Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Donald Tusk??? Czy nalezy Ci sie glos od Lechii??

strona 2/11

7 października 2005, 20:06 / piątek
Jeżeli taki masz poziom to ja powiem tak: NIE BEDE GŁOSOWAŁ ZA KACZYŃSKIM BO TO SKAZANIEC_CZŁOWIEK KARANY ZA OBRAZANIE>NIE WIADOMO CZY CIEBIE NIE OBRAZI I Będzie RECYDYWĄ.LIDER SPRAWIEDLIWOści-KARANY!!!!!!!!
7 października 2005, 20:10 / piątek
I jeszcze jedno!!!!!Nastaw sobie Radio Maryja.Weż prenumerate Nasz Dziennik i zapisz się do LPR-U!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
7 października 2005, 20:14 / piątek
No to macie pojęcie, ale niech tak zostanie ;-)))

Tusk to liberał ?? Kupa g**** nie liberał. To samo ma się w temacie Tusk a Lechia. Może chodził na Lechię, ale tylko na derby. On nie zna się na niczym, ma tylko "ładną" mordkę i tyle.

Co do porównań, gazety i dziennika, radia i telewizji, to polecam zimny prysznic wszystkim zwaśnionym stronom.
Rydzyk jest tak samo nawiedzony jak Michnik. Mają tylko inne źródło finansowania. Stąd różnice w ich poglądach.

Co do rządu Olszewskiego, to moim zdaniem bardzo dobrze że upadł. Z całym szacunkiem, ale lustracja robiona przez jeden wieczór, musiała wyglądać tak jak wyglądała. Z tego co wiem, to Maciarewicz swoją głupotą, mało nie wywołał wojny domowej.

Prawda jest taka, że ani jeden ani drugi nie jest dobrym kandydatem. Ale z dwojga złego wybieram Polaka (nawet różowego), zamiast takiego niewiadomo co jak Tusk (nie wie czy jest Kaszubem czy nie, nie wie czy jest Lechistom czy nie, nie wie czy jest za aborcją czy nie itp, itd)
7 października 2005, 21:00 / piątek
Czyli najlepiej głosować na kaczyńskiego, on przynajmniej ostatnio już wszystkim wszystko obiecuje, tak mu chyba podpowiada jego kumpel kurski, który wie jak dotrzymać słowa, a tuskowi h w d bo nie chciał pomóc Lechijce (jakby wtedy powiedział tak, to teraz pewnie drużyna kaczyńskiego by to wyciągnęła, jak na przykład sprawa schetyny).

Zastanówcie się ludzie co wy tu pie***licie, myślicie że jak ktoś się przyzna, że jest kibicem Lechii, to zyska głosy - wątpie - raczej może stracić.
Niech mi ktoś powie kiedy tusk powiedział, że jest kibicem Lechii - ja nic takiego nie słyszałem, jeśli powiedział, to h*j z niego nie kibic, tylko zwykły sezonowiec.

Je*ać sezonowców, ale co to ma do polityki?

Trochę chaotyczny ten mój wpis, ale jak czyta się takie bzdury, to aż przykro czytać i się czlowiek wku*wia.

Głosujcie na JKM!
7 października 2005, 21:12 / piątek
tusk prezydentem pedałów. Właśnie wypowiedział się za prawami dla tych podludzi
7 października 2005, 21:32 / piątek
typowo liberalne podejście, a ktos tu napisał, że to dupa nie liberał ;)
7 października 2005, 21:40 / piątek
sakowicz: Tusk bił sie za Lechie???Gdzie?Pod Grunwaldem?A moze to jakis Twój ziomek?Polska potrzebuje prezydenta z jajami a Donald nietety ich nie ma.Swoją wypowiedzią na temat kochających inaczej:-)) skompromitował sie ostatecznie.Chyba ze Ty podzielasz jego poglady.......w co majac na uwadze,ze jestes kibicem Lechii nie mogę jakos uwierzyc.
7 października 2005, 22:17 / piątek
W pierwszej turze głosuje na Korwina - bo i konserwatysta i gospodarczy liberał.

