Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:


Sponsorzy? Dzialacze? Gdzie jestescie?

strona 9/20

9 stycznia 2009, 00:05 / piątek
Zeto, co ten kiełbasa o Tobie wypisuje? Akceptowałbyś heretyka bądź schizmatyka? Jak dla mnie tylko praktykujący rzymski katolik, najlepiej tradycjonalista.
9 stycznia 2009, 00:32 / piątek
Taki jak ten pan ? odnośnik
podobno za wpływowych możnych tego świata.
9 stycznia 2009, 09:37 / piątek
A mnie sie wydaje, ze niektorzy z Braci zyja w innej epoce, wszyscy to kumunisci i zalodzieje, ale popatrzcie w historie, jak wygladaly przemiany:) komuchy maja siano a kapitalisci nie:) taka prawda! Moim zdaniem sloneczko Polsatu zainwestuje w WKS konkretnie a ze pilka nozna to biznes widac w Lechu, ale Lechia to Historia, i my teamu nie oddamy ...Tak dalej panowie nie zajedziemy...najlepiej zeby wszyscy dali kase i niech wypierdalaja a Bialo - Zielona szlachta bedzie wydawac...te czasy sie skonczyly. Bedzie inwestor bedzie chcial miec kontrole, obsadzi swoimi ludzmi i to jest normalne, wazy jest dialog a nie rzucanie w siebie miesem jak na tym forum....Mielismy szanse a tak mozemy poskakac po jupiterach i pomachac...w rozwoju niektorzy zatrzymali sie na latach 80...dramat Panowie, machajcie szabelkami jak pisiory, walczcie ze swiatem, ale na koniach bo na czolgi was nie stac mentalnie jak i argumentami...
A zeby dorzucic oliwy do ognia prosze artykul, mam nadzieje, ze wejdzie w zycie. JETEM PRZECIWNIKIEM DAWANIA KASY ZE SPOLEK SKARBU PANSTWA NA FINANSOWANIE DRUZYN SENIORSKICH!!!!

odnośnik
9 stycznia 2009, 09:53 / piątek
Co jest rownoznaczne z tym ze ENERGA sie wycofa... chcesz tego?
9 stycznia 2009, 09:55 / piątek
Ja chce S.S.A a czy ty cchesz tego, ze jak sie zmieni opcja polityczna to Lechia zniknie z mapy? Klub ma byc budowany na zdrowych zasadach, komercyjnych, zdrowych, w okreslonym czasie dajacej zysk! Dzis jest siano od Energii a jutro jej nie bedzie...tego chcesz! niech zarzad ruszy tylek teraz maja chyba odpowiednia motywacje...
9 stycznia 2009, 10:18 / piątek
Wam marudy z forum to żaden sponsor nie będzie odpowiadał . Proponuje wam żebyście - zamiast narzekać tu na kolejnych potencjalnych sponsorów - wykazali się kreatywnością i sami znaleźli sponsora który będzie odpowiadał wszystkim "wielkim znawocom" marketingu z tego forum .
9 stycznia 2009, 10:39 / piątek
Jacy tu wszyscy mądrzy, aż żal czytać te wypociny ;-)

1. Polsat wraz z miastem Wrocław stworzy wspólny "biznes". Jaki nie wiadomo, bo na chwilę obecną prawnicy kombinują jak ominąć prawo, aby takowy biznes mógł powstać. CZĘŚĆ zysku będzie przeznaczona na funkcjonowanie drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław!!!

Tak więc należy domniemywać, że to nie działacze Śląska, a Urząd Miasta Wrocław w osobie Prezydenta Miasta jest za to "odpowiedzialny".

2. Wspólna inicjatywa Polsatu i Miasta Wrocława, szlachetna a jakże, nijak ma się do wypowiedzi samego solorza, który to obiecywał kupić klub piłkarski, a następnie przekształcić go w "dobrze prosperujący", "samofinansujący" się biznes.
A tak wyszło szydło z worka- "dam trochę, jeśli zarobię więcej"

3. Energa chociaż jest spółką Skarbu Państwa, nie finansuje Lechii! Nie jest udziałowcem spółki, ani nie finansuje działalność sportowej. Energa jest REKLAMODAWCĄ, a tego nikt żadnej firmie w Polsce nie zabroni. Tak więc nie ma się co obawiać, że po odpowiednich ustawach, Energa przestanie współpracować z Lechią.

Zupełnie inaczej rzecz ma się w Lubinie, Łęcznej czy Bełchatowie. Tam spółki Skarbu Państwa są właścicielami klubów piłkarskich. Firmy te całkowicie finansują te kluby, a także budują dla nich obiekty, które później utrzymują. Nic dziwnego, że w końcu któryś minister się wkurwił, i chce położyć kres takim zabawom.

A czy ktoś będzie płakał za wiejskimi klubami?
Wątpie.
9 stycznia 2009, 10:50 / piątek
Malysz :
''Bedzie inwestor chcial miec kontrole,obsadzi swoimi ludzmi i to jest normalne,wazny jest dialog a nie rzucanie w siebie miesem jak na tym forum...''

Po czym,w dalszej kolejnosci smiesz min mnie przyrownywac do pisiora walczacego szabelka,jezdzacego konno.
Zarzucasz nam braku argumentow,a sam aby czytasz,to co piszesz ?
Nie,nie odpowiadaj mi,bo nie mam przyjemnosci konwersacji z twoja osoba-to bylo tylko pytanie retoryczne.
9 stycznia 2009, 10:54 / piątek
Czarny chlopie a czy ja do ciebie pije:) poczytaj posty niektorych zrozumiesz:)
9 stycznia 2009, 11:30 / piątek
Na Twoim miejscu kilka razy zastanawiałbym zanim coś napiszę.
Każde złe słowo na potencjalnego inwestora może być interpretowane jak obrona status quo, czyli Twojego własnego interesu.
Bez urazy, ale ja właśnie tak odbieram Twoją niechęć do Solorza, który jeszcze żadnym swoim ruchem, czy wypowiedzią nie wzbudził moich podejrzeń co do swych intencji. Facet jest grubym przedsiębiorcą i postanowił zainwestować w klub piłkarski. Jego interes stanie się interesem każdego kibica Śląska. Proste.

