Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polonia Bytom - Lechia /11.10.05 g.15:30

strona 1/1

1 października 2005, 18:11 / sobota
Najlepiej szybko zapomnijmy o meczu z Piastem i skoncentryjmy się na meczu z Polonia bo z Bytomia są do wywiezienia 3 punkty choć łatwo nie będzie...
4 października 2005, 13:30 / wtorek
Interesuje mnie czy do Bytomia wybierają się kibice .Z tego co słyszałem,pięści
kibiców Polonii Bytom i Lechii Gdańsk skrzyżowały się nie raz.Z resztą się nie
dziwię,to raczej śledziki.

Ave Lechia Gdańsk !
Ultimato Greeno Huliganos
4 października 2005, 16:32 / wtorek
mecz przesuniety na 15.30
6 października 2005, 14:27 / czwartek
33-letni Michał Probierz został w czwartek trenerem piłkarzy drugoligowej Polonii Bytom. Zastąpił Marcina Brosza.

Urodzony w Bytomiu Probierz występował na pozycji pomocnika m.in. w Ruchu Chorzów, Górniku Zabrze, a ostatnio w Widzewie Łódź. Grał też w klubach niemieckich.

Polonia zajmuje obecnie przedostatnie, 17. miejsce w tabeli. W 10. meczach bytomianie uzyskali 5 punktów. Mają kłopoty nie tylko ze zdobywaniem punktów, ale też ze stadionem. Nie mogą na nim grać, bo trwa modernizacja i korzystają z obiektu Ruchu Radzionków.

- Michał Probierz związał się z klubem do końca sezonu. W przypadku utrzymania w lidze umowa ma opcję przedłużenia. Rozmawiamy z trenerem Broszem na temat warunków rozstania. Trenerem koordynatorem (kwestia uprawnień) pozostanie prawdopodobnie Józef Dankowski - poinformował prezes Polonii Damian Bartyla.

źródło: PAP

Zapowiada się ciekawy pojedynek młodych trenerów
6 października 2005, 17:14 / czwartek
tak normalnie myśląc z drużyną z końca tabeli powinno się myśleć o zwycięstwie nawet grając na wyjeździe ...
8 października 2005, 20:08 / sobota
3 pkt muszą być ale nie wiadomo w jakim składzie zagra Lechia. Na pewno bez Wojciecha Kalkowski prawdopodobnie zacznie mecz na ławce
9 października 2005, 21:02 / niedziela
Według mnie znowu zagramy w wyjściowym ustawieniu 4-5-1 bo z napastników do dyspozycji są tylko Rusinek i Gronowski odnośnik
10 października 2005, 14:48 / poniedziałek
Bez Wojciecha i Biskupa będzie trudno wygrać tym bardziej że Polonia też potrzebuje punktów. Trzeba jednak wierzyć w zwycięstwo a remis to dla nas za mało
11 października 2005, 16:37 / wtorek
Do przerwy 0-0 i tak to się może też skończyć
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022