Gdańsk: poniedziałek, 18 lutego 2019
FORUM
Podstrony:

Sponsorzy? Dzialacze? Gdzie jestescie?

strona 6/20

22 września 2008, 22:55 / poniedziałek
Co do przeszłościn Solorza - Żaka: ten człowiek przyznał się, że był TW Służby Bezpieczeństwa o kryptonimie ZEGAREK.
Co do jego obecności w klubie piłkarskim, sam twierdzi, iż nie interesuje go sponsoring lecz inwestowanie. Znaczy to, że byłby głównym udziałowcem spółki, czyli danym klubem by zarządzał. Może tak jak telewizyjny pieszczoch komunistów Walter?
Osobiście nie chciałbym aby Lechia była jedynie dobrze zarządzanym, przynoszącym zyski przedsiębiorstwem - dla mnie to coś więcej.
22 września 2008, 22:58 / poniedziałek
jak chce jakis klub co przynosi zyski to moze nich sobie Trocadero w Brzeznie przejmie...
22 września 2008, 23:05 / poniedziałek
Simek86, a myślisz jakikolwiek główny sponsor w umowie z klubem nie gwarantuje sobie wpływu na politykę klubu ? Myślisz że Abramowicz daje miliard funtów i wypierdala na Jamajkę opalać pindola ? W jakim Ty świecie żyjesz ? Kurwa obudź się człowieku.

Ja bym np. chciał żeby iphony dawali za darmo a big mack kosztował 4 grosze. Ale kurwa takie rzeczy to tylko w erze albo na sci-fi channel.

Jeżeli sponsor będzie chciał wyjebać z trybun najebanych obszczymurów szukających zadymy i faszystów tęskniących za Hessem, niech to robi. Tak funkcjonuje futbolowy biznes na całym świecie, tylko u nas wszyscy są wkurwieni bo chcą im zakazać zakładania kominiarek i biegania ze sztachetami po boisku.
22 września 2008, 23:08 / poniedziałek
Dulli - starczy, niektóre przemyślenia możesz zachować dla siebie, zamiast kogoś niepotrzebnie urazić....
22 września 2008, 23:10 / poniedziałek
dulii troche sie zagotowales za mocno,ochłoń i sie ogarnij troche chłopie
22 września 2008, 23:14 / poniedziałek
ja pierdole

ide spać bo tutaj widzę ciężkie rzeczy się odpierdalają za przeproszeniem...
22 września 2008, 23:15 / poniedziałek
ale nawiązując do tego co napisałeś : mówisz o tym, że wszyscy się wkurwiają o zakazy kominiarek itp... ja się dopiero wkurwię jak mi jakiś pajac będzie mówił co mam robić, bo zapłacił... bardziej od biegania po murawie z "sztafetami" wkurwia mnie "kupowanie" klubu... dla mnie to jest nie do pomyślenia "kupić sobie" Lechię... zastanów się co piszesz a jak już zaczynasz o kominiarkach i tym podobnych, to na forum "Luźne GaTki" masz o tym osobny temat zapraszam...
22 września 2008, 23:15 / poniedziałek
dulli, jak chcesz mieć widowisko, to sprzedaj swoją matkę solorzowi. Niech pierdoli ją, a nie NASZĄ LECHIĘ!!!!!! Na ciebie kretynie, nie ma już lekarstwa. Takich jak ty, powinno się usypić. Grzeczne dziecko, wychowane na tuskowej propagandzie.

Ananas- były czasy, że dawaliśmy po 100zł/mc (lub więcej, jak ktoś mógł). Działało Stowarzyszenie o nazwie Biznes Partner Klub. Nikt tam nie miał głupich pomysłów, żeby sprzedawać się byle kurwie, za kilka złotych. Naszym marzeniem, była Wielka Lechia. Od ośmiu lat, Lechia sezon po sezonie osiąga lepszy wynik sportowy. W tym roku, przekroczyliśmy granicę, której w Gdańsku nie udało się przekroczyć m.in. Bobowi Kaczmarkowi, czy Adamowi Musiałowi. Właśnymi siłami zdobyliśmy ekstraklasę. W imię czego, mamy dziś to wszystko sprzedać za 13 srebrników??
W pizdach się wam poprzewracało!!!!!!!!!