"1. Polsat wraz z miastem Wrocław stworzy wspólny "biznes". Jaki nie wiadomo, bo na chwilę obecną prawnicy kombinują jak ominąć prawo, aby takowy biznes mógł powstać. CZĘŚĆ zysku będzie przeznaczona na funkcjonowanie drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław!!!"

A co w tym złego, że ktoś zarobi na interesie z miastem, skoro część zysków chce przeznaczyć na rozwój klubu?
Kwestie zachowania tajemnicy można interpretować na różne sposoby.
Może prawnicy kombinują jak zmieścić się w granicach prawa, żeby wszystko było w porządku. W biznesie to jest normalna procedura – najpierw trzeba wszystko dopiąć, później ogłaszać i ruszać z interesem nie łamiąc prawa. Ale dla Ciebie to jest kombinowanie jak to prawo ominąć. Wolność interpretacji.

" 2. Wspólna inicjatywa Polsatu i Miasta Wrocława, szlachetna a jakże, nijak ma się do wypowiedzi samego solorza, który to obiecywał kupić klub piłkarski, a następnie przekształcić go w "dobrze prosperujący", "samofinansujący" się biznes.
A tak wyszło szydło z worka- "dam trochę, jeśli zarobię więcej""

Nieuważnie czytasz. Solorz pomimo utrzymywania tajemnicy biznesowej jasno daje do zrozumienia, że chce obejmować udziały w klubie. Tyle tylko, że nie od razu, tylko poprzez obejmowanie nowych udziałów podnosząc kapitał spółki. To jest właśnie kupowanie klubu i to bezpieczne kupowanie, bo zanim do Solorza trafi pakiet większościowy, kibice, klub i miasto będą znali sposób działania w Śląsku Solorza i jego rzeczywiste plany.

Pieprzyć już tego Solorza, bo dla nas to przeszłość. Proszę Cię tylko: jeśli pojawi się następny potencjalny inwestor, to nie strzelaj do niego swoimi ślepakami.
9 stycznia 2009, 11:55 / piątek
Zeto, jak się okazało Twoje posty mają olbrzymią siłę oddziaływania, budzą postrach i sieją spustoszenie w elitach politycznych i majątkowych III RP. Podobno po przeczytaniu Twoich opinii Solorz nie mógł spać trzy noce z rzędu (taki był zdenerwowany i podłamany), a potem spośród swoich najbardziej zaufanych doradców powołał sztab antykryzysowy. W końcu podkulił ogon i w niesławie odszedł do Wrocławia. Zeto, nawet sam jaśnie oświecony Michnik z GW nie ma takiego wpływu na kształtowanie opinii publicznej w Polsce jak Ty.
Zeto, w związku z tym ogromna prośba do Ciebie, załatw jeszcze żeby rząd Tuska odpier... się od Polski i podał się do dymisji. To nie tylko Lechiści, ale w ogóle wszyscy Rodacy będą Ci wdzięczni.
9 stycznia 2009, 11:59 / piątek
L-E-C-H-I-A on i tak nie zrozumie...jak wiekszosc ludzi. Wszyscy zlodzieje, bandyci, wara od Lechii
9 stycznia 2009, 12:00 / piątek
Zeto jak to Zeto. Tak źle i tak nie dobrze.

"1. Polsat wraz z miastem Wrocław stworzy wspólny "biznes". Jaki nie wiadomo, bo na chwilę obecną prawnicy kombinują jak ominąć prawo, aby takowy biznes mógł powstać. CZĘŚĆ zysku będzie przeznaczona na funkcjonowanie drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław!!!"

Jak dla mnie rozwiązanie bajka. Tobie oczywiście przeszkadza to, że "jebany komuch, SBek, Towarzysz" czy ch. wie co jeszcze chce zarobić. Najlepiej by oczywiście było, żeby ten jebany komuch... itd. ogolił się do zera jak frajer (bo przecież jest frajerem) pompując kupę kasy w klub i nic z tego nie miał. Czego nie zrobił Wałęsa, zrobi teraz Lechia, a jakże. :)))

"Tak więc należy domniemywać, że to nie działacze Śląska, a Urząd Miasta Wrocław w osobie Prezydenta Miasta jest za to "odpowiedzialny"."

Nie od dziś wiadomo, że Wrocław o swój klub dba wzorowo. Można tylko pozazdrościć. Tylko już nich nikt nie zadaje tu głupich pytań w stylu "a czemu Śląsk jest wyżej niż my? a czemu we Wrocławiu można?".

"2. Wspólna inicjatywa Polsatu i Miasta Wrocława, szlachetna a jakże, nijak ma się do wypowiedzi samego solorza, który to obiecywał kupić klub piłkarski, a następnie przekształcić go w "dobrze prosperujący", "samofinansujący" się biznes.
A tak wyszło szydło z worka- "dam trochę, jeśli zarobię więcej""

Nie rozumiem, czyli wolałbyś jednak, żeby Solorz kupił klub? W czym ci nie odpowiada ten Wrocławski model?

Ale zawsze możem czekać dalej na dobrych wujków, zapaleńców, którzy dorobki życia będą ładować w klub dla samej satysfakcji. W dodatku oczywiście niech tym "wujasom" przez myśl nie przejdzie odzywanie się na jakikolwiek temat w Lechii. Niech podpiszą przelew na 40 milionów co sezon i spierdalają. A nie, zapomniałbym. Oczywiście w ramach partnerstwa publiczno - prywatnego otrzymają w zamian karnet na skrajną. :)))

Wszyscy chętni muszą spełniać określone kryteria: trzeba być Lechistą jeżdżącym od 6 ligi i kibicem, być bogatym, mieć nieskażoną niczym przeszłość i obowiązkowo też trzeba być za PiSem i Ojcem Rydzykiem. W dodatku koniecznie należy być bladym i wysokim blondynem. Gorąco zapraszamy!

Lechia to dopiero jest gratka dla inwestorów. ;)))
9 stycznia 2009, 12:30 / piątek
wariat, jak z tobą rozmawiać, skoro sam swoim nickiem sugerujesz że jesteś debilem??

Czy ty, albo gość o nicku L-E-C-H-I-A chodził do szkoły i nauczył się czytać?????

