Gdańsk: wtorek, 7 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Donald Tusk??? Czy nalezy Ci sie glos od Lechii??

strona 9/11

7 grudnia 2007, 15:13 / piątek
esitor : tlumaczyc chyba nie ma co, czesci ludzi z jasnym pogladem na nadrzeczywistosc nie przekona nic ;] pierdol baka a bak brzdaka
7 grudnia 2007, 15:32 / piątek
Wy PISowcy,Wy POwcy.........zal mi was !!!
Gdy tylko skonczyly sie obrady Okraglego Stolu,juz bylo wiadomo,ze ''nas'' sprzedano.
Mialy ''poleciec glowy'',tak jak pozniej w Czechach,zakaz zajmowania stanowisk itd.
Niezrobiono tego !
Mieli rozliczyc stan wojenny.
Niezrobili tego !
Jest setki przykladow,ktore po obietnicach,spelzly na niczym.
Dlatego przestalem wierzyc,tym scierwom,mieniacym sie prawica !
Sprzedali Polske zydokomunie !!!
Wszystkich politykow do lasu !!!
7 grudnia 2007, 15:46 / piątek
nie jestem ani pisowce ani powcem, po prostu staram sie na trzezwo oceniac to, co robily i robia poszczegolne rzady. ale na forum jest sporo ideowcow dla ktorych jest tylko opcja tak lub nie i czarne albo biale ;]co do politykow to sie zgadzam, banda chuja. ale zawsze licze, ze moze w koncu jacys pojda po rozum do glowy. pozyjemy, zobaczymy ale nie mam za wielkich nadziei ;]
7 grudnia 2007, 16:03 / piątek
Czarny68 zgadzam się.
Jedni i drudzy są naprzemiennie u władzy tylko nazwy parti się zmieniają.
Verde - Kaczyńskim też niezależy na ujawnieniu całej prawdy. Lechu był prezesem NIK i uznał w swoim raporcie, że wszystkie prywatyzacje w tamtym okresie przebiegały prawidłowo, wbrew opini społeczeństwa.
Tak na marginesie telekomunikacje prywatyzował AWS z Marianem na czele.
7 grudnia 2007, 16:31 / piątek
Esitor- to nie Kaczory skłuciły Polaków, a Tusk, który zrobił nagonkę na wszystko co PiSowskie.

Poza tym, jakie to teraz ma znaczenie, co kto robił w latach komuny. Takie sprawy trzebabyło rozliczyć po okrągłym stole. Teraz przez to są głupie wojenki, których nie pozbędziemy się przez najbliższe 20 lat.

Trzecia rzecz, jeśli ktoś działał w związku zawodowym, z zasady musi być lewakiem. Proszę nie nazywajmy żadnej partii w Polsce Prawicą. Jedyne co różni poszczególne partie, to sposób patrzenia na sprawy wyznaniowe. Pod względem ekonomii wszystkie są lewackie.
7 grudnia 2007, 16:35 / piątek
tak, tusk ;] zeto, gdzie ty byles? w nadrzeczywistosci? lol
7 grudnia 2007, 16:55 / piątek
grucha przez cały czas ogladałem tvn (szczególnie teraz my) i czytałem komentarze na onecie.
7 grudnia 2007, 17:00 / piątek
to wspolczuje ;] ale mam nadzieje, ze robiles przerwy na czytanie "wyborczej"? haha
7 grudnia 2007, 17:09 / piątek
Zeto gratulacje obiektywizmu :)
Tak Tusk ma TVN i sam zlecał wszystkie materiały antypisowskie :)
Przypomnij sobie kto caly czas dzielił nas na tych co stali po stronie zomo, na wykształciuchów itp itd.
To że TVN jest antypisowkie to każdy wie, ale nie gadaj takich bredni że to Tusk wszystkich dzielił bo się ośmieszasz.
7 grudnia 2007, 17:09 / piątek
Esitor napisał: " . . . Heh, powiem tak, niezależnie od tego, jaki kto ma pogląd na Polskę, chyba zgodnie przyzna, że takiego podziału społeczeństwa jak mamy pod koniec 2007 r. to nie było za czasów pamiętnych nigdy. Prawda jest taka, że skłócenie Polaków między sobą było jednym ze świadomych działań PiS-u. Ponieważ generalnie polityka opiera się na schemacie my-oni, a nie mamy w Polsce zbyt wielu cudzoziemców, postanowili znaleźć ludowi wrogów między swoimi - w sąsiedzie, pani z kiosku, ekspedientce w mięsnym, kierowcy autobusu, żonie...
Tak, i to jest moja największa pretensja do PiS-u . . . "

