze jest ich nie za dużo !!!
29 września 2005, 08:31 / czwartek
Ależ my mamy pecha,dostać bramkę w doliczonym czasie.Następny mecz
musimy wygrać ,bo inaczej trudno się będzie odbić z tego dołka .

Ave Lechia Danzig
Ultimato Greeno Huliganos
29 września 2005, 09:05 / czwartek
sorry LG-K ponioslo mnie wczoraj lekko. to z nerwow.. :) bez urazy?:)
29 września 2005, 09:08 / czwartek
co nie zmienia faktu ze okrzyk niezbyt mobilizujacy wzniosles :)
29 września 2005, 09:18 / czwartek
Trzeba po prostu do konca rundy wygrac wszystko u siebie nop i cos z wyjazdu przywiezc,potem zgadzam sie Brye nieodzowne są wzmocnienia.Bez Wojciecha coby o nim nie mowic,Lechia traci polowe swojej wartosci taka niestety jest prawda.90 procent strzelonych goli to przy jego współudziale.Oby kontuzja nie była grozna.Co do traktowania kibiców w Polsce to juz jest paranoja.Dla pzpn i psiarni wszyscy to potencjalni bandyci i chuligani.Cos z tym trzeba zaczac robic,niewpuszczanie na mecz to zwykłe ograniczanie praw i swobód obywatelskich.Mysle ze kibice w całym kraju powinni sie zjednoczyc i podjac jakies działania włącznie z wkroczeniem na drogę prawna i powiadomieniem rzecznika praw obywatelskich.Bo za chwile dojdzie do tego,ze zeby wejsc na stadion trzeba bedzie spełniac 100 roznych bzdurnych warunkow wymyslonych przez psiarnie i dziadkow z pzpn.Brye chlopie tez mnie srce boli ale gdzies w duszy mam pewnosc ze sie spoko utrzymamy.Pozdrawiam
ps.niestety wyjezdzam dzis słuzbowo i nie bede na meczu w sobote:-(( trzymam kciuki i jestem pewien ze 3 pkt nasze!
29 września 2005, 10:00 / czwartek
Już nieraz pisałem o sytuacji kadrowej Lechii.Dla mnie Wojciech to numer jeden.Bez Niego to zupełnie inny zespół.Biskup,Pęczak,Fechner to bardzo mocne punkty zespołu a reszta????...............Rozczarowuje mnie Kalkowski,Rusinek,Brede.Reszta to rzemieślnicy.Nie wspominam tu o takich gwiazdach jak Ronaldo czy inni bo to szkoda słów.No i Kaczmarek!!!!Uparł się chłop i już!!!!!!Teraz mamy sytuację ze nie ma czego bronić.To tak jak 0;3 do przerwy.Trzeba atakować!!! Teraz nie ma miejsca na ustawienia asekuracyjne tylko ATAK,ATAK i ATAK!!!!Cholerna szkoda Wojciecha bo bez Niego to marnie widze i w zasadzie nie widze gry NASZEJ UKOCHANEJ LECHII!!!!!
29 września 2005, 10:06 / czwartek
A tak na marginesie!!!!Co mnie obchodzi i jak tu ktoś pisał "na pocieszenie Śląsk czy Wisełka wygrały"!!!!My martwmy się w tej chwili o Naszą Drużyne bo co z tego ze np. Śląsk awansuje a My spadniemy!!!!!Ktoś napisze "jesteśmy z Wami" to to będzie wszystko!!!!
29 września 2005, 12:28 / czwartek
Ja byłąm na wyjeździe, widziałam i większość osób byłą zadowolona z gry, Lechia WYRAŹNIE WRACA do formy, walczyli cały mecz, zawalili w końcówce ale oby tak dalej a wyjdzie na prosta Oczywiście jak zwykle najlepiej wiedza ci co nie byli...

Pozdro dla obecnych w Radomiu
29 września 2005, 12:36 / czwartek
Nie byłeś, nie widziałeś nie pisz bzdur bo się ośmieszasz.

1. Szacunek dla kibiców Radomiaka. Przez cały mecz 0 bluzg na Lechię. Okrzyki w stronę własnego zarządu, aby wpuścili naszych kibiców. No i wpuszczenie kilku z nas przez swoje sektory na stadion.

Lechia Gdańsk nie krzyczeli kibice Radomiaka, ale kibice Lechii siedzący na trybunie dla VIP- ów.

2. Wbrew pozorom Lechia nie rozegrała złego meczu. Pierwsza stracona bramka to totalny przypadek. Druga to błąd Szczepińskiego, który niepotrzebnie faulował na wysokości pola karnego, wiedząc że jest to ostatnia akcja meczu. Za faul powinien dostać żółtą kartkę (drugą w tym meczu). Rusienek w tym meczu był najlepszym zawodnikiem Lechii. Dużo szarpał, cofał się po piłkę, stwarzał sobie sytuacje strzeleckie. Najgorsi to niestety Brede i Janus. To co wyprawiali w obronie, to A-klasa, a nie II liga. To dzięki nim Radomiak mógł strzelić kilka goli więcej. Do tego dochodzi "drewniany" Szczepiński i jego straty w środku pola i mamy przyczyny porażki.

