Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Donald Tusk??? Czy nalezy Ci sie glos od Lechii??

strona 10/11

8 grudnia 2007, 20:59 / sobota
Naszym wzorem Donald Tusk.Nie dla mocherowych beretow.
8 grudnia 2007, 21:56 / sobota
A moim wzorem jest MM.Ciekawe kto zgadnie kogo mam na mysli? :)))
Koniec POlityki.Koniec PISdrzenia.!!!
8 grudnia 2007, 22:56 / sobota
kto wywalczyl wolnosc dla Polski tacy ludzie o ktorych my nie pamietamy.jak moj kolega z Zasppy.Zginal w 80.I czy tojest wazne czy jest z Pisu czy z Po.Pytam was?????????????
8 grudnia 2007, 23:15 / sobota
"Naszym wzorem Donald Tusk.Nie dla mocherowych beretow."

Hahaha żal mi takich ludzi.
Co ma donald Pozbawienie Obywatelstwa i cwel Donald wspolnego z Lechia?
Donald lize dupe BARTOSZEWSKIEMU (pewnie ktos zaraz napisze ze to bohater) ale to nikt wiecej niz pierdolony zyd.
Honorowy obywatel Izraela.
I jesli takie gnoje maja byc wzorami dla Lechistow, to straszna hanba dla naszego klubu.
Lechia to 100% antylewicowy, antyzydowski klub, wiec sympatycy PO, Tuska, SLD, Pedalow, Zydow, Murzynow, Komuchow, Lewakow... zmienicie moze lepiej klub i idzcie kibicowac sledziom.
8 grudnia 2007, 23:32 / sobota
WMG1488,a skad u ciebie takie przekonanie,ze Lechisci maja miec jakis wzor,do nasladowania ?
Tym bardziej polityka !
Lechia,to jest Polski Bastion Prawicy,a nie Polski Bastion PiS,PO,czy jeszcze innej jakies popierdolki !

To haslo,ja uzywam nieprzypadkowo:LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
8 grudnia 2007, 23:48 / sobota
jak sam napisales - Polski Bastion PRAWICY.
prawica to nie zydzi, komunisci i lewacy. nie mowie ze lechisci musza glosowac na pis.
tylko ze nie powinni popierac Tuska!!
8 grudnia 2007, 23:50 / sobota
Do Czarnego.Spotkamy sie albo na Lechii albo W Austri.Chyba na Lechii W Austrii w 1000%Polska Bialo Czerwoni.
9 grudnia 2007, 00:03 / niedziela
Lechisci to Lechisci.
9 grudnia 2007, 00:11 / niedziela
poczet "wielkich Lechistów"

Rudolf88 - rejestracja na forum wrzesień 2007
WMG1488 - rejestracja na forum październik 2007
Nadczłowiek - rejestracja na forum listopad 2007
LG45 - rejestracja na forum listopad 2007
Inter - rejestracja na forum grudzień 2007

no i co tam chłopacy ? Lechia ty wy ?
9 grudnia 2007, 01:22 / niedziela
butthead a moze Lechia to tylko Ty co??!! Od kiedy historie klubu tworza osoby u ktorych liczy sie data rejestracji na NIEoficjalnej stronie??Liczy sie wiara w klub i pilkarzy oraz pelne oddanie im swojego serca.
9 grudnia 2007, 03:51 / niedziela
Lechia to klub... hej Lechio, o nasz, o nasz... a w co wierzymy to wiecie
9 grudnia 2007, 11:50 / niedziela
MP napisał: " . . . Na poczatku lat 90 prawo bylo tak slabe, ze wrecz kusilo do robienia walkow. . . "

własnie, właśnie, można wręcz pokusić się o zaryzykowanie z dużą dozą prawdopodobieństwa tezy że
prawo było umyślnie czynione wadliwie po to by ludzie o uprzywilejowanej pozycji startowej mogli zawłaszczyć możliwie najwiecek z majątku narodowego
nie trzeba dodawać jacu ludzie wtedy mieli uprzywilejowany start
oczywiscie korzystali z tego w sposób skwapliwy