Ubeków na T29 już mieliśmy. Robił tu "wielką piłkę" krzyżostaniak, dmoszyński a nawet poparaniec ptak. I wielki chuj im wyszedł. To dzięki takim ubeckim kurwom, dla których Lechia była tylko interesem, musieliśmy odbudowywać Lechię od zera. A teraz, musimy czytać, jak zera mówią nam, że mamy się sprzedać.

Chuj wam w wasze pedaleskie dupy!!!
22 września 2008, 23:16 / poniedziałek
Duli, genialne porownanie.... Lechia a Chelsea, gratuluje...

"Jeżeli sponsor będzie chciał wyjebać z trybun najebanych obszczymurów szukających zadymy i faszystów tęskniących za Hessem, niech to robi. Tak funkcjonuje futbolowy biznes na całym świecie, tylko u nas wszyscy są wkurwieni bo chcą im zakazać zakładania kominiarek i biegania ze sztachetami po boisku."

Wole ogladac najebanych obszczymurów szukających zadymy i faszystów tęskniących za Hessem na trybunach niz to co sie dzieje obecnie na Legii!! I sam sie kurwa obudz!! Czy to kuzwa tak ciezko zrozumiec ze taka osoba moze rozpierdolic swoim widzimisie nie tylko klub ale tez checi i zapal ludzi ktorzy ten klub stawiali ponownie na nogi i nadal chocby czastkowo probuja cos robic dla dobra klubu??!?!?!
22 września 2008, 23:20 / poniedziałek
odnośnik

tu to juz pisza jak juz by było po
22 września 2008, 23:21 / poniedziałek
Dzięki za dobre rady (zakładam optymistycznie, że są szczere) ale ktoś na tym forum musi wypowiadać poglądy niezbyt mile tu widziane. Jebie mnie to, że ktoś mnie tu wyzywa. Forum to forum. Jak bym chciał czytać wpisy o podobnej treści, to bym se wszedł na forum fanów golfa II, gdzie wszystkie chłopaki się podniecają nowym spojlerem.

Idea słuszności jednego poglądu zdechła 3 lata po tym jak się Simak urodził. A jeśli urażę fanów niejakiego Hessa to się tylko ucieszą. Mój ś.p. Dziadek zabity przez ziomali Rudiego właśnie przybija ze mną piątkę.

Ale wątek był chyba o czymś innym ?
22 września 2008, 23:23 / poniedziałek
tak wątek był o czym innym... szkoda, że tak późno to zauważyłeś...
Tak, wątek jest o tym, jak ze stadionu Lechii wyrzucić brudnego obszczymura dulliego, który z Lechią nie ma nic wspólnego.
Zeto, poziom wypowiedzi masz jak zwykle chujowy. A za takie wpisy o mojej Matce kiedyś zajebię ci w kły, prostaku. Napierdalaj dalej ćwoku.
22 września 2008, 23:25 / poniedziałek
To mi zajeb. Nawet dziś.

Zjebie ty jedziesz po ludziach, którzy dla tego klubu robią dużo więcej niż kupno biletu. Za obietnicę kilku złotych, sprzedał byś dupsko swoje i swojej matki.

My chodzimy na Lechię, a ty jak chcesz oglądać mecze to kup sobie enkę!!
22 września 2008, 23:26 / poniedziałek
Ludzie ogarnijcie się ! w końcu coś nas tu łączy - miłość do Lechii, nie sądze aby jakiś pajac z polsatu potrafił wprowadzić w nasze szeregi taką nienawiść jaką ja tutaj widzę ! proszę Was skończcie rzucać kurwami do brata po szalu - obojętnie jakie ma poglądy...
22 września 2008, 23:27 / poniedziałek
No Stress- dulli nie kocha Lechii, tylko wyniki. I nie ubliżaj Lechistom, nazywając go bratem po szalu.
22 września 2008, 23:28 / poniedziałek
Bez sensu gadka sie robi.Dulii o hessie sam zaczales pisac.Jak ci przeszkadzaja reguły i zasady na Lechii to po prostu zmien klub i pozbedziesz sie problemow.Idz na koszykówke tam nie ma problemow z chuliganami i wszyscy sa poprawni politycznie z tego co widze odpowiadalby ci taki klimat
A tak na poważnie obejrzyj sobie jakis mecz Legii na łazienkowskiej i odpowiedz sobie na pytanie czy chcialbys zeby tak wygladaly mecze Lechii w Gdańsku?
22 września 2008, 23:29 / poniedziałek
dobra zgodzę się, też tak sądzę, rozumiem Twoje oburzenie - sam się gotuję - ale co to da? lepiej zostawić chorego ze swoimi myślami !
22 września 2008, 23:31 / poniedziałek
a eutanazja??

