Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Piast Gliwice /01.10.05 g.14.30

strona 1/2

22 września 2005, 20:49 / czwartek
Witam.Czas Pomyśleć o następnym meczu :).Jak już wygramy bądź zremisujemy (w porażkę naszą nigdy nie wierze) to trzeba sie zmierzyć z tym kim graliśmy o i wygraliśmy Puchar Polski w 1983 roku.Teraz też trzeba wygrać :).

A My Swoje Lechia Gdańsk
22 września 2005, 22:52 / czwartek
W kwestii formalnej - mecz z Piastem jest o 14:30
22 września 2005, 23:02 / czwartek
w kwesti formalnej nastepny mecz gramy w Radomiu i o nim trzeba teraz myślec.
22 września 2005, 23:30 / czwartek
VentoLG - czepiasz się czy próbujesz błysnąć geniuszem.
Kopnął się gość w godzinie meczu więc wpisałem małe correcto mundo.
Później znów będą posty - a o której godzinie mecz...

No cóż dzięki za przypomnienie.
Myślałem że gramy z LZS Wiślinka
23 września 2005, 00:00 / piątek
To znowu są dwie różne wersje
15:30 na lechia.gda.pl
14:30 na lechia.pl
23 września 2005, 11:08 / piątek
Ok już wszystko jasne mecz jest o 14.30 odnośnik
23 września 2005, 13:30 / piątek
Już mnie leczą te zmiany godzin i terminów meczy!!! Dużo ludzi pracuje w sobotę do godziny 15.00! i przez to nie zdąża na cały meczyk :(
Dobrze że nie zrobili na 13.30 bo wtedy to juz wogule byłaby lipa, a tak chociaż II połowa.
23 września 2005, 20:29 / piątek
a mamy z Piastem jakas zgode czy beda zgrzyty...
25 września 2005, 08:39 / niedziela
nie ma zdogy ! bedzie taka awantura jak nigdy na TRAUGUTTA !!! pilicja bedzie z calej polski zeby sie wsiasc udział w awanturze !!!! i beda chodzic dzieciaki 10-14 lat i krzyczec : OFICJALNI HULGANI : LECHIA GDAŃSK !!!! HEHEHEH
25 września 2005, 10:17 / niedziela
ossa dortmund- zgoda z Piastem to już historia. Kilka lat temu, w Warszawie na meczu Polska- Luxemburg, Młode Orły od nas pojechały z Piastem jak z baranami. Teraz Piast ma zgodę z Odrą Opole i Polonią Bytom.
25 września 2005, 22:08 / niedziela
witam
mam pytanie czy wie ktos moze skad da sie wytrzasnac plakat zawodnikow lechi na obezny sezon?? ale plakat taki duzy a nie jak w biuletynie meczowyme:/
z gory dzieki
26 września 2005, 13:43 / poniedziałek
dzieki Zeto pozdro z DO
26 września 2005, 21:52 / poniedziałek
niebyło mnie na świecie jak Lechia zdobywała Puchar Polski ale dużo o tym wiem gdyż zdobył go również mój ojciec :):) Fenomenalny Andrzej Marchel:):) mam nadzieje, że Lechia ten mecz wygra myśle że na meczu bede choć niewiem gdyż sam mam swój mecz POZDRAWIAM wszystkich fanów
27 września 2005, 16:13 / wtorek
mysle ze kibice z Gliwic jebna u nas zero wyjazdowe... znowu jakis wal zamieszal z godzina i nie wiem czy wyrobie :( juz mogl kur**a przesunac o jeden dzien i by wszyscy sie cieszyli
27 września 2005, 16:54 / wtorek
Może i będzie "taktyczne zero", choć patrząc na ich zgody może ich z 50-60 dyszek się pojawić. Polonia Bytom i Odra Opole dawno nie były w Gdańsku, więc kto wie....
29 września 2005, 14:42 / czwartek
Zagramy bez Fechnera 4 "zoltko" w tym sezonie.Dodajac do tego "Wojciecha" to czeka nas chyba najtrudniejszy mecz w rundzie. Oslabieni i z "nozem na gardle".
30 września 2005, 09:03 / piątek
Może być ciężko Piast to nie chłopcy do bicia, na wyjazdach remisowali z Widzewem (0:0), z Jaga(1:1) ze Świtem(1:1), wygrali z Kszo(0:1), do tej pory odniesli tylko jedną porażkę z Kujawiakiem u siebie, na wyjeździe jeszcze nie przegrali, mam nadzieję że naszym starczy woli walki i że uda sie mimo wszystko ugrać więcej niż remis.
30 września 2005, 09:28 / piątek
jak bedzie 1;1 to ja bede sie cieszył !!! ale lepiej jak bedzie wygrana !! LECHIJKA LUBI ROBIC NIESPODZIANKI !!!!1
30 września 2005, 09:52 / piątek
Tu nie ma co dywagować!!!!Lechia Musi ten mecz wygrać!!To ,że nie będzie w optymalnym składzie to już wiemy ale w lidze tak już jest.Każdy zespół kiedyś gra w osłabieniu i tu jest miejsce do pokazania charakteru.Teraz nie ma czasu na straty punktów.Trzeba biegać,strzelać,harować -być zespołem.MUSIMY WYGRAĆ!!
30 września 2005, 14:07 / piątek
Będzie ciężko, zabraknie rajdów Fechnera na skrzydle no i przede wszystkim Wojciecha w środku. Ciekawe jak trener zestawi teraz środek pola? Czy zagramy dwójką Szczepiński - Mysiak? Hmm...ciężko. No ale mimo tego trzeba być optymistą. "My wierzymy..." :)
30 września 2005, 16:09 / piątek
jak by nie bylo LECHIA WYGRA 2-0
30 września 2005, 20:17 / piątek
Lechijka jest ostro wkurwiona po tym fartownym zwycięztwie Radomiaka, więc myślę, źe nawet bez Wojciecha i Seby damy radę. Nie spodziewam się jakiegoś wielkiego wyniku, ale zwycięstwo jest w zasięgu.
30 września 2005, 20:37 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 września 2005, 20:38 / piątek
trzeba zagrac dwujką napastników bo wtedy zawsze jakas bramka nawt fartem wpadnie a jak gra sie jednym to nie ma nawet kto dobic strzału ww srodku mysiak i
szczepiński napewno se poradza
30 września 2005, 23:17 / piątek
Jutro każdy kibic z krytej prostej czy młynu niech drze się aż mu struny głosowe się pozrywają. Z takim dopingiem na pewno wygramy.
1 października 2005, 09:41 / sobota
no właśnie MISIEK2!!!!:D:D:D
Jak wracałem z meczu z Widzewem, to przy żaku widziałem gnojów może ze 12 lat, którzy po parku biegali w kominiarach i uciekali jak zobaczyli radiowóz...normalnie gówniarstwo w polsce spada na psy;/
1 października 2005, 13:05 / sobota
tak sie zastanawiam czemu nie spiewamy na stadionie piesni