A w drugiej wybór trudny. Z jednej strony Tusk gwarantuje wiecej wolnosci gospodarczej, a Kaczynski razi socjalistyczną propagandą. Z drugiej strony jak słyszę gadanie Tuska o pedałach i ich prawie do demonstrowania swoich poglądów (ze kiszka stolcowa moze sluzyć do czegoś innego niz do tego do czego wymyslila ja natura) - to mi sie rzygac chce...

Sam nie wiem... Moze jednak Kaczynski - przynajmniej skuteczniej wyczysciłby Polske z komuchów.

W kazdym razie ktokolwiek by nie wygral, bedzie lepszym preziem od Kwacha - tej utuczonej komunistycznej swini, co kiedys schlany probowal wsiasc do samochodu przez bagaznik i zalany chwial sie nad grobami pomordowanych w Charkowie.

Precz z komuną! Lechia Gdańsk!
7 października 2005, 22:44 / piątek
8 października 2005, 00:27 / sobota
na tej stronce jest zdjęcie Tuska w koszulce Lechii
8 października 2005, 00:36 / sobota
Tusk w koszulce Lechii --> odnośnik

...i od teraz cisza przedwyborcza :)
8 października 2005, 11:06 / sobota
Sitek – jak cisza przedwyborcza? ;)

Sakowicz- „polityka to kupa” – no, akurat to wiem jak mało kto. Współpracuję na paru frontach z tym środowiskiem od ośmiu lat, a różnych ludzi znam o wiele dłużej. Co prawda – to prawda :)
Natomiast piszę w takim a nie innym tonie – bo nie trawię przerzutów i chorągiewek- a Tusk jest ich uosobieniem.
A że bił się za Lechię? No tak – coś jest na rzeczy. Czy się napierdalał nie wiem, ale ponoć zdecydowanie się kiedyś postawił w Bydgoszczy i Zetka odpuściła. Świadkowie tego zdarzenia zeznawali o tym do jednego z tygodników. Zdaje się do Ozonu. Tylko czy to nadzwyczajne, że jakiś kibic w czasie wyjazdu poszarpał się za swój klub? Takich przypadków są setki tysięcy – i chyba nie powinny być argumentem do objęcia prezydentury...

Verde- nie zrzucam na Tuska winy jako głównego sprawcę nieszczęścia, bo był on wówczas za cienki na decydowanie – ale pewne decyzje legitymował i bardzo długo występował w ich obronie. Nagle mu się troszkę odmieniło.

O Kaczyńskim – pisz sobie co Ci tam UPR-owska fantazja podpowiada, ale nie to, że jest „różowy”. Ten przymiotnik jest zarezerwowany dla udecko-michnikowskich kolaborantów, dzięki którym mamy dziś w Polsce patologię, nad którą uwłaszczeni komuniści z wypchanymi po brzegi sejfami śmieją się w kułak. A Tusk jest w te układy najzwyklej uwikłany – i łeb sobie daję odjąć, że znajdzie pretekst, by jako prezydent wszelkie ustawy rozliczeniowe zawetować.
Ale jest światełko w tym tunelu. Jeśli widzisz w Kaczyńskim tą „ostatnią deskę ratunku” dla magdalenkowego spadkobierstwa – to już jest jakiś pozytyw...

Wałęsa z kolei - tylko w tym roku – pokazał, że jego marną osobą nie warto się zajmować, wiec nie traćmy czasu.

Butthead- jeśli chodzi o Rondo Dudajewa w Warszawie...
Kaczyński w tenże sposób uczcił wspólną, polsko-czeczeńską walkę z rosyjskim okupantem, której tradycje sięgają lat trzydziestych XIX wieku, i której fakt jest Polakom prawie zupełnie nieznany. Czy wiesz o tym np., że na wieść o Powstaniu styczniowym w Kongresówce – Czeczeni wywołali powstanie niepodległościowe na Kaukazie, wiedząc że są bez szans i chcąc tylko zdekoncentrować działanie rosyjskich wojsk? Pewnie nie... Nie mam czasu na opisanie wszystkich tych historii, ale zajrzyj do książki Mirka Kuleby pt „Imperium na kolanach”. Wystarczy przeczytać wstęp.
Obecnie dzięki eksterminacyjnej polityce Putina – z blisko dwumilionowego narodu czeczeńskiego – zostało zaledwie kilkaset tysięcy...
Jestem osobiście zaangażowany w organizowanie pomocy dla czeczeńskich uchodźców- a jak patrzę na Pałac Stalina wybudowany w reprezentacyjnym sercu Warszawy, wyburzonym dlań grubo po wojnie – to faktycznie przelatuje taka myśl, że dobry ruski – to martwy ruski.
I zupełnie mi wisi fakt – jak to się Kaczyński z Putinem dogada, bo mam nadzieję, że się nie dogada – mając ten komfort, że jesteśmy w tym kołchozie zwanym Unią Europejską – i Brukselka będzie miała do zdania jasny test – jak to dba o nasze interesy.