w tym przypadku jestem zwolennikiem :-)
22 września 2008, 23:31 / poniedziałek
może sie urodzilem 3 lata przed upadkiem komuny, ale jako kibic Lechii, od zawsze interesowalem sie historia mojego ukochanego klubu i tym co sie dzialo w latach 70, 80... i nie po to rowniez i kibice Lechii walczyli z komuchami zeby teraz komuch mial nimi rzadzic, pomiatac i rozkazywac co wolno a co nie! Pozatym w pierwszym swoim poscie uzyles zwrotu "Bastion Prawicy", a widac ze sam nie wiesz jakie to ma znaczenie i dlaczego Lechie tak sie okresla pragnac aby komuch rzadzil NASZĄ LECHIĄ!!!

PRECZ Z KOMUNA!
22 września 2008, 23:34 / poniedziałek
hehe w tym przypadku, może popularna ostatnia kastracja (nie koniecznie ta bezbolesna) byłaby skuteczna ^^
BTW : Simek dobrze gada jak Naszą Lechię ma kupować komuch to ja się na to nie godzę i nie pokażę mu pleców tylko dupę!
22 września 2008, 23:36 / poniedziałek
Jak to dobrze, że jak Cupiał przejmował Wisłę to Zeto nie miał internetu...
22 września 2008, 23:36 / poniedziałek
Gdyby miał jaja, można by kastrować. Ale w jego przypadku, to co najwyżej można szparę sianę zapachać.

W takim przypadku tylko panadol i łódzkie pogotowie.
22 września 2008, 23:38 / poniedziałek
Zeto, nie panadol tylko pavulon :))

Pozdrawiam
22 września 2008, 23:39 / poniedziałek
wariat- jestem kibicem Lechii.

Wisła, Śląsk, Gryf choć to nasze zgody, mogą mieć swoje zdanie na temat sponsorów, czy losów swoich klubów. Mnie nic do tego. Jak można było zauważyć, Śląsk swoją ostatnią bitwę wygrał.
Aha no i żeby było jasne:

Solorz - NIE

Inny bogaty inwestor - TAK!!!!!
Zeto przez Ciebie oplułem sobie monitor :D przynajmniej możemy spać spokojnie, że żaden soborz nie zakupi sobie Lechii, bo inaczej Zeto dopiero by się wkurwił :D
Pozdro
22 września 2008, 23:41 / poniedziałek
panadol na uspokojenie i ból głowy spowodowany nadmiernym myśleniem, a potem łódzkie pogotowie- czytaj pavulon ;-)
22 września 2008, 23:43 / poniedziałek
wariat nie chodzi o to ze solorz nie bo nie.Poczytaj sobie wczesniejsze wpisy i włacz sobie opcje myślenie
22 września 2008, 23:48 / poniedziałek
jak można porównywać Solorza do Krzyżostaniaka i Ptaka ?

to chyba nie ta liga

Polsat , Era, się świetnie rozwija nie kumam heh kogo to obchodzi w Anglii zjebane araby wszytko kupują.
22 września 2008, 23:52 / poniedziałek
nick, Polska to nie Anglia, bylo widac zreszta po ostatnim meczu jak Wisla przyjechala to na kibicujacych 90 minut ludzi, Anglicy patrzyli sie jak na debili, bo wedlug nich przez 90 minut nie zjesc ani grama popcornu czy chocby usiasc to skandal jest, albo wyobrazasz sobie aby w sektorze gosci w polsce stalo 2 czy 3 psy? chyba nie trzeba dodawac co by sie z nimi stalo :))

To samo tyczy sie sponsorow, pieniadze to nie wszystko co w zyciu sie liczy!

