Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Najlepszy zawodnik w Lechi w tym sezonie

strona 1/1

1

9 października 2005, 11:24 / niedziela
jak uwżacie kto jest nalepszym zawodnikiem Lechi
Dla mnie Wojciech a potem Bączek
9 października 2005, 20:52 / niedziela
Oczywiscie ze Slawek
9 października 2005, 21:31 / niedziela
Wojciechowski i mimo wszystko Peczak.
9 października 2005, 21:51 / niedziela
Zgadzam się z Wami.
Ale ja zwracam bacznie uwage na grę Michala Sz. i podoba mi sie ten zawodnik.
Choc moge być subiektywny. Obaj mieszkamy w Tczewie i znam go osobiście.
10 października 2005, 11:04 / poniedziałek
Kusy z tym Szczepińskim to nie przesadzaj. Zacznij liczyć jego straty przy wyprowadzaniu piłki, i obserwuj jego reakcję. Zamiast wracać się za piłką stoi w miejscu gdzie ją stracił. Zdecydowanie jest NAJSŁABSZYM zawodnikiem w kadrze w Lechii.

Najlepsi to Bączek- co mnie cieszy bo gra z Lechią od Sobowidza. Jak tak dlaje pójdzie, zapracuje na swoją gwiazdę ;-))))

Wojciech i Pęczak są zaraz za nim. Wojciech tyra jak nigdy w życiu. Jest szybszy, niż w wieku juniora. Peczak pomimo iż jest obrońcą ciągnie do przodu. Gra bardzo agresywnie i ambitnie.

Swoje też robią Fechner, Biskup i Rusinek (choś ten powinien zmienić pozycję).
10 października 2005, 13:29 / poniedziałek
Nie będę oryginalny i powiem, że oczywiście Sławek Wojciechowski. Dodać należy jeszcze Pęczusia i może Bączka?
10 października 2005, 14:26 / poniedziałek
To dobrze że Mateusz cieszy się coraz większym uznaniem kibiców bo choćby w zeszłych sezonach niektórzy często "wieszali na nim psy".
Moim zdaniem najlepsi w obecnym sezonie to Bąk, Pęczak, Biskup, Wojciechowski, Rusinek i mimo wszystko Kalkowski. Fechner ostatnio słabiej ale może to wina kontuzji
10 października 2005, 19:15 / poniedziałek
A moim zdaniem jest to Fechner!!!!!!!!!!!!
11 października 2005, 13:10 / wtorek
Dobrze gra Wojciech, podoba się gra Pęczaka, szkoda że Rusinek gra osamotniony z przodu, jego gra przynosiłaby wiecej efektow gdyby obroncy przeciwnych druzyn musieliby pilnowac takze drugiego napastnika. Wyroznil bym jeszcze Biskupa, ktory sporo potrafi. Z nowych zawodnikow podobal mi sie ostanio Dzienis. Mysle ze gdyby czesciej gral na swojej pozycji w pierwszej jedenastce, moglby sie niezle rozkrecic.
Słabszych punktow druzyny nie bede opiniowal, chociaz gra kilku pilkarzy lub ich dyspozycja pozostawia sporo do zyczenia. Mam nadzieje ze wkrotce chlopaki pokaza na co ich stac i czesciej bedziemy cieszyc sie ze zwyciestw i efektownej, porywajacej gry calego zespolu.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020