Bolek – Kaczyński powiedział prawdę o Wachowskim - zanim Wachowskiego powinęły psy i zostały mu przedstawione oficjalne zarzuty. I wtedy zapadł wyrok.
Ale w końcu Miecia zawinęli – i pokazali co na niego mają, co zdaje się przeoczyłeś.
W świetle procesu Kaczyński – Wachowski – sprawa „skazania”nie wygląda już dziś inaczej?

Zeto – lustracja nie była przygotowywana przez jeden wieczór, tylko miała być wykonana przez jeden wieczór. Mam nadzieję, że dostrzegasz różnicę ;)
Nad lustracją prace trwały wiele miesięcy w warunkach bolszewicko-michnikowskiego sabotażu...

He he... wiecie – wielu politycznych frajerów pojawiało się na Łazienkowskiej w szalikach Legii- ale to by było ostatnie kryterium jakie bym brał pod uwagę...

Ale jeśli chodzenie w szalikach mamy uznać w jakiś sposób za wiążące – to ja stawiam na Foxxa, człowieka „z poza politycznego układu”, rezerwując sobie dowodzenie Kancelarią Prezydenta lub MSW :) W końcu OLD FASHION MAN C(L)UB to bardzo perspektywiczna, antykomunistyczna i patriotyczna organizacja, mocno osadzona w klimacie GDAŃSK WARSZAWA WSPÓLNA SPRAWA....
...więc zabieramy się do rzeczy- i co... może za osiem lat nie wygraMY?! :)))

Jak nie jak tak!

Pozdrowienia!

;)
8 października 2005, 12:47 / sobota
wiesz wymieniony Olszewski czy Kaczor sa jacy sa,
pomijając ich osobowość, życiorys, charakter . . .
nad czym nie chce się zagłebiać to . . . (zresztą, mam opinie tożsamą z Twoją)

to jednak . . . . mają wizję państwa jaką mają . . . socjalno-opiekuńczego realizujacego zasady sprawiedliwości społecznej . . . . czyli, dalece odbiegającą w lewo o tego co mi się widzi,

jesli "rózowy" jest zarezerwowany
to . . . . . "wrażliwy społecznie" na zasadzie anty Tuska uwypuklający ostatnio swoje socjalne inklinacje

rozliczenie komuchów juz samo jest wartoscią bezcenną, być może nawet pierwszorzednej wagi - fakt, i niech mu się uda
i co potem ? ? ? ? ?

doprawdy trudna rada,

Tuska obieram tyż tożsamo, niby dobrze gada ale . . . . odpada, zdecydowanie
trafnieś to ujął, lepiej nie zrobię
umoczony i tyle,
nie przystąpi do demontazu tego co mamy w spadku po OS

