Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Dragan nie jest już trenerem Arki

strona 1/1

3 października 2005, 20:05 / poniedziałek
Do dziela dzialacze Lechii ! - 2005-10-03 19:31:36

Kilkanaście minut temu Rada Nadzorcza ARKI Gdynia zdymisjonowała byłego już trenera żółto-niebieskich Mirosława Dragana. Dragan przejął zespół Arki po wygranych barażach o utrzymanie w 2 lidze i w ciągu jednego sezonu udało mu się awansować do ekstraklasy. Niestety pierwsza liga to już zbyt wysokie progi, Dragan kompletnie pogubił się w prowadzeniu drużyny, w dużym stopniu stawiając nie na tych co są w dobrej formie, ale na swoich ulubieńców, czego efektem jest dzisiejsza dymisja. Kuc żelazo póki gorące panowie dzialacze!!!

MORZE GDYBY CHCIAL PRACOWAC W LECHI JUZ CHYBA BYL BY LEPRZY NIRZ KACZMAREK CO WY NATO
3 października 2005, 20:07 / poniedziałek
DRAMAT
3 października 2005, 20:33 / poniedziałek
A ch.j NAS to obchodzi !!! Kopnij się w ten głupi pusty łeb !!!
3 października 2005, 20:37 / poniedziałek
A co Nas to obchodzi x2
3 października 2005, 21:22 / poniedziałek
A może zorientujemy sie czy Henryk Kostka ma co robić?!
Trener powiniem być związany z regionem, czuc jakąś więź emocjonalną. Tak jak Bobo jr. Poczekajmy do końca rundy z ocenami.
3 października 2005, 21:25 / poniedziałek
huligan.. ja Ci radze bardziej uważać na lekcjach języka polskiego
3 października 2005, 21:29 / poniedziałek
Do wszystkich, co chcą zdymisjonować Kaczmarka:

A co zrobi nowy trener? Nagle zrobi z naszych zawodników wspaniałych piłkarzy? Obecny stan Lechii nie jest winą trenera, tylko budżetu. Z pustego i Salomon nie naleje. A, jak w wywiadzie dla lechia.gda.pl powiedział konsultant Kaczmarka, trener Stachura "Tak krawiec kraje jak materii staje".

Uważam, że mimo wszystko w tej chwili Kaczmarek jest najospowiedniejszą osobą na odpowienim miejscu. Żadnych zmian na stołku trenera! Trzeba zawodników lepszych!
3 października 2005, 21:41 / poniedziałek
bzduraq totalna to co napisa huligan !!! po 1) na boisku nie gra trener tylko piłkarze wiec możemy tyko sie domyślać że nic by sie nie zmieniło po zmianie na śledziowego trenera> po 2) wątpie czy naszym kopaczom by sie spodobała praca z DRAGANEM po 3) po co mamy sie martwic innym klubem tkaim jak arka ze dragan nie ejst juz trenerem szparki !!! lechia powinna sie zająć sobą i tyle a jakimi bzdurami ! pozdro
3 października 2005, 21:49 / poniedziałek
Ja sie z toba CORNEY nie zgodze,w czym to niby lepsi byli nasi rywale,raczej w niczym .Wina za slabe wystepy LECHI obarczam z cala odpowiedzialnoscia trenera za to ze podchodzi do meczu zbyt asekuracyjnie i druzyna gra kunktatorsko,pilkazom brakuje wiary we wlasne umiejetnosci.Jak mozna po przegranych meczach wina obciazac zawodnikow a o sobie mowic ze sie ma czyste rece.Panie KACZMAREK dla mnie to moze byc pan ciagle trenerem ale czas na zmiany w mentalnosci druzyny,moze wizyta u psychologa bylaby dobrym rozwiazaniem, bo z tego co widze to z pana gówno a nie psycholog ,nie umnie pan podejsc do pilkaza i porozmawiac .to tyle
3 października 2005, 22:08 / poniedziałek
Chron nas Panie Boze przed takimi trenerami jak DRAGAN !!! Przeciez tacy jak on to sa zabojcy futbolu !!!!! Typowe "fizolstwo" nastawione na defensywe ! Kazdy rozsadny kibic zdaje sobie sprawe z tego ze gdyby nie uklady i ukladziki Arka w zyciu by nie weszla do ekstraligi !!!
Nasz trener wlasnie tym sie rozni , od wyzej wymienionego , ze stawia na gre techniczna i ofensywna !!! Inna sprawa jest to ze przy braku podstawowych pilkarzy, ostatnio mu to mniej wychodzi !!!
3 października 2005, 22:17 / poniedziałek
ej przestancie na mnie wjerzdzac mam klopoty z oczami i dlatego robie blendy
morze cos jednak by przydalo zmienic
chcecie w gdansku 2 lige caly czas miec czy wolicie spadeki 3 lige miec
zreszta to zalezy od wladz klubu
3 października 2005, 22:20 / poniedziałek
po 1 kaczmarek jest trenerem
po 2 dragan byl trenerem sledzi wiec se odpuscie takie pomysly!!!!!!!!!!!!
3 października 2005, 22:31 / poniedziałek
hooligan popukaj się młotkiem w głowe, to może wzrok się tobie poprawi. Do szkoły ciebie nie wysyłam, i tak się nic nie nauczysz, więc po co prąd marnować.

h.u.j. wbijam na to, kto trenuje drukarkę, czy inną szparkę. W Lechii nie potrzeba odrzutów. Gdyby Kaczmarek miał takie poparcie jak miał dragan w II lidze (pieniążki z prokomu), to dziś mielibyśmy z 10 pkt więcej. Zamiast bramki w ostatniej akcji w Radomiu, sędzia podyktowałby 11 dla naszych. Sorry hooligan, ale ja takiej Lechii nie chcę.