Lechia to jest potega,

Lechia najlepsza jest,

Lechie trezba szanowac,

Lechia ,nasz Bks.

albo cos w tym stylu...mysle ze warto
1 października 2005, 13:36 / sobota
Ide na mecz ale .....strasznie ciężko będzie.Mamy już 4 pkt.straty do 10 drużyny więc MUSIMY WYGRAĆ!!!!Obojętnie jak-karny w 91 min,ręką,ze spalonego .Obojetnie.Musimy wygrać!!!!!!OBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 października 2005, 14:43 / sobota
Niech nawet strzela z przewrotki z rzutu roznego - obojetnie - punkty maja zostac w Gdansku. Jak nie bedzie szlo, ostatnie pol godziny nasz bramkarz powinien czychac w polu karnym Piasta na gorne pilki i pogrywac z Rusinkiem - wersja troche hardcorowa ale licza sie punkty.
1 października 2005, 16:55 / sobota
0-0 tragiczny mecz...
1 października 2005, 16:57 / sobota
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie...
1 października 2005, 17:26 / sobota
Ale mizeria normalnie śmiech na sali . Gdyby nie to że Piast był równie słaby jak my to skończyło by się 0:6 . Szkoda słów
1 października 2005, 17:29 / sobota
brak słów... :( frekwencja spadnie przy takim poziomie gry do 500 osob na meczu. o spadu nie wspominajac.