Pozdrawiam :))
22 września 2008, 23:53 / poniedziałek
o to chodzi - że można sobie kupić szparkę... można chelsea... można kupić hotdoga... ale nie Lechię ! pomyśl (przykład podany przez Zeto), że ktoś Ci kupuje rodziców...
22 września 2008, 23:54 / poniedziałek
n4rc
22 września 2008, 23:48 / poniedziałek
jak można porównywać Solorza do Krzyżostaniaka i Ptaka ?

Normalnie, jak kurwę do kurwy, jak ubola do ubola.

O Anglii nic mi nie pisz. Miałem to "szczęście", że ostatni tydzień spędziłem w stolicy tego kraju. Big Brother to mały pikuś, przy tym co się tam dzieje.
22 września 2008, 23:55 / poniedziałek
oj pardon, nie nick tylko n4rc, jeszcze raz przepraszam! :))

Pozdrawiam
22 września 2008, 23:56 / poniedziałek
Ty No Stress weź przestań pierdolić, bo chyba nie kminisz o co biega. Uważasz, że Wisła się sprzedała? Uważasz, że powinni zbojkotować Cupiała? Rozumiem, że nie chciałbyś kogoś takiego jak on w Lechii?
23 września 2008, 00:18 / wtorek
Swoja droga czytajac niektorych nie sposob zrozumiec ich placzu dotyczacego cen biletow, na mecze PP, czy te PE, przeciez to tez sa pieniadze, a widac i niektorym szkoda dac troche wiecej zeby w klubie zostalo. Ktos rzucil pomysl aby karnetowcy dawali po 100 zl na miesiac, mozna to podczepic pod te ceny biletow, ktore zarzad usilnie winduje nawet na takie mecze gdzie graja rezerwy w PP. Uwazam (jesli moge oczywiscie :)) ) ze najlepszym sponsorem dla klubu byliby jego kibice, czyli MY! I wtedy problem jakiegokolwiek sponsora bylby rozwiazany, bo sponsor bylby wiarygodny, nie zamotany w komunistyczna przeszlosc i kibice mieliby wiekszosc glosu nad tym kogo chca w kadrze a kogo nie i nie byloby takich gwiadek jak Cacic, czy Rogalski. Jak dla mnie to jedyne sluszne rozwiazanie co do sponsora glownego. Bo nikogo innego na to miejsce niestety nie widze... a no i temat kolejnych dziwnych sponsorow bylby zamkniety, bo kto jak nie kibice UKOCHANEGO KLUBU potrafiliby zadbac o to co tak KOCHAJĄ!

Nie bijce i nie bluzgajcie mnie za wlasna opinie :))

Pozdrawiam :))
23 września 2008, 00:34 / wtorek
Simek86 idź juz spać, a jutro poproś mamę niech ci kupi karnet.

TYLKO JAKĄ MASZ GWARANCJĘ, ŻE WEJDZIESZ Z NIM NA MECZ??????
23 września 2008, 00:41 / wtorek
Jaki właściwie kierunek rozwoju klubu interesuje ludzi o skrajnych poglądach?
Chodzi o to, żeby było tak jak jest? Średni budżet, średni skład, brak perspektyw na przyszłość?
Przeciez Solorz byłby jedynie inwestorem. Z pewnością można wszystko tak podpisać, wynegocjować żeby pozostało bezpiecznie. Jeśli się nie mylę, to obecny zarząd jest akceptowany przez kibiców Lechii więc sam fakt, że rozmawiają, szukają czegoś lepszego niż jest i widzą w Solorzu szanse na wybicie Lechii na wyższe sfery sportowe powinien studzić niektóre głowy.

Nie potrafię zrozumieć dlaczego z góry jest zakładana powtórka z Łazienkowskiej.
Skoro w Krakowie układa się dobrze, to dlaczego w Gdańsku miałoby być gorzej?

Co do agenturalnej przeszłości Solorz to tutaj jest ciekawy artykuł odnośnik . Nie mam zamiaru go bronić, ale wiele osób, nawet tych zasłużonych dla Polski demokratycznej (żadnych aluzji) także "współpracowało" z SB, gdzie ich kontakty własciwie ograniczały się do "bezużytecznego rozmawiania".

pzdr
23 września 2008, 00:49 / wtorek
A dlaczego solorz, nie zainwestował w Lechię, kiedy ta grała w A-klasie??