nigdy nikt nie odpowiedział w najmniejszym stopniu za grabież majątku narodowego,
to była praktyka całych lat 90ych a i poczatku XXI, prawo było stanowione tak ze brak przecinka ;lub dwu słów ( słynne "lub czasopisma") całkowicie wypaczał sens ustaw
i tego prawa nie stanowiły karki z pruszkowa czy wołomina
a potem korzystali z tego ci co mieli z tego korzystać, z luk w tym złym/słabym prawie

to na czysto złodziejskich machinacjach wzrosły fortuny kulczyków czy krauze

bede Cię katował tym odnośnikiem dopóki nie weźmiesz sobie tego do głowy odnośnik

" . . . Chcesz karac wszystkich przekretasow, ktorzy wybili sie dzieki lukom w prawie? . . . "

oczywiście o ile to możliwe wszystkich tych którzy łamali prawo, oraz wszystkich tych którym uda się udowodnić iż prawo celowo stanowili źle dla ikorzyści niejawnych grup interesu, przykłady masz w odnośniku

" . . . Nie wszyscy sa dzis Kulczykami i innymi Krauze'mi, ale zyja sobie niezle. Mowa tu o tysiacach przedsiebiorcow, ktorzy zatrudniaja kolejne tysiace ludzi. . . "

idealnie przystający do Twych słów przykład Kluski równiez znajdziesz w tym odnośniku
9 grudnia 2007, 11:56 / niedziela
MP: " . . . Przy ktorej 'transformacji' obylo sie bez czegos takiego? . . "

o latach transformacji mozemy mówić odnośnie przełomu lat 80/90ych ubw
tyle że ta nieszczesna praktyka sobie wzajem nie szkodzenia stała się permanentna i ustawiczna, stała się codzienną praktyką, rzeczywistością

taki przykład
zostaje zabity główny komendant policji papała,
sledztwo nie posuwa się nic do przodu,
przypadkowo policja przesłuchujac zawodowego zabójce w innej sprawie
uzyskuje zeznanie iż próbował mu zlecic to zadanie edward Mazur (zresztą widziany na miejscu zabójstwa papały dwa kwadranse po morderstwie)
policja aresztuje mazura
po czem idzie telefon z góry, mazur zostaje zwolniony i wyfruwa za wielką wodę, miedzy wypuszczeniem z aresztu a odlotem do ameryki zdąrza jeszcze uczestniczyć w bibie u jednego z wysokich generałów WSI

podobne do powyższego, z ostatnich miesięcy
kaczmarek jako miinster administracji spotyka się z krauze by przekazać mu tajne informacje o planowanych działaniach państwa, ten uprzedza woszczerowicza o planowanej akcji CBA wzglądem samoobrony, krótko potem kornatowski krauzego ze cos jest względem niego planowane odnośnie tego przecieku i krauze spierdala za granicę

tu nie chodzi o to by wszystkich wyrżnąć w pień co nierozumnie i fałszywie sugerujesz jakobym ja postulował

ale by skończyć wreszcie z tą nieszczęśna praktyka nie świętej pamięci III RP w której nikt nigdy za nic nie było odpowiedzialny, w której najważniejsze decyzje i interesy wymykały się kontroli parlamentu a oskarzeni smiali się w nos prokuatorom czy parlamentarnym komisjom sledczym (kaczmareł łgał ze nie spotkał się z krauze i za to ma postawiony zarzut) czujac za plecami poparcie grubych ryśków, najlepszych płatników

to była jaskółka, PiS wykazał że minister administracji uprzeda krazuzego ten woszczerowicza o planowanych działaniach Cba, potem że były komendant policji
wespół z kaczmarkiem tegoż krauzego o tym że jest na celowniku
krauze spierdala za granicę,

nigdy żaden rząd po roku 89 nie wykazał się w najminejszym stopniu podopbna postawą ku ukróceniu tych patologicznych powiązań