nie zgadzam się,
wolno mi : ))))))))))))
ten spór istniał zawsze, tyle że powinien być rozstrzygnięty zaraz na początku lat 90ych
niestety OS i kolejne lata go uniemożliwiły
przesunęły w czasie
i to nie kaczory odgrzały tego kotleta
oni jedynie stali się wyrazicielem tych milionów którzy chcą, ZAWSZE chcieli by zdrada była nazywana zdradą, zbrodnia zbrodnią, kat katem, złodziej złodzejem a kapuś kapusiem

bez tego, bez przywrócenia znaczenia tym i innym podstawowym pojeciom, skutecznie rozmemłanym, zdezawauowanym w okresie nśwp III RP
nie ma co o czem innym

szuje, szmaty w nos smiać się będą
jak śmiali się ostatnie nascie lat,

teraz . . wracamy do jakości sprzed kaczorów tam gdzie te dobre pare milnionów Polaków i Polek nie chce być
w tym ja
7 grudnia 2007, 17:30 / piątek
grucha604 napisał: " . . . co do mediow to pis mial tvp1. tvp2, tv trwam, nasz dziennik, rzepe, wprost, polskie radio i takie tam. ale to wielki front zydowsko-masonsko-murzynsko-ukladowy ich oszukal. szara siec, nawet kolesie z komitetu politycznego sa zakazeni przez uklad. . . "

zydowsko ? masonsko ? murzynsko ?
jak zwykle pierdollenie gdy rozumku nie staje

to zupełnie nie chodzi tylko i wyącznie o to że w obliczu zagrożenia ponownie zwarła szyki znana skądinąd koalicja
ani też o to by mediom publicznym przeciwstawiac TVN, TVN info, Polsat, Radio Zet, RMF FM, wyborczą, przekrój, politykę, trybunę, newsweeki i inne tabloidy

to nie całkiem chodzi o to jak żenująco jednostronne były szydery wszystkich tych idoli w postaci wojewódzkiego, szymona majewskiego wszystkich tych szkieł kontaktowych viv i innych takich gdzie omal nie było dnia by nie przemycić żarcików o kaczorach

jak zauważył mój kolega: " . . . Na TVN Style (program adresowany do młodych kobiet - żona oglada) w programie "ileś tam scen z kina polskiego" o filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc" mówi się ,że juz tam blizniacy wygladali jakoś tak demonicznie, że te ich bląd włosy wygladają sztucznie i złowrogo") . . . Kanonem stały sie żarciki na temat wzrostu , gdy zapijaczona morda z LiD-u jest JEDEN centymetr wyższa od blizniaków (z niego nikt nie szydził). . ."

tak było, wykreowano taką melodią kaczor - wiocha, i to jest fakt
i żadne pierdolenie o myrzynach i masonach tego faktu nie zamarzą

i półdebile łyknęli to jako zagrożenie demokracji i kaczystowskie panstwo totalitarno-policyjne

i z tym przegrał kaczor,
bynajmniej nie z miernotą nad miernotami tuskiem
7 grudnia 2007, 17:41 / piątek
Letosław napisał: " . . . on też dobierał "fakty" z "rzeczywistości" do własnego świata . . ."

napisz co przytaczanych tu faktach jest nieprawdą
odnośnik

jeśli nie jesteś w stanie podważyć niczego,
to po chuj się wogóle odzywasz
7 grudnia 2007, 18:23 / piątek
Nie jestem PiSowcem, ale nagonka jaka była na rząd Kaczyńskiego mnie doprowadziła do szału! Naprawdę w wykonaniu TVN-u i Polsatu robiło to fatalne wrażenie, te porównywania do tolitarnych praktyk... Świństwo, przy którym dziadek w wermahcie to ziarnko maku w kutii! I co ci totalitaryści tak łatwo oddali władzę? He, he. Zapraszam do poduczenia się historii jeśli już ktoś chce szafować takimi porównaniami... Zagłosowałem na PIS i nie żałuję tego.
Oczywiście nie poniósł on w wyborach żadnej klęski, skoro uzyskał taką ilość mandatów, ale mniejsza o to - retoryka zwycięzców.
Jakie będą rządy PO poczekamy, zobaczymy. Jako niewierny Tomasz muszę zobaczyć konkrety, na razie szykuje się nam gospodarcza kontynuacja, a politycznie?
7 grudnia 2007, 18:27 / piątek
Tak Czarny68, z Tobą bym się chętnie spotkał przy kuflu i pogadał o polityce. MOże kiedyś?
pozdrawiam
eljot 21-03-1968
7 grudnia 2007, 19:47 / piątek
verde napisał:

"i to nie kaczory odgrzały tego kotleta
oni jedynie stali się wyrazicielem tych milionów którzy chcą, ZAWSZE chcieli by zdrada była nazywana zdradą, zbrodnia zbrodnią, kat katem, złodziej złodzejem a kapuś kapusiem"

i żeby zadoścuczynic tym milionom premierem mianowali przestępce Leppera, zrobili ministrami Kaczmarka z PZPR, Lipca - przekręciarza, wiceministrem sprawiedliwości pana Kryże - (16.11.2007 - pion śledczy IPN poinformował o wszczęciu śledztwa mającego na celu zbadanie, czy skazanie w 1980 r. przez Andrzeja Kryżego Bronisława Komorowskiego, Andrzeja Czumy i Wojciecha Ziembińskiego nie było zbrodnia komunistyczną), Wassermana- komunistycznego prokuratora... itd, itd..

wybacz więc stary ale nie mam do nich ani zaufania, ani szacunku
7 grudnia 2007, 20:19 / piątek
Ja też nie mam zaufania i szacunku do byłej przystawki pzpr czyli ZSL-PSL
O komuniście Kutzu już było mówione o Sledzińskiej -Katarasińskiej chyba nie.Prawdziwy autorytet moralny z Głosu Robotniczego organu partyjnego pzpr
7 grudnia 2007, 20:38 / piątek
grucha604 napisał: " . . . co do mediow to pis mial tvp1. tvp2, tv trwam, nasz dziennik, rzepe, wprost, polskie radio i takie tam. ale to wielki front zydowsko-masonsko-murzynsko-ukladowy ich oszukal. szara siec, nawet kolesie z komitetu politycznego sa zakazeni przez uklad. . . "

"verde odpisal : "zydowsko ? masonsko ? murzynsko ?
jak zwykle pierdollenie gdy rozumku nie staje"

odswieze twoja pamiec i odkurze twoj rozumek, takie pierdolenie o ukladzie sprzedawal codziennie jarek, samemu tworzac wlasny uklad. to byla ironia, o wielki rozumku. a pis sam siebie pograzyl, wlasnie sianiem nienawisci i dzieleniem polakow na leoszych i gorszych ze wzgledu na to, kogo popieraja. pis off ;]
7 grudnia 2007, 20:54 / piątek
Już pisałem kiedyś chłopcze że za dużo czytasz Gazety Koszernej tam takie bzdety wypisują .PiS sieje nienawiść ble ble ble propaganda TVN ale czego się spodziewać po Czerwonym Walterze.Dziwie sie że są ludzie którzy to łykaja bez popity:)
7 grudnia 2007, 21:00 / piątek
każdy ogarnia stan rzeczy po swojemu

mi zupełnie nie chodzi o to by kogoś ku komuś/cze,muś przekonywać na siłę

jedynie tyle by . . .trzeźwo, przytomnie patrzeć na świat, w sposób możliwie nieskażony medialną indoktrynacją

ja nie jestem ortodoxyjnym fanem kaczorów (o ile jakimkolwiek)

zwracam tylko uwagę iż dwa lata jego rządzenia to był na niego bezustanny bezpardonowy i w katastrofalnie wysokim procentowo stopniu absurdalny atak massmediów (za wyjątkiem publicznego RP i TVP), "autorytetów", salonów - michnikowszczyzny

półdebile uwierzyły że PiS to zagrożenie demokracji i kaczystowskie panstwo totalitarne -----? ktoś normalny, trzeźwy i przytomny w to uwierzył ? ? ?

