Gdańsk: wtorek, 7 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Donald Tusk??? Czy nalezy Ci sie glos od Lechii??

strona 8/11

5 grudnia 2007, 23:47 / środa
działania pod publiczke o małym znaczeniu dla budżetu.Ludzie się tym jarają a rządzący maja wolna ręke w kręceniu prawdziwych lodów
6 grudnia 2007, 00:11 / czwartek
4 mld ziko lacznie ustukali razem z innymi oszczednosciami. ale oczywiscie jak to ten rzad to chujowo i pod publiczke. a jak pisiory windowaly wydatki to spoko bo w imie walki o cokolwiek ;] co do krecenia lodow to zobaczymy ale pis takie ukrecil, ze ciezko bedzie ich przebic... krytyka w imie krytyki
6 grudnia 2007, 00:17 / czwartek
Kontratak wcale że decyzja nie zapadła tydzień temu, tylko dzień przed mianowaniem rządu, a więc gdy ona zapadało to Ziobro był ministrem.

Prokuratura uchyliła nakaz zatrzymania Ryszarda Krauzego 15 listopada, dzień po tym, jak akta sprawy wróciły z sądu - oświadczył Prokurator Krajowy Marek Staszak.

Rudolf przekręć jeszcze inaczej mój nick :) Widzę że masz lekką obsesję na punkcie Tuska, wszędzie chcesz go widzieć :]
A czy Jaruś jakbyś Ty to powiedział nie pierdolił w swoim expose obietnic których i tak wiedział że nie da rady zrealizowac ?! Więc zastanów się co piszesz bo widać że brakujje już Tobie argumentów :)
Widzisz, milion do miliona i sie zawsze zbierze jakaś sumka dla lekarzy czy nauczycieli, czy jakikolwiek inny cel. Co Ty widzisz w tym złego że próbują za wszelką cene znaleść jakąś kase dla tych co PiS obiecał ? Pewnie lepiej budować płoty za 6 mln zł co nie ?
6 grudnia 2007, 01:07 / czwartek
997 gadasz głupoty nie ma sensu z toba polemizować.Pierwsze skutki działania rządu Ciamciaramci nie napawają optymizmem.Ciekawe o czym jutro przeczytamy w gazetach aż strach czytać
6 grudnia 2007, 01:08 / czwartek
Ploty i perony we Wloszczowej. I jeszcze swiatynie opatrznosci.
Zreszta, czy jak upierdola np. takiego Kulczyka, to co? Wszystkim kamien z serca spadnie? Bedzie mozna wypic browarka i poswietowac? To sa akcje pod publiczke, bo nic nie zmieniaja w zyciu zwyklego czlowieka. Kulczyk za kratkami - wiecej siana bedziecie zarabiac? Autostrady sie wybuduja? Sranie, myslenie typu: niech dojebia bogatym, bedzie mozna sie pogapic na takiego chuja w drogim garniaczu, jak go do paki prowadza, miod na sercu, dobry humor przez tydzien. Ja tam wole, zeby obcinali uposazenia, diety, ochrony i dali podwyzki ludziom, ktorzy zasluguja. Takie cos bardziej wplywa na sytuacje zwyklych ludzi, u kazdego w blizszej, dalszej rodzinie jest ktos kto pracuje w publicznej sluzbie. Potem niech sobie nawet aresztuje kota alika, ale najpierw niech sie zajma prawdziwymi problemami, a nie strzelaniem na oslep ku uciesze gawiedzi.
6 grudnia 2007, 01:09 / czwartek
oj, rudi, rudi... tak sie rakiem wycofywac ;] a psy z nakazu pisu dzialaly nienajlepiej jak widac odnośnik

dura lex, sed lex
6 grudnia 2007, 01:18 / czwartek
Ale co widać?Wkleiłeś link do artykułu który potwierdza że prokuratura chciała zapunktować u nowego ministra sprawiedliwości ćwiąkalskiego który jak wiadomo jako adwokat dbał o interesy Krauzego.Dla mnie jak dotychczas ćWwiąkalski to największa wpadka ,,Castro'' Taska
6 grudnia 2007, 01:51 / czwartek
podsłuchy nie mogą być w tej sprawie dowodami, bo fałszywych zeznań nie ma w katalogu przestępstw, wobec których podsłuch przez ABW jest dopuszczalny. Obrona powołuje się też na orzecznictwo Sądu Najwyższego, że podsłuchy mogą być dowodami w postępowaniu karnym jedynie wobec tych osób, których konkretnie dotyczy zgoda sądu na zastosowanie takiej "kontroli operacyjnej" oraz wyłącznie wobec ściśle określonego katalogu najgroźniejszych przestępstw

