Gdańsk: niedziela, 12 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Donald Tusk??? Czy nalezy Ci sie glos od Lechii??

strona 7/11

24 października 2007, 10:55 / środa
No to na jakim meczu był półtusk?
nawijaj, myślę, że wiele osób chętnie się dowie kiedyż to ryży odwiedził świątynię.
24 października 2007, 12:26 / środa
Był na meczu z Pogonią. To on rzucił bananem w murzyna, którego dziadek siłą został wcielony do Africa Corps.
24 października 2007, 14:39 / środa
Jeden i drugi sobie trochę powycierali gębe. Tusk we Wrocławiu gadał o zgodzie Lechii ze Śląskiem. Kurski oprócz tego, że rozpowiadał co to on nie załatwił, to w reklamówce był w szaliku Lechi i synek jego był ubrany w szal. Na wybory synka przebrał w polar Lechii - pokazówka.
24 października 2007, 16:10 / środa
Bądź co bądź Kurskiego na Lechii się widuje, był nawet w Łomży na wyjeździe, a Tusk ? Sam powiedział że z bandytami nie chce mieć nic wspólnego, a pierdolił w tvnie jaki to wielki kibic z niego. niech SPIERDALA.
24 października 2007, 17:32 / środa
tu też kończymy!
27 października 2007, 11:40 / sobota
jak powiedział wiesław brudziński :"niejeden peni rolę etykietki na pustym słoiku" śwetnie się to odnosi do kurskiego. może i kocha lechie ale mógłby się z tą miłością az tak nie afiszować. a tak to robi się mało wiarygodny... tusk na pewno lechii nie zaszkodziłby, kurski może.
28 października 2007, 01:02 / niedziela
No to grubo pojechałas kobieto_kibic. Myśląc twoimi kategoriami moja sąsiadka mając totalnie gdzies Lechię ma bardziej pozytywny wpływ na Lechię niz Kurski, który może i nie jest zawsze skuteczny, ale przynajmniej coś robi. Donald Tusk na Lechie regularnie nie chodzi, a okazuje się - przynajmniej ty tak twierdzisz - że więcej z niego pozytku niż z niejednego kibica. Skoro podkochujesz sie w Donku -twoja sprawa, ale nie pisz, że sam fakt ze nas olewa jest dla Lechii jakąkolwiek korzyścią.
19 listopada 2007, 22:51 / poniedziałek
Oglądaliście Tuska w teraz my?

jakie są Wasze opinie? ciekawie się wypowiedział, ale żeby wszystko to było prawdą, no i żeby tak kochał Lechię jak mówi, to by czasem się na T29 pojawił, a nie na Konwiktorskiej na ten przykład
19 listopada 2007, 22:51 / poniedziałek
Ciekaw jestem co teraz powiedzą kibice niektórzy Lechii. Całkiem ciekawy reportarz miał miejsce w dzisiejszym wydaniu "Teraz My" gdzie w głownej roli był tytułowy Donald T.
pozdrawiam
19 listopada 2007, 22:57 / poniedziałek
tak fajna niespodzianka dla premiera - fragmenty z wczorajszego meczu na którym nie był :)
ale po Jego wypowiedziach jasne jest komu kibicuje :)
wiadomo ze nie zawsze moze byc na meczu ale ten sport nie jest mu obcy - sam pare razy byłem na meczu gdzie biegał za piła i to nie tylko latem jak słonko swieciło ale i w mrozie jak i podczas ulewy ( np tego lata jak grała reprezentacja Gdanska z gdynia )
ja się ciesze ze wiekszosc z nas oddało głos własnie na PO !!!!!!!

LECHIA GDAŃSK !!!!
19 listopada 2007, 23:00 / poniedziałek
Powiem tylko tak. Popielarz parówo, jak to było z biletami na derby? Podpowiem, że chodzi o aukcję na allegro. Pamiętasz co przed derbami obiecaleś Greengosom? Jesteś zakłamaną gnidą i tyle!
19 listopada 2007, 23:02 / poniedziałek
Mozna wiedziec co obiecał? Parówka to on chyba zawsze byl.