oczywiscie pis mogl isc na kompromisy z po, ale . . mogl i wziac leppera z giertychem i jako dominat robic SWOJE

i coby nie powiedziec,
sprawa lepper-kaczmarek-kornatowski-krauze-woszczerowicz - w wyniku czego "najlepszy płatnik" spierdala za granicę była coby nie powiedzieć jakąś tam jaskółką, przejawem jakiejś tam woli by podobne powiązania poprzecinać - i to cho, nigdy po roku 89, żaden rząd nie wykazał się czymkolwiek co choć w drobinie mogło by przystawać do postępowania kaczorów w tej materii

rozwalenie wsi - panstwa w panstwie, jak troche sie tym interesujesz wiesz o co cho, BINGO

w polityce zagranicznej: jak najbardziej słusznie twardy kurs wobec rosji traktującej nas jak przedmiot a nie podmiot w polityce,
twarda obrona korzystnego dla nas systemu glosowania w Radzie Unii Europejskiej powodujący że rozwiązanie niekorzystne dla nas oddalono w czasie,
zaklepanie sobie obok Anglii jako jedynych możliwości nie przyjęcia Karty Praw Podstawowych (socjalna bomba z opóźnionym zapłonem) - doprawdy widac \było że . . . wiedzą o co im chodzi

tymczasem tusk zaczyna od serii efektownych kapitulacji na arenie międzynarodowej podporządkowana osobistym korzyściom
odnośnik

na arenie wewnętrznej robi za medialną gwiazdę

zresztą, jak pisałem to aktualnostki

dla mnie mottem tego rządu bedą słowa wałęsy, powtarzam do znudzenia: " . . . Ja już nawet zgłosiłem swoją deklarację gotowości pomocy nowemu rządowi i premierowi Tuskowi. I nie tylko ja. Dlatego będziemy wszyscy czuwać, by nie było tu żadnej wolty ani żadnego zakrętu."

tu leży dla mnie sedno
w tym kim są ci "nie tylko ja" i dlaczego postanowili chołubić donka by nie doszło do żadnych zakrętów - nieodmiennie kojarzą mi się te słowa z tym fragmentem który już tu kilkakroc przytoczyłem (przepraszam, uczynię to jeszcze raz) odnośnik
poki co "najlepsi płatnicy" zdaje się górą,
7 grudnia 2007, 21:01 / piątek
rudolf88 : wystarczyly mi cytaty z kaczynskiego i ogladanie jego wiecow ;] chlopca to sobie poszukaj na meza, dziecinko
7 grudnia 2007, 21:03 / piątek
verde : wklejasz artykul propisowskiej gazety i mowis o obiektywizmie. poczekamy, zobaczymy. ja nie jestem fanem po, ja jestem fanem tego, zeby nie rozpierdalac polski. pis wystarczajaco jak dla mnie spieprzyl, teraz niech ci sie wykaza. jak zjebia to ja tez ich zjebie i tyle
7 grudnia 2007, 21:18 / piątek
Grucha debilu kim ty w ogóle jesteś?Lechistą nie jesteś śmierdzi mi tu śledziem lub innym wynalazkiem
Na mecze chodzisz czy tylko spuszczasz sie przez internet?
7 grudnia 2007, 21:21 / piątek
na takie teksty moge ci odpisac : wypierdalaj
7 grudnia 2007, 21:25 / piątek
:)))))
7 grudnia 2007, 21:29 / piątek
Cale kierownictwo PO to dawne KLD . Partia ktora przeprowadzila najbardziej zbrodnicze prywatyzacje w naszym kraju. Jest tam sporo wartosciowych politykow,ale ryba podobno psuje sie od ......
7 grudnia 2007, 21:32 / piątek
A na drzewach zamiast lisci , bedą wisiec platformisci !!!! :-))))))
7 grudnia 2007, 22:17 / piątek
grucha - nie znam Cię, nie kojarzę nicku, więc nie bierz tego do siebie za bardzo,
kminiąc li tylko jedynie po wpisach wychodzisz na emocjonalnego nastolatka, ciskasz się, motasz, szydzisz na żenujacym poziomie

grucha napisał: " . . . ja nie jestem fanem po, ja jestem fanem tego, zeby nie rozpierdalac polski. pis wystarczajaco jak dla mnie spieprzyl, teraz niech ci sie wykaza. jak zjebia to ja tez ich zjebie i tyle . . "

co to kurwa niby jest jak nie manifest emocjonalnego jedenastolatka
zadnych konkretów, zadnego rozeznania, zaiste zasób kojarzenia rzeczywistości nie wychodzący poza programy szymona majewskiego i kuby wojewódzkiego

wymieniłem ci ich trzy sukcesy PiS w polityce zagranicznej,
PO lekce w ciągu ledwie kilku dni zaprzepaścił ich dobrą dwuletnią robotę w dwu z tych trzech spraw, zaprzepaścił efektownymi kapitulucjami, co gorsza bez żadnej szerszej konsultacji z nikim

zresztą . . . napisz . . . w jaki to sposób kaczory jak to ująłeś "rozpierdalali Polske", ciekawym
7 grudnia 2007, 22:23 / piątek
Verde, to oczywiste. kaczory tak rozpierdloli Polskę, jak tusku to teraz naprawi. :-)