a . . . . dobrze byłoby widzieć jak się rozlatuje to co Kiszczak (?) pokombinował
8 października 2005, 13:14 / sobota
hmmm chyba malo sie przeszloscia i pogladami kaczynskiego interesujecie... ale jesli kaczor wygra... to bedziemy mieli prawdziwe panstwo policyjne... i zero reprezentacji za granicami naszego pieknego kraju... boooshe zero prezencji... taki maly wiesniaczek w sumie... a co tuska... to chyba nie powiecie mi ze kiedys bylo na Lechii bezpiecznie? fakt! tusk moglby przeprosic ale widocznie ma slabych doradcow... nie ma godnego kandydata na prezydenta ale osobiscie nie chce zyc w panstwie gdzie komendant policji bedzie na rowni z premierem... hmmm a moze przekona was tekst piosenki płomień 81 - jestem przeciw mozna go legalnie sciagnac na jednym z portali internetowych... pozdrawiam
8 października 2005, 15:04 / sobota
-Dwa grzyby bw barszczu to za dużo
-Dwa kaczory u władzy TO STANOWCZO ZA WIELE
Żygać mi się chce kiedy słyszę demagogie płynącą z ust Kaczyńskiego. To chory filut nie mający zielonego pojecia co oznacza słowo liberal.
Tylko TUSK!
8 października 2005, 18:52 / sobota
Pawełek, popieram Cię w 100 %. Tusk to gościu niewyraźny, bez zdecydowanych poglądów, chcący wszystkim zrobić dobrze. Wałęsa mimo, że to mój sąsiad z dzielnicy (mieszkam od niego niecały 1 km) to nie darzę go szacunkiem. Jest to agent BOLEK, bo mając dużą władzę ( za czasów Wałęsy prezydent takową posiadał) i duże przyzwolenie społeczne nie zrobił porządku z komunistami i nie puścił w skarpetkach ( jak zapowiadał ) złodziei. Nie zależało mu, był jednym z nich, i konserwował michnikowsko-kiszczakowski układ. Przykładem tego jest obalenie rządu Olszewskiego, z którego członków obiektywna TVP i Gaduła Wyrodna ( to z Łysiaka) uczyniły kompletnych idiotów. Nie mogę głosować na kogoś kto wywodzi się z unii demokratycznej?, wolności?, bo ta partia nigdy nie reprezentowała Polski i Polaków i Ich dobro było dla niej najmniej ważne. Kaczyń ski to gość z jajami, zresztą zawsze głosowałem na Porozumienie Centrum i program tej partii jest mi najbliższy.

Pawełek pozdrawiam Cię z Polskiego Bastionu Prawicy.
9 października 2005, 10:39 / niedziela
hmm boję się, że za dużo władzy dla PiS może oznaczać autorytaryzm :) Kaczyńscy zrobią nam sanację ... nie wiem czy Tusk był lechistą, ani czy rzeczywiście jest Kaszubem, ale wizja państwa jaką przedstwia pokrywa się z moją, dlatego dostanie ode mnie głos.
9 października 2005, 18:27 / niedziela
zobaczcie co znalazlem na necie :)
odnośnik
9 października 2005, 20:59 / niedziela
II tura się odbędzie więc donald zawita zapewne na stadion Lechii podczas meczu z ŁKS-em. Po ilu latach przerwy? 20?
21 października 2005, 11:11 / piątek
a ja chyba juz wole jak ktos interesuje sie sportem(czyt. pilka nozna)...

odnośnik
;-)

a poza tym to:
"ani w lewo, ani w prawo-tylko Lechia"
21 października 2005, 11:32 / piątek
A kaczynski zamknie cie jak wywiesisz flage z napisem chociaz by Hool's
a zamiast autostrad to pewnie beda powstawac nowe wiezienia.

Ja tam za Donaldem
21 października 2005, 12:35 / piątek
tak Hubi masz rację obowiązujący kodeks karny jest dobry, tak samo jak Konstytucja uchwalona wspólnymi siłami postępowych SLD/UW/PSL itd. Lepiej nic nie ruszać jak ten oszołom Kaczor. A jeśli chodzi o Twoja uwagę na temat flagi Hools to polecam jeszcze więcej TVN, TVP 1 i lektury Wyborczej. Na pewno pomoże.
21 października 2005, 12:36 / piątek
Tusk ma niemieckie pochodzenie, to już wzbudza wątpliwości, czy będzie reprezentował tylko polskie interesy. Poza tym dał sie poznać jako populista i chorągiewka zmieniająca poglądy w zależności od sytuacji.
Nie przepadam za Kaczyńskim, ale Tusk jest NIE DO PRZYJĘCIA.
21 października 2005, 12:45 / piątek
No, hubi – jeśli „psy” mają być jakimś argumentem przy głosowaniu w II turze – to już tyle razy sobie z nimi poradziłem – że bez odrobiny stresu postawię na Kaczora :)))