Nie jestem zwolennikiem Kaczmarka, bo moim zdaniem chłop się pogubił, ale na miłość boską oszczędź nam wszystkim takich pomysłów.
3 października 2005, 22:49 / poniedziałek
Według mnie trener Kaczmarek powinien pracować do końca rundy, potem się zobaczy co i jak, według mnie zawodnicy muszą się ograć w 2 lidze, dajcie im troche czasu, mam nadzieje że wszystko powoli będzie coraz lepiej wyglądało, a jeśli nie to trzeba wyciągnąć jakieś wnioski, póki co uważam że Kaczmarek w spokoju powinien pracować z drużyną, w zimie troche wzmocnień i jakoś powinniśmy się utrzymać, bez miejmy nadzieje barażów...
3 października 2005, 23:12 / poniedziałek
przestancie z tym zwalnianiem!! gramy tak jak pozwalaja na to zawodnicy i pieniadze beda pieniadze beda lepsi zawoidnicy taktyka jest dobra tzn zamierze jest dobre tylko wykonanie do dupy nie wina Marcina Polska piłka nozna jest tak słaba własnie dlatego ze co poł roku zmienia sie trenera!!

Murem Za Lechia!! i za Marcinem!!
3 października 2005, 23:34 / poniedziałek
Tak krawiec kraje , jak mu kangur staje.
4 października 2005, 08:27 / wtorek
A może Mourinho (czy jak sie go tam pisze) chciałby przyjechać do pracy nad morze?
Dajcie spokój. Kaczmarek to fajny chłopak. Wiecie doskonale, ze niejedno z Lechia przeszedł. Przecież my nie walczymy o awans w tym sezonie tylko o utrzymanie. Poza tym skład jest jaki jest i nie bedzi elepszy przez zmianę trenera.
Oczywistym jest, że nie jest dobrze ale odpuśćmy sobie nadmierne ambicje i nerwy niepotrzebne, wierzmy w zespół, chodźmy na mecze, kibicujmy drużynie. Będzie dobrze.
4 października 2005, 11:19 / wtorek
a ja to bym chciał żeby ktos dojebał bana "huliganowi" może nie tyle całkowitego ale chociaż takiego na zakładanie tematów ... po raz niewiem który moze zobaczyć jak to błysną na forum elokwencją ortografią i wogole całokształtem ... ale do sedna mając takich grajków jak obecnie możemy mieć nawet Fabio Capello jako trenera i Mourinho jako asystenta i tak możemy sobie grać ale w cymbergaja bo przy takiej ilości kontuzji podstawowych zawodników oraz tych jakich mamy jako rezerwowych nic by to niedało!

Rozpoczynam kampanię - HULIGAN MUSI ODEJŚĆ!!!
4 października 2005, 12:15 / wtorek
Ale zes huligan zablysnal. Koles ktory nie potrafil poprowadzioc swojej druzyny do ani jednego zwyciestwa w ekstraklasie, mialby zastapic Kaczmarka ? Bełkot! Poza tym nie wyobrazam sobie zeby jakis nieudacznik, wyrzucony z najbardziej znienawidzonego przez wiekszosc Lechistów klubu, mial zastapic czlowieka, ktory z tym klubem jest zwiazany od lat i ktoremu mimo wszystko Lechia zawdziecza bardzo wiele. Tak na marginesie, to nie patrzmy na Kaczmarka tylko przez pryzmat dzisiejszych dokonan druzyny, ale takze przez pryzmat tego co Marcin zrobil dla naszego klubu przez ostatnie lata.
4 października 2005, 15:25 / wtorek
Wiedziałem, że znajdzie się mądry inaczej, który na forum Lechii od razu założy temat o zmianach kadrowych w Arce (jakby to tu kogoś obchodziło). Ale nie wiedziałem, że ten ktoś będzie apelował do działaczy o zatrudnienie tego "wybitnego fachowca" w Lechii. To mi, przyznaję, we łbie się nie mieści. Podpiszę się pod przedmowcami i radzę Ci huliganie przybić barana w ścianę. Słaby wzrok to nie jest Twój największy problem. Masz w organiźmie dużo słabsze organy.
4 października 2005, 15:38 / wtorek
huligan hehee wez sie pierdol.........

smiech na sali !!!!
4 października 2005, 16:45 / wtorek
Wolą większości - temat do usunięcia.

Huligan, poniżej masz adres gdzie możesz sobie zakadać tego typu tematy:
odnośnik
4 października 2005, 16:58 / wtorek
Dragan jest niezłym trenerem ale w ekstraklasie gra zbyt zachowawczo i chyba nie ma dobrego rozeznania jeśli chodzi o piłkarzy. Arka niby się wzmocniła ale nowi piłkarze nie grają. Poza tym jak on w meczach wystawia 6-8 potencjalnych obrońców to nie może wygrać. Zwłaszcza, że tak jak Lechia nie ma napastnika - Killera typu Dymkowski.
4 października 2005, 18:18 / wtorek
Mamy klopoty z lewymi biletami to moze by sie ten Dragan z arki nam przydal? bo na "drukowaniu" to on sie zna(co udowodnil w zeszlym sezonie).
4 października 2005, 21:42 / wtorek
"A może Mourinho (czy jak sie go tam pisze) " - proponowałbym "trenera" Abramowicza :))
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.433