Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Sponsorzy? Dzialacze? Gdzie jestescie?

strona 8/20

28 września 2008, 01:37 / niedziela
28 września 2008, 02:12 / niedziela
Taa... Donbas, Lotos, Orlen, Polsat, "jakiś browar", Era... Ile tego jeszcze??? Zobacze to uwierze...
28 września 2008, 02:21 / niedziela
Zresztą tak czasem sobie myśle, czy skoro sami zainteresowani w temacie nie chcą się wypowiadać na jakiś temat czyt. zarząd i ew. sponsor, to czy jebani dziennikarze sami nie jebią sobie we własne gniazdo szukając jak zawsze, jak największej i często przy tym debilnej sensacji??? Skoro sami zainteresowani nie chcą rozgłosu w danej sprawie w prasie, to po chuj o tym pisać? Czyżby pogoń za jebaną dziennikarską sensacją, jak zwykle ponad dobro klubu???
28 września 2008, 02:31 / niedziela
Dziennikarze chyba mają płacone za znajdowanie różnych rzeczy. "Dobro klubu" dla dziennikarzy? :) żarty się Ciebie Wariat trzymają :)
To,że ani jedni ani drudzy nic nie mówia to dobrze, po co medialny szum i szukanie dla Ery klubu w który ewentualnie mogliby zainwestować tak jak to w przypadku Red Bulla i Lecha Poznań, gazeta im sama przyklepała wspołprace.
A co do samej Ery to byłoby pięknie, bez rozkminek skąd mają pieniądze itp jak w przypadku innych potencjalnych sponsorów.
Ile w tym prawdy to pewnie kilka osob na forum mogłoby napisać,ale pewnie nie napiszą :(
28 września 2008, 03:13 / niedziela
Wiesz... Ja rozumiem, że jakiś tam dziennikarzyna z jakiejś tam 3 rzędnej polskiej gazetki może coś podsłyszeć i napisać, ale że lokalni dziennikarze nie czają, że takie "infa" tylko szkodzą, to juz jest dla mnie mniej zrozumiałe. A do tego dziwna postawa lechia.gda.pl, bo takie "podsłyszane" informacje wiarygodnością też raczej nie przekonują zwłaszcza, po tych wszystkich polsatach, orlenach itp. A wstawki typu "Włodarze klubu nie chcieli potwierdzić tej informacji, ale... uśmiechnęli się i nie zaprzeczyli." to już wogóle zajeżdzają FAKT'em... Pożyjemy, zobaczymy, nie ma co się podniecać.
28 września 2008, 12:46 / niedziela
Ten tekst z nie zaprzeczyli... ech żenada. To tak jakby napisać, bo prezes wysyłał pozytywne fluidy, albo odebrałem psycho-fizyczny sygnał od prezesa.
4 października 2008, 12:20 / sobota
Nie wiem co o tym myśleć. Może Zeto nam to wytłumaczy odnośnik
10 października 2008, 23:09 / piątek
15 października 2008, 23:11 / środa
Niedługo ma ruszyc LechiaMobile w kooperacji z Orange, więc raczej nie wiązałbym nadziei z Erą jako sponsorem strategicznym.
W ogóle coś cicho w temacie SSA.

Tylko Lechia!
16 października 2008, 01:17 / czwartek
wydawalo mi sie ze Lechia Mobile bedzie zwiazana z Era...a jednak Orange
20 listopada 2008, 10:16 / czwartek
odnośnik

"Jesteśmy zainteresowani, aby Lechia grała w Ekstraklasie nie sezonowo, ale po wieczne czasy, chcemy aby zwiększała się liczebność kibiców i podtrzymujemy chęć budowy spółki akcyjnej "

Czyli dalej są chęci, działań nie ma. :)
20 listopada 2008, 10:21 / czwartek
Czego niespelniamy aby ta spolka powstala? Chyba mamy jakis przedstawicieli w zarzadzie..

Jak widze ryj ziobry na tvp info to mi sie wymiotowac chce :O!
20 listopada 2008, 11:42 / czwartek
czego nie spełniamy? hmmm domyśl się geniuszu? ile Ty masz w ogole lat bo z coraz większym przerażeniem czytam Twoje wpisy. tylko szczerze.
20 listopada 2008, 11:46 / czwartek
Dobrze maciusiu z klanu skoro jestes tak pojety w tej kwestii to powiedz nam kiedy ta spolka powstanie, bo o ile wiem to my mamy warunkowa licencje do konca sezonu a warunkiem pozostania w ekstraklasie jest zawiazanie spolki.