A tu jest poważniej:

odnośnik

Pozdrawiam.
21 października 2005, 12:46 / piątek
Nie dosc ze sejm w wiekszosci narodowo-socjalistyczny [PiS] to jeszcze "zlodziej ksiezyca" prezydentem??? NIGDY!!!
Jasne Tusk jako znany Niemiec nie bedzie dbal o interesy Polski...hahahahaha...a moze jest sterowany wprost z Lozy Masonskiej?? Wykreowany przez wszechobecna zydokomyne...i imperialistow z USA ktorzy czychaja na Nasza niepodleglosc.
;-)))

..................
bialo-zielono.
21 października 2005, 12:50 / piątek
polecam uwadze ;)
odnośnik
21 października 2005, 13:15 / piątek
Głos z loży, ten art. specjalnie dla ciebie. moze przyblizy Ci kto tu jest populistą ;)
odnośnik
21 października 2005, 13:35 / piątek
Najpierw powaga:

Jatzi – a może jednak bardziej merytoryczne byłoby tu zacytowanie Pierwszego Liberała RP -Janusza Korwin-Mikkego. Żeby nie było niedomówień -wrzucam ten tekst - bo nie wszyscy zajrzą do podanego wcześniej odnośnika:

„Oczywiście p. Kaczyński jest etatystą - ale kto ma zajmować się państwem jak nie państwowec? Pod warunkiem, że nie pozwoli mu się dotykać gospodarki...
P. Donald Tusk popierany jest przez najgorsze elementy symbolizujące poprzedni układ: p. Aleksandra Kwaśniewskiego i p. Lecha Wałęsę; post-komunę - i jej agenturę. Gołym okiem widzimy, jak agentury bezpieki, stanowiące filar tego państwa korupcji i złodziejstwa, popierają p. Donalda Tuska. Zwolna skupia się za nim cały elektorat antylustracyjny.(...)”

A teraz beka:

Buli – skoro piszesz, że Sejm jest „w wiekszosci narodowo-socjalistyczny” wskazując na PiS – to idąc tym tropem rozumowania -chyba umknęło Twej uwadze, że wizerunek jednego z czołowych narodowych-socjalistów – Rudolfa Hessa – zdobi jedną ze sztandarowych flag gdańskiej Lechii – i tym samym logiczne powinno Ci się wydawać poparcie dla „narodowo-socjalistycznego” Kaczora – a nie kogoś o ch... wie jakich poglądach z problemami dotyczącymi tożsamości własnej i swojej rodziny... :)))

Chyba wszystko jasne - kto powie, że nie?! :)))))
21 października 2005, 13:39 / piątek
Jatzi. Nie wiem czy zauważyłeś, ale dałeś odnośnik do artukułu z "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Nie dziw się, że krytkują tam kogoś, dla kogo polski interes jest ważniejszy od niemieckiego. Nazwisko Klaus Bachmann, na którego opiniach opiera się artykuł też mnie jakoś nie przekonuje. Może poszukaj czegos w polskiej prasie, albo psróbuj zdać się na własny rozum. Powodzenia.
21 października 2005, 13:43 / piątek
Pawelek:
"Pod warunkiem, że nie pozwoli mu się dotykać gospodarki... "
i o to wlasnie chodzi... czytales opinie powaznych ekonomistow na temat planow gospodarczych PiSu?

