Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

FILM

strona 1/1

1

6 października 2005, 17:56 / czwartek
Witam. mam pytanie z innej beczki :) a mainowiecie chodzi mi o tytul pewnego filmu o Hooligans.za ch** nei moge przypomniec sobie tytulu a szkoda bo film naprawde godny.Pamietam tylko tyle ze chodzilo w nim o to ze pewein gliniarz a rozkazu swych przelozonych mial wniknac w szeregi pewnej ekipy, mail zdobyc ich zaufanie itp, slowem: mail ich rozpracowac:D,ale spodobalo mu sie mordobice i zostaje naprawde jednym z nich :). Jak ktos wie co to za film bardzo prosze o tytul. Pzodrawiam i przepraszam jezeli admin uzna ze ten temat jest ''nie na miejscu'' .
6 października 2005, 18:15 / czwartek
Może chodzi Ci o film Green Street Hooligans? Tylko że jego jeszcze nie ma, wychodzi jakoś na dniach, jest o hooliganach angielskich...
6 października 2005, 19:11 / czwartek
A ja go juz w rajchu ogladalem i polecam go nawet kupic bo jest zajebisty!!!
6 października 2005, 19:34 / czwartek
Mam ten film na kasecie vhs. Tytuł "Utrata tożsamości" Ale są tłumaczenia troche inne tego tytułu. Ja mam nagrany z TVP 1 i podaje ich.
6 października 2005, 19:38 / czwartek
mam ten film na vhs tytuł "utrata tożsamości" Polecam !!!
6 października 2005, 23:53 / czwartek
"Śmierć w Wenecji" :)
7 października 2005, 15:21 / piątek
heh smierc w wenecji tez niczego sobie.. :) a co do Green Street Hooligans ..jak nei ma jak ja jest :P ogladalem i jest bardzo dobry,jeden z lepszych jakie ostatnio ogladalem,tylko mni ten ''frodo'' tam nei pasowal jako akor :) ale film pierwsza klasa.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.206