Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Pytanie do Tangensa

strona 1/1

11 października 2005, 17:26 / wtorek
Waldek- ktory to byl rok? kiedy to z dachu krytej spadla litera i jaki na dachu byl napis? BKS LECHIA czy 25 lat BKS LECHIA ?
Rozmawialem dzis z Gebelsem , mieli postoj w Hamburgu podczas podrozy do Menchesteru.
11 października 2005, 20:22 / wtorek
Napis był "BKS LECHIA". "25 lat" zdjeto, gdy minął jubileusz. Rok to był 1978 lub 79, lae raczej 78 i chyba było to podczas meczu o Puchar Polski z Wisłą Kraków. Nie pamiętam, niestety która to była litera, nie byłem na tym meczu, służyłem w wojsku. Ale widziałem w telewizji. Taki cień przelciał przed kamerą. Jeden z chłopaków do podawania piłek (?) został ranny. Pozdrawiam.

tg
11 października 2005, 23:44 / wtorek
Nie no juz pisalem kiedys o tym :)
Jurek , spadla litera "K" na synka woznej z naszej podstawowki, potem chlopak mial zeza z calkiem innego powodu pewnie , ale my sie smialismy , ze to od tej litery:) Patrzac na wielkosc tej litery , i ze byla metalowa , to cud , ze mu sie praktycznie nic nie stalo. Po tym incydencie usunieto pozostale litery napisu , data chyba taka , jaka podaje Waldek .
Pozdrawiam
12 października 2005, 08:27 / środa
Ale jakim cudem ona spadła do przodu? Przecież dach jest spadzisty w kierunku przeciwnym, pod jakim więc kątem one były mocowane? Powinna spaść na dach i ewnetualnie zsunąć się za trybunę, ale w kierunku bieżni?
12 października 2005, 21:55 / środa
Vito: Ile mógł mieć lat ten syn sprzątaczki?? Bo chyba wiem o kogo chodzi :)
Tangens: Pozdrowienia od Gosi i Edka.
Jurek: Mam nadzieję że nie sprawiłem ci zawodu w kwestii przesyłki :)
12 października 2005, 23:09 / środa
Darek
No teraz to mysle , ze gosc ma ponad 30-sci lat.

RASIAK MUSI ODEJSC
13 października 2005, 07:37 / czwartek
???????? Darek nie wiem o co chodzi???????
jeszcze nic nie dostalem,
napisz do mnie na @
litwin.lechia@t-online.de
13 października 2005, 11:06 / czwartek
Szczerze mówiąc też nie kojarzę. Od którego Edka i której Gosi?
Incydent z synem sprzątaczki miał miejsce 27 lat temu, więc musi mieć grubo ponad 30. Podejrzewam, że około 40.
13 października 2005, 11:39 / czwartek
Ale który bty to Edek nie był, wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
Dzięki za pozdrowienia.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.431