Głos z loży:
wiedziałem że pójdziesz tym tropem. przeczytales jednak uwaznie zacytowany art.? to nie jest opinia FAZ a tylko przytoczona przez nich opinia polskiego politologa.
21 października 2005, 13:43 / piątek
oleq-- masz racje polityka i Lechia to pomylka, niech sobie rzadza a my bedziemy kibicowac. ani tusk ani kaczor nie jest potrzebny
ani w prawo ani w lewo. Tylko Lechia
21 października 2005, 13:47 / piątek
ok, tym razem to ja nie doczytalem ;) to jednak nie polski naukowiec, a jedynie z polskiej uczelni. pozostaje fakt, ze calkowicie zgadzam sie z analiza autorow, niezaleznie od tego ze jest to akurat niemiecka gazeta.
moim zdaniem Kaczynski to populista i demagog, ktory nie potrafi sie powstrzymac przed skladaniem pustych obietnic no i przed majstrowaniem przy gospodarce.
21 października 2005, 13:48 / piątek
Pawełek-----nie badz smieszny. Ta szmata z frajerskim rh jest hanba dla kibicow LG jak i dla calego klubu...
21 października 2005, 13:50 / piątek
A ja myślę, że rządy PiS to będzie tragedia jeszcze większa niż SLD i ich wygrane rządy w 1993 i 2001 roku.Sam fakt gdzie Kaczory szukają poparcia i do jakiego elektoratu kierują swój tzw. program.To że uzyskali poparcie ojca Rydzyka już ich od niego uzależnia.
A Lustracja?Jaka lustracja 15 lat po okrągłym stole?Każda próba lustracji to tylko walka o stołki.Tak naprawdę komuniści mają w tej chwili w poważaniu wszelkie państwowe urzędy.Mają wszystko sprywatyzowane w tym kraju-banki,sklepy,kamienice.Zamienili książeczki partyjne na czekowe i nic im nie zrobi żadna lustracja.A Polsce jest teraz potrzebny jakikolwiek wzrost gospodarczy i spadek bezrobocia-czyli jakiekolwiek ruchy mające uzdrowić gospodarkę.Ważniejsze jest dla mnie to czy w przyszłości będę miał pracę i perspektywy, a nie to czy Oleksy, Cimocho, czy inny Kiszczak beknie za swoje przewinienia.A panowie z Pis-u już pokazali , że gdzie 2 Polaków tak 3 różne zdania i podtrzymują wieloletnią tradycję polskiego Sejmu, czyli liberum veto.A lustracja, rozliczanie, praworządność to tylko puste hasła majace na celu pozyskanie wyborców.
Donald Tusk nie jest prezydentem moich marzeń.Takim mógłby być ktoś pokroju ś.p. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.Nietety takich ludzi w polskiej polityce nie ma i myślę, że długo nie będzie.Napewno za Tuska nie poszedłbym w ogień, ale gdy pomyślę o Polsce w rękach braci Kaczyńskich, ojca Rydzyka i Leppera to aż mnie krew zalewa.
21 października 2005, 14:05 / piątek
Jatzi – już dawno temu pisałem (chyba na Lechia.net) o cichych rozmowach PiS-u z UPR, mających miejsce wiosną br. w Warszawie.

Najkrócej mówiąc: PiS czyści przedpole (lustracja, dekomunizacja, rozliczenia) – przy tymczasowych założeniach „socjalnych” – a potem na zdrowych zasadach wprowadza wolny rynek pełną gębą – korzystając min. z idei UPR.

Ale najpierw trzeba dokonać stosownego odstrzału.

Chyba, że chcemy w majestacie prawa ostatecznie za chwilę uwłaszczyć tych wszystkich czerwonych złodziei –gwarantując im legalne korzystanie z dóbr, które zajebali...

Buli – mylisz śmieszność z poczuciem humoru :)
I przy okazji odradzam Ci pisanie na necie słów, których nie masz odwagi powiedzieć w rzeczywistości na własnym stadionie.

No, ale jako zwolennik PiS-u poczułem się dzięki Tobie nazistą – więc nie tracąc czasu na polemiki - idę se poćwiczyć przed lustrem „sieg heil!” :)))
21 października 2005, 14:10 / piątek
Pawelek---nie wiesz nie pisz i tyle Ci napisze.
Cwicz,cwicz...a barku sobie nie zwichnij glupolu ;-)

chuj hilter!
21 października 2005, 14:13 / piątek
...a stadion jest MOSiRu nie moj...moze kiedys;-))
21 października 2005, 14:18 / piątek
Tusk jest z regionu bardziej niż Kaczor i bardziej kocha piłkę - to pewne. Ale nie ma co się spodziewać że przyciagnie tu jakieś wielkie inwestycje czy pomoże znaleźć jakieś wielkie pieniadze na nasz klub. Mimo wszystko jednak Tusk.
21 października 2005, 14:22 / piątek
Dobrze, Buli – na ten bark - będę uważał...