obym sie mylil.
1 października 2005, 17:35 / sobota
Teraz wszyscy widzą,bez Wojciecha to TRAGICZNY ZLEPEK!!!!!!!Nikt,zupełnie nikt nie grał tylko chodzili.A taki Zuk,Biskup,Mysiak,Sierpiński to DNA TOTALNE.Nawet Ronaldo na ich tle to Pele futbolu.No może Brede i Janus coś delikatnie grali.Ten Kaczmarek to chyba ślepy lub chory.Tu potrzeba RADYKALNYCH zmian.Tu trzeba obniżyc gaże i walczyć.W każdym meczu a nie chodzone.A tego Biskupa to najchętniej z Zukem kopnął bym z całych sił w ...DUPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 października 2005, 17:45 / sobota
moje skromnei zdanie wyraże:bez Wojciecha Lechia nieistnieje!!
1 października 2005, 17:46 / sobota
Kocham klub, a nie piłkarzy!
1 października 2005, 17:47 / sobota
Jako grupa Greengos prosilibyśmy o komentarze dotyczące oprawy tego spotkania . Jeżeli ktoś niedojrzał , nierozpoznał tego co było przedstawione to już pisze co oprawa zawierała a mianowicie folie na płocie z gotyckim napisem Murem Za Lechią która podświetliło 15 rac nad tym znajdowało się 11 transparentów " koszulek " z wypisanymi nazwiskami piłkarzy a nad nimi była rozłożona sektorówka "12" czyli kibice.Chcieliśmy w ten sposób pokazać że...
**uj z wynikami Lechijko jesteśmy z Wami !
Proszę o komentarze.
1 października 2005, 17:56 / sobota
........j z wynikiem jesteśmy z Wami.Bardzo ładnie ale jak ci ludkowie wiedzą po co tam byli.Mieć takich kibiców,tak wspaniałych kibiców to trzeba szarpać,harować i być godnym tego bo to towarzystwo jest tego NIE GODNE!!!!!!!!!!!!!Żal mi tych wspaniałych kibiców!!!!!!A tych głupków to bym kopnął w DUPE!!!!!!!!!!!!!
1 października 2005, 17:58 / sobota
Jak to powiedział jeden z naszych piłkarzy oglądający dziś swoich kolegów na boisku:

K****wa tego nie da się oglądać
1 października 2005, 18:01 / sobota
W dzisiejszym meczu szczegolnie w pierwszej polowie doping naprawde swietny,caly stadion wlaczyl sie do dopingu,bardzo fajna opcja z tym bebnem i oklaskami konczone okrzykiem lechia ,juz na pol godziny przed meczem stojac za kryta i nie widzac co sie dzieje na trybunach mozna bylo poczuc naprawde konkretny doping,a w zasadzie jego zaczatki,szkoda ze pilkarze swoja gra inie dostosowali sie do poziomu dopingu czego efekty widzielismy w 2 polowie kiedy juz wiekszosc z nas nie bardzo kwapila sie dopingu czemu nie mozna sie dziwic skoro druzyna gra z taka nieporadnosci i bez pomyslu
1 października 2005, 18:04 / sobota
nie żeby się nie spodobać ani narzucać ale to co dziś zobaczyłem na Traugutta to woła o pomste do nieba .... żenada to jedyne słowo odpowiednie w tym poście!!!!!
1 października 2005, 18:21 / sobota
oj szkoda mi slow na to co dzis pilkarze porabiali na boisku :(

miejmy nadzieje ze nadejda lepsze czasy !!!

AMS!! LG !!!
1 października 2005, 18:45 / sobota
Tylko jeden zespolik mnie nie zawodzi.37 min.i jedne wsiuny wygrywają z drugimi już 2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!Chociaż to na pocieszenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 października 2005, 18:52 / sobota
teraz to ja już troszkę ochłonąłem, gdybym pisał tu na gorąco to długo ten post by tu nie zagościł, przez pięć lat nie widziałem tak cieniutkiego meczu w wykonaniu Biało-Zielonych, dużo osób pisze o wzmocnieniach, ja bym wzmocnił także "pozycję" trenera (z wielkim szacunkiem dla Boba Jr)...
1 października 2005, 19:04 / sobota
Panowie bądźmy dobrej myśli ja wierze że kopacze sie obudzą i zaczną grać jak na II lige przstało bo mają dla kogo grać My jako kibice czekamy na zwycięstwo i w miare równą gre Lechii. Niech trener i piłkarze spojrzą na trybuny podczas meczu i zobaczą że naparwde mają dla kogo grać
pozdrawiam
Zup NG 05
1 października 2005, 19:04 / sobota
Nie bede komentował gry piłkarzy, wiadomo Lechijka bez Wojciecha zbyt wiele nie zdziała. Jedyne co chciałbym skomentować to doping... TRAGEDIA. Generalnie nie wiem po co na młyn przychodzi banda szczyli i kobitek delikatnie mówiąc nie udzielających się i jakby nie w temacie. Lepiej zeby mlyn byl mniejszy ale k.... glosniejszy.
1 października 2005, 19:06 / sobota
odnośnik