Szkoda, że jeszcze nikt tu nie napisał, że jest to wina moja, Kurskiego, Jenka, Turnowieckiego czy Michalskiego (wstaw sobie wg uznania), że polsat zainwestuje we Wrocławiu.

Czy żaden debil nie doszedł do wniosku, że polsat szukał interesu z miastem, a nie z klubem?? Oferta poszła do miasta, a nie do OSP. To miasto miało się określić i przystać na określone warunki! Klub, czy kibice mogli się tutaj tylko przyglądać, czy miasto zgodzi się na cenę jaką chce solorz.

Dać 100 mln, żeby dostać 40 to żaden biznes. Ale wy zjedlibyście gówno spod siebie, gdyby tylko w gazecie napisali że to nowe ciastko z mc donalda!

castrop- tuskonowicz też chyba czyta to forum, bo w dobie kryzysu zamiast kierować rządem wolał wybrać się na urlop. Niech się tak urlopuje do końca kadencji, wtedy zapewne mniej spierdoli ;-)
9 stycznia 2009, 12:49 / piątek
Tu nie chodzi o to czyja wina. Tu chodzi tylko o to, żebyś przyznał elegancko przy wszystkich że pierdolisz bzdury i jesteś ćwierćmózgiem.

Ogranicz lepiej swoje wypociny do wierszyków o Tusku, bo nic ambitniejszego nie jesteś w stanie napisać.
9 stycznia 2009, 13:50 / piątek
Wariat, przyznaję elegancko- pierdolisz bzdury i jesteś ćwierćmózgiem.

Zadowolony??

Już przeżywałem przyjście krzyżostaniaka, ptaka, spókę akcyjną i inne historie. A po kilku meczach załamanie, spadek aż do totalnego rozpierdolenia klubu.

Do tych działaczy mam pełne zaufanie i wiem, że czasami podejmując niemedialne decyzje działają zawsze z korzyścią dla Lechii.

Kiedy półtora roku temu, przegraliśmy awans, nagonka na Zarząd była dokładnie taka sama. Praktycznie każdy mądrala z tego forum, najchętniej wyjebałby wtedy cały Zarząd. Po roku nastroje były zupełnie inne.
9 stycznia 2009, 14:30 / piątek
Zeto, nazwanie adwersarza debilem lub analfabetą nie dodaje wartości Twoim argumentom.
No, ale mamy wolność słowa. Twoja wola co piszesz.
"Szkoda, że jeszcze nikt tu nie napisał, że jest to wina moja, Kurskiego, Jenka, Turnowieckiego czy Michalskiego (wstaw sobie wg uznania), że polsat zainwestuje we Wrocławiu."

Może nikt tego nie napisał, bo nikt tak nie twierdzi. Nie sądzisz?

"Czy żaden debil nie doszedł do wniosku, że polsat szukał interesu z miastem, a nie z klubem?? Oferta poszła do miasta, a nie do OSP. To miasto miało się określić i przystać na określone warunki! Klub, czy kibice mogli się tutaj tylko przyglądać, czy miasto zgodzi się na cenę jaką chce solorz."

Dziwne by było, gdyby było inaczej. Ktoś chce inwestować w mieście, idzie do miasta. To tylko szczęście klubu, że jednym z aspektów takiej inwestycji miałoby być wspieranie klubu.

"Dać 100 mln, żeby dostać 40 to żaden biznes.” Ale wy zjedlibyście gówno spod siebie, gdyby tylko w gazecie napisali że to nowe ciastko z mc donalda!"

A kto miałby dać te 100 milionów, żeby dostać 40?
Twierdzisz, że Solorz chciał dostać 100 baniek, zanim wejdzie ze swoja inwestycją?

"Ale wy zjedlibyście gówno spod siebie, gdyby tylko w gazecie napisali że to nowe ciastko z mc donalda!"

Dostrzegam znaczną różnicę pomiędzy zjadaniem gówna, a przyjęciem przez miasto oferty interesu, dzięki któremu Lechia miałaby zapewnione finansowanie na wysokim poziomie w perspektywie wielu lat. Ty nie dostrzegasz - smacznego.

Zauważ, że nie chodzi o nagonkę na Zarząd, tylko o niechęć do potencjalnych inwestorów, którą wyrażasz w swoich postach.
Upierając się, że jedyne co Lechia może oddać to miejsce na koszulkach dajesz do zrozumienia, że nie masz ambicji na cokolwiek więcej niż środek ekstraklasy.
Najbardziej niepokoi mnie to, że Zarząd OSP może myśleć podobnie jak Ty.
Za każdym inwestorem idą zmiany personalne w klubie, a nikt nie chce pozbywać się stanowisk.
9 stycznia 2009, 14:41 / piątek
Zauważ, że nie chodzi o nagonkę na Zarząd, tylko o niechęć do potencjalnych inwestorów, którą wyrażasz w swoich postach.
Upierając się, że jedyne co Lechia może oddać to miejsce na koszulkach dajesz do zrozumienia, że nie masz ambicji na cokolwiek więcej niż środek ekstraklasy.
Najbardziej niepokoi mnie to, że Zarząd OSP może myśleć podobnie jak Ty.
Za każdym inwestorem idą zmiany personalne w klubie, a nikt nie chce pozbywać się stanowisk.

Nie chodzi o nagonkę?? A co w takim razie chodzi??

Nie chcą oddać kontroli nad klubem i chwała im za to!!!!! Oby w tym przeświadczeniu żyli długo i szczęśliwie.

Czy solorz każdemu reklamodawcy daje udziały w polsacie??

Lechia to jest marka. Marka wypracowana przez 63 lata istanienia klubu. To tradycja, barwy, kibice, przekonania i takie tam bzdury które kultywujemy. To nie jest sprzdajna dziwka, która ma się sprzedać byle łajzie, tylko dlatego że ma więcej pieniędzy.

Nie neguję wszystkich inwestorów, czy udziałowców w zawiązywanej spółce. Ale wybacz, polsat kontra nasze przekonania- chyba troszkę się gryzie?? Nie uważasz??

