Gdańsk: czwartek, 11 czerwca 2026

Sponsorzy? Dzialacze? Gdzie jestescie?

strona 22/22

17 kwietnia 2026, 18:08 / piątek
Przecież oni tyle co na waciki dawali.
17 kwietnia 2026, 19:20 / piątek
A ile dawali? Bo nie bylem przy podpisywaniu umowy...
18 kwietnia 2026, 13:30 / sobota
Wystarczająco, aby w połowie sezonu przelicytować innego sponsora na przodzie koszulki.
20 kwietnia 2026, 12:47 / poniedziałek
ale nie na tyle wystarczająco aby wystarczyło na sprawną obsługę strony internetowej, która zdejmie ich logo ze strony, gdy współpraca się urwie i przestaną placić
5 maja 2026, 18:36 / wtorek
odnośnik

Chciałbym bardzo zweryfikować tą informację... kiedyś o tym już slyszalem i przyznam, że jest to bulwersujące.
5 maja 2026, 19:22 / wtorek
Zaraz przyjdzie ktoś kto powie że nie wolno ujawniać takich rzeczy, bo szkodzisz Lechii. Ultrasi na całym świecie słyną tylko i wyłącznie z działań na korzyść klubu, i nigdy żadnego klubu nie doprowadzili do kłopotów, a już szczególnie żadnego byłego zgodowicza Lwów Północy.
8 maja 2026, 08:35 / piątek
Nie ma najmniejszego problemu, żebym Tobie wszystko opowiedział. Podbij do mnie na meczu.
27 maja 2026, 20:35 / środa
Ponoć Lechia bardzo czule spogląda w stronę Wojciecha Kwietnia
27 maja 2026, 20:37 / środa
Pytanie czy On jest taki czuły wobec Lechii
27 maja 2026, 20:53 / środa
Marzy mi sie Lechia z uczciwymi ludźmi. Nawet kosztem, ze mamy zaczac od 6 ligi. Czy kurwa 7. Trzeba zrobić porzadki. URFER WON Z LECHII!!!
27 maja 2026, 21:18 / środa
Ile razy to samo... to naprawdę jest jakieś jebane fatum.
28 maja 2026, 09:38 / czwartek
Urfer podobno chce namówić Kwietnia na Lechię.
odnośnik
28 maja 2026, 12:12 / czwartek
Może Peszkin namówi Kwietnia ;-) Swoją drogą nie sądzę żeby Kwiecień chciał współpracy z Urferem. Jeśli cokolwiek miałoby być na rzeczy to zapewne kupno Lechii.
28 maja 2026, 12:17 / czwartek
Do Lechii nie przyjdzie żaden Kwiecień.
Obecnie jesteśmy dobrym tematem do pisania więc 95% artykułów nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością. Jesteśmy w głębokiej dupie i z dnia na dzień nie pojawi się żadna postać która przejmie klub i zainwestuje w niego poważne pieniądze. Fani Ufera dalej mogą się podniecać i wierzyć w jego wielki projekt :) takie piękne oświadczenie wczoraj wystosował ! Może faktycznie on wcale taki zły nie jest ? :D
Kurwa jaki żal …
28 maja 2026, 14:39 / czwartek
Urfer nikogo nie namówi, skoro nie umiał namówić piłkarzy, których pensje, premie i których kariery w dużej mierze od niego zależały, zależą, by zagrali o jego interes chociaż w tym jednym ostatnim meczu. Nie mieli na to ochoty, co przecież widzieliśmy. Nikt z Urferem nie będzie wchodził w żadne alianse. A plotki o Kwietniu są tyle samo warte co bajki Flavio, że zna inwestorów. Urfer był długo w czarnej d..., na chwilę zdało mu się, że uda mu się wyjść z niej na powierzchnię, zaczerpnąć oddech, wywinąć się, ale został brutalnie do niej ponownie wciągnięty. W dużej mierze przez własne zaniechania i decyzje personalne tak się stało. Czy zechce w niej tkwić dalej. Na pewno on sam chyba zdał sobie sprawę, albo co najmniej dociera to do niego w coraz większym stopniu, że to nie ma już sensu. Z ketchupu już nie da się zrobić pomidora. Stracić było łatwo, odzyskać, wrócić będzie mega ciężko, a on nie ma kart. Będzie więc minimalizował straty. W sądzie też nie ma szans. Jedyne aktywa to ważne kontrakty. I to będzie spieniężał. Na pewno Lechia z Urferem nie ma żadnej świetlanej przyszłości, w ogóle żadnej przyszłości. Komunikat na stronie klubu jest po prostu żałosny.
1 ..... 20 21 22
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2026. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031