Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Uśmiechnijmy się !!!

strona 55/64

10 września 2011, 13:56 / sobota
hahahahaha :D czyli jednak to prawda że aRKA to kurwa :D
11 września 2011, 02:15 / niedziela
A kiedykolwiek w to wątpiłeś ? :)
11 września 2011, 03:00 / niedziela
11 września 2011, 10:38 / niedziela
13 września 2011, 17:14 / wtorek
13 września 2011, 17:32 / wtorek
obejrzyjcie a dowiecie sie dlaczego tylu zydow jest akurat w Lodzi :) odnośnik
14 września 2011, 16:14 / środa
14 września 2011, 17:32 / środa
Do kompletu Hubert Wołąkiewicz. Bez spektakularnych wpadek, ale widać było, że kryje mniej więcej tak jak w zabawie w chowanego. Wiślacy robili co chcieli, a Wołąkiewicz udowodnił, że do Arboledy to mu jak stąd do kartelu w Medellin. Kolejny reprezentant Polski...

odnośnik
16 września 2011, 04:47 / piątek
23 września 2011, 11:17 / piątek
odnośnik wies tanczy i spiewa.
23 września 2011, 11:21 / piątek
odnośnik buhahaha najlepsza koncowka ;D
23 września 2011, 17:30 / piątek
Tomasz Lis się wkurwił strasznie na tego lewaka

odnośnik
24 września 2011, 13:34 / sobota
odnośnik Polecam CALOSC!
24 września 2011, 19:07 / sobota
tuskobusowa wersja Upadku

odnośnik
4 października 2011, 02:12 / wtorek
Sprzątanie na Ukrainie :D

odnośnik
5 października 2011, 08:26 / środa
6 października 2011, 12:12 / czwartek
Czy twoje dziecko jest emo?

Chcesz uchronić swoje dziecko przed takim losem? Ale skąd wiesz, czy nie jest za późno? Może twoje dziecko już stało się emo? Sprawdź ile z tych punktów pokrywa się z twoimi obserwacjami. Jeżeli nie jest to większość, jest jeszcze nadzieja. Jeżeli nie... Samo wykończy się żyletką.

Często giną ci żyletki. W każdej formie, nawet wkłady do maszynki.

Na zwykłe pytania typu: Jak tam w szkole? czy Co byś chciał na obiad? odkrzykuje: W ogóle mnie nie rozumiecie! Zostawcie mnie w spokoju! Dajcie mi prawo do szczęścia!, po czym biegnie do swojego pokoju, żeby popłakać.

Nie pamiętasz jak wygląda jego twarz. 3/4 są skryte pod grzywką.

Giną ci kosmetyki. W szczególności tusz do rzęs i lakier do paznokci.

Akt jego pobicia jednoczy skinów i punków.

Długowłosa młodzież w ciężkich, okutych butach woła na niego „ciota”, albo „pedał”.
Znajomi homoseksualiści również tak krzyczą.

Widzisz, że jakiś hippis dołącza się do skinów i punków w akcie pobicia twojego dziecka.
Chce dostać kwadratowe okulary o czarnych obwódkach, mimo że nie ma wady wzroku.
Do szkoły nie nosi plecaka, lecz torbę, w której jest więcej kosmetyków niż książek. (dotyczy tylko chłopców, u dziewcząt pojawia się to bez względu na subkulturę)
Pisze pamiętnik, w którym wiodącą rolę pełnią mhrooczne wiersze i planowanie samobójstwa.
Zdecydowana większość ubrań w jego szafie jest w paski lub szachownicę.
Nie ma mowy o jakiejkolwiek sensownej rozmowie. Mają swoje zdanie na każdy temat i nawet jeśli głoszą nieprzeciętne herezje, to i tak ty się mylisz.
Spięło sobie wargi agrafką, żeby zawsze zachować stosowną minę.
Nie wpuszcza cię do swojego pokoju. Wchodzisz tam tylko, w nocy, gdy siedzi w łazience i próbuje robić sobie makijaż.
Twierdzi, że nie ma żadnych przyjaciół.
Następnego dnia zaprasza tych przyjaciół, żeby razem popłakać w piwnicy.
Wykazuje nadmierne zainteresowanie ptakami z rodziny krukowatych.