Poza tym, co łatwo wywnioskować, polsat nie rozmawiał ze Śląskiem, ale z miastem. To miasto podjęło decyzję o inwestycji razem z solorzem, która część zysków przeznaczy na finansowanie Śląska.
Jeśli już masz mieć do kogokolwiek pretensje, to miej je do prezydenciny że nie potrafił się dogadać- czy dawał solorzowi mniej, niż Wrocław. Dla mnie jest to pierwsza pozytywna rzecz, jakiej dokonał adamowicz.
9 stycznia 2009, 15:06 / piątek
Zeto zyjesz przeszloscia, historia, zasciankowosc pogarda dla ludzi z pieniedzmi pokazuje twoje frustracje1 Pilka to biznes w tych czasach, zamiast smigac mercedesem ty dalej wolisz zardzewialego kaszlaka, Ja podpisuje sie pod tym co napisal L_E_CH_I_A zostalem juz zjebany za wszystkie czasu, ze w nazwie bedzie sponsor itp, Mysle ze w zarzadzie jest wiele osob z tokiem myslenia jak Ty. szanuje twoje wypowiedzi ale bez ambicji w sporcie nie ma co szukac! JA MARZE O WIELKIEJ LECHII ty marzysz o folklorze, wiec przenies sie do belchatowa...
9 stycznia 2009, 15:18 / piątek
"Już przeżywałem przyjście krzyżostaniaka, ptaka, spókę akcyjną i inne historie. A po kilku meczach załamanie, spadek aż do totalnego rozpierdolenia klubu."

Przeżyjesz i kolejną! A wiesz czemu? Bo bez spółki będzie spadek, choćbyś się miał zesrać, bo takie są wymogi ekstraklasy.

"Do tych działaczy mam pełne zaufanie i wiem, że czasami podejmując niemedialne decyzje działają zawsze z korzyścią dla Lechii."

Czyli próbujesz mi wmówić, że ja chce zarząd wyp#%!@? No to się rozczarujesz, bo jestem z tych co twierdzą, że zarząd robi dobrą robotę jak mało kto. Ufam im, lubie ich, nazwij to jak chcesz. Nie rozumiesz wogóle co się pisze do ciebie i dorabiasz teorie.

Ale Lechia musi wejść na wyższy poziom organizacyjny jeżeli chce coś grać w ekstraklasie, mam nadzieję że to rozumiesz. Ba, musi nawet zawiązać spółkę jeżeli wogóle chce tu grać. Spółkę tworzy klub wnosząc piłkarzy, miasto wnosząc stadion i inwestor wnosząc budżet. O tym wiesz ty i doskonale wie nasz zarząd.

" polsat kontra nasze przekonania- chyba troszkę się gryzie?? Nie uważasz??"

I to jest cały sens twojej gadki. Negujesz spółkę z polsatem tylko dlatego, że upierdoliłeś się do Solorza. Mamy kapitalizm chłopie, tu nie ma podziałów na komuchów i prawice. Tu kto myśli ten zarabia. I to jest właśnie twój problem.

Zresztą to jest twoje święte prawo. Mamy przecież kolejkę wielkich firm pod Roko, tak walą drzwiami i oknami, więc jest w czym wybierać.

"Lechia to jest marka. Marka wypracowana przez 63 lata istanienia klubu. To tradycja, barwy, kibice, przekonania i takie tam bzdury które kultywujemy. To nie jest sprzdajna dziwka, która ma się sprzedać byle łajzie, tylko dlatego że ma więcej pieniędzy."

Zajebistą będziemy marką patrząc jak nas wyprzedzają kolejne kluby i miasta zastanawiając się czemu ich stać na piłkarzy, a nas nie. Poznań, Kraków teraz Wrocław...
9 stycznia 2009, 15:27 / piątek
Ja nie musze marzyc o wielkiej Lechii. Ja ją mam w sercu od 25 lat i nie ważne czy będzie w LM czy w 3 lidze, ale zawsze będzie wielka. Ważne , że zawsze będzie moja, Twoja i będzie najwspanialsza. A zarząd robi to, aby było jak to kiedyś śpiewał Jan Pietrzak:

ABY LECHIA BYŁA LECHIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 stycznia 2009, 15:38 / piątek
LP piekny final:) ale podpowiadac warto:)
9 stycznia 2009, 15:57 / piątek
wariat

Przeżyjesz i kolejną! A wiesz czemu? Bo bez spółki będzie spadek, choćbyś się miał zesrać, bo takie są wymogi ekstraklasy.
-------------------------------------------------- --------------

gdzie zanegowałem powołanie spółki??
gdzie napisałem, że jestem przeciwny spółce??

===================================

Czyli próbujesz mi wmówić, że ja chce zarząd wyp#%!@? No to się rozczarujesz, bo jestem z tych co twierdzą, że zarząd robi dobrą robotę jak mało kto. Ufam im, lubie ich, nazwij to jak chcesz. Nie rozumiesz wogóle co się pisze do ciebie i dorabiasz teorie.
-------------------------------------------------- ------------

To czego ty chcesz?? Lamentujesz że źle, płaczesz że chujowo, a teraz piszesz że zarząd jest ok!!!!!
Albo wiesz czego chcesz, albo przestań robić z siebie wariata.
==================================

Ale Lechia musi wejść na wyższy poziom organizacyjny jeżeli chce coś grać w ekstraklasie, mam nadzieję że to rozumiesz. Ba, musi nawet zawiązać spółkę jeżeli wogóle chce tu grać. Spółkę tworzy klub wnosząc piłkarzy, miasto wnosząc stadion i inwestor wnosząc budżet. O tym wiesz ty i doskonale wie nasz zarząd.
-------------------------------------------------- ------------

Ponieważ wierzę Zarządowi, ufam że właśnie to robią. A że wybierają sobie "wspólników" tylko im się chwali.
Pisałem to wielokrotnie, napiszę jeszcze raz. Chwała im za to, że czasami podejmują niemedialne decyzje.
===================================

I to jest cały sens twojej gadki. Negujesz spółkę z polsatem tylko dlatego, że upierdoliłeś się do Solorza. Mamy kapitalizm chłopie, tu nie ma podziałów na komuchów i prawice. Tu kto myśli ten zarabia. I to jest właśnie twój problem.
-------------------------------------------------- --------------

Jednym z najlepiej płatnych zawodów jest kurestwo. Chcesz tak zarabiać??
Ja nie.
Znam kilka innych dobrych, uczciwych i sprawdzonych sposobów na zarabianie pieniędzy.
====================================