Ważne żeby na onecie komentarze były cool. No i żeby Morozowski znów powiedział, że tusku był w Bydgoszczy z gumą ;-)
7 grudnia 2007, 22:30 / piątek
" . . . to oczywiste. kaczory tak rozpierdloli Polskę, jak tusku to teraz naprawi. :-) . . . "

bingo :-) święte słowa
7 grudnia 2007, 22:59 / piątek
Rudolf88 strasznie zaniżasz poziom tego forum.
Wyzywasz od komuchów jakbyś co najmniej przeżył czasy stalinowskie. Nazywasz kolegów po szalu śledziem, jakim prawem??? Tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy od twoich urojeń.
Pierdolnij se codziennie rano barana o ściane ,a przekonasz sie że Beton nie pęka,a i twoje pryszcze przestaną ci dokuczać bo zliżesz je z porannym twarogiem na śniadanie.
Smacznego kolego :)

Aejaejao!!!
7 grudnia 2007, 23:01 / piątek
Odpal sobie race w dupie przygłupie.Zajebiscie dużo wniosłeś do dyskusji
7 grudnia 2007, 23:04 / piątek
eljot,nie widze problemu,zeby porozmawiac,oczywiscie,jak bede w WMG :-)
Pozdrawiam.
czarny 06-09-1968 :-)
7 grudnia 2007, 23:30 / piątek
motam sie jak 11latek? to pokaz prosze gdzie sie zamotalem? zreszta czego wymagasz od poldebila i 11latka? nie mam zamiaru dyskutowac na takim poziomie. ty masz swoja rzeczywistosc, ja swoja. i do niczego sie nie przekonamy wiec mi juz styka bo nie jestem fanem czytania swoich psychoanaliz na forum. bawcie sie dobrze
7 grudnia 2007, 23:52 / piątek
obrażanie ludzi za pośrednictwem netu, to tchórzostwo jest.
pełno tu takich "bohaterów". dno...
7 grudnia 2007, 23:54 / piątek
To juz lepsze byly derby... Przynajmniej o tej godzinie czekalo sie juz na podsumowanie sledziowskiego dnia by Animag (szacuneczek:) )

Cos tak chyba z naszym narodem jest, ze mamy tak narabane w glowie...

Zyje nam sie coraz lepiej wiec szukamy sztucznych problemow...

Na forum wyglada to tak jakby zwolennikow bylo 50/50, ale pamietam jak przed wyborami stadion spiewal "CHWD temu co odda glos... "

Wybory sie skonczyly, co prawda meczy nie ma, ale ile mozna gadac o polityce?!
Jest juz chyba jasne, ze nikt nikogo nie przekona kazdy zyje w swoim swiecie i tyle...

Proponuje naprawde zaprzestac codziennego wklejania tekstow i lepiej juz pospekulowac w transferach, albo usmiechnijmy sie :)

pozdrawiam
8 grudnia 2007, 00:33 / sobota
grucha napisał: " . . . motam sie jak 11latek? to pokaz prosze gdzie sie zamotalem? . . . "

przecież już Ci napisałem, Twoje słowa: "ja nie jestem fanem po, ja jestem fanem tego, zeby nie rozpierdalac polski. pis wystarczajaco jak dla mnie spieprzyl, teraz niech ci sie wykaza. jak zjebia to ja tez ich zjebie i tyle"

g: zreszta czego wymagasz od poldebila i 11latka?

zaraz, zaraz, nie odwracaj chronologii, oceniłem tak na podstawie Twoich wpisów,
nie odwrotnie że niby . . . z nosa tak sobie Ciebie ustawiłem a potem czegoś wymag

g: nie mam zamiaru dyskutowac na takim poziomie.

jednak . . . bardzo liczyłem iż Twe pustosłowie "kaczory rozpierdolili/rozpierdalali Polskę" jednak czymś podeprzesz,

Bartek napisał: " . . . Zyje nam sie coraz lepiej wiec szukamy sztucznych problemow... "

