Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

PZPN, kibicą Lechii pod górke!!!!

strona 1/1

28 września 2005, 15:50 / środa
Nie wiem czemu ale zauważam jedną prawidłowość, jeżeli chodzi o ustawianie meczy Lechiki na wyjazdach. Gramy prawie wszystkie mecze albo w niedziele albo w środku tygodnia. Nawet mecze, które miały odbyć się w sobote, przekładane są na niedziele. Jestem ciekaw czy jest to spowodowane przypadkiem, czy celowo robione aby Kibiców Lechii było mniej na wyjazdach. Normalne. Bardzo mnie to nurtuje. Bo poraz kolejny chce się wybrać na mecz ale z powodu niedzieli nie mam możliwości.
Już kolejny mecz został przełożony, teraz Kujawiak.
Pozdrawiam
28 września 2005, 16:13 / środa
Ciebie ty chyba je*** chyba lepiej ze niedzile po za tym Włocławek jest blisko a w sobote 19.11 jest mecz Wisełki w Gdynii i okazja do wspólnej imprezy!!!!!!!
28 września 2005, 16:20 / środa
Akuraty w przypadku meczu w Włocławku to sie mylisz.Ta decyzja jest jak najbardziej nam na ręke bo w sobote gra arka z Wisłą i musielibyśmy wybierać czy wspomóc Wisłe czy jechać do Włocławka.A tak niema problemu w sobote udamy sie do Gdyni a w niedziele do Włocławka.Do Włocławka jest soś około 220 km czyli termin niedzielny nie jest przeszkodą.A co do reszty wyjazdów masz w zupełności racje,terminy środowe bardzo skutecznie ograniczają liczbe osób chętnych aby wybrać się na wyjazd.Niestety ja też należe do tej grupy osób której z powodu pracy terminy środowe całkowicie uniemozliwiają jakieś ruchy wyjazdowe.POZDRO

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
28 września 2005, 16:25 / środa
zgadzam się z przedmówcami. ten termin jest b.dogodny. dwóch braci z Wisełki już się zapowiedziało... a mnie jeszcze po Śląsku "boli" głowa....i wątroba!
28 września 2005, 17:13 / środa
PZPN, kibicą Lechii pod górke!!!! pisze się, w tym przypadku >>kibicom<<
28 września 2005, 18:41 / środa
Ten dzisiejszy jak i następne są przełożone na środek tygodnia w związku z wyborami. Myślę że dobrze się stało że mecz z Kujawiakiem został przełożony na niedzielę bo były podejrzenia że PZPN specjalnie to tak ustawił żebyśmy nie wybrali się na mecz Wisły.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.446