Zajebistą będziemy marką patrząc jak nas wyprzedzają kolejne kluby i miasta zastanawiając się czemu ich stać na piłkarzy, a nas nie. Poznań, Kraków teraz Wrocław...
-------------------------------------------------- ---------------

Chyba o to w sporcie chodzi?????
A model Lecha zajebiście by mi odpowiadał.
====================================

Małysz

Zeto zyjesz przeszloscia, historia, zasciankowosc pogarda dla ludzi z pieniedzmi pokazuje twoje frustracje1 Pilka to biznes w tych czasach, zamiast smigac mercedesem ty dalej wolisz zardzewialego kaszlaka
-------------------------------------------------- ---------------

Gardzę esbekami, a nie ludźmi z pieniędzmi. To zasadnicza różnica.
Zdecydowanie bardziej wolę podróż chociażby autobusem, ale za uczciwie zarobione pieniądze, niż lansik kradzionym mercedesem.

Ciekawe który z was "kapitaliści" prowadzi własną firmę?? Bo znając życie zapierdalacie u kapitalisty 12h/dobę, a płacone macie za 8. ;-) No ale kapitalizm w końcu jest...........
9 stycznia 2009, 16:05 / piątek
Małysz jaka jest Wielka Lechia twoich marzeń ?? coś ala twór Amici w Poznaniu ?? na wzór ITI Legia Warszawa?? Brazylijski drużyn Ptaka ??Czy zarząd ma wzorować się na Tworze z Północy gdzie Właściciel rzuca siano jak mu się podoba ,a teraz wszyscy srają pod siebie żeby tylko Rysiek jak wyprzedaje swoje imperium wcisnął ich w pakiecie jakiemuś bogatemu inwestorowi ??

wydaje się ze niektórym sodówka do głowy uderzyła w tak krótkim czasie klub został odbudowany od podstaw ale niektórym ciągle mało chcieli by od razu Finał Ligi Mistrzów.
Krok po kroku ,jeszcze parę lat do tyłu nikt nawet nie marzył o 1 lidze , a teraz by już zmieniali zarząd po jednej mniej udanej rundzie .

Ja tam wole Lechię budowana bez kominów placowych ,bez chorych psychicznie właścicieli jak Walter , bez członów Polnord ,ITI w nazwie.
Klub budowany z myślą o kibicach i dla kibiców .
Szkoda ze coraz mniej ludzi to rozumie i z chęcią zaprzepaścili by dorobek ostatnich lat ,za parę sezonów w czołówce naszej skopanej Ligi.Wole poczekać parę lat żeby tylko to wszystko działało na solidnym i zdrowym "szkielecie".
9 stycznia 2009, 16:34 / piątek
Mam nadzieję, że nigdy nie będziemy prokomem, polnordem. lotosem, amicą albo chuj wie czym jeszcze. Małysz kolego, media podają, że się właśnie skończyłeś, więc Małyszów i Kubiców też nie chcemy, pewnie się przydacie jak trzeba będzie Letnicę zapełnić.
9 stycznia 2009, 16:34 / piątek
Wielkie brawa za wpisy Zeta i Klimka !!!!!!!! Ludzie uczcie sie od nich !!!!!!! Bialo-Zielone Pozdro z UK
9 stycznia 2009, 17:12 / piątek
Zeto jak według Ciebie wygląda dobra S.S.A ?? myślisz że inwestor da kasę i powie Panowie macie tu 40 milionów i się bawcie a nasz zarząd będzie sobie rządził sam sobie?? Czy może będzie chciał jednak mieć swoich ludzi w zarządzie??

Klimek czemu nie wymieniłeś Wisły?? wyjątek potwierdza regułę czy jak??
Nie zawsze musi być chujowo jak w Legii czy Pogonii.
Wiosna Nasza
AVE Lechia

p.s. Zeto nie jestem fanem Solorza :)
9 stycznia 2009, 17:16 / piątek
a za chwilę wszelkie wariaty i małysze bedą wrzucac śledziom, że to sprzedajny klubik:)))

Poprzewracało Wam się we łbach drodzy forumowicze. Uświadomcie sobie jedną prawdę- LECHIA JEST WIELKA BO JEST niezależnie od miejsca w tabeli. Kiedyś ktoś pięknie tu napisał, że największym naszym szczęściem w życiu jest to, że jesteśmy Lechistami.

A teraz może mniej górnolotnie ale równie szczerze- wolę Lechię w dołach extraklasy nawet 1 lidze z zaufanym zarządem niż w lidze mistrzów z niewiadomo kim. Dlaczego??? Z kilku powodów. Nie wiadomo co jednemu z drugim nagle odpierdoli (ptak w ŁKS). Poza tym sukcesy mijaja a nie chciałbym by mi po latach jakaś ryba z kartoflem wypominała skurwienie.

Poza tym co tu dużo gadac. Mamy co rok progres? Mamy, wiec o co do h.... chodzi???
9 stycznia 2009, 17:23 / piątek
Malysz, teraz to juz mnie wkurwiles na maksa. Niech tylko wyjde ze szpitala psychiatrycznego w Szwarcwaldzie to cie znajde i dojebie. Najlepiej nartami w karczycho.

Zarzad OK - nie ma kasy nie ma nowych pilkarzy - proste chyba, nie bierzemy nic na wyrost, damy rade z obecnym skladem sie utrzymac.

Stadionowe klimaty Lechii OK - nasze stare, dobre akcenty a nie jakies nowe gowno dla nie poprawnych dzieci i dziwnej mlodzierzy.

Nie podoba sie na Lechii to wypierdalac do Zakopanego na Krokwie lizac kozy i tapiry po jajach.

Pozdro Zeto, Kontratak, Silnoreki i Wujek dobra Rada
9 stycznia 2009, 18:07 / piątek
Wiktorg

Cupiał możne i jest wyjątkiem w tej całej Grze ale czy straszenie 3 razy w roku ze chce się odejść z klubu jest ok?.
Tylko dzięki dobrej szkółce i działającego systemu scoutingu Wisła jest jedna z najlepszych drużyn w Polsce.Potrzebowali do tego 5-7 lat ,a co niektórzy chcieli by to mieć po 1 roku gry w ekstraklasie. Teraz tylko i wyłącznie ściąga za darmo lub za niewielkie pieniądze zawodników do zespołu.