? ? ? ?
czy takie pobrzmiewające ze świata polityki na ten przykład roszczenia ziomkostw niemieckich odnośnie zwrotu mienia po drugiej wojnie światowej to sztuczny problem ? ? ? ciekawsze jest przerzucanie się szyderą z synami rybaków ? ? skoro tak to i co dziwne że . . . mniejsza z tym

PiS to JEDYNA partia spośród tych które nie negują członkostwa w UE
ale własnie JEDYNA z nich która nie godzi się na to by prawodastwo unijne było nadrzędne względem sądów polskich
to dla poruszanej chociażby kwestii roszczen srodowisk niemieckich ma niebagatelne znaczenie

to jest wynajdywanie sztucznych problemów ? ? ?

Bartek napisał: " . . . Na forum wyglada to tak jakby zwolennikow bylo 50/50, ale pamietam jak przed wyborami stadion spiewal "CHWD temu co odda glos... "

100 % ? 98 % ? : ))))))))))))))))))

hehe, no daj spokuj, chuj z tym jak wyglada to na forum,
ja nie jestem na T29 od dzis i nie będziesz mi tu wmawiał jakoby była to Biało-Zielona melodia, bo to chuja prawda, i nie sądze bym się bardzo mylił
jest raczej zdecydowani odwrotnie, poza tym zaśpiewem platformersi raczej rzadko ujawniają swe sympatie, choc przyznam że jest to zapewne wynik otoczenia w jakim upatrzyłem sobie się obracać
8 grudnia 2007, 00:37 / sobota
żeby nie było, nie dlatego się rzadko ujawniają żeby mieli jakieś leki, nie w swej bezrefleksyjności nie mają zbytniej powściagliwości
po prostu . . .cholernie mało spotykam takich osób
8 grudnia 2007, 03:45 / sobota
No tak Verde, bezpardonowy atak medialny na Pis? Przeciez sporo mediow mieli za soba, nie tylko to co wymieniles, sam o tym wiesz, wiec po co ta manipulcja? Zreszta niewazne.

No tak, to kaczory sie wykazyly w tej materii (odnosnie przecinania 'powiazan'). Przez dwa lata rzadow doprowadzili do tego, ze Krauze mogl odpoczac na jachcie w blizej nieokreslonym rejonie swiata :). Rozbicie 'ukladu' po calosci. No normalnie, gdyby mozna ich oceniac w skali szkolnej, to 6 bym im postawil. Tylko, ze na tym ich wykazywaniu stracily tysiace normalnych, uczciwych Polakow (np. ci inwestujacy na gieldzie). I co im powiesz? Ze mogli nie inwestowac w spolki 'bandyty'? (aha, wartosc spolek Krauzego nie wrocila do poziomu sprzed tej cudownej informacji).

Na poczatku lat 90 prawo bylo tak slabe, ze wrecz kusilo do robienia walkow. Chcesz karac wszystkich przekretasow, ktorzy wybili sie dzieki lukom w prawie? Nie wszyscy sa dzis Kulczykami i innymi Krauze'mi, ale zyja sobie niezle. Mowa tu o tysiacach przedsiebiorcow, ktorzy zatrudniaja kolejne tysiace ludzi. Przy ktorej 'transformacji' obylo sie bez czegos takiego? Chcesz im wszystkim dopierdolic w imie wyzszej sprawiedliwosci?:) Jak sobie to wyobrazasz? Czy tylko pokazowa lapanka tuzow ukladu?

Zaden rzad nie przetnie tych Twoich 'powiazan'. Pis przez dwa lata zrobil sobie medialny show za sprawa jednego 'winnego', czy po pelnej kadencji pokazalby cos jeszcze?