jak lapac to zgodnie z prawem a nie z dupy bo potem przestepcy wychodza na wolnosc z powodu bledow proceduralnych. do tego nie wiem jaki po ma megainteres w akcjach z krauze. jesli maja to chetnie sie o tym dowiem i nazwe ich chujami. ale to do leszka k. na prywatny krauze dzwonil ;]
6 grudnia 2007, 08:32 / czwartek
Co by nie zrobić rudolf i tak będzie krytykował. On ma w dupie co się dzieje ważne żeby dojebać Tuskowi , PO. Każda porażka Po to porażka Polski, dla ciebie to dobra nowina. Szczerze mówiąc powoli mam gdzieś politykę bo koryto to samo tylko inni ludzie. Tak jak ktoś napisał ktoś wcześniej niech się zajmą zwykłymi ludźmi bo spektakularne złapanie Kulczyka czy tam Kruze nic nie pomoże zwykłemu obywatelowi. Zajmijcie się tym co ważne a nie duperelami !
6 grudnia 2007, 09:16 / czwartek
michalgdansk
6 grudnia 2007, 08:32 / czwartek
Co by nie zrobić Rudolf i tak będzie krytykował. On ma w dupie co się dzieje ważne żeby dojebać Tuskowi , PO. Każda porażka Po to porażka Polski, dla ciebie to dobra nowina. Szczerze mówiąc powoli mam gdzieś politykę bo koryto to samo tylko inni ludzie. Tak jak ktoś napisał ktoś wcześniej niech się zajmą zwykłymi ludźmi bo spektakularne złapanie Kulczyka czy tam Kruze nic nie pomoże zwykłemu obywatelowi. Zajmijcie się tym co ważne a nie duperelami !

Michał masz jakieś rozdwojenie jaźni. Kiedyś pisałeś, że można obrażać Polskiego Prezydenta, ponieważ nie jest twoim Prezydentem. W "poważaniu" miałeś fakt, że obraża się cały Naród.

Teraz piszesz, że porażka tuska to porażka całej Polski. A ja odpowiem tobie tak- ja na siebie tej porażki nie wezmę. Nie głosowałem na jego "piękną" mordę. Nie dałem się nabrać na jego fałszywy uśmiech. Mam nadzieję, że jego porażka będzie końcem dla tej ekipy.
6 grudnia 2007, 09:55 / czwartek
Do tej pory uważam , że jest niekompetentny i kiedy coś pisałem na tematu Pisu czy prezydenta starałem się jakoś to argumentować. Natomiast zauważ, że decyzja dotycząca Krauze zapadła jeszcze kiedy u steru był Pis natomiast niektórzy maja do pretensje do Po. Jeżeli chodzi o prezydenta czy uważasz , że ten człowiek dobrze czuje się na tym stanowisku ? Według mnie dla niego to niekomfortowa sytuacja. Widać to przy wielu wystąpieniach, wizytach międzynarodowych itd Jedyny polityk na, którego mam alergie to Kurski.
6 grudnia 2007, 11:06 / czwartek
Ty Rudolfik wymysl jeszcze jakąs ksywe dla mnie co ? Moze 666 albo 969 ? Ojjj niski jest ten Twój poziom niski :)
Powiedz co gadam od rzeczy ? Czemu nie chcesz ze mną polemizowac ? Może dlatego że brak Ci argumentów i z każdą odpowiedzią pogrążasz się coraz bardziej ? ;]
6 grudnia 2007, 12:12 / czwartek
Transex997 ale z czym mam polemizować?Wymyślasz jakieś głupoty z dupy wzięte aż się nie chce takich bredni dementować
6 grudnia 2007, 12:25 / czwartek
Robi się ciekawie

Co Tusk obiecał Kutzowi?

Poseł Zbigniew Girzyński (PiS) domaga się od premiera odpowiedzi, czy ten faktycznie obiecał reżyserowi Kazimierzowi Kutzowi zabieganie o autonomię Śląska w zamian za jego kandydowanie z list PO. Kutz - dziś poseł Platformy - powiedział o tym w wywiadzie dla jednego z kolorowych miesięczników.

W interpelacji złożonej w Sejmie Girzyński pyta, czy premier Donald Tusk rzeczywiście złożył taką obietnicę reżyserowi, a jeżeli tak, to jak zamierza się z niej wywiązać. Poseł PiS zapytuje jednocześnie, czy “tego typu deklaracje mogą prowadzić do naruszenia integralności terytorialnej państwa” i jak ma zamiar pogodzić to z zapisami w Konstytucji mówiącymi o państwie jednolitym. Chce też znać odpowiedź na pytanie, dlaczego o tych obietnicach nie poinformował opinii publicznej w swoim długim exposé oraz czy te plany “przybiorą charakter zmian ustrojowych lub ustawowych”.