To nie jest tak ze Cupiał daje siano w ciemno .Przez ostatnie czterech lat Wisła zarobiła ponad 12 milionów euro na sprzedaży zawodników. W tym okresie kupiła graczy za łączną sumę ok. 2,5 miliona euro.

Zresztą w gorącej wodzie kąpany myślał, że budowa drużyny to kwestia 2-3 lat.Zachłannie wyłożył swoje pieniądze, ale jak okazało się, że sukces łatwo nie przychodzi, zaczął dążyć do tego, by "odbić sobie" to, co stracił.

Spokojnie i z głowa bo to nie są decyzje na 3 -5 lat tylko na dłużej.
9 stycznia 2009, 18:19 / piątek
Do postu Klimka dodalbym jeszcze to, że Cupiał nawet za bardzo tej kasy nie chciał swego czasu wydawać, mimo to efekt kilkuletniej pracy dal Wisle szanse na normalna gre i walke o najwyzsze krajowe cele. Fakt faktem ze Cupial i tak kasy nie rzuca na slepo, a mimo to Wisła jest wysoko
9 stycznia 2009, 18:34 / piątek
Mam nadzieję zzz, że wypominasz Wiślakom jakimi są "sprzedanymi dziwkami" przy okazji każdego spotkania z nimi. :)))))

Śledzie sprzedały stadion, nazwę, historię, wjebały się do lokalnego wroga jak do siebie, kupiły sobie 3 ligi i z uśmiechem na twarzy ubrały koszulki Rychu Krauze. Nie czujesz różnicy to twoja zajebana sprawa, ja się tylko uśmiechnę. :)

Z tego co wiem, Wiślacy raczej mają powody do szycia transparentów "Boguś Cupiał 1906% poparcia".

Zresztą... To tylko taki wątek poboczny gwoli ścisłości. Sedno sprawy jest takie, że...
.

.

.

Chodzi o spółkę akcyjną, która będzie, bo być musi. I zarząd musi i podejrzewam, że chce ją zawiązać. Chwalił się zresztą swego czasu, że spółka z niejakim panem słoneczko jest bliska sfinalizowania. Potoczyło się jak się potoczyło, trudno. Ale wy teraz będziecie wypisywać jaki nasz zarząd jest super, bo odsyła esbeków z kwitkiem. :)

Rozchodzi się tylko o to jak ta spółka będzie wyglądać. We Wrocławiu zdaje się rodzić coś ciekawego. Fakt, że najpierw nie doczytałem, że Solorz jednak będzie stopniowo nabywał udziały w tej spółce, ale jak zauważył L-E-C-H-I-A zanim większościowy pakiet przejdzie w jego ręce minie tyle czasu, że relacje na lini Solorz - kibice - klub będą napewno jasno ustalone i przejrzyste. Jeżeli będzie się wszystko dobrze układać na początku, to na zdrowy rozum - po chuj miałby coś zmieniać? Zresztą pożyjemy, zobaczymy. Jak się coś rozjebie w Śląsku, to ja to co piszę odszczekam, ale jestem pewny, że jak będzie OK i atmosfera w klubie coś jak w Wiśle, czy Lechu to jestem pewien, że Was nie będzie, albo będzie odwracanie kota ogonem jak zwykle. :)

Zeto oczywiście w swoim stylu musi coś przyfarmazonić, że ja na coś lamentuje i płacze nad zarządem. Chuj, że zawsze staje w ich obronie obojętnie w jakim temacie. Zarząd mój kolego tak się składa, nie stoi tak do końca po twojej stronie i doskonale zdaje sobie sprawę, że znalezienie inwestora do SSA to priorytet. Pozostaje wierzyć, że odpulenie (jeżeli to wogóle było odpulenie, najpierw niby wszystko było ok i dogadane, nagle się pojawia temat Śląska i Solorz wybiera Wrocław - co było w sumie pewne, bo Polsat z Wrocławiem jest mocno związany) Solorza wynikało z troski o dobro i interes klubu, ale wydaje mi się raczej, że miało wszystko grać, ale na końcu Solorz zmienił zdanie. Tak czy siak zarząd chciał tej spółki i nie kazał mu spierdalać na kreml jak tu piszecie. Nie wszyscy w Lechii mają takie popierdolone podejście.

Teraz się utrzymamy po ciężkiej walce (nie biorę pod uwagę innego scenariusza) i co dalej? SSA musi być, bo drugiej warunkowej już nie dostaniemy. Pytanie brzmi z kim i na jakich zasadach. Jeżeli chcecie mieć swój własny klub, który będzie biedny, ale swój, to może Gedania? Na Lechii to już niemożliwe.

Baaaaardzo bym chciał, żeby Lechia była własnością samą dla siebie i operowała budżetami rzędu 40 mln zł, które sama zarobiła. Ale w PL to jest niemożliwe, no chyba, że Zeto ma jakieś pomysły, tylko co on tu wtedy jeszcze na forum robi.
9 stycznia 2009, 18:43 / piątek
Zgodzę się z tym:

"Spokojnie i z głowa bo to nie są decyzje na 3 -5 lat tylko na dłużej."
9 stycznia 2009, 18:48 / piątek
Tzn. spokojnie i z rozwagą - jasne, ale powoli zaczyna bić ostatni dzwonek, bo wymaga tego liga w której gramy.
9 stycznia 2009, 19:36 / piątek
Klimek właśnie spokojnie i z głową :)
Tylko na dzień dzisiejszy nic nie zapowiada żeby spółka miała się zawiązać (może nie będzie potrzeby jej założenia jak spierdolimy się z hukiem tfu,tfu,tfu i zarząd porządzi sobie jeszcze co najmniej sezon).Na takich zasadach że dajcie ze 40 baniek my tu porządzimy i będzie fajnie to raczej żadnych szans nie ma bo każdy potencjalny inwestor zostanie przepędzony w sina dal przez obecnych tutaj strażników :). Więc jedynie zostaje spółka Lechia-Miasto Gdańsk bez inwestora, ale wtedy nigdy nie będziemy liczącym się o wyższe cele klubem w I lidze vide Odra Wodzisław od zawsze jakoś po farcie się utrzymają,kogoś sprzedadzą i jakoś leci. A nam chyba o minimalizm nie chodzi. I nie mówię tu że już teraz mamy walczyć o najwyższe cele ale spokojnie i z głową.
Jestem ciekaw czy co poniektórzy tu, powiedzą Śląskowi że się sprzedał :)
Tylko nie mówcie że Lechia zawsze była biedna i tradycja zobowiązuje :)
Wiosna Nasza
AVE Lechia
9 stycznia 2009, 20:06 / piątek
nie ma to jak dyskusja nad czyms, czego nie ma :D teoretycy sie znalezli :]

