Gdańsk: poniedziałek, 18 lutego 2019
FORUM
Podstrony:

Sponsorzy? Dzialacze? Gdzie jestescie?

strona 14/20

12 sierpnia 2009, 11:07 / środa
a mi sie zdaje, ze zainwestowal pieniadze, gdyz pomimo tego , ze nie jest z Gdanska, to jednak kocha Lechie ;)
12 sierpnia 2009, 11:53 / środa
no powiedzmy, jeśli jeszcze nie kocha to niedługo się zakocha:)
12 sierpnia 2009, 13:38 / środa
gosc i dord - ale mnie panowie rozbawiliście... parę minut dochodzilem do siebie...
Powinniście swoje wpisy umieścić w "Uśmiechnij się", tam jest ich miejsce...

butthead - to o czym prawisz przedstawiane było przez niektóre osoby dużo wcześniej... ale pocieszający jest fakt, że coraz większe grono o tym się przekonuje...
12 sierpnia 2009, 14:01 / środa
Wiadomo że chodzi o kase, przecież Kuchar mówił o tym, o zarabianiu w przyszłości.
Z korzyścią dla każdej strony.
A kiedy ma uzgadniać wpływy z nowego stadionu ? Za 2 lata ? czy za 3 ?

"Teraz oczekuję jeszcze, żeby wpuścić do zespołu trochę młodszej krwi."
Tyle tu marudzenia było czemu w Lechii nie gra młodzież, wychowankowie.
A czy to zdanie nie oznacza tego aby Kafarski nie bał się właśnie na tą młodzież postawić ?

Na 2 meczach był podobno incognito
12 sierpnia 2009, 14:17 / środa
"na dwóch meczach był podobno incognito", dodam że sam mówił że był..moim zdaniem to tylko dobrze o nim świadczy, bo równie dobrze może siedzieć na vipie a na trybuny posłać innego, daje znak że chce byc wśród nas, obejrzeć to od środka, posłuchać co ludzie mówią, biadola, pitolą, chrzanią czy śpiewają, może nawet ochronie próbował dać w łapę....:) to mądry gość, mądrzejszy niż się nam wydaje, ale tym, że idzie w trybuny ma u mnie plusa.
12 sierpnia 2009, 14:36 / środa
Kuchar, Solorz, Wojciechowski, te pojebane iti, Cacek i inni to nie czerowny krzyż. MarekM według Ciebie powinnien przyjść do Lechii rozjebać cała kasę w 3-4 lata i jak już bedzie bankrutem to szukamy drugiego pojeba ? :) Bo nie bardzo łapie,ale niektorzy chiceliby chyba,żeby Kuchar poprostu wpompował kase w Lechie i najlepiej jakby przy tym nawet nie warknął,że coś chce w zamian. BA przyciągneła go do Gdańska... i wizja 40 tyś kibiców... no to odkryliście ameryke :) tyle,że co z tego...? Ma kochać Lechie? buehheh od kochania Lechii są Jej kibice... on ma sprawnie zarządzać Lechią,żeby (dla kibiców m.in.) Lechia była wielka tak jak sobie tego każdy życzy (oczywiście bez konfliktów jak to jest np. w Legii). Póki nie wchodzi Kafarowi do szatni, póki nie ma jazdy do kibiców... to po co Marku M pompujesz tu balon i nakrecasz innych na nastawienie anty kuchar ? Bo Baltic Arena? No jakos nikt do Piasta, Poloni Bytom,ani Odry sie nie pcha z gotówką,bo u nich raczej z aren to jedynie moga mieć jak sie pit bulle na osiedlu pogryzą i gapie staną w kołeczko. Trochę niektórzy są oderwani od rzeczywistości. A co do jego profesjonalizmu to... poki co to Kuchar jest milinerem, zarzadzał klubem, był trenerem (nie wiem z jakim skutkiem),a my.. część z nas rano idzie do roboty, inni do własnych firm a inni spią do 17 (bez ksyw i pseudonimów). Nie mówie,żeby piać z zachwytu jak to robily panny z gdyni kiedy omamiał ich wizja LM Kruaze (podjerzewam,ze dochodziło w gdyni w tym okresie do samogłwałtów) , no ale chyba widać róznice miedzy tymi dwoma panami i ich zapowiedzami co do wizji klubu? Marku M doszło do czegoś takiego strasznego,żeby wywiweszać na płocie "Kuchar wypierdalaj" ?
12 sierpnia 2009, 14:40 / środa
pinochet :
"Wiadomo że chodzi o kase, przecież Kuchar mówił o tym, o zarabianiu w przyszłości.
Z korzyścią dla każdej strony.
A kiedy ma uzgadniać wpływy z nowego stadionu ? Za 2 lata ? czy za 3 ?"