GALERIA Z MECZU

foto 1 odnośnik
foto 2 odnośnik
foto 3 odnośnik
foto 4 odnośnik
foto 5 odnośnik
foto 6 odnośnik
foto 7 odnośnik
1 października 2005, 19:15 / sobota
tomk NA JAKIM TY MECZU BYLES?doping tragednia-to chyba musiales stadiony pomylic
1 października 2005, 19:25 / sobota
Chciałbym poznać powód dla, którego Pan Kaczmarek ponownie ustawił zespół na 4-5-1,
Po raz kolejny gra się nie układała i co robi Pan Trener?
Postanawia zmienić ustawienie pod koniec spotkania,
Moje gratulacje,
Dodatkowo Pan Kaczmarek chyba już sam nie wierzy w swój zespół, grając na czas i na remis w ostatnich minutach,
Jeżeli 0-0 to wynik, który trzeba bronić dokonując zmiany na czas w 93 minucie to po raz drugi już w tej wypowiedzi moje gratulacje dla Pana Kaczmarka za zmysł taktyczny,
Jeśli zaś chodzi o piłkarzy i ich dzisiejszy "występ" to jak dla mnie słabą formę potwierdził Brede (mnóstwo niecelnych i nieprzemyślanych podań),
Żuk nie potrafi grać na skrzydle w ataku (zupełnie bez koncepcji),
Giermasiński - a grał dziś ktoś o tym nazwisku w ogóle??? Gdyby nie te straty i niecelne podania to bym nawet nie zauważył jego obecności. Wojciecha to on nie zastąpi:(
Mysiak za dużo strat i niepotrzebnych, samotnych przebiegów,
Sczepiński na swoim stałym poziomie,
Dzienis mało widoczny ale z drugiej strony w pierwszej połowie Nasi uparli się na grę wyłącznie lewym skrzydłem,
Biskup dziś też jakoś bez wiary we własne umiejętności,
Rusinek znów osamotniony i tym samym wiele nie mógł zdziałać,
Dla odmiany Bączek ponownie bardzo dobrze na przedpolu i pewnie na lini,
A Sierpiński moim zdaniem zasługuje na grę od pierszej minuty spotkania (i pewnie zagra bo Brede dostał chyba 4 kartkę)

A na sam koniec, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale pierwszy celny strzał na bramkę oddał dziś Dzienis w okolicach 70 minuty!!!!!!!!!!!!!!!!
W sumie przez cały mecz zaliczyliśmy chyba 2 albo 3 celne uderzenia :(((((
Myślę, że to w doskonały sposób obrazuje poziom spotkania i powinno dać WIELE do myślenia Panu MK, (kiedy Pan wreszcie wprowadzi w życie te wnioski o których wyciąganiu wspomina Pan przy każdym kolejnym meczu.)

LECHIA GDAŃSK !!!
1 października 2005, 19:53 / sobota
Potwierdzam mojego przedmowce, a co do DZIENISA to chyba najlepszy byl dzis na boisku no i BĄK ,reszcie druzyny WYRAZNIE BRAKUJE WIARY WE WLASNE UMIEJETNOSCI a cos musi za tym stac,nie chce wskazywac palcem ale obwinil bym za to pana KACZMARKA.wydaje mi sie ze czuje sie ON w LECHI troszke bezkarnie ale mysle ze poniesie on wkoncu konsekwencje za swoje czyny bo jeszcze wiele sie musi nauczyc skoro chce byc trenerem druzyny przynajmniej II-go ligowej,czy jest ktos w Lechi kto moze jakos wplynac na naszego"MURINIO"
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015