W grudniowym numerze jednego z kolorowych miesięczników reżyser powiedział, że zgodził się kandydować z list PO ze Śląska w zamian za obietnicę “promowania autonomii” tego regionu, którą miał złożyć lider Platformy.
6 grudnia 2007, 12:37 / czwartek
Rudolf 88 ? To jest twoj rok urodzenia ? Jezeli tak, to wszytsko tłumaczy, twoja naiwność. Proszę cię nie rób z siebie idioty.
6 grudnia 2007, 12:59 / czwartek
Ty robisz z siebie idiote cały czas ,tylko wywal Gdańsk z nicka bo robisz obciach naszemu miastu.Powiedz ile ty masz lat to sie pośmiejemy:)))
6 grudnia 2007, 13:23 / czwartek
Rudolf ze swoimi średniowiecznymi poglądami do Gdańska to ty pasujesz jak świni siodło. Wracaj z lasu, z którego wyszedłeś. Bez odbioru
6 grudnia 2007, 13:30 / czwartek
Na chuj idioto zaczynasz personalne wycieczki.Rozumiem że ty leszczu masz oświecone poglądy na życie wziete prosto z Gazety Koszernej.Powodzenia i nie odpowiadaj
6 grudnia 2007, 13:43 / czwartek
odnośnik

sie dyskusja urwala ;]
6 grudnia 2007, 13:57 / czwartek
Teraz widać jakich oszołomów ma w składzie po.Wzieli Kutza na listy wyborcze choć wiadomo że to komuch.
6 grudnia 2007, 15:15 / czwartek
no no taki komuch jak poseł pis Karski - członek PRON w stanie wojennym, albo wasserman prokurator z 20 letnim stażem z czasów komuny, albo sędzia Kryże członek PZPR. weź ty rudolf przestań wiochę robic...
6 grudnia 2007, 15:37 / czwartek
Chcesz sie licytować?Sam wioche robisz
6 grudnia 2007, 15:57 / czwartek
No to jeszcze jedna ciekawostka dotycząca ćwiąkalskiego

Co Ćwiąkalski miał wspólnego z aferą Biofermu?

Minister sprawiedliwości nie musi ujawniać spraw, które prowadził jako adwokat. Posłowie PO, PSL i LiD nie zgodzili się, by przedstawiciel PiS zadał Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu takie pytanie. Jak ustalił dziennik.pl, PiS chciał dowiedzieć się m.in. o związek ministra z aferą Biofermu z początku lat 90. Ćwiąkalski był obrońcą właściciela tej firmy, który uciekł za granicę, a wcześniej oszukał dziesiątki tysięcy ludzi.

W 1993 roku firma Bioferm namawiała ludzi do współpracy przy produkcji kosmetyków dla Szwajcarów. Sprzedawała im surowiec, który w łatwy sposób każdy mógł przerobić w domu na gotowy produkt i potem odsprzedać go Biofermowi z podwójnym zyskiem. (…)

Jak dowiedziała się “Gazeta Polska”, kancelaria Zbigniewa Ćwiąkalskiego od początku obsługiwała Bioferm. A sam minister występował przed sądem jako obrońca właściciela.
6 grudnia 2007, 16:30 / czwartek
no i co ma wspolnego? ;]
6 grudnia 2007, 16:54 / czwartek
Tak tak te 88 Rudolfika to jego wiek urodzenia gdzieś to kiedyś tam napisał, myślę że to wiele wyjaśnia Panowie ;)

Zacytuj mi jedną moją brednię cwaniaczku z którą nie warto polemizowac :]

Coś mi się wydaje że biedaczek siedzi od rana do nocy przy Neostradzie i szuka jakiś artykułów o obecnym rządzie żeby tylko powklejać je tu jak najszybciej :]
A jak ktoś da mu trafną ripostę to trochę sie gotuje i zaczyna obrażać, poprostu brak mu argumentów.
6 grudnia 2007, 18:27 / czwartek
rudolf88 , jeszcze trochę a dodają Cię do listy mailowej, dostaniesz instrukcję do czego się przypierdalać... w sumie to kto wie czy już na niej nie jesteś, a jeśli nie, to tylko "szacunek" dla PRowców PiS, mówisz i myślisz jak ciemny lud mówić i myśleć ma ...
6 grudnia 2007, 19:35 / czwartek
MP napisał :" . . . Ploty i perony we Wloszczowej. I jeszcze swiatynie opatrznosci.
Zreszta, czy jak upierdola np. takiego Kulczyka, to co? Wszystkim kamien z serca spadnie? Bedzie mozna wypic browarka i poswietowac? To sa akcje pod publiczke, bo nic nie zmieniaja w zyciu zwyklego czlowieka. Kulczyk za kratkami - wiecej siana bedziecie zarabiac? Autostrady sie wybuduja? Ja tam wole, zeby obcinali uposazenia, diety, ochrony i dali podwyzki ludziom, ktorzy zasluguja. Takie cos bardziej wplywa na sytuacje zwyklych ludzi, u kazdego w blizszej, dalszej rodzinie jest ktos kto pracuje w publicznej sluzbie. Potem niech sobie nawet aresztuje kota alika, ale najpierw niech sie zajma prawdziwymi problemami, a nie strzelaniem na oslep ku uciesze gawiedzi. . . "

ZGROZA, załamka,
to tekst sponsorowany czy Ty tak sam z siebie ? ? ?