No pewnie, że chodzi o kasę, tylko żeby wyjąć trzeba najpierw włożyć, a jakoś nie widzę budowania wielkiej Lechii. Co do stadionu, to może se negocjować kiedy chce ale najpierw niech powie na przykład, że przeznacza na transfery kwotę xxxx. Wtedy będzie postrzegany inaczej...

Ciekawe na jakich meczach był incognito ?
12 sierpnia 2009, 14:40 / środa
POPIERAM FANA LECHII W 100% I PODPISUJE SIĘ POD JEGO POSTEM OBIEMA RĘKAMI !! !! !! !! !! !!
12 sierpnia 2009, 14:57 / środa
dołączam się do podpisu ;-)

- niektórym chyba odjebało już zdrowo.

Sponsorze/właścicielu daj nam kasę wycyckaj się i nie mieszaj a my będziemy swoje lody kręcić. A jak już wszystko nam oddasz to spierdalaj.

Obiektywnie teraz to Kuchar jest na razie dla mnie najlepszym z możliwych inwestorów. Nie ściemnia, nie obiecuje. Wkłada kasę, żeby przy tym zarobić i ja to rozumiem. Ma ciekawą wizję i na dodatek realną.

Tak przy okazji się pytam kto ma czerpać profity z BA jak nie Lechia i Miasto? Układ bez wdawania się w szczegóły jest chyba uczciwy.

Do wszystkich płaczków i niezadowolonych spójrzcie na Śląsk. Solorz ma jakieś 50 razy większe możliwości i co? grają 14-nastoma zawodnikami. Ten to dopiero miał tupet. Załatwił z miastem działkę za pół darmo, wybuduje tam galerię i łaskawie z zysków będzie się dzielił. A ja się pytam a jak nie będzie zysków to co? Albo inaczej. Jak będą zyski to może postawić jeszcze 10 galerii? Zawsze to lepiej niż jedna.

Oj naprawdę nie narzekać ludzie. W tym momencie naprawdę nie ma na co!!
12 sierpnia 2009, 14:59 / środa
jak nie będzie zysków to działke odsprzeda Wojciechowskiemu, a on wybuduje osiedle mieszkaniowe:))
12 sierpnia 2009, 17:32 / środa
fan-Lechii napisał: "Marku M doszło do czegoś takiego strasznego,żeby wywiweszać na płocie "Kuchar wypierdalaj" ?"

A gdzie to wyczytałeś ??? Proszę na przyszłość - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !!!

Widzę, że nie kumasz (i nie tylko Ty) podstawowych rzeczy.
Kuchar nie jest SPONSOREM ani INWESTOREM od wpompowywania własnej kasy w Lechię. I nigdy tego nie zrobi.

Kupił sobie firmę LECHIA GDAŃSK SA, którą będzie zarządzał. Będą zyski - będzie OK, nie będzie zysków - odejdzie, sprzedając swoje akcje komukolwiek, nawet Tobie o ile znajdziesz wolny milion zł w kieszeni (tyle kosztowało go zakupienie akcji). Cały biznesplan opiera się na perspektywie zysków z BA i jej otoczki. Dogada się z Miastem - bedzie OK (niewykluczone, że i 70-milionowy budżet w 2012), nie dogada się - bedzie chujnia.

Podniecacie się obietnicą 2-milionowej puli do podziału dla zawodników za zdobycie Mistrzostwa. Kuchar tą kasę wyłoży z własnej kieszeni??? Gówno prawda !!! Jest to wirtualna kasa zapisana w prognozach budżetowych firmy na nadchodzący rok (o ile faktycznie jest zapisana). I tylko tyle.

Kto nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy lepiej, aby w tym temacie się nie wypowiadał, bo tylko wprowadza zamieszanie i robi wodę z mózgu Braciom po szalu.

Życzę Kucharowi jak najlepiej, aby jego plany się ziściły, ku chwale i potędze Lechii.

