Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ŁKS się spręża

strona 1/1

4 października 2005, 17:04 / wtorek
Tak jak zapowiadali traktują wyjazd priorytetowo. Można się spodziewać ich pokaźnej liczby, tym bardziej że ich specjal jedzie przez Bydgoszcz gdzie dosiądzie się Z-tka. Szykuje się niezła atmosfera na meczyku.
odnośnik
4 października 2005, 19:09 / wtorek
I super!!!

Tak trzymać.

na Lechii zawsze jest zajeFajna atmosfera, a przyjazd fanow naszego przeciwnika, tylko podniesie atrakcyjnosć widowiska.
Doping będzie pierwsza klasa!!!

Najważniejsze jednak - to zwycięstwo Lechii!!!
4 października 2005, 20:50 / wtorek
Oby tylko kibice gospodarzy nie zawiedli dużo zalerzy od najbliższego meczu, mam nadzieje że atmosfera będzie jeszcze lepsza niż na początkowych meczach Lechii w tym sezonie!!
4 października 2005, 21:17 / wtorek
moim zdaniem jak kaczmarek ustawienia nie zmieni to Lechia moze se pograc od sroka w tyl. To wyglada jak bysmy sie caly czas bronili a lks to przeciez nie drweca, wiec musimy atakowac

TYLKO LECHIA !!!
4 października 2005, 21:44 / wtorek
I bardzo dobrze. ŁKS to konkretna ekipa z tradycjami i mam nadzieje ze na meczu z nimi bedzie doping przez cale 90 minut, z obu stron. No i oczywiscie jakies 2:0 dla Lechii !
4 października 2005, 22:00 / wtorek
Mecz z ŁKS-em to prawidziwy hit dlatego też grupa Greengos szykuje na to spotkanie urmaiconą oprawę dlatego apelujemy o wszelką pomoc zarówno pieniężna jak i materialna ! POMOŻCIE STWORZYĆ PRAWDZIWY SPEKTAKL PRZY TRAUGUTTA !
p.s -> niepozostaje nic innego jak tylko pracowicie czekać na te spotkanie;) !
4 października 2005, 23:02 / wtorek
sie szykują!
chyba będzie rekordzik u nas! ciesze sie także ze nie będzie problemu z biletami i dostana tyle ile chcą :)
5 października 2005, 09:33 / środa
prosze tylko zeby nikt niebluzgal ŁKS bo mam do nich wielki szacunek!
5 października 2005, 10:52 / środa
Oby tylko najbliższy mecz Lechii z Łks nie skończył sie nową zgodą - broń nas panie . . .
5 października 2005, 11:12 / środa
LKS jest OK wiec mozemy sie dogadac! Wrescie bede na meczu i mam nadzieje ze Lechijka nas nie zawiedzie.
A my swoje Lechia Gdansk!
5 października 2005, 11:17 / środa
wie ktos moze ile LKS dostanie od nas wejsciowek?

pozdr
5 października 2005, 11:50 / środa
Mas ja również mam bardzo wielki Szacunek do ŁKS-u oni nie są tacy jak żydzewiacy, Oni również mają do Nas ogromny Szczacunek. LECHIA GDAŃSK
5 października 2005, 12:10 / środa
ŁKS absolutnie (jak dla mnie) topowa ekipa,
tworząca podwaliny życia kibicowskiego w Polsce,
zawsze utrzymujaca sie na najwyższym poziomie

na przełomie lat 70/80 wychowywałem się na rywalizacji (L)-ŁKS o prymat w kraju
pózniej słynna zadyma ŁKS - Lechia w Łodzi na pocz lat 80,
tradycje kibicowskie jak mało gdzie indziej (jeśli wogóle to na palcach jednej ręki zliczyć gdzie bogatsze indziej w Pol)

nasze najlepsze lata przypadały kiedy niepodzielnie panowali w Łodzi
mnóstwo opowieści, zasłyszanych historii,

subiektywnie, jak dla mnie,
ogromny szacunek i . . . . chwatit ! ! ! !
starczy znaczy się

jest jak jest ( kosa ) i . . . niech jest ! ! !

tyle co mecz bez bluzg by bardzo mnie ucieszył
o ile można to moze opanować w ścisłym gronie

o tyle przy stadionie pełnym "wynalazków takich i owakich" (że nie wymienię by nie urażać) chyba niestety nie
a szkoda

moda na mecze bez bluzg jest podle mnie dęta,
ale . . . akurat względem tego przeciwnika wolałbym żeby nie.
5 października 2005, 15:19 / środa
jak nie śpiewamy "jazda z kurwami" to nasi kopacze słabo grają ...
5 października 2005, 15:47 / środa
:))))))))))))))
yeeeeep,
tez nad tym dumałem, serialnie
i coś jest na rzeczy z tym coś popisał
7 października 2005, 16:44 / piątek
wiec zaspiewamy jazda z .............