Mam 5 lat.
20 listopada 2008, 11:46 / czwartek
Stawiam ,że ten wielbiciel Słońca Peru ma 12 lat:)
20 listopada 2008, 12:02 / czwartek
20 listopada 2008, 12:14 / czwartek
Harmonogram powstania spółki Akcyjnej Lechia Gdańsk
1. Uchwała Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia OSP Lechia Gdańsk,
2. Powołanie i rejestracja Lechia Gdańsk S.A. (akcje obejmują będący członkami stowarzyszenia)
3. Wycena wartości spółki akcyjnej Lechia Gdańsk S.A.,
4. Objęcie udziałów przez znamienitych gdańszczan,
5. Objęcie udziałów przez inwestora (Miasto Gdańsk, podmiot komercyjny),
6. Emisja publiczna (kibice),
7. Dokooptowanie komercyjnych inwestorów.

6. Emisja publiczna (kibice) - Jak mniemam czesci akcji zostanie sprzedana dla kibicoe, wie ktos ile moglaby kosztowac taka jedna akcja ?
20 listopada 2008, 12:15 / czwartek
błyszczysz jak diament.

byłeś na tym zebraniu? widziałeś? wiesz coś więcej niż to co wyczytasz z netu? jeśli nie to zajmij się spekulacjami transferowymi, tam Ci dość dobrze idzie, kupiłeś juz chyba pół ligi do Lechii.

ale żeby dać Ci jakiś punkt zaczepienia napiszę tak: gdyby to było takie proste spółka dawno by powstała.
20 listopada 2008, 12:18 / czwartek
Rozumiem ze cos blokuje powstanie spolki, rozumiem tez ze jest tajemnica powod dla ktorego spolka powstac nie moze?
20 listopada 2008, 12:37 / czwartek
jak to było? przysłowia sa mądrością narodów?

kiedy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... i teraz dalszy ciąg zależy od Twojej pomysłowości, mądrości, domyślności... niepotrzebne skreślić.

żegnam.
20 listopada 2008, 12:58 / czwartek
Dziękuje ze mnie uświadomiłeś, szkoda tylko ze w tak pięknym mieście jak Gdańsk, w mieście gdzie będą rozgrywane mecze Euro, w mieście gdzie gra drużyna której ambicje to walka o najwyższe cele niema kogoś kto by chciał zainwestować w klub. Inwestycja w Lechię to nie są pieniądze wyrzucone w błoto, to inwestycja która z pewnością przyniosłaby profity potencjalnemu inwestorowi.

Pozdrawiam Biało Zielona Rodzinę :)!
20 listopada 2008, 20:33 / czwartek
macko jak mowi sie a to trzeba powiedziec b albo nic sie nie mowi
27 listopada 2008, 13:23 / czwartek
GDZIE CI SPONSORZY PANOWIE .ŚLĄSK MA OD DZIŚ ENERGE-PRO A MY.
OJ CZUJE ŻE BĘDZIE JAK ZWYKLE BIDA .
27 listopada 2008, 13:57 / czwartek
A my też mamy Energe.
27 listopada 2008, 19:17 / czwartek
Z tego co wiem a nie wiem to juz wszystko wyjasni sie w nowym roku :) Bedzie spolka i bedzie sponsor. Nie chce wiecej pisac zeby nie bylo ze ploty sieje ale mysle, ze to pewne info. sponsor przewija sie w tym watku;) pozdro
27 listopada 2008, 19:56 / czwartek
Z tego co było mówione przez zarząd pare miesięcy temu to sponsor miał byc znany na jesieni jeszcze
27 listopada 2008, 19:59 / czwartek
dobra Turnowiecki juz od 3 wiekow mowi ze Lechia prowadzi zawansowane rozmowy z duzymi sponsorami i kooooooooooooooooooooopaaaaaaaaaaaaaa
27 listopada 2008, 20:02 / czwartek
Info Telefoniczne
5 grudnia 2008, 11:51 / piątek
Należąca do Zygmunta Solorza telewizja Polsat jest coraz bliższa wykupienia części udziałów w piłkarskiej spółce Śląska Wrocław - pisze „Dziennik”. - Moi ludzie wciąż prowadzą sondujące rozmowy w kilku miastach, ale w tej chwili najbliżej mi do wrocławskiego klubu - przyznaje Solorz.

Absolutnie nie interesuje mnie rola sponsora. Chcę zainwestować w piłkarski klub z przekonaniem, że to opłacalny biznes nie tylko dla mnie, ale również dla lokalnej społeczności. Chcę zrobić coś, co wszystkim da wielką satysfakcję. To może być Wrocław, ale na razie na ten temat nie chcę więcej mówić, bo przecież negocjacje wciąż trwają – tłumaczy Solorz.