Pozdro dl Biało-Zielonych
19 listopada 2007, 23:06 / poniedziałek
Stworzył do boju Lechia Gdańsk na melodie Marsylianki LOL
19 listopada 2007, 23:14 / poniedziałek
Misiek spytaj Greengosów. Szczególnie o akcje dzień przed meczem. Popi nasz Lechista! Kurwa, której nigdy nie zapomnę że jak był dyrektorem Lechii, chciał oddać walkowera w derbach, tylko dlatego, że bał się zorganizować mecz.
19 listopada 2007, 23:20 / poniedziałek
Ok, moze kiedys sie dowiem. Kiedys dawno temu prowadzilem jedna ze stronek Lechii... potem po tej pojebanej fuzji Lechii/Polonii ( fajna sprawa za dzieciaka ). Ta pała obiecał nam ze przekaze karnety zebysmy zorganizowali jakis konkurs. 2 tygodnie po inauguracji doprosilismy sie o 10 karnetów. Jeden wielki sciemniacz, pajac itd. Zreszta szkoda słow, dzieciakiem naiwnym byłem.

Pozdro dla Biało-Zielonych
22 listopada 2007, 15:29 / czwartek
Donald Tusk wspomniał żartobliwie czasy, gdy sam próbował zostać bramkarzem, jak powiedział, "na szczęście dla Lechii - bez powodzenia". Przyznał też, że obok Lechii kibicuje Realowi Madryt i podkreślił, że wiele lat czekał na kogoś, kto zrobi z polskiej drużyny wielki zespół. Był przekonany, że były szkoleniowiec "Królewskich" jest odpowiednim trenerem do tego zadania.

Reprezentanci podarowali Donaldowi Tuskowi piłkarską koszulkę drużyny narodowej z numerem 10 i jego nazwiskiem.
odnośnik
23 listopada 2007, 17:41 / piątek
Jako zalozyciel tematu pozwólcie ze go skończe.

Po ogladnieciu Teraz My stwierdzam:

Donald Tusk, nalezal Ci sie glos, moze nie od calej Lechii ale ode mnie z pewnością :-)

Pozdrawiam!
29 listopada 2007, 16:51 / czwartek
5 grudnia 2007, 09:34 / środa
odnośnik

Dla tych co zagłosowali na tego oszusta.

Minister Sprawiedliwości jest jednocześnie pracownikiem rysia.
5 grudnia 2007, 11:12 / środa
odnośnik

Dla tych co głosowali na tych złodzieji i oszustów.
5 grudnia 2007, 12:29 / środa
Jedna i druga sprawa jest bulwersująca.
Keype, zgodzisz sie na propozycję "eutanazji" Tuska i Piechy ?
5 grudnia 2007, 16:16 / środa
No niestety zaczyna się.Czekam na kolejne ruchy Porażki Obywatelskiej
Teraz wiemy o powrocie jakich emigrantów ględził Tusk:))

Co takiego się stało, że prokuratura nagle zmienia zdanie i już nie chce zatrzymywać przedsiębiorcy? Krauze jest ciągle podejrzany o składanie fałszywych zeznań i utrudnianie śledztwa w słynnej aferze przeciekowej. Czy to możliwe, że prokuratorzy próbują się przypodobać ministrowi Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu? Czy sam minister wywierał naciski na podwładnych? To właśnie Ćwiąkalski, zanim został ministrem, napisał ekspertyzę korzystną dla biznesmena. Wynikało z niej, że Krauze nie powinien być zatrzymany, bo zarzuty przeciw niemu są słabe.

DZIENNIK poszedł na wywiad do ministra Ćwiąkalskiego i zapytał o sprawę Krauzego. Minister oświadczył stanowczo, że biznesmen zostanie zatrzymany po powrocie do kraju. “Według naszej wiedzy postanowienie o zatrzymaniu zostało uchylone, czy to prawda?” - ustalał DZIENNIK. Z pokerową miną odparł: “Nie wiem, ale poproszę, by prokurator krajowy zaraz to ustalił”.