Tylko LECHIA!!!
7 października 2005, 21:58 / piątek
Chciałbym tylko przypomnieć że 'jazda z kur...' śpiewaliśmy na meczu z Ruchem a jak się skończyło chyba nie trzeba przypominać... Oni piszą że wyjazd na Lechię to wyjazd sezonu, może to więc tylko świadczyć o ich szacunku do Lechijki.
7 października 2005, 22:43 / piątek
ja ich nie cierpie i nic tego nie zmieni.

ossa dortmund
8 października 2005, 00:21 / sobota
Ja tez ich nie nawidze. Dla mnie cala lodz jest taka sama, a ich dyskusje kto jest bardziej zydowski sa smieszne. Jechalem kiedys na wyjazd reprezentacji z lks'iakami i tez nie mieli zbyt dobrego zdania o nas.
9 października 2005, 22:42 / niedziela
Nie ma powodu zeby sie wyzywac i tego sie trzeba trzymac.A kazdego indywidualna sprawa bedzie jaki ma stosunek do ŁKS czy tez na odwrot czyli Lechii.Nasz ostatni mecz z Zagłebiem Sosnowiec pokazał ze mecz bez bluzgow , skoncetrowany tylko na kibicowaniu własnej druzyny daje o wiele wiecej satysfakcji niz ciagłe wyzywanie przeciwnej druzyny.Oczywiscie jestem takze realista i wiem doskonale ze pojawienie sie na ŁKS takiej druzyny jak Widzew czy tez Arki na Lechii mimo apeli da zupełnie odwrotny skutek.
10 października 2005, 10:57 / poniedziałek
A ja ŁKS lubię od dawien dawna i nic tego nie zmieni.
10 października 2005, 14:40 / poniedziałek
Znając życie to jednak do bluzgów i nie tylko pewnie dojdzie.
10 października 2005, 14:50 / poniedziałek
wiadomo mniej wiecej ile biletow ŁKS od nas dostał?
10 października 2005, 15:18 / poniedziałek
600 biletów
12 października 2005, 11:24 / środa
16.10.05r. LECHIA GDAŃSK - ŁKS ŁÓDŹ - Jedziemy wszyscy!
Dodano: 2005-10-10

Już w najbliższą niedzielę arcyciekawy pojedynek w Gdańsku. Tamtejsza Lechia podejmie drużynę naszych ziomali z Łodzi - ŁKS. Musimy się tam stawić i wspomóc kibiców z Łodzi jak najlepszą liczbą. Mecz rozpoczyna się o godzinie 13, dlatego zbiórkę naszą wyznaczamy na godzinę 8:00 na dworcu głównym w Bydgoszczy (godzina jeszcze może ulec zmianie, damy znać na stronie). ŁKS na ten mecz udaje się dwoma pociągami specjalnymi, w Bydgoszczy się do nich dosiądziemy. Kibice ŁKS-u umawiają się na białą inwazję, podobnie jak to zrobili na wiosenne derby Łodzi. Wszyscy od nich mają do Gdańska udać się w białych koszulkach. Postanowiliśmy, że podobnie jak kibice ŁKS-u udamy się na ten mecz w naszych barwach klubowych NIEBIESKO-CZARNYCH. Dlatego apelujemy do wszystkich by wzięli Niebieską koszulkę bądź Czarną bluzę coś abyśmy w większości mogli odróżnić się od całej grupy ŁKS barwami Zawiszy. Oczywiście o tym, że każdy udający się na ten mecz musi wziąć ze sobą szalik klubowy Zawiszy nie musimy przypominać.

Jak widać Zawisza tez się spręża na ten mecz.
12 października 2005, 14:26 / środa
Ciekawy jestem ilu ich przyjedzie? Te 600 biletów już nie u nich rozeszło? Czy może nie kupowali bo planują jakiś wjazd z barmą albo coś?(ale nie u nas chyba takie akcje)??
13 października 2005, 16:40 / czwartek
Obserwuje ich forum i wygląda to bardzo źle. Nie sprzedawają sie bilety :/ Anonim masz racje wjazd z bramą jest niemożliwy! Więc co oni planują? Spadną z nieba?