Ale nie dam sobie wciskać kitu... i dmucham na zimne...
12 sierpnia 2009, 18:37 / środa
Marek M.... "Kuchar wypierdalaj" to była przenośnia, która nijak ma się do mojego rozumienia tego co czytam :)
Napisałeś :
" Kupił sobie firmę LECHIA GDAŃSK SA, którą będzie zarządzał. Będą zyski - będzie OK, nie będzie zysków - odejdzie, sprzedając swoje akcje komukolwiek, nawet Tobie o ile znajdziesz wolny milion zł w kieszeni (tyle kosztowało go zakupienie akcji). Cały biznesplan opiera się na perspektywie zysków z BA i jej otoczki. Dogada się z Miastem - bedzie OK (niewykluczone, że i 70-milionowy budżet w 2012), nie dogada się - bedzie chujnia. "
W każdej działalności jeśli są zyski, jest ok, nie ma zysków jest chujnia... skoro podjął się tego to widać ma pomysł... skoro ma majątek jaki ma to widać,że jego pomysły nie są bajeczkami nie mającymi wiele wspolnego z rzeczywistością.
To,ze cały biznesplan opiera się na BA to też raczej nie jest wielka niespodzianka... bo na czym miałby się opierać ? Bedziemy sprzedawać wychowanków do Barcelony po 3,4 w sezonie za mega siano ? Nie grozi.... (w ogolę biznesplan jest do wglądu,czy pisząć o binesplanie chodzi o kilka wywiadów i o to co w nich mówił - pytam ,bo nie wiem)
To,że się dogada z miastem to pewnie przyznasz sam,że jest wiecej niż pewne,że się dogada,bo jeśli nie to co.... po euro BA zostanie zburzona? Jak stadion się utrzyma? Michael Jackson pierdolnął nie tak dawno w ramy, Whitny Houston jest w Polsce za zimno, Eminemowi Polacy zajebali walizki na lotnisku,a na rodzimą gwiazde Dode przyjdzie 300 osób. Z konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i wizyt raz w roku Jechowych stadion zarosnie mchem i paprocią. Bez Lechii trzeba jasno powiedzieć,że nie bedzie BA , wiec miasto pod każdą ekipą,ktora bedzie rządzić dogada się z Kucharem. A to,że są negocjacje i każdy chce ugrać coś dla siebie... życie. I to,że Kuchar nie przystaje na przystaje na pierwszą z brzegu propozycje odnosnie BA to chyba dobrze o nim świadczy.
To,że BA przyciagnie inwestorów/współwacicieli/włascicieli/sponsorów to było wiadomo od początku... każdy (i słusznie widzi w tym pieniadze) wiec o co sie ciskać. Co do dmuchania na zimne... racja, pisałem o tym przy porównaniu Kuchara do Krazue.
Ktoś wcześniej był oburzony,że nie ma mln. na transfery ... i że na dobrą sprawe to chuja dał siana. Nie wiem,może się mylę,ale Lechia to nie tylko transfery dla podniety kibiców,ale też zobowiązania wobec piłkarzy,którzy już są, rachunki do opłacenia i cała reszta innych rzeczy. Kupic zmanierowaną gwiazde za cieżkie siano która kopie do emerytury, posadzić na ławce tego co tych sezonów moze kilka rozegrać i nie mieć opałconego prądu... chyba od dupy strony zaczynanie. Tyle,że z przyjściem Kuchara wiekszość waliła konia na myśl o 11 nowych zawdonikach na lige mistrzów :)
Podsumowując,bo ten post jakbym pisał do MarkaM ... oczywiscie to nie jakies tam ataki na Twoj punkt widzenia, bo z dmuchaniem na zimne się zgadzam,ale z wizją apokaliptyczną już nie. Wystarczy mi apokolipsy, która serwuje pan z ameryki w temacie NWO :)

ps. Jaką prowadzisz firmę Marek M ? Kolega (po szalu) roboty szuka. Umie wszystko.
12 sierpnia 2009, 19:15 / środa
Fanie podpisuję się pod Twoim postem oburącz!!!! Mądrze prawisz i mam nadzieję, że niedowiarkowie i ludzie wątpiący przekonają się do pana Kuchara. Z jego wypowiedzi medialnych wynika, że ma jakiś pomysł na Lechią i chce doprowadzić, aby była wielka, a że przy okazji zarobi.... Niech ma, ja mu tam nie żałuję, ani nie zazdroszczę. Ważne też jest to, że nie zachowuje się tak jak właściciel dyskopolo warszawa!!!!
12 sierpnia 2009, 19:21 / środa
Fan-Lechii, kibic Lechii niech się jeszcze dopisze sympatyk Lechii i bedzie wyglądało jakbym sam się podpisywał pod tym co piszę. Żeby nie było... nie jestem jakimś wyznawcą Kuchara, podoba mi się jedynie to,że nie pierdoli jak inni (np wspomniany wojciechowski, czy ta rura filipiak,zyd jebany). Do tego facet zyje sportem (czego dał dowod w wywiadzie od ktorego zaczeła sie ta dyskusja). Dmuchac na zimne i poczekać do końca sezonu z rozliczaniem Kuchara,a nie po kilku tygodniach. Jak zacznie się wpierdalać w ustalanie składu, czy co bardziej żwawi kibice bede mu przeszkadzać to wtedy won. Narazie dobrze życzyć (co zresztą Marek M uczynił)
12 sierpnia 2009, 19:28 / środa
Marek nie dmuchaj tak bo ci wasiwa odpadna
12 sierpnia 2009, 19:46 / środa
fan-Lechii - telekomunikacja, jeżeli potrafi montować kable i spawać światłowody, to dawaj go...

