Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Hirsz

strona 1/1

1

6 października 2005, 22:39 / czwartek
Ciekawe dlaczego LEGIA interesuje sie HIRSZEM skoro nie łapie się on nawet w kadrze 1 zespołu;-))))
Coś mi się wydaje, że nasz trener ma strasznie waskie pole widzenia i nie dostrzega tego co widzą nawet w WARSZAWIE nie wspominając już o SZKOCJI...
W LECHI brakuje zawodników do gry, nie ma pieniędzy na nowych wartościowych graczy a tu prosze jest talent, niestety za słaby na II ligę ale na I już dobry...coś tu nie tak ?!
Dlaczego nie daje się szansy młodym, obiecującym pilkarzom i nie wzmacnia się siły drużyny tylko oddaje się za marne grosze do innych drużyn.
TAK TO MY NIDGY WIELKIEJ PIŁKI W GDAŃSKU NIE ZROBIMY.
6 października 2005, 23:13 / czwartek
QVO-VADIS Kaczmarek jest slabym trenerem i dlatego tego nie widzi! Jak on oddaje dobrego zawodnika do cartuzji to o czym tu jeszcze pisac. Mi sie i tak wydaje ze mu niedugo podziekuja no chyba ze Bobo dojdzie to wtedy go podszkoli. Jak mozna grac na sile caly czas tym samym systemem??????
6 października 2005, 23:37 / czwartek
Mam pytanie, na chuja w Lechii sa grupy mlodziezowe ??
Po to, zeby uksztaltowac mlodego zawodnika, zrobic z niego wartosciowego pilkarza na przyszlosc i nie skorzystac z niego ??
To jest poprostu absurd, w kadrze gra mega drewno Janus, Szczepinski czy Gronowski a co z naszymi juniorami ?? Co z medalistami Loda Kawa czy innymi ??
Chyba najprosciej byloby zawezyc sekcje juniorskie do niezbednego minimum skoro i tak seniorska Lechia nic z tego nie ma.
Gdzie sie nie popatrzy zawodnicy 18-19 letni stanowia sile zespolow europejskich, tylko czemu my nie idziemy tym tokiem myslenia ??
6 października 2005, 23:45 / czwartek
A kto Ci naopowiadał, że Hirsz ma grać w I druzynie Legii tzn w I lidze? tak jak Lechia ma x drużyn tak i Legia ma "parę". Po prostu Legia mysli bardzo perspektywicznie jeżeli rozgląda się za 16 latkami.

Na marginesie:
Ostatnio czytałem wywiad z Koseckim mówił że w 1983 lub 84 (nie pamiętam dokładnie) przyjechał do Lechii aby grać w Gdańsku, w drużynie zwycięzcy PP i grającej z Juwentusem, został spławiony podobnie zresztą jak z Widzewa (po grze w niższych ligach zainteresowała się nim póżniej Legia).
6 października 2005, 23:58 / czwartek
Legia nie ma juniorow zadnych oni maja jakas umowe partnerksa podpisana chyba z agrykola warszawa a to nie to samo co juniorzy ja pamietam ze rocznik 87 np nie mogl sie zebrac w 8 osob zeby przyjechac na turniej avante cup. Wg mnie kawa i loda to juz niezli gracze, ktorzy winni byc wypozyczeni na maks rok do 3 ligi zreszta jak kilku innych junirow z lechii w tym hirsz. Zas po roku powrot i gra w Lechii. To sa zawodnicy wiele lepsi od szczepisnkiego i janusa moze jeszcze nie teraz ale patrzmy przyszlosciowo. Legia wie co robi testujac mlodych, teraz im sie odbija to na wynikach ale za kilka lat bedzie z tego pociecha a w Lechii placz....ze taki hirsz zostaje sprzedany za 2 miliony euro do celitcu glasgow z Legii a nie z Lechii. Oby nie bylo za pozno
7 października 2005, 00:12 / piątek
Wiele klubów w europie bazuje na wychowankach,którzy po ograniu stanowią o sile zespołu,albo po wybiciu zostają sprzedawani i ratują budżet klubu.Na zachodzie już dawno zrozumieli o potrzebie szkolenia młodzieży.Jedno nie pozostawia wątpliwości:mamy jednych z najlepszych w kraju juniorów.Pytanie co stało się z talentami z poprzednich lat i co czeka tych z obecnych czasów???
7 października 2005, 09:02 / piątek
No a mi od razu przypomina się sprawa Szamotulskiego I Mięciela. Obaj jeszcze jako juniorzy zostali sprzadanie do Legii. Mięciel zdążył rozegrać jeszcze kilka spotkań w Lechii, Szamo nigdy nie stanął w bramce.

Co w swoim czasie znaczyli dla Legii i za jakie pieniądze zostali sprzedani chyba każdy wie.

No ale nasz "strateg" wyraźnie powiedział, że juniorów w klubie mamy słabych.
7 października 2005, 10:52 / piątek
Legia ma juniorów odnośnik tyle że wśród nich nie ma własnych wychowanków jedyny wyjątek w ostatnich latach to chyba Jarzębowski. Praktycznie wszyscy zawodnicy są ściągani z innych klubów po to by grać w rezerwach jak np. Korzym a w późniejszym okresie bardzo rzadko stają się podstawowymi graczami pierwszej drużyny Legii. Taka polityka że sprowadzają młodych a Lechia jest takim klubem który dostarcza uzdolnionych zawodników innnym ostatnio np. Uszalewski odszedł do Cracovii.
7 października 2005, 16:37 / piątek
Dokladnie Zeto zaraz mi na myśl przyszli Mieciel i Szamo.Z tego co pamietam to przeszli do Pogoni Konstancin takiej piłkarskiej stajni Legii.No a stamtąd to kazdy wie.... widac stare błedy powielane sa nadal i kolejny zdolny junior odleci znad morza ech!My szkolimy od podstaw a potem korzysta kto inny.
10 października 2005, 14:28 / poniedziałek
Trzeba też mieć na uwadze że Hirsz ma dopiero 16 lat. Nie wiem dokładnie kiedy je skończył ale dopiero od chwili ukończenia 16 lat może grać w seniorach
11 października 2005, 19:06 / wtorek
Na temat sytuacji Hirsza w Lechii

Hirsz nie podpisał umowy, bo wszystkie negocjacje pomiędzy jego reprezentantami a Lechią kończyły się niepowodzeniem. "Rodzice nie chcą podpisać kontraktu i właśnie dlatego Hirsz nawet nie trenuje z pierwszym zespołem", wyjaśnia dyrektor Błażej Jenek. Lechia nie chce promować zawodnika, który w każdej chwili może odejść praktycznie za darmo.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.214