Minister od razu zadzwonił do prokuratora. Po kilku minutach potwierdził informacje DZIENNIKA. I zaczął zapewniać: “Odsunąłem się od tej sprawy. Na nikogo nie naciskałem. Sami państwo widzicie”. (dziennik.pl)

Wszyscy pamiętamy, że Tusk obiecał masowe powroty rodaków z zagranicy. Z Irlandii jakoś się nie kwapią, więc w międzyczasie rząd pracuje nad sprowadzeniem do Polski wszelkich aferzystów. Najlepszy sposób - zapewnić im bezkarność. Ale powiedzmy sobie szczerze, czy po nominacji Ćwiąkalskiego ktokolwiek miał jeszcze złudzenia co do intencji rządu Platformy?
5 grudnia 2007, 16:38 / środa
Emeryt zgadzam się. Nie myśl, że bronie Ćwiąkalskiego czy Krauzego. Z tego co widać PiS nie jest taką czystą partią jak sądzą jej wyborcy, a sprawy wychodzą dopiero jak zmienia sie ekipa rządząca i własnie to chciałem pokazać przedmówcy. Nie chce wdawać się w jakieś niepotrzebne polemiki bo o polityce nie ma co mowić i tak każdy ma na jej temat własne zdanie. Pozdrawiam
5 grudnia 2007, 17:05 / środa
Prowadzenie samochodu z Lechem Wałęsą jako pasażerem to zajęcie nie tylko odpowiedzialne, ale i z perspektywami. Marian Janicki, oficer Biura Ochrony Rządu, karierę zaczynał od wożenia Lecha Wałęsy, a teraz został szefem tej jednostki. “Moi kierowcy mają szczęście, niech każdy następny szykuje się na generała” - żartuje były prezydent. (…)

Jak się sprawował? “Był dobrym kierowcą, nie mieliśmy żadnej kraksy” - wspomina Wałęsa.” Jednak do asów nie należał. Ale można z nim było współpracować” - dodaje były prezydent. Przez otoczenie Wałęsy początkujący “borowik” traktowany był z pewną dozą lekceważenia.” (dziennik.pl)

Trudno się skarżyć, przecież Tusk obiecywał że będzie się otaczać fachowcami… Ten przynajmniej był dobrym szoferem. Myślę, że jak na szefa BOR-u to zupełnie wystarczająca rekomendacja. Czy ktoś może mi wskazać od czego fachowcem była Pitera Juli

Czekam na kolejne rewelacje:)Pewnie znajdzie sie jeszcze jakaś funkcja w rządzie dla kapciowego wałęsy.Paranoja
5 grudnia 2007, 18:41 / środa
a propos Julii Pitery.
Podobno "Alik" jak wrócił do domu, to cały śmierdział benzyną ;)
5 grudnia 2007, 18:56 / środa
Zmieniłbym tytuł tematu na; czy należy się głos od Szparki za Ryśka z klanu wałków.
5 grudnia 2007, 19:02 / środa
kiko7...Czy Ty nie masz czasami brata o imieniu Kuba??
5 grudnia 2007, 19:56 / środa
jakoś nie widze żeby w tym wątku wypowiadali się zwolennicy zwycięskiej opcji.
Natomiast przegrani z pisu ciągle się nie moga pogodzić z porażka i sie tu produkują!
Więc się lepiej pogódźcie z klęską wyborczą albo posłuchajcie sie swojego prezydenciunia iiiiiiiiiiii:"Spieprzajcie dziady"
Najlepiej na Antarktydę bo tu nikt po was nie będzie płakał.
Już mamy dosyć waszego szcekania, płakania i utyskiwania!
Więc SPIEPRZAJCIE DZIADY!!!
5 grudnia 2007, 20:02 / środa
Zeusik kontroluj bajere leszczu.Powoli POjebańcy ukazują swoja prawdziwą twarz
i rozumiem że prawda bywa niewygodna:)
5 grudnia 2007, 20:22 / środa
nie Rudolfie poprostu tak jak napisal poprzednik mamy koszmar Kaczorow za soba.

Teraz chcemy spokoju i dobrego rzadu!

Na razie wszystko jest ok i dlatego mozemy zapomniec o polityce i zajac sie normalnym zyciem.

PS Wy chyba naprawde macie jakies kompleksy?

pozdrowienia dla bialo-zielonych i Godzilli!
5 grudnia 2007, 20:25 / środa
Zeusik a Ty za szparką czy co? Na następnych wyborach będziesz miał możliwość oddać głos na rysia.hehe.
5 grudnia 2007, 20:58 / środa
Keype, pełna zgoda. W polityce nie ma świętych krów. Piecha ma u mnie czapę bez sądu.

Bartek85, naprawdę uważasz, że dotychczas wszystko jest OK ? Szczególnie z nominacjami na ważne stanowiska w np. MSWiA i z polityką zagraniczną ? Pewnie, że na wystawianie ostatecznych cenzurek przyjdzie czas (dla mnie minimum pół roku), ale pierwsze sygnały są bardzo niepokojące.