Wracając do tematu:
O dogadanie się z Miastem na warunkach przedstawionych przez Kuchara będzie niezmiernie ciężko, ale mam nadzieję, że do jakiegoś kompromisu dojdzie.

Jeżeli nie, to alternatywą, o której kiedyś wspominałem może być odsprzedanie akcji Miastu. A co dalej to wielka niewiadoma. Tego się obawiam.
12 sierpnia 2009, 19:59 / środa
Właśnie chodzi o ten kompromis o którym piszesz, bo miasta nie stać,żeby Lechia nie grała na BA ,a Lechia bez BA to nie biznes dla Kuchara.
Wierząc w to,że miasto chce dobrze i wierząc w to,że Kuchar chce dobrze,zeby dobrze mieć w kieszeni.... dogadają się :)
Poprostu muszą się doagadać i w moim przekonaniu powinno bardziej miastu na tym zależeć. Chyba,że Adamowicz znowu zadzwoni do Szczurka z pytaniem,czy wachowicz nie chciałby wymienić kilku podań z ławą na BA,ale chyba drugi raz nie odpierdoli takiej kichy.
12 sierpnia 2009, 20:50 / środa
Marek M napisał: " . . . Podniecacie się obietnicą 2-milionowej puli do podziału dla zawodników za zdobycie Mistrzostwa. Kuchar tą kasę wyłoży z własnej kieszeni??? Gówno prawda !!! Jest to wirtualna kasa zapisana w prognozach budżetowych firmy na nadchodzący rok (o ile faktycznie jest zapisana). I tylko tyle.
. . . Ale nie dam sobie wciskać kitu... i dmucham na zimne..."

kto co gdzie jak ? ? ?
się tu podniecał obietnicą dwumilionowej premii,
jakis piłkarz zagrał niepewnie a Kuchar powiedział że zagrał niepewine . . . i tyle. . . wielkie, mega-giga halo . . . MIARA RZECZY - po raz enty kolejny

a tu jakies zamachy na swobode decyzji trenera, wpierdalanie się w nie swoją kompetencję, przeszkadzanie drużynie, trenerowi, Martinezowi, bawienie się w menedżera amatora, no kij w szprychy ----> rzeczywiście, ludzie apelujacy o umiar i nie kręcenie afery Z NICZEGO sprowadzeni do wygodnego mianownika czujnym i dmuchającym na zimne

skoro tak, skoro tak podejrzliwi i niepewni, jesteście na najmniejsze wyczuleni,

taka jedna wydawałaby się oczywistość, nieśmiała uwaga na któa warto byc może wziąć poprawkę (mimo wszystko) - Kuchar z tym co soba prezentuje i z tym co z sobą wnosi, i do czego i jak dąży, jest w Lechii bo . . . LEPSZEGO NIE BYŁO widać,
proste ? ? ?
a gwarancji skcesu NIGDY nie ma,
życie nas nauczy, czas pokaże,
ale . . . nie grajcie larum przy lada okazji ! ! !
a nawet, śmiem twierdzić, bez okazji
12 sierpnia 2009, 22:42 / środa
verde:
kto co gdzie jak ? ? ?
się tu podniecał obietnicą dwumilionowej premii,
jakis piłkarz zagrał niepewnie a Kuchar powiedział że zagrał niepewine . . . i tyle. . . wielkie, mega-giga halo . . . MIARA RZECZY - po raz enty kolejny
===============================================

To ty jeszcze nie wiesz, że w Lechii NIE WOLNO krytykować żadnego kopacza??? Dopóki kopacz gra w Lechii, dopóty trzeba go wspierać i dopingować. Nawet jak zagra żenująco, należy grajka pochwalić, bo być może, kiedyś zagra jak w Lidze Mistrzów. ;-)