wiadomo kiedy bedzie SSA?
9 stycznia 2009, 20:30 / piątek
Wiktorg, wariat, gdzie napisałem że jestem przeciwnikiem spółki?? albo gdzie napisałem, że inwestor ma dać sianko i nie wpierdalać się w klub??

Napisałem, że Zarząd Lechii ma prawo do wybrania odpowiedniej firmy, z którą będzie tworzył SA. To jest zasadnicza różnica w naszym myśleniu.

Wy kupujecie każdą plotkę. Ja w ostatnich latach, na łamach prasy czy tv dowiedziałem się że Lechią interesuje się Donbas, Era, Orlen, Lotos i kilka bliżej nie określonych firm, ale każda następna większa od poprzednika. Jestem jednak odporny na prasowe rewelacje, a swoją wiedzę na temat klubu czerpię z innych źródeł.

Spółka powstanie, bo powstać musi. To raz. Dwa, żeby założyć spółkę potrzeba jest kwota 0,5 mln pln. Dopiero utworzona spółka ma generować zyski, potrzebne do funkcjonowania klubu. Jednym z takich źródeł, są umowy reklamowe.

Oparcie klubu, o jeden silny podmiot to samobójstwo. Myślenie na krótką metę, na którym przejechały się kluby nie tylko w Polsce. Można tu przytoczyć wiele przykładów, jak chociażby Parma, czy obecnie Chelsea której boss zaczyna przeżywać finansowy kryzys.
9 stycznia 2009, 21:27 / piątek
uuuuuuu wariat, co do naszych braci nawet bym o tym nie pomyslał nawet gdyby pojawiły się szczątki anologicznych poszlag. Śląskowi pozostaje mi tylko współczuc, a już na pewno nie bedę stawiał Mu ultimatum. Zdaje się, że kiedys nazwałem cię śledziem.... To tak na boku.

Nie zrozumiałeś aluzji ze śledziami. Nie chodzi o czyny a postawę.

Zapewne pamietasz ostatnio riposte kartofli na nasze "Amica"??? Wyobraź sobie, że byli Lechiści przeciwni temu dziwnemu tworowi (Lechia-olimpia). Właśnie dzięki takim jak ty małyszom teraz sie wstydzę tej karty w historii klubu.
Potem po drodze była jeszcze polonia. Dzięki Bogu zaczelismy marsz od zera. Wiele to kosztowało wyrzeczeń i uważam, że odniesliśmy jako JEDYNI w kraju sukces z klubów zaczynających od zera. Zobacz co sie działo w Katowicach, Sosnowcu (prokuratura wrocławska). Jako jedyni dokonaliśmy tego uczciwie, mimo wielu przeciwnosci losu.

Teraz z innej mańki. Wnioskuję, żeś młody albo ślepy. Stąd pewne wyjasnia. Wspaniałomyślnych sponsorów w naszej piłce było wielu. Pamiętasz jak ŁKS zdobył z ptakiem mistrzostwo Polski po czym antoni się obraził i w kolejnym sezonie Łodzianie spodli z ligi? Do dziś jakoś drętwo się u nich dzieje. Potem "dobry wujek' przenosi się do szczecina. Zobacz co się dzieje z pogonią. Cała Polska podziwia kartofle z Poznania grajace na licencji Amici, która awansowała kupując mecze. Nie wiem czemu ten twór jeszcze nie zostal zdegradowany. Nie wspomnę o tługach starego lecha. O iti z Warszawki nie będę pisal bo wszyscy wiedza o co chodzi. Tylko w Wisełce wszystko (na szczęście) gra. Jeden klub. Wiele innych po drodze się wysypało.

Teraz z jeszcze innej strony. Media wpoiły nam, że brak sponsorów to zasługa "sportowych" wyczynów kibiców. Guzik prawda. Lechia zawsze słynęła z działaczy, najdelikatniej rzecz ujmując, niegospodarnych. Ludzie o tym pamietaja stąd miedzy innymi brak sponsorów. Tutaj zawsze coś nie grało. Teraz, kiedy zaczęło byc normalnie. Znaleźli się narzekacze. Gdzie sa sponsorzy?? Spółka??? Ku.... co ty myślisz, że zarząd o tym nie wie??? Pytam tylko po kiego wałka takie texty, czemu one służą???
9 stycznia 2009, 22:21 / piątek
ZZZ może dlatego są takie wpisy ,bo zarząd nie prowadzi normalnej polityki informacyjnej????Bo jesteśmy zdani na plotki internetowe????? ,bo nas olewa????
Przeciesz strona oficjalna naszego klubu to jakies kpiny są ,Zero reakcji na szkodliwe plotki o rzekomym długu wobec piłkarzy{w co ja osobiscie nie wierzę,bo by było głosno w mediach,nasi kopacze też by nie wytrzymali w milczeniu]Najpierw pan prezes gadął o budżecie 15-20 baniek ,a teraz wychodzi że za Trafalskiego nie możemy zapłacic [ale żeby wytłumaczyc kibicom że klub czeka na przelew noworoczny od Canał + to nikt z klubu nie raczył gemby nawet na ten temat otworzyć!!!!!!!!!!!]Poza tym fora kibicowskie zawsze opierają się wjakimś stopniu na plotkach
9 stycznia 2009, 22:35 / piątek
uuuuuu, no widzisz myślenie jak widać dla ciebie to za wysokie progi. Ratujemy się co? Pierdolisz wszem i wobec, jakie to wszędzie sprzedajne dziwki, tylko ty jeden zajebisty honorowy, a nie pomyślisz, że wejdzie tu Wiślak i może nieciekawie się poczuć. Ja ich ich nie uważam za sprzedanych, ani tym bardziej z tego powodu kibiców drugiej kategorii, ty, co wynika z twojego pierdolenia, najwyraźniej tak. Pokazałem ci różnice między Wisłą Kraków, a śledziami i dlaczego na tych drugich mogę sobie conieco napisać.