" . . . Kulczyk za kratkami - wiecej siana bedziecie zarabiac? . . . ble, ble, ble . . . Sranie, myslenie typu: niech dojebia bogatym, bedzie mozna sie pogapic na takiego chuja w drogim garniaczu, jak go do paki prowadza, miod na sercu, dobry humor przez tydzien." - maskara nawet gdybyuś był . . . powiedzmy jedenastolatkiem

rzecz jasna zwykły zjadacz chleba, kartofli i mielonych nie musi mieć jakiegokolwiek ogarnięcie poza tym żeby się najeść, napić i za przeproszeniem wysrać
i tak od pierwszego do pierwszego

ale, w życiu społeczeństw, państw istnieją niesłychanie istotne sprawy bez których ni chu, chu, ujecheć się daleko nie da

widać że ich nie pojmujesz, i można by zakończyć na tem wpis, p[o prostu zajmij się jedzeniem i piciem

tymniemniej . . . jest to pytanie/opinia na poziomie co najwyżej jedenastolatka, ale niestety pytanie/opinia dość powszechna,
dlatego słów kilka o tem

otóż, myk polega na tem że . . . . u schyłku PRLu, komuchy widząc jego nieuchornną ruinę uwolnili zasady by dzięki swej uprzywilejowanej pozycji zawłaszczyc sektory gospodarki panstwowej
wprzody rozwiązują w milicji wtedy pion do walki z przestępczością gospodarczą, potem tworzą prawo które dzięki ich uprzywilejowanej pozycji pozwala zwałaszczyc sektor bankowy chociażby który w następstwie daje im możliwości zawłaszczania majątku panstwa przy udziale wejscowym własnym czesto gęsto zerowym, a jedynie podpartych detymi kredytami kwitowanymi przez towarzyszy w bankach

klinicznym przykładem takiego "przedsiębiorcy" jest Kulczyk, którego fortuna wyrosła tylko i wyłącznie dzięki jego funkcjonowaniu na styku służb specjalnych poprzedniego ustroju, polityki i gospodarki

on i wielu innych jemuy podobnych po zawłaszczeniu dla siebie co bardziej strategicznych sektorów gospodarki na patencie mniej więcej jak niezgrabnie popisałem,
teraz zainteresowani są TYLKO I WYŁĄCZ?NIE obroną swego stanu posiadania,
ich potężna sytuacja ekonomiczna doprowadza do paraliżu organów państwa,
osrodki realnie decyzyjne wymykają sie spod kontroli parlamentu

chociazby niech bedzie: . . . minister spraw wewnętrznych i administracji oraz były komendant policji na wyprzódki uprzedzają "grubego ryśka" vel "najlepszego płatnika" o planowanych wzgledem niego akcjach

to co się kurwa do jasnej cholery dziwic ze przez ostatnie omal dwadzieścia lat zadna kurwa nigdy za nic nie poniosła żadnej odpowiedzialności ? ? ?
skoro ministrowie i komendanci policji siedza w kieszeni grubych ryśków

jak to państwo do kurwy nedzy ma byc zdrowe w wykształconym i okrzepłym za tzw tfu III RP

trzeba wypalić żelazem tą drążącą organizm panstwa gangrenę, choćby w imie przejrzysości reguł, czystosci zasad, a i sprawiedliwości

oczywiście sa ludzie którzy tylko żrą, piją i srają i tych rzeczy nie rozumieją
za czem więc zabierają głos o rzeczach których nie pojmują ? ? ?

wbrew temu co tym maluczkim się wydaje, uzdrowienie zasad, przejrzystość reguł, równośc wobec prawa mają zdecydowanie ogromny wpływ na ich zycie, nawet jeśli im się wydaje iż od tego kiełbasy w garze im nie przybyło

tu co nieco o kulczyku, fragment książki Ziemkiewicza

odnośnik

bardzo wielu ldzi w Polsce, Polek i Polaków wkurwiała i wkurwia bezkarnośc ludzi którzy stali poza sytuacjami/mechanizmami opisanymi w tym fragmencie

dwa lata temu znalazł się wyraziciel ich poglądów, wygrał wybory

z mety stał się wrogiem publicznym nr jeden wszystkich sil które satły za patologiami III RP, koalcija strachu ponowanie zwarła szeregi
wspólnym wysiłkiem wyniesli miernotę donka na salony,
ten nazajutrz po wy(może uda mi się znaleźć jeszcze orginał): "zmobilizowaliśmy się, same "Autorytety", bedziemy czuwać na donkiem, aby nie było juz żadnych zakrętów"