To tak dla rozwagi, żeby później żaden kopacz nie musiał płakać na konferencji prasowej "że za wszystko złe, to zawsze winny Buzała i Rogalski" ;-)
12 sierpnia 2009, 22:50 / środa
chodzi o to, zeby nie krytykowac w sposob bezsensowny... np. po poltorej minucie w meczu...
12 sierpnia 2009, 23:01 / środa
Ćwirek nie grał 1,5 minuty : D
12 sierpnia 2009, 23:08 / środa
Wypowiedzi Kuchara odnośnie Ćvirika czy Łuczaka (o ile nie są zmanipulowane przez GW) mogą się wydawać mało fortunne. Chociaż wszytko może też wyglądać trochę inaczej - chyba butthead zwrócił uwagę na ciekawą rzecz; skoro oglądał dwa mecze w tv to kiedy i gdzie oglądał Łuczaka? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że naopowiadał mu o nim Kafar. A to by raczej znaczyło, że przedstawia jego wizję a nie wywiera presję.

Dmuchać na zimne owszem, trzeba. Ale póki co nie ma o co robić wielkiej afery. Jeśli będzie się wpierdalał jak Wojciechowski, to będą podstawy żeby go bluzgać. Poza tym pamiętajcie, że mimo wszystko do zakupu Lechii nie ustawiała się wielka kolejka ludzi z pełnymi walizkami (o biało-zielonych sercach nie wspominając), mimo to i tak można mieć wrażenie że nie trafiliśmy źle. Na szczęście o barwy, nazwę i miejsce grania nie musimy się martwić.

Człowiek Kuchara w wywiadzie twierdził że ten wyłożył już kilka milionów na działalność. A że nie od razu 70? Taa, kto by nie chciał;)

Mimo wszystko cieszą mnie negatywne posty, bo to znaczy tylko że sporo osób będzie patrzało Kucharowi na ręce. I to dobrze, dla obu stron.
12 sierpnia 2009, 23:26 / środa
nigdy nie słyszałem żeby Kuchar dawał 40-50-70mln, raczej obiecywał, że załatwi sponsorów którzy dadzą taką kasę

a jeżeli ktoś ma obiekcje do osoby Kuchara to raczej powinien miec pretensje do panów Turnowiecki-Jenek
13 sierpnia 2009, 07:26 / czwartek
carroll
12 sierpnia 2009, 22:50 / środa
chodzi o to, zeby nie krytykowac w sposob bezsensowny... np. po poltorej minucie w meczu...
============

Jeśli pijesz do mnie, to grę Rogala krytykuję za całokształt, a nie za 1,5 minuty ze śledziami.
13 sierpnia 2009, 18:05 / czwartek
odnośnik

nowy działacz ?
13 sierpnia 2009, 20:24 / czwartek
Robi się coraz ciekawiej...
14 sierpnia 2009, 09:51 / piątek
ciekawiej...może by tak sprawę nagłośnić, ktoś go albo znielubił, albo faktycznie koleś w ub chowany..
14 sierpnia 2009, 10:06 / piątek
A niby kim on miał u nas by być?Błażej z Maćkiem raczej nie oddadzą stołków więc?
Na razie żadna oficjalna wiadomość na ten temat nie wypłynęła.
Wygląda mi na to że ktoś z jego środowiska wypuścił plotkę a Romek po prostu spanikował.
14 sierpnia 2009, 23:15 / piątek
Też to właśnie przeczytałem na "fanie" i od razu tu zaglądam tu na forum, czy coś bliżej o tym wiadomo. Mam nadzieję, że to jakaś niepotwierdzona plotka. Co on miałby tu w ogóle robić, to jakiś człowiek kuchara, czy co?
18 października 2009, 23:16 / niedziela
gdansk.naszemiasto.pl

