Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - ŁKS /16.10.05 g.13:00

strona 3/3

17 października 2005, 19:27 / poniedziałek
zle nie bylo ale niedosyt zostaje , same nie sciagniecie flagi nas zdolowalo ale trudno , dobrze ze coraz lepsza komunikacja jest miedzy nami a ludzmi stojacymi pod zegarem choc troche malo teraz bylo. PLANY BYLY lecz niestety napewno lks nas troche zbil z trpou mielismy przygotowane cos na 2 polowe , bylo to brane pod uwage gbyby sektor ich bybyl na bialo ubreany szkoda sam siedzialem i walczylem z farba ale trudno Crying or Very sad
zycie idzie dalej czas na nauke idzie dalej nie ma co narzekac
17 października 2005, 19:41 / poniedziałek
FILMY Z MECZU Lechia - ŁKS wrzuciłem już na stronę:

odnośnik

Zapraszam do pobierania! Jakość tym razem lepsza niż wcześniej, bo i miałem lepszą jakość sygnału w TV.
17 października 2005, 20:26 / poniedziałek
a mi jakos nie chce sie sciagnac jakies poj.ebane literki sie wyswietlaja
17 października 2005, 21:33 / poniedziałek
odnośnik

PZPN straszy tym razem karą 5000 zł

Pismak chyba jednak nie był na meczu
17 października 2005, 21:58 / poniedziałek
Stadion ma wychowywac?Ja zawsze myślałem,ze to zadanie i rola rodziców.
No cóż, listkoludki z pzpn przekraczają kolejne bariery absurdu i głupoty.
17 października 2005, 22:57 / poniedziałek
Na indeksie znalazły się także m.in.: znak Ku-Klux-Klanu, koło zębate, ręka z mieczem, czaszka z piszczelami i flaga "konfederatka".

He, he, to teraz Tłoki czy Stal Mielec muszą zmienić herby ;-))))
Głupota ludzka nie zna granic.

A ja jestem ciekaw, kiedy delegaci przypieprzą się do pznu, że kadra narodowa zamiast Orła ma logo tej skorumpowanej, mafijnej organizacji.
Nie od dziś wiadomo, że ryba psuje się od głowy.

PS. Panie listkiewicz i inni aferzyści z pzpnu, co do flag "pozdrowienia do więzienia", nie burzyłbym się tak bardzo. Już niedłogo, to hasło może być adresowane do was.
18 października 2005, 14:03 / wtorek
drogi kochany pzpn`ie WYPADALOBY najpierw zrobic porzadek na wlasnym podworku a nastepnie walczyc z kibicami. Czy flaga LECHII z haslem "Bog nas zeslal na ziemie bysmy siali terror i zniszczenie" zawiera tresci rasistowskie ?! lub tez jest na niej jakikolwiek rysunek krzyza, czaski itp ? Proponuje rzucic jakies ladne i proste haselko w kierunku pzpn`u na nastepnym meczu ( mowie tu o transparencie ) bo to co oni wyprawiaja TO KPINA !!!!!!!!! korupcja goni korupcje a nagle flaga, ktora wisi na lechi od juz nie pamietnego czasu staje sie obiektem "ZAGROZENIA DLA SPOLECZENSTWA". Jednym slowem POZDRO PZPN ! zalosne....
18 października 2005, 17:12 / wtorek
Jestem ciekaw, czy w pzpn-ie wiedzą że cytat "Zesłał nas Pan na ziemię, byśmy siali terror i zniszczenie" został zaczerpnięty ze Starego Testamentu.

Już niedługo pzpn zabroni czytania Pisma Św ;-)))
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.499