póki co miernota donek przez media noszona jest na rękach,
złodzieje górą,
jeszcze przyjdzie kurwy wasza pora, szmaty, sprzedawczyki, podstawiance : ))))))
6 grudnia 2007, 19:38 / czwartek
donek juz swoje zrobił, oddalił opadnięcie masek na jakiś czas,
cała reszta jego przedwyborczych gagów - każdy kolejny dzien bedzie pokazywał ile były one warte
już pokazuje psia jego mać, zresztą mniejsza o doraźmne gierki, donek to marionetka, i . . . znów nikt nigdy za nic nie będzie odpowiedzialny, i nie chodzi o drobne ale . . .grube ryby, i o to chodziło, by kruk krukowi oka nie wykolił, o nic więcej ! ! !

ps1. o kurwa, nie można tu napisać posta dłużeszego niż głupie 5 000 znaków ? :))))))))
ps2. przepr za literówki,
6 grudnia 2007, 19:46 / czwartek
edit: koncówka mego przedostatniego posta miał brzmiec

ten nazajutrz po wyborach melduje wykonanie zadania bolkowi
ten zaś się rewanżuje tymi słowy`(może uda mi się znaleźć jeszcze orginał): "zmobilizowaliśmy się, same "Autorytety", bedziemy czuwać na donkiem, aby nie było juz żadnych zakrętów"

póki co miernota donek przez media noszona jest na rękach,
złodzieje górą,
jeszcze przyjdzie kurwy wasza pora, szmaty, sprzedawczyki, podstawiance : ))))))
6 grudnia 2007, 21:14 / czwartek
matko boska, to mój sąsiad co jeździ mercedesem jest komunistą??? agentem??? sprzedawczykiem??? i jak to dalej tam było....??? Verde, przepraszam nie wiedzialem, teraz już wszytsko rozumiem....

ach i ta jego odśnieżaczka do śniegu, cudo... na bank jego nazwisko na liście IPN się znajduję...

xxx
6 grudnia 2007, 22:01 / czwartek
Verde a co wspólnego ma z tym PO ?
6 grudnia 2007, 22:32 / czwartek
Co tam dzisiaj nowego w polityce, bo dopiero z pracy wróciłem ? Jakieś cuda nowe w naszej Polszcze ? Rysiu K. wrócił ? Macie może info telefoniczne o jutrzejszym kursie Petrolinvestu i Biofarmu - takie spółeczki ww. ? Ćwiąkalski komuś pisał jeszcze opinie, czy tylko Dochnalowi i Krauzemu ? Koledzy Pawlaka W. objęli jakieś nowe stanowiska po "mianowanych z politycznego klucza urzędnikach PIS-u" ? Pan premier Tusk Donald pokochał kogoś jeszcze, bo serce ma wielkie ? Czy może wykonał jakiś nowy przyjazny gest w stosunku do Putina lub Merkel ? Ilu nawróconych wróciło dziś ze Zjednoczenogo Królestwa ? Co doradził dziś panu premierowi jego wieloletni przyjaciel, wielki fachowiec, pan Boni Michał (ten co podpisał, co podpisać mu kazali) ? Jakieś nowe ustawy do Sejmu wpłynęły, co by naprawić to, co PIS-iory popsuły ? Pani Ewa Kopacz rozmawiała może z dziennikarzami i pozwoliła im zadawać pytania nt. jej ministerstwa, czy znowu nie była przygotowana ? Działo się coś, czy narazie sprzątamy po oszalałych rządach oszołomów ?
Na koniec, czy Waldemar Pawlak, Donald Tusk, Stefan Niesiołowski i były prezydent RP Lech Wałęsa policzyli juz głosy, tak jak pewnej nocy w 1992 r. ?
6 grudnia 2007, 23:24 / czwartek
Letosław - tendetna ironia, opuść me niezgrabne słowa, czytaj jeszcze raz ten odnośnik odnośnik

czytaj, postaraj się pojąć i wtedy sobi eodpowiedz czy nie było to podłoże ku temu

czy to dla przykładu NIEPRAWDA że taki np minister administracji czy komendant policji nie uprzedzał o planowanych akcjach grubego ryska

czy to jest normalne w normalnym panstwie
czy takie panstwo jest zdrowe ? ? kiedy na przykład przesłuchiwani śmieją się w nos czy to prokuratorom czy komisjom sejmowym ?