teraz wrócił tusku i z miejsca zapowiada że nie ma najmniejszego zamiaru kontynuowac tego dzieła, wręcz wrócic do tego bezchołowia które było przed kaczorami

bodaj czy trzeciego dnia grzmi iżnie będzie litości dla historyków którzy opublikują wyniki badań nad zachowanymi w archiwach dokumentami ddotyczącymi współpracy wałęsy z esbecja

potem wałęsa deklaruje iż on i nie tylko on (kogo do jasnej cholery miał na mysli ? ) beda czuwac ( w jaki sposób skoro mamy niby państwo prawa i demokrację) nad tym aby nie było już żadnych zakrętów

niedługo potem krauzemu zostaje wycofany nakaz aresztowania,

to jest dla mnie sedno, istota rządu platfusów
jak dla mnie mniejsza o aktualnostki, choć jakoś dziwnie pewien jestem (niestety), ze się wyłoża koncertowo
dlaczego jestem pewien
muszą . .skoro pomysłu na rzeczywiście istotne problemy zadnego, a jedyne co ich wyniosło to antykaczystowska, antytotalitarna kolacjia w obronie demokracji przed dyktatorem kaczorem

taki balon został nadęty w kampanii wyborczej przez media
półdebile to łyknęły,
a nie da się na dłuzszą metę kreować, bronić czegoś (tusku) czego obronić się nie da
z calego pomysłu tusku na liberalną gospodarkę ostał się póki . . .waldemar pawlak jako minister gospodarki
no i rzecz jasna jakze liberalne gospodarczo zapewnieniu o radykalnych podwyżkach płac dla budżetówki
2 stycznia 2008, 15:17 / środa
odnośnik

Tusk i jego "Ukochana" :)
Miło nie miło ...
2 stycznia 2008, 18:36 / środa
odnośnik

To już jest skandal ...
4 stycznia 2008, 06:27 / piątek
To nie skandal, tylko cud :-) tak samo jak powrót emigracji. Już wracają, tyle że jeszcze nie z Irlandii, ale zza krat.
5 stycznia 2008, 15:16 / sobota
Co jak co, ale Donald Tusk to Lechista, ma biało-zielone serce i chwała mu za to, owszem jest politykiem i można go cenić lub nie ale jest jednym z nas. W tej konkretnej ocenie jego osoby nie nawiązujmy do polityki. Jest Lechistą, jeździł na wyjazdy i ponoć nawet walczył wręcz za Lechię. Kiedyś jak odwiedził Politechnikę Gdańską to nawet w trakcie swojego wykładu nawiązywał do Lechii mimo, że na sali było pełno buraków z Gdyni co w tych momentach mamrotali pod nosem ale Donek miał ich gdzieś:)
5 stycznia 2008, 19:32 / sobota
" ponoć nawet walczył wręcz "

he he ponoć
6 stycznia 2008, 14:04 / niedziela
thorin77- ponoć to on i może, ale na pewno to "nie chciał mieć nic wspólnego z bandytami" i na pewno "w tym towarzystwie nie będzie się reklamował".

Tak więc na pewno jest politykiem, i na pewno nie jest Lechistą.
10 stycznia 2008, 14:43 / czwartek
TUSK!!!
CO??
CZARNE PODNIEBIENIE !!!!!!!
heheh
11 stycznia 2008, 22:21 / piątek
thorin77 a jakby posel Kalisz, Szmajdzinski czy inna lewacka pizda uwazalaby sie za kibica Lechii to takze uwazalbys ze nalezy mu sie szacunek?
12 lutego 2008, 11:28 / wtorek
odnośnik

nieźle co ?

Ten drugi "śmierdzący komuch" z PO zafundował nam: boisko ze sztuczną trawą, oświetlenie, remont płyty idt...

nieźle co ?
12 lutego 2008, 11:40 / wtorek
nam tzn. komu?
12 lutego 2008, 11:44 / wtorek
no Tobie pewnie nie...
12 lutego 2008, 12:02 / wtorek
I co w tym nadzwyczajnego ?? Że robią to co do nich należy, do tego z mega opóźnieniem ??