Sportfive, jedna z największych na świecie firm zajmujących się marketingiem sportowym, będzie współpracować z Lechią Gdańsk.
- Prowadzimy intensywne negocjacje. Odpowiednia umowa o takiej współpracy zostanie podpisana w środę - potwierdza Maciej Turnowiecki, prezes gdańskiego klubu, który nie chciał jednak zdradzić nam żadnych szczegółów.
Nam udało się jedynie dowiedzieć, że umowa ma zostać podpisana na 10 lat.
Sportfive to międzynarodowy koncern działający w kilkunastu krajach, który zajmuje się przede wszystkim sprzedawaniem praw do transmisji telewizyjnych, prowadzi też sportową działalność marketingową. Ma podpisane umowy z kilkuset klubami i ponad czterdziestoma narodowymi federacjami. Podpisanie umowy z Lechią będzie swoistym ewenementem, bo SportFive w naszej części Europy współpracuje jedynie z narodowymi związkami Czech, Rosji i Polski.
W kwietniu tego roku nową umowę ze Sportfive podpisał Polski Związek Piłki Nożnej, sprzedając tej firmie prawa telewizyjne i marketingowe za sto milionów euro. W praktyce oznacza to, że Sportfive stało się wyłącznym właścicielem praw medialnych związku, będzie też odpowiedzialny za całą politykę marketingową PZPN, w tym organizację meczów towarzyskich i zgrupowań reprezentacji kraju. Z załatwonych kontraktów firma będzie pobierać dla siebie odpowiednią prowizję. Umowa obowiązywać będzie w latach 2010-2020.
- Ta umowa nie ogranicza się jedynie do nabycia przez nas praw telewizyjnych i ich sprzedaży. Teraz stworzymy wspólną firmę, która będzie sprzedawać wszystko, co można skomercjalizować w PZPN - tłumaczył pół roku temu Andrzej Placzyński, prezes polskiego oddziału Sportfive, który z polskim związkiem współpracuje od ponad dziesięciu lat.
Można się spodziewać, że na podobnych zasadach będzie wyglądała współpraca Sportfive z Lechią. Oczywiście na mniejszą skalę, gdzie będzie chodziło o zdecydowanie mniejsze pieniądze niż to jest w przypadku PZPN.
Podpisanie umowy ma nastąpić w środę o godz. 12
19 października 2009, 07:56 / poniedziałek
Zdaje się, że Sportfive reprezentowało już jakieś sprawy Lechii przed tym sezonem, ktoś potwierdzi?

Idziemy w ciekawy, aczkolwiek ryzykownym kierunku. Domyślam się, że to pomysł p. Kuchara, który wiążąc się z tak wielką agencją marketingową liczy na znalezienie większych sponsorów mając w zanadrzu spory argument w postaci grze na przyszłej Baltic Arenie. Ryzyko? Umowa aż na 10 lat, poza tym mam nadzieję, że Lechia nie będzie płacić Sportfive za nieskuteczne działania.
19 października 2009, 08:39 / poniedziałek
To PZPN podpisal umowe na 10 lat, nie Lechia.
19 października 2009, 10:10 / poniedziałek
Czyli sbecja przejmuje naszą Lechię... Zmierzamy w najgorszym z możliwych kierunków.
19 października 2009, 10:33 / poniedziałek
Pod względem biznesowym jest to bardzo dobry wybór, SportFive to jedna z największych korporacji w branży. Powiązana z Orange, C+(obie firmy miały do niedawna udziały w SportFive) mająca prawa do transmisji wszystkich czołowych lig w europie i związana z najważniejszymi federacjami(z pierwszej 10 w rankingu FIFA aż 8 jest partnerem SportFive), a także z ilkuset klubami w Europie i Ameryce Południowej. Więc pod względem biznesowym jest to jedeno z najlepszych rozwiązań dla Lechii

Ale pod względem moralnym już niekoniecznie, chodzi mi o osobę prezesa tej firmy w Polsce. Andrzej Placzyński, w latach 80 pracował w wiedniu w Instytucie Polskim oficjalnie jako wicedyrektor. W rzeczywistości był oficerem wywiadu PRL, przesunięty do XiV wydziału MSW na teren Wiednia. Nazwisko operacyjne Andrzej Kafarski, nadzorował prace wokół sprawy o. Hejmy
19 października 2009, 10:52 / poniedziałek
Racja!!

ja też nie chodzę do lekarza, nie posyłam dzieci do szkoły. Wszędzie są byli agenci.
Do warzywniaka też jeżdżę na drugi koniec miasta do takiej młodej laski. W 89 r. miała góra 2 lata. Mam pewność, że ona nie była TW. Im dłużej jednak myślę, to się zastanawiam czy warto, bo co do jej ojca już nie mam takiej pewności.
Oj ciężko w tym świecie agentów!
19 października 2009, 11:46 / poniedziałek
Cienio czy ja mówię że ta współpraca jest złym pomysłem? Czy ja rwę koszule i w geście Rejtana rzucam się w progu by do tego nie dopuścic?
Ja tylko pisze z kim mamy doczynienia, jeśli Tobie nie przeszkadza że klub który kochasz(chyba się nie mylę ?) współpracuje z człowiekiem który nadzorował niszczenie ludzi to już tylko twój problem.
Ja czuje lekkie zażenowanie

ps. Jeśli starałeś się byc dowcipnym to średnio Ci wyszło
19 października 2009, 12:31 / poniedziałek
Panowie spokojnie! wszystko w granicach rozsądku, byle nam klubu ani stadionu nie kupili, bo syndrom legii i waltera złapiemy...
19 października 2009, 13:08 / poniedziałek
Stanowczo domagam sie podania namiarow na ten warzywniak ! :-)

Do sedna sprawy:
''Nie ma takiej opcji,zebysmy zawiazywali wspolprace z osobami,podmiotami niewiadomego pochodzenia,a tym bardziej z osobami z rysa w zyciorysie z przeszlosci''.
Tak jakos brzmialy slowa Jenka i Turnosia jeszcze nie tak dawno.
Widac,ze Kuchar ma inne zdanie.

