Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Pomocy w debiucie

strona 1/1

1

26 września 2005, 19:42 / poniedziałek
moj pierwszy mecz w zyciu to bedzie mecz Lechia-Łks , powie mi ktos jakie najprawdopodobniej beda na nim spiewane przyspiewki...ooo naassz umiem ;)
(prosze o wyrozumiałosc ;))
26 września 2005, 21:07 / poniedziałek
Napewno będzie szkocja...tzn.wszyscy klaszczą w jednym rytmie coraz szybciej.
Amy swoje! i chyba wiesz co potem :D zazwyczaj jest trzy razy ale jak tłum jest podniecony to wali z pięć ;)
Trójmiasto jest nasze,Ole Super Lechia Gdańsk,Gdańska Lechia Aeaeaeao(czy jakoś tak)Myśle że będzie kilka razy bluzganie sędziego a wtedy przydaja się takie przyśpiewki:Sędzia huj! Jebać sędziego i całą rodzine jego

No i co ja się tu bede rozpisywać....Przyjdż,zobacz i oceń
26 września 2005, 23:51 / poniedziałek
CH.W.D.Ł.

- to musi być :]
27 września 2005, 09:09 / wtorek
Odłóżmy na bok te wszystkie stare przyśpiewki. Mamy jedną, jedyną, charakterystyczną, a mianowicie:
"To my kibice z Gdańska,
znani z chuligaństwa..."
Cały mecz. Na pełnej k..... Byłoby zajebiście - jak mawia Michał Wiśniewski, mąż Mandaryny.
27 września 2005, 09:38 / wtorek
Właśnie!
Naszło mnie takie przemyślenie.
Generalnie człowiek popularnie zwany "młynarzem" czyli kierujący młynem, zbyt często beszta kibiców czyli sego rodzaju jego widownię.
Niewiem czy zauwazyliście ale Mandaryna kocha swą widownię, dlatego proponuję kilka ciepłych słów dla kiebiców a nie tylko "co tak cicho" "ale dzieciaki".
Raz czy dwa razy wykrzyczane "Kocham Was!", "Jesteście zajebiści! - Naprawdę." i doping bedziejak we śnie.
27 września 2005, 12:04 / wtorek
Tylko co będzie, jak wszyscy zamiast "My wierzymy..." zanucą "Here I Go Again", lub "Every night" ?
27 września 2005, 13:43 / wtorek
27 września 2005, 15:31 / wtorek
Ej słuchajcie najlepiej by było gdybyśmy nie wrzucali na kibiców ŁKS bo po co wkońcu kiedyś była zgoda :)
27 września 2005, 15:36 / wtorek
<buhahaha>Mandaryna,bardzo umiejetnie posluguje sie jezykiem obcym,tutaj angielskim:czytaj doslownie tak to brzmi:
" Ewry najt tugeder..."
Ha... no total beczka z niej, a jeszcze wieksza z czerwonego pedofila.
27 września 2005, 21:43 / wtorek
wogle sie kurde dobrali :D:D
28 września 2005, 13:51 / środa
Wkurza mnie ta mandaryna !!!!!! Śpiewac nie umie, angielskiego nie umie, tapety zawsze ma ze h**, cyce se powieksza , wogle maszkarada i sie za gwiazde udaja , a takie puste nastki to łykają a tak naprawde to tylko dzieki mezowi jest PSEUDOGWIAZDĄ!!!!!!!!!!!!!! fe

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010