Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia? Totalne rozczarowanie...

strona 1/1

12 października 2005, 16:43 / środa
Co to qurwa jest??Poprostu brak mi słow jak Lechia gubi punkty ze słabeuszami II ligi.Polonia, Piast, Heko i wcale nie taki mocny Śląsk. Jak LEchia chce się utrzymac to musi zaczac wygrywac!! hmm po dluzszym zastanowieniu :) uwazam ze Marcin Kaczmarek powinien albo zmienic TAKTYKE ALBO ODEJSC! TAk dluzej byc nie moze ze takie duze miasto i tacy wspaniali kibice nie moga chodzic z usmiechem na twarzy poniewaz pilkarze graja tak slaboo.nie wiem co inni o tym mysla...wpisujcie sie POZDRO!!!! I love BkS
12 października 2005, 17:13 / środa
mi sie wydaje ze blad jest w tym ze trener zle ustawia zespol 4-5-1 to nie zbyt dobre ustawienie. Trzeba grac do przodu wiem ze nie ma kim ale trzeba bylo o tym pomyslec przed sezonem takze duzo pracy czeka trenera w przerwie zimowej
13 października 2005, 01:34 / czwartek
ciric: jeżeli wiesz to czemu wypisujesz farmazony?

Jaki Lechista może napisać że jest rozczarowany Lechią?!?

Kto wygra mecz? LECHIA!!!!!
13 października 2005, 15:43 / czwartek
"Jaki Lechista może napisać że jest rozczarowany Lechią?!?"

głupie pytanie doprawdy
13 października 2005, 16:24 / czwartek
Nie martrwcie sie! Lechia myśle że przełamie tą złą passe. Widzieliście żeby Lechia grała w rundzie jesiennej bez spadków na 1 miejscu? Ale nic sie nie stanie jeżeli teraz wezmą sie w garść bo Kaczmarek może stracić swoją posadę, to naprawde jest dobry trener. Mimo porażek nie zwątpiłem w niego.

Pozdrawam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.395