Ja pisze tylko od siebie:
Choc bym mial glodnym chodzic,to nie wiazal bym sie z zadnym esbekiem ! ! !
Nie przemawiaja do mnie slowa typu-''czasy sie zmienily''.
Moje motto zyciowe jest niezmienne:
Kurwy sa w burdelach,zony w domu przy dzieciach,a esbecy powinni wisiec na drzewach ! ! !
19 października 2009, 13:30 / poniedziałek
Ten przyklad pokazuje jakie sa realia. Ciezko zostac dyrektorem mlodemu, dobremu menagerowi, bo zeby cokolowiek zalatwic trzeba miec uklady. A oni je maja i caly czas sa u koryta. Chuj ich obchodzi, ze czasy sie zmienily. Dopoki ostatnia kurwa nie zdechnie tak to wszystko bedzie wygladac.
19 października 2009, 16:44 / poniedziałek
Bo tylko i wyłącznie na tym polegała transformacja w 1989 r, niby polityczna, ale również społeczno-ekonomiczna: ludzie którzy stanowili nomenklaturę i rezygnując z godności stawali się narzędziem totalitarnego systemu zauwazyli, że formuła systemu się wyczerpała i trzeba coś zmienić: władzę polityczną zamienili na władzę ekonomiczną i w majsestacie prawa po cichu się uwłaszczyli. Taka była cena bezkrwawej rewolucji, aparatczyków nie powieszono na drzewach więc dzisiaj są prezesami. Przecież w Rosji nikt się nie kryje z tym, że szychy z KGB stanowią dzisiejsze elity polityczne i ekonomiczne.

nick: "Nam udało się jedynie dowiedzieć, że umowa ma zostać podpisana na 10 lat." - tak jest napisane w artykule, w kontekście Lechii.

Ryzyko jest, ale jesli mamy się rozwijać i nie oglądać w przyszłości Rogala bez formy, to może i jest to dobry ruch.
19 października 2009, 17:16 / poniedziałek
''Ryzyko jest,ale jesli mamy sie rozwijac i nie ogladac w przyszlosci Rogala bez formy,to moze i jest to dobry ruch.''

Dzis w rocznice zamordowania ks Popieluszki ogladam razem z synem i tlumacze mu,co i jak,by pozniej po przeczytaniu niusa na forum,tlumaczyc,ze tak naprawde,to te sb nie bylo wcale takie zle?!
Nie ma czegos takiego,jak mniejsze zlo ! ! !
Pogladow swoich nie zmienie,a i ciszej nad ta sprawa nie da sie przejsc,bo prawda jest tylko jedna,a korzysc materialna kosztem tej rysy-wole byc biedniejszy,ale zostane z honorem.
19 października 2009, 18:05 / poniedziałek
Czarny, i co ja Ci mam napisać? Tak, rozumiem Cię, i chciałbym się zastosować w pełni do Twojego poglądu i podejścia, też pewnie będę dzieciom opowiadał historię ks. Popiełuszko, ale czy nam się to podoba, czy nie - żyjemy w klimacie relatywizmuz którym naprawdę ciężko walczyc.

Otóż gdybyś chciał być konsekwentny i brnąć dalej, to nie powinieneś oglądać meczów reprezentacji Polski, bo prawo do ich pokazywania przeszło przez brudne ręce Placzyńskiego (abstrah*jąc oczywiście od tego, że oglądasz zdaje się z zagranicy, to pomijam...).
Nie da się tak po prostu się od tych ludzi odciąć, ci pierd***i ubecy nie zasługują na to, aby przez myśl o nich z czegoś rezygnować. To oni są śmieciami a nie Ty.
Tak, nigdy nie należy szanować nikogo kto zeszmacił się służąc tamtemu systemowi, a już zwłaszcza w UB czy SB.