odnośnik
6 października 2011, 13:54 / czwartek
6 października 2011, 18:46 / czwartek
Co do tych emo, to tam napisane jest, że " Hitler też był emo "
Jak to dobrze, że z wiekiem człowiek łysieje lub robią mu się zakola.
6 października 2011, 22:59 / czwartek
10 października 2011, 05:55 / poniedziałek
Na co chodzą prawdziwi kibole z ległej
odnośnik
10 października 2011, 15:16 / poniedziałek
10 października 2011, 23:13 / poniedziałek
A tu Poźniak i Delu odrabiają karnie odnośnik
11 października 2011, 00:14 / wtorek
odnośnik
chyba jeszcze nie było
11 października 2011, 10:50 / wtorek
11 października 2011, 13:32 / wtorek
17 października 2011, 11:40 / poniedziałek
20 października 2011, 15:13 / czwartek
Robert Biedroń w Radiu Zet, został spytany przez prowadzącą program Monikę Olejnik "co to jest Konwent Seniorów?". - Konwent Seniorów to jest zebranie najważniejszych, najstarszych posłów w parlamencie - powiedział jeden z posłów Ruchu Palikota. - Ale kompromitacja. Jestem młodym parlamentarzystą - przyznał po chwili i usprawiedliwiając się dodał: "szkolenie mamy w przyszłym tygodniu".
22 października 2011, 15:31 / sobota
Siedemnastoletnia Włoszka oznajmia matce, że okres jej się spóźnia już ponad dwa miesiące.
Matka - mocno zaniepokojona - udaje się do najbliższej apteki po test ciążowy.

Test daje wynik pozytywny.

Matka - wrzeszcząc, przeklinając i płacząc w typowo włoskim stylu - wykrzykuje w końcu: "Kim jest ta świnia która Ci to zrobiła?"

Dziewczyna wystukuje SMS-a na swojej komórce.

Pół godziny później najnowszy model Ferrari zatrzymuje się przed ich domem. Wysiada z niego jegomość po 40-ce z lekkim szronem na głowie w garniturze od Armaniego.

Siada w salonie naprzeciw rodziców i obok dziewczyny i oznajmia:
"Dzień dobry, Państwa córka poinformowała mnie o całej sytuacji. Niestety nie mogę się z Nią ożenić ze względu na moją nieco skomplikowaną sytuację rodzinną, ale zajmę się wszystkim.
Opłacę wszystkie koszty ciąży, porodu i wychowania dziecka oraz zapewnię Waszej córce godziwy byt do końca Jej życia.

Ponadto:
Gdy urodzi się dziewczynka - dostanie Ferrari, dwa sklepy z odzieżą i 2 miliony Euro na konto.
Jeśli urodzi się chłopiec - Ferrari, trzy sklepy sportowe i 3 miliony Euro na konto.
Jeżeli Wasza córka powije bliźnięta - każde oprócz samochodu otrzyma sieć restauracji oraz po 4 miliony Euro na konto.

Pozostaje tylko prosić Państwa o radę, co w przypadku ewentualnego poronienia?

W tym momencie dotychczas cicho siedzący ojciec wstaje, podchodzi do mężczyzny, kładzie mu delikatnie rękę na ramieniu i spokojnym tonem głosu oznajmia:

"Wtedy zerżniesz Ją jeszcze raz."
26 października 2011, 07:00 / środa
26 października 2011, 09:37 / środa
Wypas, nie !?

odnośnik

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
27 października 2011, 11:05 / czwartek
odnośnik

tpag :-)
28 października 2011, 14:47 / piątek
odnośnik

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
29 października 2011, 16:14 / sobota
1 listopada 2011, 23:48 / wtorek
3 listopada 2011, 16:05 / czwartek
4 listopada 2011, 00:45 / piątek
4 listopada 2011, 10:53 / piątek
Patrzę, a wzdłuż ulicy biegnie Murzyn w butach Nike i niesie wielki telewizor.
Pomyślałem: "Wygląda jak mój..."
Po czym przypomniałem sobie, że mój nosi Adidasy.
9 listopada 2011, 19:36 / środa
w radiu wlasnie mowili, ze policja szuka mordercy cyganow...
wyslalem im cv i list motywacyjny.
10 listopada 2011, 09:22 / czwartek
11 listopada 2011, 10:56 / piątek
Polacy to najzdolniejszy naród w Europie...

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

powiedział Adolf Hitler w 1944 r.

BÓG, HONOR, OJCZYZNA !

odnośnik

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!!
12 listopada 2011, 15:07 / sobota
17 listopada 2011, 22:12 / czwartek
17 listopada 2011, 22:57 / czwartek
18 listopada 2011, 09:52 / piątek
odnośnik

jaka masakra ;)
22 listopada 2011, 13:32 / wtorek
Nie wiem czy do śmiechu, ale gruba akcja:

"TVP1 puściła dzisiaj po teatrze dokumentalny film BBC.
Koło Birmingham idą środkiem autostrady dwie kobiety. Wysyłają patrol, żeby im pomógł. Kiedy patrol jest w drodze na monitoringu widać jak obie w pewnym momencie przebiegają przez drogę, wprost pod samochody, nawet nie kalkulują. Jedna obrywa okrutnie, druga mniej. Info do jadącej policji jest takie, że trzeba nastawić się na trupy. Kiedy policja dojeżdża (jest z nimi kamera BBC bo robią program o Policji) doznają w szoku, obie kobiety z jakąś służbą pomocniczą stoją na poboczu i sobie papieroski palą, jakby nigdy nic się nie stało. Okazuje się, że kobiety są identyczne, bliźniaczki. Policja zaczyna z nimi gadać, w pewnym momencie jedna z nich zaczyna znowu biec na pasy ruchu i centralnie wpada pod TIRa, który nawet na początku nie hamuje. Przypieprza w nią i przez całą swoją długość mieli dziewczynę, z przejechaniem kołami włącznie. Za nią wbiega druga, pod osobówkę, wybija ją parę metrów w górę (to Sabina, która wcześniej już raz zdjęta mocno dostała). Obie leżą na jezdni, Policjanci podchodzą, i udzielają im pierwszej pomocy. Ta od TIRa (Ursula) jest świadoma, ma połamane ostro nogi, ale gada z nimi. Zaczyna świrować, próbuje agresywnie odpychać ludzi, którzy chcą jej pomoc. Krzyczy "Ja wiem kim wy jesteście, was nie ma". Druga początkowo leży spokojnie, ale też zaczyna korba jej odwalać. Szamocze się, aż wstaje (!!!) i biegnie znowu na ulicę, wali policjantkę w ryj, próbuje za wszelką ceną uciec. Żeby ją opanowac potrzeba 7 mężczyzn, ma niespotykaną siłę i energię. Jak się później okazuje kobieta po dwóch zderzeniach z pędzącym samochodem nie doznaje ŻADNYCH obrażeń. Pokazane jest później na posterunku jak ją przesłuchują, nie widać zadrapań, nie kuleje, nic. Ot jakby nic się nie stało. Zachowuje się już zupełni normalnie, żartuje, jest miła i potulna. Druga leży na oddziale intensywnej terapii, bo miała otwarte złamanie nóg (!!!, tylko, po czymś takim ?). Sabinę dwa dni później wypuszczają, dostaje zarzut czynnej napaści na policjanta i przechodzenie przez autostradę w niedozwolonym miejscu. Mota się i chodzi po mieście szukając szpitala gdzie leży jej siostra. Przypadkowo spotyka dwóch facetów, którzy starają się jej pomóc. Biorą ją do domu, tam zachowuje się raz normalnie raz dziwnie, jeden z nich opuszcza towarzystwo. Następnego dnia przypadkowy kierowca widzie jak po ulicy biegnie zakrwawiona kobieta i bije się młotkiem po głowie. Kiedy zatrzymuje się wyrywa jej młotek, dostaje w łeb dachówką, która Sabina ma w kieszeni. Człowiek, który ją przenocował dostaje wcześniej 5 dźgnięć nożem w brzuch i umiera. Sprawa kończy się pięcioletnim wyrokiem dla Sabiny (nieumyślne spowodowanie śmierci). Ursulę deportują do Szwecji (bo są Szwedkami). Żadna z nich nigdy nie powiedziała o co chodziło z tymi wybiegnięciami, Sabina na rozprawie o zabójstwo nie odezwała się słowem.
Cała sprawa jest zastanawiająca i zamieciona jednak pod dywan. BBC skoncentrowało raczej w podsumowaniu nad chorobą psychiczną tych kobiet, z werdyktem bardzo unikalnych schorzeń (jedna zaraziła się od drugiej). Jakoś olano fakt absolutnie nieprawdopodobnej wytrzymałości bliźniaczek na kontakt z rozpędzonymi pojazdami, one nie miały prawa tych wypadków przeżyć. Ja mam tylko jedno wyjaśnienie, tyle że dla cywilizowanego świata nieakceptowalne ..."

odnośnik

znalezione na rebelya.pl
22 listopada 2011, 17:24 / wtorek
Brac je do nas !
22 listopada 2011, 20:55 / wtorek
To wcale nie jest śmieszne!
To są ludzkie lemingi: odnośnik Ofiary wieloletniego systemu socjalistycznego, jaki panuje w Szwecji. U nas też już się zaczęło: dokonywane wybory lemingów w referendach, migracja lemingów, autodestrukcja za pomocą sterydów anabolicznych, wkładek domacicznych i napojów winopodobynch. Niedługo ostatni akt tej smutnej historii, czyli skok z mola w Sopocie po imprezie w Vivie i próba dopłynięcia wpław do Mateczki Rasyji.
24 listopada 2011, 01:06 / czwartek
24 listopada 2011, 21:37 / czwartek
"He is not Keynesian, he is American"

klasyk ;]
1 ..... 53 54 55 56 57 ..... 64
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.487