jak wobec tego wygląda fakt taki oto że za rozliczne machloje, malwersacje, szemrane kredyty, rozkradanie majątku narodowego nikt nigdy w III RP za nic nie odpowiedział

jak wobec powyzszego odczytywac słowa wałęsy nazajutrz po zwyciestwie donka
cytuję Wałęsę: " . . . Ja już nawet zgłosiłem swoją deklarację gotowości pomocy nowemu rządowi i premierowi Tuskowi. I nie tylko ja. Dlatego będziemy wszyscy czuwać, by nie było tu żadnej wolty ani żadnego zakrętu."

czy to nie oznacza powrotu do wszystkich patologii III RP
kto to jest "nie tylko ja" ? OS ? nocna zmiana ? co za kurwa " nie tylko ja" miał ten kapuś na myśli ? jakie autorytety/ośrodki wpływania na rzeczywistość

i czy przypadkiem mobilizacja koalicji strachu nie nastąpiła już przed wyborami o czem dalej

czy ktoś przed Kaczorami w nśwp III RP próbował powiedzieć sprawdzam,

może . . . w koncu teraz ? posypałoby się

i tu odpowiedz dla Monka

otóż . . . na tą chwilę po to aby nie zmieniło się nic w stosunku do nieszczęśnej praktyki ostatnich dwudziestu omal lat,
po to by względem niej nie zmieniło się nic, by odsunąć zagrożenie naruszenia patologicznego status qvo
potrzebne było utrącenie tych którzy tą praktykę chcieli złamać - kaczorów

to w znacznym stopniu tłumaczy wszystkie te kretynskie zarzuty wzgledem kaczora odnosnie zagrozen demokracji, panstwa policyjnego itepe ite de

na dzien dzisiejszy jedynym które mógł tego dokonac byl tusk
i dokonal, bynajmniej nie dzieki swej osobowosci, przymiotom charakteru
nie
wygrał bo . . . nikt inny nie miał\ najmniejszych szans wygracc z kaczorami

szeroki front mass mediów jak na komendę: prasa, radio, telewizja, kazdy programik czy artykulik dla półdebili, teoretycznie absolutnie nie związany z polityką (prognoza pogody, recenzje filmowe czy muzyczne) omal z urzedu zawierał tanią antykaczystowską szyderę
i . . półdebile to łykali jak ciepłe kluchy

donek jest mass mediów pupilkiem, mass mediów, autorytetów, salonów - tych wszystkich koterii które tworzyły rzeczywistość III RP - a w której ja nie chcę żyć

po wyborach:
bardzo symptomatyczna była wściekłość Tuska na to iż historycy ośmielają się badać i zgroza - publikowaćzawartość dokumentów zawartych w archiwach na temat współpracy wałęsy z eSBecją - zdaje się zapowiadał ni mniej ni więcej "brak litości wobec podobnego obrazobórstwa"

o doraźnych gierkach wobec istoty sporu nie ma co sobie zawracac głowy

taki niby sztandarowy liberalizm gospodarczy po wyparował jak kamfora zaraz po wyborach - na ministra gospodarki powołano . . . szkoda gadać

nic to, jeszcze będzie normalnie,

ud zdechło, kld zdechlo, uw zdechla, sld tudziez, przyjdzie pora i na po
nie da się sztucznie podtrzymywać tego czego obronic sie nie da
7 grudnia 2007, 04:58 / piątek
imho to niezle pierdolenie. co takiego odkryly przez 2 lata rzadzenia "kaczory"? ktore nigdy nie byly u wladzy, nie liczac magdalenki, niku, min. spr. i takie tam. mity to sobie parandowskiego czytaj a nad reszta sie zastanow ;] co do mediow to pis mial tvp1. tvp2, tv trwam, nasz dziennik, rzepe, wprost, polskie radio i takie tam. ale to wielki front zydowsko-masonsko-murzynsko-ukladowy ich oszukal. szara siec, nawet kolesie z komitetu politycznego sa zakazeni przez uklad. ja juz nie mogeeeeeeeeee, jestem kierowany przez schizofrenikaaaaaaa
7 grudnia 2007, 05:01 / piątek
btw wlasnie skumalem bluzgi... ;] jesli poldebile to lykali, to pelni debile a nawet pelno debilow lykalo retoryke pisu. dawno nikt sobie tak ryja Polska jak oni nie wycieral
7 grudnia 2007, 08:02 / piątek
verde, jezu, jak miałem praktyki na sreberku przypominał mi Ciebie starszy pan co w żukowie widział centrum SBecji.... on też dobierał "fakty" z "rzeczywistości" do własnego świata, on twierdził że ludzie z telewizji mówią do niego.... stary... weź się w garść, jeszcze nie jest za późno... leki na schizofrenię paranoidalną są refundowane, lepsze to niż wylewanie paranoi w necie....
7 grudnia 2007, 09:19 / piątek
Wojtus po co polemizujesz z takimi ciemnymi miernotami intelektualnymi.Nie ma sensu lewaków typu letosław przekonywać,szkoda czasu i energii.Jestem pewien że takie wynalazki biorą sie z wioski rybackiej za Sopotem niemożliwe że są nawet z okolic Gdańska