Ale pierwsza faza negocjacji podobno jest już na ukończeniu. Na meczach Śląska zaczynają się pojawiać bliscy współpracownicy Solorza. Na ligowym spotkaniu z Piastem Gliwice był m.in. Eryk Walkiewicz, członek zarządu Polsatu odpowiedzialny za finanse i dyrektor ekonomiczny oraz kierujący stacją TV 4 (w którą Solorz również zainwestował) Mariusz Walkiewicz.

Solorza od inwestowania w polską ligową piłkę nie odstrasza nawet gigantyczna afera korupcyjna. Korupcja w polskiej piłce została ukrócona, intensywnie zajmuje się nią prokuratura. To więc dobry moment, by poważnie pomyśleć o piłkarskim biznesie – uważa właściciel Polsatu.

DZIĘKUJEMY PANIE PREZESIE TURNOWIECKI.
5 grudnia 2008, 12:41 / piątek
No i dobrze, Solorz łapy precz od Lechii:)))

Aejaejao!!!
5 grudnia 2008, 13:13 / piątek
Po legijnych doświadczeniach należy zachować szczególną czujność z tego typu typami.
5 grudnia 2008, 17:00 / piątek
racja niech strategicznym sponsorem najlepiej zostanie Bar Piwny na pętli w Oliwie
5 grudnia 2008, 17:23 / piątek
bar piwny to raczej powinien być honorowy członek zarządu:)
27 grudnia 2008, 15:20 / sobota
W temacie pozyskania nowych sponsorów jak była cisza tak jest . Ja naprawde nie wiem za co w klubie biorą pieniądze ludzie odpowiedzialni za marketing . Skoro klub i tak nie prowadzi żadnej polityki marketingowej to poprostu może ich zwolnić ??? Będzie przynajmniej taki pożytek że zmniejszą sie koszty .
6 stycznia 2009, 01:09 / wtorek
Może zamiast zwalniać działaczy podsuńmy im dobry przykład.
Choćby taki:
odnośnik
Wszystko wskazuje na to, że Widzew może stać się jednym z bogatszych, jak nie najbogatszym klubem w Polsce i to na zdrowych biznesowych zasadach z udziałem miasta.
Lechia ma lepsze warunki niż Widzew, miasto też nie mniej atrakcyjne dla inwestorów.
Może Lechia nie ma swojego Sylwestra Cacka, a władze Gdańska wydają się zbyt zwapniałe na takie ruchy, ale chcieć to móc.
6 stycznia 2009, 13:34 / wtorek
Ale Widzew ma prywatnego właściciela, a Lechia nie ma poważnego inwestora tylko mecenasa i sponsora w postaci miasta i sponsorów biznesowych, których budżety marketingowe pewnie w dobie kryzysu się zmniejszą...

Stadion? Będzie budowana Baltic Arena, niech miasto szuka inwestora dla Lechii, który w sąsiedztwie stadionu będzie chciał wybudować centrum rekreacyjne, jakiś aqua park itp. Z tym, że w 2009 będzie to na pewno trudniejsze niż było w 2008.
6 stycznia 2009, 14:04 / wtorek
ale widzew jest w pzpn...!
8 stycznia 2009, 11:09 / czwartek
Mamy kolejnego sponsora tylko ciekawi mnie bardzo jak duzą sumką będą oni wspierali nasz klub?!
8 stycznia 2009, 15:30 / czwartek
Zygmunt Solorz już pod koniec przyszłego tygodnia może zostać współwłaścicielem Śląska Wrocław – informuje "Gazeta Wyborcza".

- Fundamentalne kwestie już ustaliliśmy, teraz nad szczegółami przedsięwzięcia pracują prawnicy obydwu stron. Na 70, może nawet 80 proc., uważam, że jeden z najbogatszych Polaków zostanie współwłaścicielem Śląska - twierdzi jedna z osób znająca kulisy przedsięwzięcia, prosząca o anonimowość.

Teraz ogromne znacznie będą miały opinie prawników, którzy analizują projekt inwestycji. Wszystko dlatego, że miasto chce wejść w przedsięwzięcie biznesowe z prywatnym inwestorem - Zygmuntem Solorzem. Prawnicy ocenią, czy nie przekroczono przepisów dotyczących komercyjnych przedsięwzięć spółek miejskich z prywatnym kapitałem.

