Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Reportaż...

strona 1/1

3 października 2005, 20:57 / poniedziałek
Pisze reportaż o kibicach... :] wiem... bardzo interesujące... Potrzebuje tam paru wiadomości.. miedzy innymi co czujecie podczas meczu?? Prosze odpowiedzcie!! Z góry dzieki :D:D:D:D
3 października 2005, 22:42 / poniedziałek
Na pewno fajny będzie ten reportaż. Napisz w nim, że ja czuję głód od tych zapachów unoszących się od grilla.
3 października 2005, 23:45 / poniedziałek
No ostatnio podczas meczu Lechii z Piastem gliwice siekurwa tak wynudziłęm że ja pierdole.

Nie, nie jestem kibicem sezonowym.
Chodze tu już dobre kilknascie lat ale kurwa.... no tak nudnej piłki i sennych kiboli niewidziłem od meczu z Pogonią Prabuty.
Nuuuuda! Nuuuuuuuuuuuda!
Czekam na wiosne może jacyś nowi piknikowie nowe hasła wymyslą będzie ciekawiej. A może "hulsy" jakąs kolejna śmieszną flage typu "białe nosy".
Będzie z czego się śmiac i może inny z nas będą mieli z czego sie śmiać.

Czekam na wiosne, a tymczasem spoojnego zimowania kibice !
4 października 2005, 00:09 / wtorek
Napisz tez o mnie..mnie na Lechii zawsze sie strasznie kreci w glowie, gdyz jak nasi ultrasowcy robia oprawe dmucham im wszystkie baloniki - okolo dwoch tysiecy w godzine...mimo iz w mlodosci gralem na kradzionym z remizy strazackiej puzonie wujka Mietka mozesz sobie wyobrazic jaka mam srube, tym bardziej, ze zawsze jestem po 10 piwach....tyle razy juz bylem na Lechijce a nigdy do konca nie dotrwalem, zadnego wyniku nie pamietam nawet do przerwy....a kolesie zawsze ciagna mnie po meczu po trawie za ciagle ten sam sweter...takich jak ja na meczu sa tysiace, kazdy udaje, ze prosto stoi bo sie opiera o takiego samego jak on a wynikow dowiaduja sie z poniedzialkowych gazet...
Na meczach odwiedzaja nas czesto nasze zgody - Lech, Cracovia ale przedewszystkim Arkowcy, ostatnio wisiala u nas nawet ich flaga ,,Wladcy polnocy,,.
4 października 2005, 08:59 / wtorek
No starszy - szacunek ....

Toś mi z rana humor poprawił. Ze swojej strony dodam, że ja na Lechii czuje białą dumę i szacunek dla rudolfa
4 października 2005, 09:40 / wtorek
Napisz do TV4. Z dwa dni temu w godzinach nocnych wyemitowali reportaż o wizycie Śląska w Łodzi - na mecz z Widzewem. Masz gotowy materiał i "całe spektrum zachowań", jeżeli Ciebie to interesuje. A na deser sprawne, pełne zaagażowania i społecznego poświęcenia działanie polskiej policji.
4 października 2005, 10:41 / wtorek
Tak butthead, Rudolf Czerwononosy Renifer też jest moim wzorem.
4 października 2005, 11:40 / wtorek
no to jest nas dwóch. a nie czujesz białej dumy?
4 października 2005, 11:53 / wtorek
Wyłącznie biało-zieloną.
4 października 2005, 12:10 / wtorek
HAHAHA ! StarszyLechista rozbawiles mnie chlopie do lez. :-D
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.495