Specjalna dedykacja dla was drogie lewaczki

odnośnik
7 grudnia 2007, 10:16 / piątek
Wpiszcie w google (w grafice) Rudolf88
wynik odnośnik
7 grudnia 2007, 10:24 / piątek
michałku, jesteś małym, bezwartościowym człowieczkiem, który w nie tak dawnych bezinternetowych czasach nie miałby kontaktu z normalnymi ludźmi.
Na szczęście rudolf88 to porządny chłop i mam nadzieję, że sobie odpuści polemikę z czymś tak niewartym dialogu.
7 grudnia 2007, 10:26 / piątek
Michal nie wolno karmic trola :) zreszta ja juz go rozszyfrowalem

Rudolf88 = antek_emigrant :-)
7 grudnia 2007, 10:42 / piątek
verde - nie rzucaj linków do przemyśleń RAZ-a, bo zdaje się on nie występował nigdy na łamach Gazety Koszernej.
To co to za autorytet?
Te wrzody tutaj na forum, wychowane są na "szkle kontaktowym", to czego się można po tych ślepych kur(w)ach spodziewać?
Donaldu Tusku! Nie należy Ci się głos od Lechii za przyłożenie swojej łapki do obalenia raz z towarzyszami kolaborantami najbardziej antykomunistycznego rządu III RP w 92' w, za Unie Wolności, za ... "pseudoliberalizm" :)
7 grudnia 2007, 11:17 / piątek
Pytanie za 100 punktów.
Kim jest Letosaw?
a) Żyd
b) lewak pierwszej wody (np. ojciec w KW PZPR)
c) a i b razem

Co do Tuska, po '89 nie należał i nie należy mu się głos od Lechii!
7 grudnia 2007, 11:41 / piątek
zjadłem literkę "wraz z kolaborantami"
Bartek - a kto to jest ten rzeczony przez Ciebie antek_emigrant ???
7 grudnia 2007, 11:54 / piątek
odnośnik
odnośnik
odnośnik
Twórczość tego trolla znajdziesz praktycznie w każdym wątku na onecie, post zawsze zaczyna się od słów czesc komuszki.
7 grudnia 2007, 12:13 / piątek
skoro mowa o komuchach i lewakach, to przyjrzyjmy się budowniczym IV RP :

Andrzej Kryże, wiceminister sprawiedliwości – był członkiem PZPR do jej końca (1990 r.). w styczniu 1980, kultywując patriotyczne tradycje rodzinne, skazał w procesie politycznym na kary więzienia m.in. Bronisława Komorowskiego, Andrzeja Czumę i Wojciecha Ziembińskiego za udział w manifestacji na warszawskim Placu Zwycięstwa w rocznicę odzyskania niepodległości. W uzasadnieniu wyroku pan Kryże napisał m.in., że „demonstracyjnie okazywali lekceważenie dla narodu polskiego, twierdząc m.in., że nie jest on narodem wolnym i niepodległym”. Sąd Najwyższy w 1997 roku uznał, że skazani przez niego opozycjoniści przestępcami nie byli, a sędzia popełnił błędy i niesłusznie skazał oskarżonych.
w latach osiemdziesiątych, jako przewodniczący Wydziału IV Sądu Okręgowego w Warszawie, Kryże organizował też usuwanie sędziów wydających łagodne wyroki wobec działaczy podziemnej opozycji – po objęciu przez niego kierownictwa Wydziału, część pracujących w nim sędziów odeszła, a orzecznictwo w stosunku do działaczy podziemnej opozycji uległo zaostrzeniu.

Ryszard Siewierski, zastępca komendanta głównego policji – członek PZPR do końca (1990).

Wojciech Jasiński, minister skarbu – członek PZPR w latach 1976 – 1981

Janusz Kaczmarek, 31.10.2005 mianowany prokuratorem krajowym, od 08.02.2007 minister spraw wewnętrznych i administracji - pod koniec lat 80. był członkiem PZPR oraz lektorem Komitetu Miejskiego partii w Gdyni

Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS – był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności

Maciej Łopiński, rzecznik prezydenta RP – w okresie 1975 – grudzień 1981 należał do PZPR i pracował na nomenklaturowym stanowisku sekretarza redakcji gdańskiego tygodnika „Czas”, klasycznego pisma partyjnego „po linii i na bazie” (szefostwo z PZPR-owskiej nomenklatury, cenzura, wytyczne z KW itd.).