Wiemy, że opina prawników dotyczy konkretnego przedsięwzięcia, które na tym etapie ukrywane jest w ścisłej tajemnicy. Nieoficjalnie wiadomo, że miasto i Solorz wspólnie poprowadzą przedsięwzięcie biznesowe, z którego część zysków przekazywana będzie do budżetu piłkarskiego Śląska. Ta forma współpracy ma być w Polsce ewenementem, zaskakującą nowością. Jej szczegóły oficjalnie podane zostaną wtedy, gdy prawnicy zaakceptują pomysł i plan, a umowa o inwestycyjnym wejściu Solorza w Śląsk będzie podpisana.

Jeśli prawnicy nie zablokują negocjacji, do końca przyszłego tygodnia rozmowy mają być zakończone. Solorz nie odkupi od miasta udziałów w sportowej spółce akcyjnej, ale będzie je stopniowo nabywał poprzez podwyższenie kapitału akcyjnego.

W przyszłym sezonie budżet Śląska ma wynosić 40 mln zł.
8 stycznia 2009, 15:50 / czwartek
^^ Ku%#!a, czy nie można tak u nas? Bez kupowania klubu na własność, na zasadzie spółki 3 podmiotów i można stworzyć coś co będzie grało tak, że każdy będzie zadowolony. Wrocław jak zwykle lepszy i szybszy od nas, a to my podobno mieliśmy przodować w zarządzaniu.

Ale z drugiej strony jeżeli każdy kto się pojawi na horyzoncie z chęcia zrobienia czegoś w Gdańsku, odrazu, z miejsca słyszy gromkie "wypierdalaj!!!" to się nie dziwie, że się zniechęca. Myśleć ludzie.
8 stycznia 2009, 17:55 / czwartek
śmieszni byli ci co pisali ze Solorz będzie właścicielem i ze to SB haha
wszyscy wiemy o kogo chodzi (Z)
8 stycznia 2009, 20:19 / czwartek
charakterystyka naszego przyszłego dobroczyńcy według zeto:
Musi być białym chrześcijaninem,urodzonym po 89 roku ,antykomunistą ,musi miec w chuj kasy ,i najlepiej żeby nie znał sie na futbolu[na tym ma sie znać nasz super zarząd ]Acha i żeby nikt z rodziny nie był Tw ani broń boże nie miał dziadka z wermachtu,.....[dla niekumatych ironia mode on]
8 stycznia 2009, 20:24 / czwartek
z "medialnych imperiów" jeszcze tylko jedna telewizja nie sponsoruje drużyny piłkarskiej. I spełnia wymagania Zeto w 100% !!!
Kierunkowy do Torunia 056...... :)
8 stycznia 2009, 20:45 / czwartek
Teraz się śmiejecie - jak zobaczycie co dobrodziej solorz zrobi ze Śląska to się zdziwicie...
8 stycznia 2009, 21:01 / czwartek
Hejnał chciałbym poznać Twoją wizje co zrobi Solorz ze Śląskiem.
Wiosna nasza
AVE Lechia

p.s.Nie jestem fanem Solorza
8 stycznia 2009, 22:34 / czwartek
kiełbasa, Cygnus x-1- jestem niezmiernie szczęśliwy, że "dzięki" moim postom na tym forum, taka kreatura jak pan s. odpierdolił się od Lechii. Szkoda mi tylko braci ze Śląska.
8 stycznia 2009, 22:36 / czwartek
Zeto wszyscy wiedza ze jestes mocny w internecie ..
8 stycznia 2009, 22:44 / czwartek
Nic nie zrobi ze Śląskiem, bo będzie miał dokładnie tyle samo do powiedzenia w spółce co Śląsk i Miasto. Wniesie do spółki kapitał, w zamian za jakiś "tajemniczy" biznes z miastem. W takim układzie wszyscy są zadowoleni. Tyle z tego zrozumiałem.
8 stycznia 2009, 22:50 / czwartek
Inaczej.

Miasto i Solorz robią razem biznes z którego część zysków regularnie będzie przelewana na Śląsk. Nie widzę w tym ryzyka "rozpieprzenia" czegoś w WKSie. Raczej złote czasy się szykują dla braci.
8 stycznia 2009, 23:59 / czwartek
Solorz to persona typu rysiu k., bardzo nieciekawa przeszłość, nawet nie TW a raczej ich słup tzn podstawiony koleś firmujący interesy służb (WSI). Ładnych kilka lat temu w Rzeczypospolitej był artykuł o jego dziwnych powiązaniach z lat 80-tych, różnych paszportach na różne nazwiska wyjazdach do Libii i takich tam, mega nieciekawa postać...
A na marginesie to ciekawi mnie czy Śląsk wywinie się od polsatu w nazwie...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020