:)))))
21 października 2005, 14:29 / piątek
Pawełek-rozejrzyj się po Warszawie!Zacznij od śmierdzącego Dworca Centralnego,potem przejdź się koło Pałacu Kultury i cudów architektury w rodzaju różnego rodzaju targowisk.Oceń rozmieszczenie sygnalizacji świetlnej,np. na rondzie Babka, tempo budowy metra itd...Masz możliwość zobaczenia na własne oczy jak będą wyglądały efekty rządów Kaczek.I tym bardziej dziwi mnie Twoje poparcie tej opcji.A komunie i tak nic nie zrobią.To tylko hasła przedwyborcze.Pewnie wybudują jakiś meczet dla Ojca Rydzyka koło Pałacu Kultury, pomachają szabelką jak polska szlachta w XVIII wieku i na tym się skończy.Polsce potrzebna jest głębsza reforma całego społeczeństwa-edukacja,gospodarka,języki obce w każdej szkole dla dzieciaków, większa mobilność społeczeństwa-jednym słowem tzw. społeczeństwo obywatelskie, a nie hipokryzja braci Kaczyńskich.Pozdrawiam!
21 października 2005, 15:29 / piątek
Dominias –

W miejsce śmierdzącego Dworca Centralnego trzeba postawić nowy obiekt, a Pałac kultury wyburzyć – ale nie ma na to pieniędzy - nie z winy obecnych władz warszawskiego Ratusza.

Metro akurat za Kaczyńskiego osiągnęło już ž długości Warszawy i jadę nim znacznie krócej do fabryki niż samochodem. A że są opóźnienia? No są, zgoda. Nie ma za to całkowitego fiaska jakie dwukrotnie ponieśli komuniści w latach 50-tych i 80-tych. Budowa metra mimo trudności – trwa i zostanie dokończona.

Bazary i inne takie – również nie są wymysłem Kaczki. Ich wysyp to przełom lat 89/90 – i to za rządów Kaczyńskiego ich działalność mocno ograniczono. Postawię pytanie: od dawna mieszkasz w Stolicy?
Zresztą miejsce, o którym piszesz powinno wyglądać tak: odnośnik
...więc o czym tu gadać...

A już jeśli winą za wadliwą sygnalizację świetlną – obarcza się prezydenta miasta – to już – wybacz – jest to full grosteska.

Ja jako Warszawiak – prezydenturę Kaczyńskiego w Stolicy oceniam pozytywnie . Praktycznie WSZYSCY rodowici Warszawiacy, których znam - również. I kiedy piszesz, że „Polsce potrzebna jest głębsza reforma całego społeczeństwa” – nadzieję na nią wiążę z jego właśnie środowiskiem.

A jak będzie z realizacją wyborczych postanowień PiS - i czy ja dokonałem dobrego wyboru – czas pokaże...
21 października 2005, 15:47 / piątek
Hm....Z madrym to i przyjemnie pogadać.Tylko, że mi bardziej chodzi o to, że mamy w końcu demokrację, w końcu komuniści dostali w wyborach tyle na ile zasługują(chyba i tak za dużo).I w końcu dwie partie z rodowodem postsolidarnościowym wygrywają wybory i co robią po wygranej?Walczą na noże ze sobą.I kto atakuje?No niestety ale bezwzględnie pan Kaczor...
Jakieś 2 lata temu gdy już można było przewidzieć upadek SLD-miałem nadzieję na pierwszy porządny układ rządowo-prezydencki.Nie musi to być tylko Po, ani tylko Pis. Jak zwał tak zwał.Natomiast wyobrażałem sobie merytoryczną współpracę tych ugrupowań.W skrócie niech PO uzdrowi gospodarkę, a PIS sądownictwo, korupcję itp...Do tego dochodzi przedsiębiorczość ludzi i jest gitara.
A tu widzę znowu polski sejmik szlachecki rodem z końca XVIII wieku.
W Warszawie nie mieszkam, natomiast raz na jakiś czas bywam.I z jednej strony może faktycznie brzydota i niedowład organizacyjny tego całego centrum to wina komuny i architektury socjalistycznej, ale z drugiej strony w moim miescie Gdyni-prezydent tego miasta buduje drogi,ulice,pozyskuje na to środki z Unii i to miasto wygląda o wiele lepiej niż 15 lat temu, a prezydent jest po prostu gospodarzem tegoż miasta i nie traktuje swojego urzędu jako odskoczni do wielkiej polityki.A Warszawie życzę prezydenta miasta na miarę Starzyńskiego.Pozdrawiam!
21 października 2005, 16:23 / piątek
Dominias – przy sztabowej wymianie kampanijnych ciosów – częściej „poniżej pasa” zagrywał jednak sztab Tuska. Tyle że – medialnie - sprawa oskarżeń Kurskiego (po części z resztą prawdziwych) – została rozdęta do rozmiarów Zeppelina – i przyćmiła wszystkie inne...