Co do stałej twojej zaczepki o Śląsku, to cóż... Zabolało mnie wtedy to i owo i nie tylko mnie. Napisałem, zgarnąłem zjeby, temat zakończony. Najwyraźniej lubisz stare kartofle odgrzebywać. Ty byś pewnie i tak jaj nie miał, żeby cokolwiek poruszyć.

Ja piszę o spółce, a ty mi wyjeżdżasz o fuzjach i ptaku. Chcę dla Lechii dobrego rozwoju. Prawidłowym i koniecznym kierunkiem by iśc dalej jest Spółka Akcyjna. Dyskutujemy tutaj sobie w jakiej najlepiej żeby była postaci. Ty jedyne co wnosisz do dyskusji to nudne już pierdolenie "śledzie i małysze". Zaczynam się zastanawiać czy cię tata nie zabierał kiedyś na północ, że musisz tak kompleksy leczyć.
9 stycznia 2009, 22:35 / piątek
kiełbasa poważnie to napisałeś?

Klub powinien odnosić się do każdej plotki??

Gadałem dziś z Gordonem Strachanem, tym z Celticu. Powiedział, że zajebiscie podoba mu się to, co na lewym skrzydle wyczynia Rogaldinho. Mówił mi też, że jego celem transferowym, jest właśnie Maciek. Chce wyłożyć za niego 2,5 mln funtów.
Słowa te potwierdził Turnoś. Powiedział że przewidział spore zainteresowanie Rogalem, dlatego też budżet na pierwszy sezon w esktraklasie przewidywał wpływ kasy za "naszą gwiazdę".

Z tego co wiem, jutro taki tekst ukaże się prasie :-))
9 stycznia 2009, 22:41 / piątek
Zeto j anie piszę o każdej plotce.Ja pisze o informacji powtarzanej regularnie od czasu do czasu na niemal każdym naszym forum kibicowskim !!!!!!!! i to powtażanej od conajmniej pół roku!!!!!!!! Przeciesz informacja o zaległosciach pojawiła się zaraz po końcu poprzedniego sezonu .I co ??? i dupa nic Zero ,żadnej reakcji na ten temat ze strony zarządu!!!!!!!!!
9 stycznia 2009, 22:53 / piątek
To zawodnicy też nas mają w dupie, bo żaden do prasy nie poszedł :-)

Powiedz, co da tobie informacja że to plotka, albo prawda??
9 stycznia 2009, 23:18 / piątek
Zeto Ale tu chodzi o wiarygodność naszego klubu!!!!!! Myslisz że czemu nie powiodło sie nam dotychczas pozyskać zadnego zawodnika z extra klasy?????
Bo może taki zawodnik ,albo jego menager czytaja neta i słyszą o tym że nasz klub jest niewypłącalny???
9 stycznia 2009, 23:29 / piątek
wszyscy czytają to forum buhahahahahhaha
9 stycznia 2009, 23:54 / piątek
Pęczak, Andruszczak, Szałęga, Fechner, Mysiak, Buzała, Wołąkiewicz, Kaczmarek, Kowalczyk, Midzierski, Mysona przyszli do nas z klubów ekstraklasy. Widocznie nie mieli neta, bo gdyby przeczytali forum, pewnie by do nas nie przyszli :-)
9 stycznia 2009, 23:57 / piątek
Przepraszam, zapomniałem o Trałce.
10 stycznia 2009, 00:31 / sobota
Ludzie,po co te zapasy ?
Jedni sprzedaliby klub,nazwe,barwy itd,zeby tylko moc zobaczyc na zywo Lige Mistrzow.
Inni kochaja Lechie taka,jaka jest !
Nie przekonacie siebie nawzajem,a do tego obrzucacie siebie blotem,co uwazam jest nie na miejscu,bo jest to forum ogolno dostepne.

Zycze Wam wiekszej wiary w nasza Lechie !
10 stycznia 2009, 00:33 / sobota
"Gadałem dziś z Gordonem Strachanem, tym z Celticu. Powiedział, że zajebiscie podoba mu się to, co na lewym skrzydle wyczynia Rogaldinho. Mówił mi też, że jego celem transferowym, jest właśnie Maciek. Chce wyłożyć za niego 2,5 mln funtów."

Prawie jakbym Szpakowskiego słyszał komentującego mecz LM :) on zna wszystkich wszyscy znają jego hehe ;)

Chcialbym zauwazyc ze czy jakikolwiek sponsor tu wejdzie czy tez nie, to byla jest i bedzie Lechia! i to nigdy sie nie zmieni, bo jest nie tylko na stadionie ale i w naszych sercach :)

Ave!
10 stycznia 2009, 11:34 / sobota
wariat, co do wyzywania od sledzi. Przypomne bo nie wiem czy pamietraszodnośnik Takie skojarzenie mi sie nasunęło i nie ma nic w spólnego z kompleksami. Nie chcesz rozgłosu, propagowania Lechii w rejonie to jak cię nazwac???

Spółka i tak powstanie, musi powstac. Pytanie tylko w jakiej formie i zarząd w tym kierunku działa. To napisałem.

Ma wypowiedz wsparta jest przede wszystkim faktami a nie, jak w twoim przypadku, popierdułkami i farmazonami, tudzież rozkminkami "co by było gdyby". Rób z tą garścia informacji co chcesz. Ja juz swoje powiedziałem.

Kiełbasa- poniekad gadzam się z Tobą. Informacje są znikome. Wyobrażasz sobie takie spotkanie?? Wystarczy poczytac forum by domyslec się jak to będzie wygladało. Przyjdzie rzesza sukcesowiczów i zaleje zarząd pretensjami, na które moim zdaniem nie zasłużył. Jak pisałem wielokrotnie, mi to do szczęścia nie jest potrzebne. W całej machinie pt. Wielka Lechia mam swój ogródek i staram się go pielic jak najstaranniej:))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.356