Zapomnieli tylko napisac, że w zawiązku z niższym dofinansowaniem, niż planowalo, na T29 będą wykonane tylko niezbędne prace potrzebne do uzyskania licencji. Z planów o kameralnym, 15 000, typowo piłkarskim obiekcie zostały tym samym wyrzucone do kosza.
12 lutego 2008, 14:03 / wtorek
no rzeczywiście nic nadzwyczajnego... w marcu po raz pierwszy od powstania stadionu na Traugutta obejrzę mecz przy sztucznym oświetleniu... rzeczywiscie nic nadzwyczajnego...

a premier zdecydował dać 144 miliony złotych na nowy stadion w Gdańsku - rzeczywiście nic nadzwyczajnego...
12 lutego 2008, 16:21 / wtorek
To, że tłusk dał 144mln na BA nie jest niczym nadzwyczajnym, po prostu spełnia swoje obietnice wyborcze zapisane w 10 legendarnych punktach. Więc czym się tu podniecać?
Ja czekam na realizacje dalszych punktów, zwłaszcza cuuuudófffffff błehehehe
12 lutego 2008, 23:39 / wtorek
jakby to zrobił PiS to byłby faszyzm, zagrożenie dla demokracji, marnowanie publicznych pieniędzy i populizm, i że zamiast 3 mln. mieszkań to na jakieś stadiony miliony wydają...
13 lutego 2008, 08:01 / środa
Prawda jest taka ,że co by nie zrobił Tusk to kilka osób ma na niego uczulenie. Dał pieniądze źle, nie dałby jeszcze gorzej ;) Haha ktoś tu napisał opóźnieniach, to dotyczy także PiS , który nie wykazywał też za dużej aktywności w tym temacie. Rozsądku i obiektywności życzę.
13 lutego 2008, 23:07 / środa
butthead
12 lutego 2008, 14:03 / wtorek
no rzeczywiście nic nadzwyczajnego... w marcu po raz pierwszy od powstania stadionu na Traugutta obejrzę mecz przy sztucznym oświetleniu... rzeczywiscie nic nadzwyczajnego...

a premier zdecydował dać 144 miliony złotych na nowy stadion w Gdańsku - rzeczywiście nic nadzwyczajnego...

To dzięki Tuskowi mamy oświetlenie na T29 ?? O ja pierdolę, ale się porobiło ;-))))
14 lutego 2008, 09:46 / czwartek
Tak, dzięki niemu. To także Tusk sprawił , że zima nie była (póki co) mroźna, dzięki niemu Polska pokonała 2:0 Czechy.
24 kwietnia 2008, 14:14 / czwartek
tak swoją drogą /tak, mam świadomość co robię wyciągając TEN WŁAŚNIE temat z czeluści forum/

odnośnik

"Donald był współzałożycielem pierwszego klubu kibica w Polsce i autorem HYMNU Lechii, do którego napisał słowa na melodię "MIĘDZYNARODÓWKI"- wspomina początki Jerzy Hall, rocznik 1956."

że kurwa co?! że jak?!

/powiększenia capslockiem moje/
24 kwietnia 2008, 21:17 / czwartek
No i dałeś PiSiorom teraz pole do popisu....
25 kwietnia 2008, 17:23 / piątek
Donald był założycielem grupy ChWM, ponieważ jako pierwszy w Polsce pogonił na wyjeździe przeciwnika. Było to podczas wyjazdu do Bydgoszczy, kiedy gumowym wężem przegonił Zawiszę.

Trochę nie honorowo, bo ze sprzętem. Jednak- Donald- plus za akcję!!!
6 czerwca 2008, 09:38 / piątek
6 czerwca 2008, 09:46 / piątek
I gdzie są teraz ci, co mówili, że z niego kibic Lechii?

Przecież to zwykła CHORĄGIEWKA!!!