Ja dla Ciebie jestem jedenastolatkiem (sam sprowadziles 'dyskusje' do takiego poziomu), a Ty dla mnie zwyklym naiwniakiem.
8 grudnia 2007, 07:21 / sobota
M.P.- łapówkarstwo, korzystanie z informacji tajnych, wyprowadzanie pieniędzy ze spółek skarbu państwa, kolesiostwo przy przetargach, złodziejstwo- to nazywasz luką w prawie? Współczuję.
8 grudnia 2007, 08:27 / sobota
8 grudnia 2007, 11:43 / sobota
Dobre.Czekam na następne spotkania Donalda został jeszcze jaruzelski
będzie okazja 13 grudnia sie spotkać.Kurwa skandal co ta ciamciaramcia odpierdala
8 grudnia 2007, 12:37 / sobota
Głos należy się opcji konserwatywnej swiatopogladowo ( nie dla różnej maści lewactwa, wynaturzeń typu Biedroń i jego ekipa) i zdecydowanie liberalnej gospodarczo. Polakom nie trzeba pmagać, wystarczy tylko zeby państwo im nie przeszkadzało i chroniło przed tymi, którzy chca przeszkadzać. Niestety poza srodowiskiem UPR, dziś rozbitym z różnych względów takiej partii w Polsce nie ma. W Europie także jakość prawicy się pogarsza.

A tak trochę poza tematem wrzucam kawałek felietonu Stanisława Michalkiewicza, który w kontekście ostanich gadek o wieku emerytalnym moze coś niektórym wyjaśnić.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, iż siekiera już do pnia przyłożona. Nawet już nie dlatego, że 13 grudnia premier Tusk w obecności prezydenta Kaczyńskiego złoży w Lizbonie podpis pod Traktatem Reformującym, dla uspokojenia opinii zastrzegając protokół brytyjski, zgodnie z którym każde rozszerzenie kompetencji Unii Europejskiej musi być dokonane za pomocą osobnych traktatów, a nie np. orzeczeń Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Pierwszym poważnym ostrzeżeniem jest inicjatywa Rzecznika praw Obywatelskich, by zrównać wiek emerytalny kobiet i mężczyzn poprzez wydłużenie wieku kobiet. Chodzi o to, by przesunąć poza rok 2009 moment, w którym Otwarte Fundusze Emerytalne będą musiały rozpocząć wypłacanie emerytur kobietom, które w roku 1999 ukończyły 50 lat. Zgodnie z dotychczasowymi zasadami, OFE musiałyby wypłacać im emerytury już od 2009 roku, ale sęk w tym, że co najmniej 60 proc, a może nawet więcej aktywów OFE stanowią obligacje skarbowe, którymi emerytur nie da się wypłacać bez ich zamiany na gotówkę. A na gotówkę mogą te obligacje wymienić tylko podatnicy, którzy już raz, jako „ubezpieczeni” na poczet emerytur zapłacili „składki”. Oczywiście prawdy powiedzieć nie można, więc trzeba społeczeństwo rozdyskutować na temat „równości kobiet i mężczyzn”. Czy to nie cudowne?
8 grudnia 2007, 12:45 / sobota
Do Czarny 68 - no to jak będziesz się wybierał, to napisz do mnie na: tomekstoppa@neostrada.pl
pozdrawiam z Wolnej Olivy!
8 grudnia 2007, 14:13 / sobota
eljot,namiar do Ciebie mam,takze spoko :-)

Co do oddawania glosu na Donalda Tuska,to chyba nie chcial,zeby taki BANDYTA,jak ja,oddawal glos na niego...............a moze sie myle,moze chcial,przeciez oni wszyscy sa,jak kameleon,zmieniaja gadki,na zasadzie :
w danej chwili,dobrze mowic tak,w innej chwili,wprost odwrotnie !!!
8 grudnia 2007, 15:23 / sobota
Prawdziwa twarz tuska:))))

odnośnik
8 grudnia 2007, 15:29 / sobota
8 grudnia 2007, 16:51 / sobota
ojjj Rudolfik uważaj bo Ci się Neostrada przegrzeje od tego przeszukiwania neta w poszukiwaniu czegoś o Tusku :]

Ty na serio masz jakąs obsesje, no ale cóż poradzić :]
Tylko nie wchodz na strony porno bo tam to Tuska raczej nie znajdziesz :p
8 grudnia 2007, 16:54 / sobota
Słuchaj Transex997 masz chuj do powiedzenia to po co sie produkujesz ?Wracaj na te swoje strony porno leszczu:)
8 grudnia 2007, 18:21 / sobota
Ty to za to masz wiele do powiedzenia, wrzuć już sobie na luz z tym wszystkim. Masz już na forum tytuł PiSowca roku, Rydzyk Cie na mszy wymieni wśród zasłużonych dla Polski tak jak np wczoraj łapówkowicza Lipca a Jaruś da Ci odznaczenie.
8 grudnia 2007, 19:20 / sobota
donald ty geju rodzine masz w izraelu.
100% anty-po. 100% antysocjalizm
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.303