A tak poza tym Sportfive to międzynarodowa agencja, która nie jest własnością Placzyńskiego i ona może współpracować z Lechią równie dobrze, gdy jego już w niej np. nie będzie. Wiążemy się ze Sportfive a nie byłym aparatczykiem PRLu.
19 października 2009, 19:13 / poniedziałek
to prawda co pisze olo, ich było zbyt wielu i dlatego dzisiaj sa prawie wszędzie tam, gdzie można zarobić...nie przestane chodzic do kościoła i wierzyć dlatego, że udowodnili coś jednemu księdzu, nie przestanę też wcinać lodow calipso dlatego, że kulczyk wykupił część ich akcji(taki żart), nie można popadać w histerię...należy szanować swoje poglądy i wcielać je w zycie, ale trzeba też zrozumieć, że skoro oni przeżyli, to nie pracują jako sprzątaczki i salowe, ale zajmuja eksponowane funkcje...to jest część naszej polskiej rzeczywistości..więcej taka jest Polska po 1990r i trzeba z tym żyć...do czasu..
19 października 2009, 19:32 / poniedziałek
... az wymra ;] niestety super tajny agent dobrze sie ustawil i kreci prawami do polskiej pilki...
19 października 2009, 20:13 / poniedziałek
:) Czasami jak się czyta to forum to myślę że IPN przy nim to pikuś.
A po za tym wszędzie są żydzi, komuniści i masoni. Więc właściwie to możemy się pakować i wracać do A-klasy. Każdy ma coś za pazurami mniej lub bardziej brudniego więc może troszkę opanowania polecam.
20 października 2009, 13:00 / wtorek
biorąc pod uwagę ostatni kontrakt sportfajfa z pzpn, z prostego rachunku wynika, ze Lechia może zarobić ok. 750tys euro na rok, to przez 10 lat daje 7.5melona euro, ale może nasz klub został potraktowany poważniej i te kwotę roczną mozna zaokrąglic do 1bańki euro...zobaczymy.
20 października 2009, 15:07 / wtorek
Picnick-podaj mi 10 znaczących polityków którzy maja czyste polskie pochodzenie!!
A kupie ci karnet na Lechię w przyszłym sezonie!!
po 89 roku zaistniało eldorado dla żydów i ich sługusów!!Co nie zmienia faktu ,ze nie rządzili tu wcześniej.Większość Polskich aktorów ,muzyków ,dziennikarzy,polityków to my żydzi!!I tyle w tym temacie !!
Nawet wasz prezes i ekipa wśród niego to tez nasze chłopaki!!!
20 października 2009, 16:33 / wtorek
no to jeszcze info z miasta.gazeta.pl/trojmiasto
:-)
Dwa miliony na wielką Lechię od Gdańska
Pieniądze przekażą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zakład Komunikacji Miejskiej. Umowa zostanie podpisana w przyszłym tygodniu.
Drużyna w ekstraklasie piłkarskiej to także wizytówka miasta - mówi Antoni Pawlak, rzecznik prezydenta Gdańska. - Miastu powinno zależeć, by był to zespół na najwyższym poziomie. Stąd naturalna decyzja o sponsorowaniu Lechii.
Satysfakcji nie ukrywają władze klubu: - Jesteśmy zadowoleni, że wszyscy pracują na projekt "wielka Lechia" - mówi prezes klubu Maciej Turnowiecki. - Umowy z MOSiR i ZKM pozwolą wzmocnić zespół. Pieniądze przeznaczymy na pensje, premie dla piłkarzy czy staże trenerskie.
W zamian klub będzie promował miasto - logo miasta pojawi się na banerach reklamowych, biletach wstępu, stronie internetowej klubu czy planszach przygotowanych jako tło do wywiadów telewizyjnych.
20 października 2009, 17:00 / wtorek
Jeśli ma to byc kontrakt na 10 lat w którym dla sponsora wskazanego przez SportFive miałby byc zarezerwowany przód koszulki to minimum jest 19~25 mln euro.(srednio 8-11mln zł/rok ). Ale ja sądzę że kontrakt ten nie będzie podpisany jako wykupienie powieszchni reklamowej przez SportFive do dalszego nią obrotu(jak ma to miejsce przy kontrakcie z PZPN), a raczej będzie to kontrakt doradczy. SportFive będzie kasowac za pomoc przy znajdowaniu sponsorów. Swoje przypuszczenie czerpię z faktu że właśnie takie kontrakty ta firma podpisała z klubem Lokomotiv Moskwa.

A co do sponsoringu miasta, brawa dla Adamowicza. Ale i tak na niego nie zagłosuje ;]
20 października 2009, 17:31 / wtorek
"SportFive będzie kasowac za pomoc przy znajdowaniu sponsorów"

a czy to zadanie nie miało przypadkiem należeć do ludzi Kuchara?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277