Pozdrawiam
13 października 2005, 16:55 / czwartek
WY NIE PATRZCIE NA LKS TYLKO NA SIEBIE

WSZYSCY W NIEDZIELE POD ZEGAREM NAJPOZNIEJ 12.30 MUSICIE NAM POMOC KONIECZNIE PRAWDZIWY KIBICU TWOJE MIEJSCE JEST POD ZEGAREM W NIIEDZIELE 12.30!!!!!!!!!!!!!!!!!1
14 października 2005, 12:07 / piątek
Mnie tam nie zabraknie! I chciałem pogratulowac za wspaniały doping. Wiem że jeszcze dużo można zrobić ale w ostatnich meczach naprawde było super.
14 października 2005, 12:13 / piątek
Kto będzie na prostej odpowiadał jak wszyscy pod zegar pujdą ?? ;)
14 października 2005, 13:50 / piątek
Będzie ich całe mnóstwo ;-)))))))

Zawiszy jakieś 100 osób, 30 z Włocławka a samego ŁKS-u góra 200.
14 października 2005, 14:05 / piątek
a propo Zawiszy jazda z k......!!!
14 października 2005, 19:21 / piątek
czy ktoś kumaty może podać przybliżoną liczbę przyjezdnych łącznie z ich zgodami ?? prosze o info !! z góry dzięki ! pozdro !!
14 października 2005, 19:36 / piątek
Podobno około 16 było sprzedanych 150 biletów na pociąg i 85 na mecz(to na stronie łks-u znalazłem), więc cienko to narazie wygląda, no chyba że podróż bez biletów(to realne) i wejście na stadion też bez biletów(to już chyba mniej)...
14 października 2005, 19:44 / piątek
z info jest pewne ze musza miec je wszyscy inaczej bedzie tak jak my w radomiu bilety musza byc wykupione przez nich

szykuja sie dosyc dosyc trzeba liczyc miej wiecej na 550-600
glow razem z zawisza i wloclawkiem
14 października 2005, 19:49 / piątek
pamietajcie 12.30 pod zegarem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!sciagajcie znajomych
14 października 2005, 23:00 / piątek
Bilety beda sprzedawane w pociagu dlatego wiekszośc osób od nas postanowiła ze kupi je w niedziele.Mysle że zawitamy w wolnym miescie w liczbie 450 osób +50 włocłavia+60 zetka i kilku ziomali z tychów! dozobaczenia na meczu!!!!!!
15 października 2005, 03:24 / sobota
Lechia się spręża :) - mamy nadzieje że oprawa bedzie sie podobac , bo kolejna noc z rzedu idzie sie **bac :) ! Pozdro :) !
15 października 2005, 14:25 / sobota
Witam

co do biletów to sie nie ma co spinać. Poprostu tak narpawde narazie sprzedawane były głownie bilety na pociąg. Te na mecz będą dostepne w pociagu i na pewno w znakomitej większości przyjedziemy z biletami.

Co do naszej liczby, to ilosc sprzedanych biletow na pociag nic Wam nie powie... dlatego ze u nas niestety ogromna wiekszosc kupuje bilety zawsze na ostatnia chwile czyli przed wejsciem do pociagu. Nie chce prorokować, ale nie widze możliwości żeby się nas tam łacznie ze zgodami pojawiło mniej niz 500... górnej granicy nie będe ustalal... zobaczymy jak wyjdzie

pozdrawiam
15 października 2005, 15:00 / sobota
To podobnie jak my .... kupujemy bilety na ostatnią chwlkę co bardzo szczerze mówiąc odstrasza potencjalnych chętnych i czego bardzo nie lubie. Mam nadzieje że będzie zajebisćie..... na wstępie .MYYYYYYYYYYYYYYYYYYY WIERZYYYYYMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYLLLLLKOOOOOOOOOOOOO W BBBBBBBBBBBKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
15 października 2005, 18:53 / sobota
jedziemy krótko każdy podejmuje walke
15 października 2005, 19:27 / sobota
na meczu bedzie nie powtarzajaca sie okazja zakupienia duzych vlep slaska jest tylko 140 paczek wiec zapraszamy kto pierwszy ten lepszy myusle ze warto jet 14 wzorow i sa niezle szczegolnie GDANSK DZIELNICA WROCLAWIA WROCLAW DZIELNICA GDANSKA
16 października 2005, 08:39 / niedziela
jazda z kurwami i tyle w temacie
16 października 2005, 11:05 / niedziela
za forum ŁKS:
rob
inf pewne nas ponad 500 osób Zawiszy koło 250 + nasze fc Woclawek 60 osób
16 października 2005 10:36
rysiek13
klimat w pociagu zajebisty %%% :] powoli dojezdzaja do Laskowic, wszystkich 700-800 osob :)) info telefoniczne
16 października 2005 10:51
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023