Zeusik, zajmij się "Ligą betonów" i nie dręcz spokojnych ludzi swoimi wypocinami.
5 grudnia 2007, 21:05 / środa
Zeusik sam jesteś zapijaczony dziad, którego nie stać na fryzjera. Jak na razie, to ten "spokojny" rząd, to jeden wieki wałek.
5 grudnia 2007, 21:25 / środa
a wy ciagle pierdolicie ;] macie nerwy, chlopaki
5 grudnia 2007, 21:33 / środa
I co??? Boli oj boli!!! I będzie bolało i ma boleć!!!
Ja jestem zadowolony i spokojny natomiast nie widzę żadnego powodu żebyście mi ubliżali!
Zresztą przez was to forum schodzi na psy.
Tylko nieustające bluzgi i wyzwiska.
Ja w każdym razie coraz rzadziej tu zaglądam i chyba przestane całkiem /ku waszej niezmiernej radości/.
Nie mam zamiaru tolerować wyzwisk pod swoim adresem od jakiegoś szczyla młodszego od mojego najmłodszego syna!
5 grudnia 2007, 21:41 / środa
zeusik1
5 grudnia 2007, 19:56 / środa
jakoś nie widze żeby w tym wątku wypowiadali się zwolennicy zwycięskiej opcji.
Natomiast przegrani z pisu ciągle się nie moga pogodzić z porażka i sie tu produkują!
Więc się lepiej pogódźcie z klęską wyborczą albo posłuchajcie sie swojego prezydenciunia iiiiiiiiiiii:"Spieprzajcie dziady"
Najlepiej na Antarktydę bo tu nikt po was nie będzie płakał.
Już mamy dosyć waszego szcekania, płakania i utyskiwania!
Więc SPIEPRZAJCIE DZIADY!!!

zeusik1
5 grudnia 2007, 21:33 / środa
I co??? Boli oj boli!!! I będzie bolało i ma boleć!!!
Ja jestem zadowolony i spokojny natomiast nie widzę żadnego powodu żebyście mi ubliżali!
Zresztą przez was to forum schodzi na psy.
Tylko nieustające bluzgi i wyzwiska.
Ja w każdym razie coraz rzadziej tu zaglądam i chyba przestane całkiem /ku waszej niezmiernej radości/.
Nie mam zamiaru tolerować wyzwisk pod swoim adresem od jakiegoś szczyla młodszego od mojego najmłodszego syna!

Nie znam ciebie, ale zachowujesz się jak pies ogrodnika. Sam nie zjesz, innemu nie dasz. Uważasz że masz prawo wszystkich obrażać ? Jeśli tak, daj innym prawo, aby mogli obrażać ciebie. Inaczej zrób tak jak piszesz, zniknij z forum. Tak chyba będzie lepiej dla poziomu dyskusji tutaj prowadzonych.
5 grudnia 2007, 21:48 / środa
Zeusik, jest ciebie dwóch ? Niedługo przed użalaniem się nad swoim losem na tym forum, wyskrobałeś niezłego paszkwila nt. zwolenników Kaczorów. Czego oczekiwałeś ?

Tak na marginesie, mając dorosłe dzieci nie wstydzisz się pisać takich głupot ?! Dziwne.
5 grudnia 2007, 21:49 / środa
donek to baba : ))) mierna marionetka wyniesiona przez co jakiś czas odtwarzaną koalicję (kto choć trochę się tym interesuje bez trudu uzna o jaką koalicję cho - polecam film J.Kurskiego ;) chociażby )
marionetka wyniesiona ku odsunięciu rozprawy z praktyką ostatnich nastu lat,
podstawianiec i tyle
właśnie, (niestety) będziemy mieli okazję się o tem przekonywać

w kontekście jak z wyżej
to kurwa urąga jakimkolwiek standardom normalnego państwa,
że donek nazajutrz po zwycięstwie leci zameldować o wykonaniu zadania oberpodstawiańcowi Bolkowi
a ten deklaruje: teraz będę, nie tylko ja, zjednoczyliśmy się ( kto ? ? ?) by czuwać nad donkiem, by nie było tu JUŻ ŻADNYCH ZAKRĘTÓW

kurwy, szmaty, sprzedawczyki, jeszcze maski opadną, na razie udało wam się odwlec tą chwilę