Co do współpracy PiS – PO – nie jest tak źle – jak się obecnie powszechnie opiniuje. Poczekajmy z dalszą oceną do końca miesiąca... ;)

Jeśli zaś chodzi o Gdynię – wiem, znam... potwierdzam... :)
Tyle, że to obszar – przymierzając do mojej okolicy – jak Ursynów + ćwierć Mokotowa. Mniejszym organizmem – o wiele łatwiej sprawnie zarządzać posiadając odpowiednie środki, konkretne realne założenia i dobrych fachowców...

Pozdrawiam!
21 października 2005, 18:16 / piątek
za przeglądem sportowym:

"...Kandydat na prezydenta Lech Kaczyński podczas śniadania, na którym gościł kilkudziesięciu mistrzów sportu i działaczy sportowych popierających jego kandydaturę zapowiedział, że wzmocnienie kondycji polskiego sportu będzie jednym z zasadniczych zadań nowego rządu..."
21 października 2005, 18:18 / piątek
Pawełek

a wiesz jaka jest różnica pomiędzy Warszawą i pozostałymi miastami?

Warszawa buduje metro za pieniądze wszystkich również moje. Aby inne mista w tym Gdańsk mógł coś zrobić musi 5 razy więcej się nagimnastykować. Dobrze, że teraz się pojawiła kasa z UE, ale tutaj Warszawka też chce wszystko zagarniać.

Chyba równiez zdajesz zobie sprawę potężnej biurokracji w Warszawie w każdym urzędzie dzielnicowym. Najpierw niech Kaczyński postara się w stolicy gdzie jest krytykowany za swoją prezydenturę.
21 października 2005, 18:56 / piątek
Kongo – Warszawiaków w Warszawie jest obecnie mniej niż dwadzieścia procent – i są (jesteśmy) z Kaczyńskiego umiarkowanie zadowoleni – mimo braku regulacji stosunków własnościowych.. Reszta „obywateli stolicy” to wpisany w wyścig szczurów napływ – głównie z wiosek i małych mieścin – reprezentujący troszkę inne systemy wartości ;) Media pokazują wyniki mieszkańców Warszawy. A to wielka różnica.

Nie słyszałem (mimo znajomości w Waszym Ratuszu) o żadnym przypadku by Warszawa i jej władze- na swoją korzyść próbowały sabotować dotacje z UE przeznaczone dla Gdańska.
Wrzuć mi przykład. Wrócę w poniedziałek – to sobie poczytam.

Miłego ŁYKendu.
21 października 2005, 19:57 / piątek
Głosujmy na Tuska!!!!!!!
21 października 2005, 20:22 / piątek
Jeśli Tuska popierają takie osobistosci Jak ten cynik i kawal skurwiela urban ( nie zasluguje zeby jego nazwisko pisac z duzej ) i kwasniewski to juz sam ten fakt sklania mnie do glosowania na jego konkurenta.
21 października 2005, 21:18 / piątek
Tusk przynajmniej gra w pilke a kaczka chodzi na spacerki z zono i psem tak TVN moil o tym jak relaksuja sie nasi panowie. Wiec poprzyjmy Donalda a propo donaldy (gumy do zucia) mogly by wrocic byli super :)))))))))))

TYLKO LECHIA !!!
21 października 2005, 23:12 / piątek
a co to ma do rzeczy , to że urban popiera Tuska , nie znaczy że Tusk popiera do ścierwo.

A nie przeszkadza Ci że lepper poparł Kaczora?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039