PS. Naprawdę nie wiem na kogo oddam swój głos w wyborach prezydenckich, Kaczyński niespecjalnie się sprawuje na swojej funkcji (choć bardzo na plus polityka wschodnia), na pewno nie zagłosuję na wymienioną wyżej chorągiewkę, nie mówiąc oczywiście o kandydatach z sld.
6 czerwca 2008, 10:02 / piątek
"Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem."

Z pozdrowieniem do wyborców donalda.
6 czerwca 2008, 15:22 / piątek
No proszę, znów sobie przypomniał, że jesteśmy bandytami.

Ciekawe jak nazwie kogoś, kto wykorzystuje swoje stanowisko i pozycję społeczną, dla własnych korzyści?

a. złodziej
b. polityk
c. liberał
d. donald
6 czerwca 2008, 16:46 / piątek
Nie widzę w tym artykule słowa o Lechii i jej kibicach, natomiast popieram Donalda - dzicz ze stadionów won, sprzęt won. Prawdziwi kochający Lechię kibice zawsze na meczu. Bez zbędnej napinki - jak to się ostatnio mówi...
6 czerwca 2008, 18:18 / piątek
Zeto- jaki z niego liberał?
14 czerwca 2008, 20:29 / sobota
18 września 2008, 19:03 / czwartek
Dzisiaj PO odwdzięczyła się za pomoc w tvn zwiększając dotację na stadion Legii. Czy naprawdę nie ma pilniejszych potrzeb niż wybudowanie dwóch nowych stadionów w Warszawie za publiczne pieniądze?

Ostatnio w Krynicy Donek wypalił, że w Polsce będzie euro w 2011 roku, niedawno potwierdził to po spotkaniu z RPP. Bardzo wątpię w to, że uda nam się to w 2011 roku, najwcześniej w 2012 roku.

Nasz kraj Polska już prawie od roku powinien być w systemie ERM2, w którym waluta narodowa może wahać się jedynie w ściśle określonych warunkach. My możemy wejść do tego systemu najwcześniej za kilka miesięcy. Kryteria fiskalne spokojnie zostaną spełnione, nie mam jednak danych odnośnie inflacji w trzech krajach UE, gdzie inflacja była najniższa (podobnie ze stopami procentowymi).

Na przykład Słowacja ustaliła, że przyjmie euro w 2004 roku (euro zacznie tam obowiązywać od przyszłego roku), Narodowy Plan Przyjęcia Euro rząd przygotował w 2005 roku. My na razie takowego nie mamy. No, ale podobnie ambitnie rząd postąpił z reformą wojska, w której znalazły się takie buble jak zdecydowana przewaga liczby oficerów nad szeregowymi ...
18 września 2008, 20:20 / czwartek
odnośnik

ani od Lechii ani żadnego innego klubu.
10 sierpnia 2011, 22:53 / środa
Podbijam
10 sierpnia 2011, 23:33 / środa
Ale mam polewkę. Mam zwyczaj czytać większość wypowiedzi w temacie. Tak więc czytałem sobie na luziku, ale nie zwróciłem uwagi na daty. Czytałem z dość dziwnym odczuciem, że coś nie pasuje. Rechot mnie wziął, gdy zajarzyłem KIEDY to wszystko było pisane.
Tom się uśmiał. Z tego, co pisaliście kiedyś. Z siebie też, że nie zajarzyłem, że to wszystko trąci naftaliną.

A swoją drogą, ilu już ówczesnych PO-mannów teraz wolałoby aby ten temat zniknął w jakiejś czarnej dziurze...
11 sierpnia 2011, 11:34 / czwartek
11 sierpnia 2011, 13:59 / czwartek
11 sierpnia 2011, 22:20 / czwartek
15 sierpnia 2011, 04:23 / poniedziałek
Dzieki Wam za POkazanie miejsca Tuskowi....odnośnik
15 sierpnia 2011, 13:37 / poniedziałek
Pozdrowienia dla Romka i wariatów z Oporowskiej :)
1 ..... 8 9 10 11
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.420