Albo dlaczego nie zainwestuje w gdańską Polonię, skoro chodzi mu o tereny stoczniowe?? No i ma przecież swoje układy z borowczakiem (ten od fuzji z Polonią) i spadkiem zamiast awansu.
23 września 2008, 00:52 / wtorek
Bo jako inwestor interesuje sie klubem, który w stosunkowo niedługim czasie może stać się potentatem chociaż na krajowym podwórku. Kluby z A klasy tego nie gwarantują. Niezależnie od swojej historii.
23 września 2008, 00:54 / wtorek
"A dlaczego solorz, nie zainwestował w Lechię, kiedy ta grała w A-klasie??"

odnośnik
23 września 2008, 00:54 / wtorek
no to jako inwestor, niech się od Lechijki od.......

Lechia to nie jest jakaś bladź, żeby się sprzedawać inwestorom
23 września 2008, 01:02 / wtorek
Niby przeciwnik komunistycznej Polski, a gadasz jakbyś wciąż tam żył...
23 września 2008, 01:12 / wtorek
solorz sie zainteresował Lechią bo czeka aż wybuduja stadion za państwowe pieniadze,czyli baltic arene(podobnie jak walter z legia).Poczuł ze mozna tu zrobic kase.Do czasu wybudowania nowego stadionu za plan założy sobie pozbycie sie niewygodnej czesci kibiców(najbardziej fanatycznej i oddanej) i skończy sie tak ze na Baltic Arene przyjedzie 5 tys.gosci i będa rzadzic na trybunach a pozostałe 35 tysiecy Gdańskich kibiców bedzie zajadać popcorn,patrzyc dziwnie na kibicow gosci.a Jydym okrzykiem kibicow Lechii na meczu beda LECHIA GDANSK I zygmunt klask klask klask solorz !!

Solorz bedzie zadowolony bo zrobi dobry biznes,pikniki go będą kochały.Lechia bedzie bogatym klubem z grzecznymi kibicami poprawnymi politycznie,sprzedarz popcornu bedzie rekordowa na meczachi,zniknaz płotów flagi precz z komuna,polski bastion prawicy.Znikna dzisiejsi fanatycy ktorzy jezdzili za Lechia po najwiekszych wiochach bo do tego czasu juz wszyscy z nich beda miec dożywotnie zakazy.Zginie nasza tradycja,zginie nasza Lechia

Zostaną tacy kibice sukcesu jak wariat czy dulii,ktorzy beda zadowoleni ze nikt im nie zasłania widoku i nie musza wstawac zmiejsca zeby widzieć wszystko co sie dzieje na boisku,ktorzy nie rozumieja czym jest Lechia i jaka ma historie.Oni będa pisali nowa historie NASZEGO klubu.Nie możemy na to pozwolić !!!!!!
23 września 2008, 01:24 / wtorek
Niektórzy to naprawde mają takie wizje, że szkoda gadać.

Czyli zakładając, że będzie obecny zarząd (przy okazji brak inwestora), państwo wybuduje Baltic Arena i na stadionach zasiądzie 20 tys pikników (nie licząc tych kilku tysięcy fanatyków-w pozytywnym sensie), to będzie oznaczać, że jest źle? Przecież niemożliwością jest żeby na stadionie wszyscy ludzie byli wiernymi, w 100% oddanymi kibicami... W zasadzie jesli w ten sposób mamy patrzeć na BA to lepiej zeby ten stadion w ogóle nie powstawał - bo zaczną przychodzić pikniki (sic!).
Poraz kolejny powtarzam - po co te czarne wizje:|? Nie kazdy ma na celu zniszczenie Lechii, odciecie się od tradycji itd. To już jest jakaś mania prześladowcza!
23 września 2008, 01:27 / wtorek
Pomijając wpisy "za i przeciw", bo każdy ma swoje wyrobione zdanie, to niektóre wpisy wgniatają w monitor - ale jak narazie numer jeden to "dlaczego nie zainwestował w Lechię, kiedy ta grała w A-klasie?"... ja się tam nie dziwię, gdybym miał taką fortunę to pierwsze co, to zainwestowałbym w klub z ligi salezjańskiej ;-))))))
Ps.mniej jadu względem siebie, mniej jadu ;-))
23 września 2008, 01:28 / wtorek
Maciek mam nadzieje ze sie nie przekonamy kto ma racje i tego solorza wogole nie bedzie.
23 września 2008, 01:38 / wtorek
KORUPCJA ALE DLACZEGO???!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego nie chcesz mieć jednego z najwyższych budżetów w kraju, silnej drużyny walczącej o MP i LM zarazem, dlaczego nie chcesz "derbów polski" z Wisełką, Legią, czy leszkami-xerami, dlaczego nie chcesz europejskich pucharów i może powtórki takiego meczu jak z Juve, odpowiedz mi - DLACZEGO???!!!!???? Dlatego, że sprzedajemy swój stadion w zamian za sponsoring?????????? Dlatego, że uciekamy od długów robiąc fuzję z jakimś wiejskim klubem bez kibiców, tradycji, stadionu, ale za to BEZ DŁUGÓW????!!!! A może dlatego, że chcemy zrobić fuzję, która da nam europejskie puchary grając w 2 lidze?????!!!!!!!!! Czy to nie było tak, że kibice Śląska zgadzali się na fuzję z groclinem, ale pod warunkiem, że nie będzie pucharów i awansu nie na boisku??????? Lechia rozumiem, też odpierdala coś frajerskiego starając się o sponsora??? Odpowiedz mi korupcja... DLAAAACZEEEGOOO???????????????????????????