Krzysztof Czabański, mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. – były dziennikarz m.in. „Sztandaru Młodych” i „Zarzewia”. W latach 1967-1980 należał do PZPR

Marcin Wolski, 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR – od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR

Zbigniew Wassermann, koordynator służb specjalnych – w latach osiemdziesiątych jako aktywny prokurator w krakowskiej prokuraturze prowadził kilka śledztw przeciwko działaczom Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Irena Okrągła, powołana 01.12.2005 przez ministra Ziobro na stanowisko zastępcy prokuratora generalnego.
w 1985 r., pełniąc funkcję wiceszefowej Prokuratury Rejonowej w Sopocie, podjęła decyzję o aresztowaniu Jarosława Malca, działacza opozycji, zatrzymanego przez milicję w czasie rozlepiania plakatów nawołujących do bojkotu wyborów do Sejmu.

Bogusław Słupik, 26.01.2006 mianowany przez ministra Ziobro dyrektorem departamentu legislacyjno-prawnego ministerstwa sprawiedliwości.
w stanie wojennym Słupik, asesor bielskiej prokuratury, pracował w zespole powołanym m.in. do rozbicia tzw. „Trzeciego Szeregu”, komórki „Solidarności” na Podbeskidziu. W ramach tych działań, jesienią 1982 r. SB zatrzymało ponad 30 działaczy, którym prokuratorzy – w tym Słupik – zarzucili próby obalenia ustroju oraz działalność wywrotową. Słupik szantażował wtedy zatrzymanych działaczy (m.in. Stanisława Skwierawskiego) wieloletnim więzieniem, jeżeli nie zgodzą się na współpracę oraz szykanował ich, konfiskując lub niszcząc zawartość paczek przysyłanych do aresztu. Do procesu działaczy Trzeciego Szeregu nie doszło, bo objęła ich amnestia

dalej mi się nie chce...
7 grudnia 2007, 12:25 / piątek
Dalej nie ma sensu bo co byś nie wkleił , nie napisał to i tak to wszystko układ, gazeta wyborcza, komuchy, tvn itd Pis wykreował się na prawice a partie trzon partii to stare komuchy. Jak ktoś krytykuje pis to znaczy , że jest czerwony
7 grudnia 2007, 12:33 / piątek
aaa komentarze na onecie... to wiele wyjaśnia....
to siedź tam jeden z drugim i nie drażnij tutaj elity

RH+
hyhy
7 grudnia 2007, 13:08 / piątek
No jeśli to są komenty z onetu, to ja się poddaję.

Tusku królem,
tusku wodzem,
tusku, tusku,
tusku władcą nam.

nauczcie się nowej piosenki, drogie liberalne, niedouczone i propagandowo ogłupione dzieci.

:-))
7 grudnia 2007, 13:46 / piątek
"Bastion Prawicy niezwyciężony, historię tutaj tworzymy My... "
7 grudnia 2007, 13:56 / piątek
Heh, powiem tak, niezależnie od tego, jaki kto ma pogląd na Polskę, chyba zgodnie przyzna, że takiego podziału społeczeństwa jak mamy pod koniec 2007 r. to nie było za czasów pamiętnych nigdy. Prawda jest taka, że skłócenie Polaków między sobą było jednym ze świadomych działań PiS-u. Ponieważ generalnie polityka opiera się na schemacie my-oni, a nie mamy w Polsce zbyt wielu cudzoziemców, postanowili znaleźć ludowi wrogów między swoimi - w sąsiedzie, pani z kiosku, ekspedientce w mięsnym, kierowcy autobusu, żonie...
Tak, i to jest moja największa pretensja do PiS-u - to, co widzimy teraz na każdym forum internetowym, czasami na ulicy czy nawet w zwykłej pogawędce z kumplami. Pomijam już sprawy programowe, bo choć daleki jestem od modelu Polski zamkniętej w szczelnej puszce, to najbardziej wk*rwia mnie to, że Polak na Polaka, a jak widzimy powyżej (i pewnie poniżej) - nawet Lechista na Lechistę, potrafi napaść agresywnymi słowami tylko dlatego, że się z nim nie zgadza. Agresja do niczego nie prowadzi. Gdy Tusk mówił w expose wielokrotnie o zaufaniu, uwierzyłem, że być może uda się zaszyć tę dziurę powstałą przez kilka lat, rozpoczętą za rządów SLD.
To, że zwolennicy Platformy są dziś nazywani "lewakami" czy "komuchami" jest skandaliczne, choćby dlatego, że przed 89 r. większość z nich działała w podziemnej opozycji z narażeniem życia, w przeciwieństwie do niejakiego Jarosława K., który studiował wtedy nauki Lenina i siedział pod spódnicą mamusi w wygodnym mieszkanku na Żoliborzu... Powyższa lista ludzi, którzy byli w PZPR, a są w PiS-ie jest autentyczna i nie ma powodów do jej negowania, choć nie uważam, żeby to był jakikolwiek argument w dyskusji.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.351