to tyle, do następnego,
5 grudnia 2007, 21:49 / środa
tusk? to czlowiek podstawiony tak jak lech walesa pseudonim bolek. tak naprawde to juz nie wiadomo komu mozna ufac
5 grudnia 2007, 22:16 / środa
Teraz dopiero mamy kaczogród. Donald niczym dobra guma balonowa daje się pompować.
5 grudnia 2007, 22:24 / środa
A moim jakze skromnym zdaniem zadnemu z politykow a takze osobom siedzacym w tym bagnie nie nalezy sie glos.Przeciez partie polityczne w tym kraju dzialaja na zasadzie "legalnych" mafii.Na szczescie juz powoli zaczynaja ich zamykac.W koncu dojdzie do tego ze na pOSLOW beda brali ludzi ze szkoly sredniej bo starsze pokolenie politykow bedzie uprawialo polityke rzadzaca ale w programie "polityczna cela".
5 grudnia 2007, 22:58 / środa
Najlepsze jest to że nasz Wielki Przywódca Donald ,,Castro'' Task zapowiadał konkursy na prezesów spółek skarbu państwa(niby mieli to być profesjonaliści).
Ciekawostką jest to że w tym samym dniu prezesem Elewatorów spółki państwowej został działacz PSL niedoszły kandydat na wiceministra w rządzie PO-PSL i niestety
Wasze przypuszczenia są słuszne żadnego konkursu nie było:)).Jednym słowem nadszedł trudny czas dla rebelii siły zła zwierają szyki,ale jest jeszcze nadzieja bo gdzieś na północy Polski............:)))
5 grudnia 2007, 23:13 / środa
Jeśli chodzi o spółki skarbu państwa, to tusku chce usunąć Jaworskiego z Energi. Ciekawe czy ewentualny następca będzie z nominacji, czy z konkursu. Ciekawe też, jak będzie się zapatrywał na sponsorowanie Lechii. No ale tusku to przecież nasz król.
5 grudnia 2007, 23:17 / środa
Kontratak a Jaworski to nie w stoczni?Czy jest też w radzie nadzorczej Energii?
5 grudnia 2007, 23:19 / środa
Kontratak-jak to nasz?Chyba Zabieżowa!!!Kaczyński i Król alkoholizmu muszą odejść!!!
5 grudnia 2007, 23:22 / środa
Kontratak kultura nakazuje żeby wszystkie nazwiska pisać z dużych liter, chyba Ciebie tego uczyć nie trzeba....

A Rudolfik może przypomnij sobie jak Twój Jaruś rozdawał stanowiska gdzie tylko sie dało koleżkom z Samoobrony I LPR. Nie pamietasz już tego ?
Prawda jest taka że każdy kto sie dorwie do władzy obsadza różne stanowiska swoimi ludźmi i to się zapewne nigdy nie zmieni, więc tak nie płaczcie z tego powodu.
A wracając do sprawy Krauzego to chciałbym zauważyć ze decyzja o jego nie aresztowaniu została podjęta wtedy gdy ministrem sprawiedliwości był Ziobro ;p
5 grudnia 2007, 23:27 / środa
Trax decyzja zapadła przed tygodniem. Druga sprawa, to że nie neguję obsadzania stanowisk przez pis. Jednak tusku obiecał konkursy. Pierwszy już przeprowadził :-) Rudolf- Jaworski jest tu i tu.
5 grudnia 2007, 23:29 / środa
Kontrataka nie wolno uczyc...to on wszystkiego naucza:)

Teraz modl sie do przenajswietszej panienki aby byl taki dobry i Ci wybaczyl:)

Jak nie to nie chcialbym abys przeczytal w jego wpisie skromne ale jakze gleboko docierajace...WYPIER.....!!

pozdro
5 grudnia 2007, 23:31 / środa
Task999 mi nic nie musisz przypominać sklerozy nie mam.Po co pierdolić głupoty w expose jak wiadomo że się do tego nie będzie stosować.Zakłamanie i nic wiecej
polecam dokładnie obserwować jakie sztuczki pokaże jeszcze twój donadzik
5 grudnia 2007, 23:37 / środa
np. obciecie kasy wszystkim kancelariom : ministerstw, sejmu, senatu, premiera, prezydenta. takie sztuczki moge ogladac. a co bedzie dalej to sie okaze ;]
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020