"Do czasu wybudowania nowego stadionu za plan założy sobie pozbycie sie niewygodnej czesci kibiców(najbardziej fanatycznej i oddanej) a Jydym okrzykiem kibicow Lechii na meczu beda LECHIA GDANSK I zygmunt klask klask klask solorz !! Solorz bedzie zadowolony bo zrobi dobry biznes,pikniki go będą kochały.Lechia bedzie bogatym klubem z grzecznymi kibicami poprawnymi politycznie,sprzedarz popcornu bedzie rekordowa na meczachi,zniknaz płotów flagi precz z komuna,polski bastion prawicy.Znikna dzisiejsi fanatycy ktorzy jezdzili za Lechia po najwiekszych wiochach bo do tego czasu juz wszyscy z nich beda miec dożywotnie zakazy.Zginie nasza tradycja,zginie nasza Lechia"

A skąd ty kurwa pajacu możesz to wiedzieć, jak będzie? A może będzie dobrze, tak jak w Wiśle, co??? Samo-zarabiający na siebie klub to NAJLEPSZE CO MOŻE BYĆ DEBILU bo to oznacza niezależność, ale ty jedyną inwestycję jaką zrobiłeś w życiu to pożyczenie ziomkowi na browara na procent i się kurwa produkujesz!!! Jakby Wisła tak myślała jak Ty to by jej nie było tam gdzie jest!!! A legia to kurwa ewenement na salę światową i wyjątkowa głupota waltera, za którą teraz beka. Żaden kurwa normalny biznesmen nie powtórzy takiej akcji jak w warszawie, ale ty za głupi jesteś na to, żeby to rozkminić!!! Lansujesz się kurwa na forum, bo myslisz, że jak napiszesz coś tak jak Zeto(który bagatela ma chociaż sensowne argumenty) to zyskasz na tym kumatości i respektu, a tak naprawdę się ośmieszasz i piszesz kurwa debilizmy bez żadnych argumentów!!!
23 września 2008, 01:57 / wtorek
Ja kurwa kumam bardzo dobrze to, że odbudowywanie klubu od zera od 6 ligi to było ogromne poświęcenie i wysiłek, bo sam chodziłem i jeździłem na Lechię w 5 lidze i nie można tego tak oddac w pierwsze lepsze ręce komuś typu antoni ptak, żeby znów zaczynać od zera, ale ztakim podejściem "żeby każdy spierdalał od nas jak najdalej" to spadniemy szybciej z ligi niż wam sie wydaje i taka jest prawda. Jeszcze raz napiszę, że nie uważam, żeby Solorz był jakimś lekiem na całe zło, wręcz napiszę, że jak tylko pojawi się jakaś alternatywa to jestem jak najbardziej za (ciekawie brzmi to info o browarze - hmm... Żywiec?), ale wkurwiają mnie goście co nie mają pojęcia o realiach w piłce i pierdolą lanserskie głupoty, bo nie kumaja tego co im pisze Zeto. Tyle.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.218