3. Sędzia tego meczu nie zrobił praktycznie żadnego błedu. Sędziował bez rewelacji, ale obiektywnie.

4. Ci co się spodziewali kolejnego awansu, muszą szybko zejść na ziemię. Cele Lechii w tym sezonie są zupełnie inne. O sponsorów się nie martwcie. Oni wiedzą o co gra Lechia, w przeciwieństwie od kilku "gorących głów".
29 września 2005, 15:26 / czwartek
Zeto rozumiem, że pijesz do mnie z tym awansem. To, że napisałem, że się w walkę o ten awans raczej nie włączymy nie oznacza, że zakładałem, że takie są cele Lechii przed sezonem. Tak naprawdę start Lechii na drugoligowym froncie był wielką niewiadomą. Pierwsze mecze pozwalały wierzyć, że większość sezonu będziemy się cieszyli spokojem w środkowej strefie tabeli. Dziś widać, że raczej będzie niezła nerwówa. Wzmocnienia są nieodzowne, a do tego trzeba pieniędzy, a te pochodzą od sponsorów. Piszesz żeby się o nich nie martwić. Okej już się nie martwię. Widać wiesz coś o czym wielu nie wie.
29 września 2005, 15:49 / czwartek
w pociagu w 1 strone 124 powrot 136 glow

niestety sama walkai ambicja nie damy rady nic zdzialac w 2 lidze zenujace bylo to spotkanie RADOMIAK SLABYa my jeszcze slabsi kopanina straszna sytuacja z 93 min to tylko nasz blad nikt nie umial wybic pilkiza pole karne niestety JANUS nie poklada zadnych nadzieji szkoda SLAWKA MATUKA lepiej by to wgladalo za jego gry

szacunek i podziekowania dla kibicow RADOMIAKA za wstawienie sie w naszej sprawie
CHWDP DLA SCIERWA !!!!!!!!!!1
29 września 2005, 16:27 / czwartek
Zeto, witam.

Ja też byłem na meczu i powiem jak ja to widziałem.

Okrzyki kibiców z Radomia: prawde mowiac nie widzialem dokladnie kto krzyczał z sektorów Radomiaka "Lechia Gdańsk!". Wiem jednak, że okrzyki te wzniosły się własnie z trybuny, gdzies siedzieli kibice Radomiaka (i vipy? pewnie masz racje, bo to byla trybuna za ławkami rezerwowych). Wszyscy w barwach biało-zielonych. Tak naprawdę: mniejsza o to.

Gra Lechii: Okresy lepsze, kiedy posiadali inicjatywę, Lechia przeplatała z duzo gorszymi, kiedy dawała zepchnąc się do głębokiej defensywy. Nasi stoperzy to bomba zegarowa na naszym polu karnym. Zaczynam przypominać, że na ławcesiedzi Sierpiński, ponoć regularnie udowadniający na treningach, że zasługuje na pierwszy skład.

Rusinek: Tak, mi tez podoba się, że biega, walczy, wychodzi nawet często na pozycje "sam na sam". Ale - przepraszam, ale juz nie mogę - kurwa co to za napastnik, który nie potrafi strzelać goli? Jego gra robi wrażenie, ale tylko do momentu strzału na bramkę. Co się dzieje dalej: dobry przykład wczoraj, kiedy zmarnował IDEALNĄ sytuację do strzelenia gola na 2:1. Poza tym 2 gole w dziewięciu meczach, to jak na napastnika bardzo słaby dorobek. Oczywiście nie mówię, że Rusinek to słaby piłkarz, że gra źle. Ale ON NIE NADAJE SIĘ NA NAPASTNIKA. Gra tam, bo nie ma kto inny. Mimo swojej nieskuteczności jest najbardziej - przy obecnym stanie kadrowym Lechii - odpowiednim zawodnikiem na tej pozycji. Jaki z tego wniosek? Że NAPASTNIK w Lechii jest koniecznie potrzebny. Bo obecnie nie mamy ŻADNEGO. A jak strzelać gole bez napastnika? I jak wygrywać mecze, jak nie strzela się goli w idealnych sytuacjach?

Na domiar złego: Wojciechowski znów kontuzjowany i zdaje mi się, że już tym razem na dłużej. Schodząc z boiska (a propos - kurwa, ci noszowi to do noszenia workow z kartoflami, a nie piłkarzy! Znosząc Wojciecha za linię boczną rzucili te nosze na ziemię - i co z tego, ze Wojciech waży pewnie z 90kg - jak workiem kartofli. Chyba wszyscy dostali przepukliny, albo Wojciech wolał po prostu nie ryzykowac złamania kręgosłupa, przez ponowne takie rzucenie nim, bo zdecydował się iść z drugiego końca boiska do szatni o własnych siłach) widać było, że kontuzja Sławka może być całkiem powazna. Tak więc nie mamy rozgrywającego na najbliżesze, sądzę 2-3 mecze. Jak nie dłużej. Bo jak to więzadła kolanowe, to... . Nie chcę krakać, ale boję się, że dłużej niż do końca sezonu Wojciech już nie pogra.

Fechner - będzie pauzował w meczu z Piastem. Znów dziura na lewej obronie. Aż boje się myślec, co to będzie.

Ogólna konkluzja: JEŚLI W PRZERWIE ZIMOWEJ NIE ZAJDĄ POWAŻNE ZMIANY KADROWE, TO OBAWIAM SIĘ NAJGORSZEGO.

Pozdro dla wszystkich wczorajszych wyjazdowiczów.
29 września 2005, 21:27 / czwartek
Widzisz Corney, czasami łatwiej wejść na trybunę dla vipów niż na sektor dla gości.

niestety przeinteligentne psy nie wpuściły nas na nasz sektor, bo "podobno" mieliśmy kradzione bilety. Za to bez trudu, i bez okazywania biletu weszliśmy na sektor vipowski, pomimo iż trzeba było przejść 4 bramy i panią z imienną listą. Praktycznie połowa sektora vipowskiego (ok 30 osób) to Lechiści. Kiedy Radomiak krzyczał "wpuścić Lechię", my krzykneliśmy "LECHIA GDAŃSK". A że gardła doświadczone, to i słychać było ;-)))))

A co do rusinka, cały czas powtarzam że powinien grać na skrzydle, a w ataku powinien biegać Dzienis albo Kalka.
29 września 2005, 23:11 / czwartek
Jest źle, a nawet bardzo źle. Teraz nie pozostalo nic innego, jak tylko wygrywac, ale bedzie ciezko bez Wojciechowskiego. Mam tylko nadzieje, ze miejsce w tabeli nie odbije sie na frekwencji i w sobote bedzie pelny stadion.
30 września 2005, 07:13 / piątek
nie no pełnego stadionu nie ebdzie n apewno !! mysle ze bedzie taka frekwencja jak z FINISHPARKIETEM. !!!
30 września 2005, 13:11 / piątek
Zeto? Wchodziłeś z tesktem "służbowo" na ustach. Rozbawiła mnie Twoja historia:)
PWPP!!!! (Ptaszek W Pupę Policji)
30 września 2005, 13:47 / piątek
Jeszcze warto przytoczyć cytaty z forum Radomiaka:

1. doping OK oprocz pewnych momentow... gdy Sloneczna narzucala "kto wygra mecz" to Lechie bylo lepiej slychac niz Golebnik :/ niestety

2. A ja mam tylko krótkie pytanie. Gdzie do kurwy w drugiej połowie był młyn?? Krzyczymy "Kto wygra" i słyszymy w odpowiedzi Lechia.

3. Taka mala dygresja z mojej strony.Skusilem sie na policzenie Lechii w klatce i wyszlo mi 100+-2 wiec nie wiem skad na stronce w relacjach wzielo sie 150 Dodac do tego trzeba 20 osob na honorowej.
Ale przerazilo mnie cos zupelnie innego a mianowicie to ze ta 100 jak juz krzyknela to bylo ja lepiej slychac niz nasz caly mlyn a co za tym idzie cala trybune pod gołebnikiem bo poza tymi dzieciakami co tam stoja w poblizu bociana nie spiewa nikt (czyzby to byl wstyd naszj 20 paroletniej starszyzny przed wydaniem z siebie dzwieku?) A pozniej sie dziwicie i nerzekacie ze doping zle wychodzi a wychodzic inaczej nie moze jak wiekszosc która spiewa nie przeszla jeszcze mutacji.
Wielu z was popatrzylo sobie jakim skladem przyjechala Lechia i chyba widzieliscie ze jak juz zaczynali spiewac to wszyscy dawali z siebie max i oni jakos nie odczuwali wstydu spiewajac a nie tak jak nasa starszyzna kibicowska (raczej ostatnio wypada o niej napisac widz-owska bo takie zachowani jak oni prezentuja przystoi raczej w teatrze a nie na stadionie)) i co najwazniejsze znajdowali na to sile po przejechaniu 500 km.
-------------------------------------------------- --------------------------------------

I oby było tak zawsze chociaż mogło być jeszcze lepiej.

Pozdrawiam wszystkich wyjazdowiczów.
30 września 2005, 13:52 / piątek
Brye, oglądałeś film "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" ??

Wchodziliśmy (było nas 3) dokładnie tak jak gość w tym filmie.
Jedyny tekst: "Jesteśmy gośćmi z Gdańska, reprezentujemy Lechię"
No i oczywiście była jedna "legitymacja" ;-)))

Ogólnie wyjazd nawet, nawet. Tylko ta ostatnia minuta, ze Szczepińskim w roli głównej.
30 września 2005, 13:57 / piątek
Myślałem raczej o "Rejsie", ale jak widać patenty ze starych czasów wciąż działają. Niestety zomo też się nie zmieniło.
24 kwietnia 2009, 16:22 / piątek
Jeest 2-2..... 94' Buzała gollll!!!!!!! 2009
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239